Cukrovka – krmení klasickou stravou

Fóra Veterina – zdraví i nemoci Cukrovka – krmení klasickou stravou

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fifi a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #128275
    kachna

      Ahoj, potřebuju vymyslet, jak to dělat jednoduše a efektivně.
      – minimum lepku
      – minimum sacharidů
      – nesmí po tom padat cukr v krvi

      Zvládám fláknout psovi maso a jednodruhovou přílohu (ale jako je mi jasné, že to budu muset trochu vytunit :D) + zvládám krmit třikrát denně.

      Můžu jí dát granule, ale já si nějak nemyslím, že by pro starého psa celý život na mase, byla taková dramatická změna přínosem.

      #128276
      Fifi

        Kachno,
        mrkni na muj oblibeny link, tam jsem nasla ohledne slinivky hodne rad. Maji i pekne vychytany krmeni pri cukrovce.
        A vyguglit v cestine se toho taky da dost.
        Mája je cukrovkarka na stary kolinka?

        #128279
        kachna

          Mája je cukrovkarka na stary kolinka?

          To úplně ne, kolísá jí cukr

          #128280
          Fifi

            Kolisani cukru muze mit spojitost i se slinivkou.
            Ohledne dramaticky zmeny stravy psa, Troldak byl do 6 let taky prirozene krmenej. Ted ma 3 zradla za den granule a nestezuje si, chutnaji mu. K veceri varenou dietu. Jasny, taky by radsi chroustal skelety a rypak mu lita, kdyz davam syrovy Ruzici, ale holt to tak uz nejde.
            Takze pro kolisani cukru? Asi podobna dieta, jako ma Troldak, nizkotucny maso (ja musim varit), k tomu balast s nizkym glykemickym indexem.

          Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.