Bazar věcí pro lidi

Fóra Ostatní Bazar věcí pro lidi

  • Toto téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 týdnem a 3 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • #164641
    cernej caj

      Co sháníte? Co vám doma přebývá?

      Šup s tím sem a třeba se něčeho podobného zrovna sami chceme zbavit:)

      #164646
      Thielli

        Apple ipod nano 6 generace. Daruji.
        I s černým řemínkem na ruku.

        Attachments:
        #164683
        cernej caj

          Thielli
          muzu otazku, jack by to mit melo, ale jak tam dostanes hudbu? maji apple usb? teda driv mivali, ale to je tak pred 30 lety 😀

          ja mam jen 4gb tak se divam, ze by byl o dost vetsi a nemusela bych si porad muziku prohanet nejakym devalvatorem zvuku…

          jako… hm… (nabidni staromilci, co jeste nepochopil, k cemu je smartphone mp3 prehlravac s 2x vetsi kapacitou a delsi vydrzi baterie… :D:D

          #164684
          Thielli

            Mám dva. Buď má každý 8GB nebo má možná jeden i 16GB. Musela bych to nabít, sto let jsem to neměla v ruce.
            Musíš k tomu mít stažené iTunes v compu, abys do toho dostala hudbu. A nahraješ do toho soubory i svoje, nemusíš si kupovat Apple muziku. Měla jsem to stažené normálně ve starém Lenovo notebooku.
            U ovládání toho SW jsem se hodně rozčilovala, ale to je tím, že je mi, kolik mi je a rozčiluje mě teď i ten MacBook, co mám, protože s tím neumím a nebaví mě si hledat, jak se co dělá v Macu, když jsem celý život dělala v jiném prostředí.
            Ale ty jsi compu víc nakloněná, tak bys asi rychle přišla na to, jak se tam s těmi soubory handluje.

            #164820
            cernej caj

              Jo, itunes sou zlo i pro me, ale hm… asi bych jednomu mohla dat domov, pokud ho fakt urcite nevyuzijes? I tech 8gb je 2x vic nez mam ted:D

              #164844
              Thielli

                Ok. Nabiju, proverim, poslu. 🙂

                #164856
                Thielli

                  Tak modrý žije. Je to 16GB. Je tam nejaka moje hudba. Smazat nebo nechat? Podivam se doma pak, co tam je. Dam ti i ten kabel a reminek na ruku.

                  Attachments:
                  #164900
                  Thielli

                    Čajíku, ipod se nabil, po přehrání celého jednoho alba z baterky ubylo jen trošku (jako obvykle) Apple na výdrže dost kašle vyjma Macu, telefon i hodinky musím nabíjet denně. Takže asi i ten ipod nebude výjimka.
                    Z hudby tam je
                    The Gloaming
                    Agnes Obel
                    Melody Gardot
                    Symfonie 3 od Goreckého
                    Beata Havelková
                    Avishai Cohen
                    Ludovico Einaudi
                    U2
                    Jaques Brel
                    LP
                    Pink Floyd
                    Rebekka Karijord (ta dělala hudbu k tomu novému Cirkusu, líbil se ti ten trailer? vlastně)
                    nějaká filmová muzika (Piano, Amélie z Montmartru, Carol, Hodiny…)
                    a kdo ví, co ještě.
                    (celkem 579 skladeb; volná kapacita, co zbývá je 9,8 GB)

                    Já už jsem si z compu itunes odinstalovala, musela bych to ke smazání muziky zase instalovat a crcat se s tím. A ty, když si tam budeš nahrávat, stejně do toho musíš, tak si to promažeš, ne? Co?
                    Mám ti ho poslat? Co?

                    #164902
                    cernej caj

                      Promazu, v pohode:)

                      Dekuju! Jestli to ma specialni kabel tak to muzu mit aspon porad v praci na hudbu, takhle nekdy zapomenu mp3 na stole a v buse mi pak chybi…

                      A navic se treba obohatjm hudebne:)

                      #164908
                      cernej caj

                        visnevskeho balzam nabizim! skoro netknuty, pokud si nekdo chce mazati useknute koncetiny!

