Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 76 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 hodinou a 37 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 77)
  • Autor
    Příspěvky
  • #176281
    PetraK

      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

      Gůtn tág majne líbe Kindr.

      Sem se fčéra stavebně flákala a místo toho si užívala ohařiska venku, dlooouho, dlouho, to je balsámek na důšu. A tělo taky. V pátek začínáme bourat zeď z obýváka do předsíně. Brtnik připravil v obýváku okno na výměnu, už je objednáno, vč.oken nahoru do vikýřů a tak to bude poslední velká oknová objednávka a tohle si budeme moci odškrtnout. Ty dvě malinký půdový už koupíme normálně (objevila jsem v Bauhausu )a doděláme si je sami, ty nemusí být tak festovní.
      Tak to se těším, že tohle budem mít za sebou a pak se můžem zase vrátit do díry. nemám kam teď házet kamení, čekáme na odtokový žlaby, takže házet budu, až se nainstalujou.
      Fifi
      Ovsem tenhle tyden mame zalito azaz, v nedeli v noci k 80 mm za 4 hodiny, dneska rano v 7 silena bourka, mlatilo to do zeme tak, ze zeme dunela a barak se klepal. Stejne jako odvazny otajlel, ktery se prisel vyjimecne pritulit, kdyz to jeblo asi 500 m opod

      FIFIJOVÁ MÁ VODŮŮŮ! STAL SE SASRAK! A co kanalizace tentokrát? Chudera Růženec, malinkatej otajlelik 😀

      Zlatko
      Tak mužovi našli zánět jícnu
      Prý to může být refluxí žaludku,plus kouření.

      tak a je to hodně vážný? Zítra – teda dneska jde domů?

      #176284
      Maya

        Zlata
        drzim palce at je muz brzo fit

        #176285
        Thielli

          Zlatko,

          kup si zatím plácačku na mouchy a jakmile si vezme zase cigáro do ruky, decentně jej zase z té ruky odstraň.
          Jasně, muž bude chvíli nesnesitelný, ale to dáš…
          To ti praví pravý odnaučený kuřák!

          Ať je dobře. 😉

          #176299
          Zlata

            Dneska mu brali krev, zejtra ho snad pustí domu.To si zas něco poslechnu.🤷
            Příště ho rovnou zabiju a zakopu,kdo na tohle má mít nerv .
            Minulý týden,jak nám vozí oběd tak muž zavírá psa do kotce,snacha mi říká,tak jsem zavřela psa do garáže,lítal venku,v kotci bylo zavřený kotě🤦🤣🤣🤣

            #176302
            PetraK

              Zlatka
              v kotci bylo zavřený kotě

              pardon, pardon, pardon, tisíckrát pardon, protože mi je jasný, že to až taková sranda leckdy není, takže pardon a teď…. ted se můžu smát!

              😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

              #176307
              Zlata

                PetraK
                No my se smály pak taky, ještě že si toho Maruška všimla než přijeli s obědem.To bysme se nesmály.🌞
                Přijela jsem z nákupu a rozkrjila meloun z Penny.Asi mi bude blbě,páč tak dobrej jsem hodně dlouho neměla a nemůžu přestat jíst.🤦

                #176310
                cernej caj

                  Chtela sem vam zpravit ten nazev a nedala sem heslo tak me to vyblokovalo:D uz to mate spraveny:)

                  #176311
                  cernej caj

                    Zlatka
                    Kote v kotci:D

                    #176352
                    Thielli

                      Čajíku, díky, můžeš si za odměnu zamíchat do sebe lžičku medu 😀

                      #176360
                      cernej caj

                        Thielli
                        Sem si do sebe zamotala za odmenu bzl roladu tady v mohelnici:D

                        Na bouzove super, posledni vecerni prohlidka, lidi asi 12 tak to slo a dmwska.vylet:)

                        #176361
                        Asteris

                          Zlatko, kotě pobavilo a muži držím palce, musí to být dost nepříjemné. Černý čaj si užívá výletování, hezký víkend všem
                          Já jsem poněkud v šoku: to tak volám do penzionu, kde máme zaplacenou zálohu na ubytování abych upřesnila příjezd a tak podobně a po několika pokusech se tam dovolat se dozvím, že ” ale barák je zavřený, je v rekonstrukci, měli jsme havárku a jestli to máte přes slevomat, tak se obraťe tam…Bezva, říkám, proč jste nedali vědět, prý psali všem. Hmmmm mně tedy ne, a protože průběžně kontroluju i spam, tak ani tam to nespadlo. NO, snad mi vrátí zálohu, ale paní byla velice nepříjemná… Tak narychlo sháním něco jiného – nakonec jedeme úplně jinam, Jizerky holt budou jindy, ještě, že jsem tam zavolala, chi , to by bylo překvapení. Ale pořád to úplně nechápu, takže penzion Kaiser v Kořenově prosím nebrat.

                          #176362
                          Thielli

                            Asteris

                            😶

                            ty jo, nikdy mě nenapadlo volat někam dopředu. 😮
                            Peníze snad vrátit MUSÍ – možná proto byla paní nepříjemná…

                            Letos- zdá se mi, není problém sehnat dobré penziony i na poslední chvíli, asi všichni leží u moře neboco. Bez problémů jsme našli krásné místo v Kruškách a teď jsem opět našla moc hezký penzion v Českém lese, na konci světa. Jizerky miluju, ale v sezóně mě tam se psem nedostanou pro velký výskyt druhu “jedunakole-uhnitykáčo”.
                            Všechno sháním s pobytem se dvěma velkými psy.
                            Slevomatu se bojim u ubytka, že to tam dávají ti, co nenabízejí nic moc (nebo jsou standardně předražení), protože dobré penziony mají narváno dopředu, ti slevomat nepotřebují…

                            Hlavně ať se ti palec hojí.

