~~ Za duhou ~~

Fóra Ostatní ~~ Za duhou ~~

  • Toto téma obsahuje celkem 52 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 41. až 53. (celkem z 53)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161567
    cernej caj

      Fifi
      sbohem, trolítko milované, pruhované… dělal jsi hodně radosti a tak po tobě bude velká díra. Fifi, drž se, myslím na Vás…

      #161568
      EvaC

        Ať je mu za Duhou dobře..

        Attachments:
        #161584
        Kimi

          Fifi, to je mi líto. Troldík odešel brzo, ale Ty jsi mu zajistila krásný život. Za duhou už ho nic trápit nebude.

          #161611
          PetraK

            Troldíku

            #161615
            Zlata

              Fifi
              Blemc a pac za duhu pro pruhatýho kámoše.
              🌈🫶🌈🪽🖤

              #161616
              Maya

                Fifi
                je mi to lito 🙁

                #161717
                Odetta

                  Fifi… 💔 Upřímnou soustrast, držte se s Růžicí obě. Moc na vás myslím, Troldíkovi zapálím svíčku.

                  #166423
                  PetraK

                    Včera večer odešel za Duhu můj kmotřenec Nerošek od mojí kamarádky Sokola.

                    Ať Ti to Nerošku už zase dobře běhá a nic Tě nebolí. Myslím, že Těch pět společných let, které jste spolu prožili, stálo za to. Děkuju Ti za něj Sokole.

                    #166424
                    Maya

                      To je mi líto. Hezké běhání za duhou, Nerošku.

                      #166428
                      cernej caj

                        At je mu dobre za duhou, je krasnej… ze na sokoka myslim, i kdyz ji znam.jen prenesene od tebe

                        #166539
                        Fifi

                          Nerosku, jak ovcouny nemusim, ty si byl ale krasnej pef. Pozdravuj tam Troldika a vycin mu, co mi to poslal za netvora. Panicce Sokolovi preju? – da se tohle vubec prat? – at najde treba casem dalsiho super partaka psiho, at tenhle odchod postupne otupi v dusi a srdci…

                          #173376
                          Thielli

                            Piki, Bubi…
                            moc na ten telefon nevidim pro slzy… ale snad tam, kde jste, je krásně jako v nebi.

                            Attachments:
                            #173379
                            PetraK

                              Já věřím, že ano, Thielli. A taky věřím, že pokud Bubinka čekala na návrat někoho, tak jak mi to často připadalo a ten někdo šel před ní, tak že se tam potkají.

                            Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 41. až 53. (celkem z 53)
                            • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.