                        #165852
                        cernej caj

                          kopiruju jeste z kecaciho vlakna, kdyby to zapadlo:

                          Hledá se modelka s krátkýma nohama !:D

                          kdyby někdo chtěl lehce zateplený spodky, přenechám

                          velikost L – v pase 2×40, pres boky mereno v rozkrokovym svu 2×52 a vnitrni delka noh 72cm (jakoze prvni kalhoty, co mi nejsou dlouhy:D)

                          dam to jeste vedle. Byli me tesny uz pri koupi, 2 roky sem je na sobe nemela… (a trochu dneska uklizim 😀

                          Attachments:
                          #166316
                          cernej caj

                            Holky, vyletni – vencici kalhoty, nadnesene receno na hubeny nohy, velky bricho, vyska do 175cm. Ja mam hubeny bricho a velky nohy, takze to neni strih na me:D

                            Nejak sem se pres zimu zvetsila, na podzim sem je na sobe mela 3x s tim, ze sem zvazovala zda vratit, nechat no a pres zimu sem se zvetsila nejak moc:D v koleni me to tahne.

                            https://www.ostyle.cz/damske-outdoorove-kalhoty-skalka-ii-cerne-/

                            Je to velikost M/40 a jsou lehky, strecovy, v pase guma a snurka, dve kapsy na zip, paradni na ven.

                            Mam boky 100 a je tam rezerva v pohode tak na 110, v pase 88 a am je rezerva taky jeste tak 10cm, v pase sou urcite vetsi, nez udavaji tabulky, stehnno 2×33. Mam pres stehno 60, stehna dobry ale mam “tlusty” ospekovany koleno (40cm) a tam me to tahne kdyz cupim. Diky gumr a snurcr jsou krasne stahnout na mensi velikost, me by na vrsek stacily i cislo az dve mensii, ale tam sem nenacpala nohy:D

                            #166325
                            EvaC

                              Cernej caj
                              Kalhoty
                              Tak já bych měla zájem, vypadají moc hezky a motiv vážky mám moc ráda..

                              #166349
                              cernej caj

                                EvaC
                                Chces je zmerit? Ja mam verzi I a ne II a nevim, zda na nich ta vazka je:(

                                Jinak do mailu posli pls idealne zasilkovnu:)

                                #170002
                                cernej caj

                                  kdo y chtel panskou mikinu Sensor coolmax S neck zip celocerna

                                  https://www.cesky-vyrobce.cz/p/sensor-coolmax-thermo-panska-mikina-zip

                                  Je to velikostne to pansky S je tak na postavu +- 170cm a 60-70kg:D mozna 1x vyprana, nikdy nenosena, dostala sem ji loni ale mam 2 a tu jednu nosim trochu a tuhle vubec…

                                  Pripadne kdyby ji nechtela petrs nabizim zadarmo kdo bude chtit

                                  Panska S na 166 -172 cm a hrudnik cca 85-90cm dle tabulek sensor.

                                  #170061
                                  Fifi

                                    Skoda toho hrudniku, tam bych svy kozi kozi asi nenacpala, o cca 10 cm bych byla napnutejsi. Jinak bych ji brala. Cajiku, muzes udelat pokus a vycpat si hrudnik na metr a obliknout to, zda to pujde? 🙂

                                    #170116
                                    cernej caj

                                      Fifi, promin, vcera jsem na tebe zapomela, ale muzu ti ji po navratu z prahy zmerit hodne nasponovanou.

                                      Ja mam 93cm a je mi volna, jak se mam vycpat? 😉

                                      #170168
                                      Fifi

                                        Ja mam 93cm a je mi volna, jak se mam vycpat?
                                        Proste se jdi vycpat. 😀 Polstar? Rucnik? Vypln si hrudnik radne, at vis, s cim se nektere z nas musi potykat. Dle myho by mi to pres “hrudnik” bylo tesny, tak snad ji udas jinde.

                                        #173786
                                        cernej caj

                                          daruju BT sluchatka connect IT 7100 – pouze vyzkousene, bez zaruky (nevim, kde je) s krabickou, vsemi tremi velikosti nausniku i nabijeckou (jen usbC kabel, adapter neni soucasti baleni).
                                          v uchu asi minutu, ocisteny.

                                          Prodavac v datartu tvrdil, ze sou dobry na telefonovani, ale neni to pravda, je nutny kricet, aby mikrofon bral. Hodi se teda jen na poslech napr. hudby, radia atd. Bohuzel sluchatka se nedaji vracet, kdyz se rozbali nebo za poplatek, coz se ani neyvplati resit.

                                          https://www.datart.cz/connect-it-true-wireless-sensortouch-sluchatka-do-usi-s-mikrofonem-cerna-cep-7100-bk.html

                                          me sou i na poslech hudby k nicemu, mp3 ani ipod BT neumi, takze je neuvyuziju

                                          #173788
                                          cernej caj

                                            tak sluchadla si asi vezme kamaradka s lapinkou 🙂

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 20)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.