                            #176363
                            Asteris

                              Jizerky jsme chtěly chodit po místech, která nejsou tak “propálená”, takže tam možná tolik lidí není, ale teď jedeme do kraje mého dětství a mládí. Nakonec jsme trochu rády, že to takhle dopadlo, palec pořád není úplně v pohodě a kamarádka má taky nějaký problém (no, to jsme dvojka), ale chodit budeme. Budeme nedaleko Hronova. Okolí mám prochozené jako dítě a hodně mladá, takže budu vzpomínat.
                              Slevomat jsem snad ještě nikdy nepoužila, i mě to překvapilo, netušila jsem, že se tak dá pořídit i ubytování.

                              #176364
                              Thielli

                                No, že se pani provařila, že inzerují i přes slevomat, to by mě napříště varovalo 🙂
                                Já přes slevomat vzala jen takové ty jinak předražené zážitky – let ve větrném tunelu, škola smyku, tandemový seskok… kdy z mnoha tisíc spadneš na méně tisíc.

                                Takže po vycházce palec do Rozkoše a pak alespoň jednu fotku sem, ju? Já vím, že máš adresu trvalého bydliště na Zvířetníku…😁

                                #176365
                                PetraK

                                  RRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁ
                                  RRRÁÁÁ
                                  MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                                  Gůtn tág majne líbe Kindr.
                                  Pátek, pátek, pátek,
                                  takže já mám svátek
                                  protože sem blásen
                                  s vlasama až na zem!
                                  😀
                                  Těšíte se? Já jo! A dneska začínáme bourat tu stěnu, pěkně jsme to ráno u kafe naplánovali. Ohaříky jsem veleovenčila fčéra, dneska to bude na lehko a šup na staveniště. rozmlátit zeď – vopatrně se musí, aby nebyl bordel a taky cihle potřebuje. Odvozit a pak čistit cihle a pak je zase navozit. To bude legrace.

                                  pořád ešče mám neuvěřitelně hodnou Talíšku, heč. Sem ščastná.

                                  Asteris
                                  Taky Slevomatu nevěřím. Ani bookingu. Co si neudělám sama a nedohodnu s majiteli ubytování, to nechcu. Dělala jsem to tak i v bývalý práci, kde jsem mimo jíné zajišťovala když se jelo někdy pracovně do zahr. A vždycky se mi to vyplatilo. Co jsme si dohodli po emailu, platilo. Jsem nedůvěřivá osoba, prostředníkům nevěřím. 🙂
                                  Tak ale fajn, že máte náhradní řešení! Užijte si to.

                                  #176366
                                  Asteris

                                    Petro, chtěla bych mít alespoň půlku Tvého elánu!
                                    Jinak vrátili mi zálohu, ale ne celou, o 1000 Kč méně, měla jsem ubytko domluveno, mám i smlouvu pravda jednala jsem s pánem, teď to vyřizuje paní…Přitom na internetových stránkách nic o rekonstrukci nemají, zvláštní.
                                    Fifi – zapomněla jsem napsat, že obdivuju jak to zvládáš s pruhatcem. Já bych si vůbec nevěděla rady. A ještě dotaz, kde jste to byli na táboře? Nebylo to ve Dvoře Králové?

                                    #176367
                                    Thielli

                                      Asteris
                                      – tak to bych udělala čóro móro. Tohle si nemohou dovolit, vzít si 1000 korun za co? Bych napsala, že trváš na vrácení zálohy v plné výši, jinak se obracíš na právníka !!! a zároveň jejich jednání okamžitě zveřejňuješ na recenzích k objektu, abys varovala případné další lidi, kteří by mohli přijít o peníze.

                                      Je úplně jedno, s kým jsi co vyřizovala. Nedej se, nejde jen o 1000 korun, jde o princip!

                                      #176368
                                      PetraK

                                        Asteris
                                        ono to tak vypadá, že jsem plná elánu, ale ve skutečnosti jsem líná.

                                        Stejně jako Thielli bych udělala bugr, storno bylo na straně posyktovalele, nikoliv na Tvojí. Týý vado sem se zase to,…. jak to jen kurwadrát slušně říct? že jsem se na……..štvala.

                                        #176369
                                        Thielli

                                          Já jsem z takových situací vzteklá jak sršeň.
                                          Asteris – a hlavně žádné dohody po telefonu – písemně a v mailu to vysázet tím nejúřednějším jazykem.
                                          Dne xy jsem objednala
                                          smlouva / potvrzení v příloze
                                          uhradila jsem – kopie v příloze
                                          došlo ke stornu z vaší strany
                                          vrácená částka nesouhlasí
                                          žádám o okamžité doplacení rozdílu
                                          v opačném případě bude předáno právnímu zástupci k dořešení
                                          NAZDAR!

                                          #176370
                                          Asteris

                                            Jasně, napsala jsem jim, počkám, jestli to uhradí. Jenom mě to poněkud vyvedlo z míry.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 77)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.