Volné povídání

Fóra Od čtenářů Volné povídání

  • Toto téma obsahuje celkem 64 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 65)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17255
    grimmh

      Tak další Adéla posílá pozdravy?

      Attachments:
      #17257
      cernej caj

        grimmh
        Adélka je krásná! 🙂

        #17260
        grimmh

          Černej čaj Děkuji. Pro nás je taky krásná a přesně taková jakou jsme si představovali. Nicméně není úplně standardního vzhledu – kratší hranatější pršák. ?

          #17261
          cernej caj

            grimmh
            tak to je super, ze je fakt uplne jak jste chteli 🙂

            Jinak aspon ji mate unikatni 😉

            #17323
            kachna

              Adéla

              Ta je pěkná!
              A co s vnoučetem, sedlo si to?

              #17338
              grimmh

                kachna

                Ahojky kachničko.
                Děkujeme za chválu Adély.
                Vnoučka vidíme tak 1x v týdnu, když nám ho syn přiveze. Je to moc šikovný chlapeček, je mu už 2 a čtvrt roku. S Adélkou se milují 🙂
                Snachu už jsme přes půl roku neviděli………….

                #17340
                cernej caj

                  grimmh
                  tak to je super ze ho vidate, ze s adelkou vse OK a se snachou to je asi skoda, ze to doslo takhle – ale aspon ji nemusite resit?

                  #17341
                  Grimmh

                    Ano. Takhle je to asi lepší. Dost nás to trápilo, už jsme si zvykli.

                    #17346
                    cernej caj

                      Grimmh
                      no je skoda, ze misto abyste si aspon trochu k ostatnim starostem uzivali v pohode rodiny, tak to nedopadlo dobre, ale je fajn, ze nejakej kompromis zrejme ste vyresili rozumne a aspon si to uzivate naplno, kdyz mzete 🙂

                      #17349
                      PetraK

                        grimmh

                        jejda to je z ní ale krasavice. Inteligentní??? 😀 No já vím, blbá otázka, je to vižla 😀 😀 A má šikovnou paničku, umí vložit fotky!! To mě se to rozhodně tehdy na poprvní nepodařilo a ehm, návod jsem měla, viď čajdo 😀

                        kratší hranatější pršák.
                        to dělá ten pointřík. ale sluší jí to, je to tak jako pikantní 😀 . A Rumíček má nejen kratší čumes, ale taky ouško. A tak je z něj doživotní ščenátko :D. I tím svým výrazem.
                        Je supr, že si s vnoučkem sedli a neříkej mi, že už mu je fakt tolik?????
                        Snachu moc nekomentuju. Radši, to je bezpečnější. Aspoň, že synátor jezdí.

                        #17385
                        Irena

                          Zrzci jsou samozřejmě krasní, ale bláznivých flatek taky není nikdy dost! Posílám jednu masopustně-karnevalovou – Thea spravně usoudila, že Masopust má zcela jistě něco s masem, takže jsme vyrazily na karneval :-).

                          Attachments:
                          #17387
                          cernej caj

                            Irena
                            ta je skvela 🙂

                            #17389
                            grimmh

                              PetraK
                              Adéla? Je prudce inteligentní – a to doslova 😀 jak jsi správně napsala – je to vižla…..
                              Panička je taky inteligentní, nikoliv však prudce 😀 a inteligenci samo myslím v naprosto ironickém slova smyslu. Fotky jsem vložila, protože mi s tím čajíček pomohla. Teď jsem chtěla vložit vnoučka – myslíš, že vím jak na to? Ani náhodou. Když jsem vkládala Adélu, vypadala ta stránka jinak a přímo mě vybízela abych vložila přílohu 😀
                              Navíc mám problém, protože mám fotky v mobilu a jako mimořádná inteligentka ani nevím jak je dostat z mobilu do počítače.
                              Už se těším, až bude trochu klidu, abych si mohla přečíst nový článek.
                              Ráno Adélka, potom Eliška, potom úřad práce, potom nakoupit, potom Adélka, pak vaření – kapustové karboše a šťouchané brambory, potom rychlý přesun k mami, aby se naobědvala ještě za tepla. Teď jsem naládovala pračku a musím sebrat v sušárně co tam visí od včera. Pak s Adélkou. K večeru upéct koláč s jablíčkama – mám úžasný recept (a mamka má neustálou potřebu sladkostí . a já po kom tohle mám :-). Potom k mami vykoupat jí a podat večeři a pak určitě přijde na řadu ten dnešní článek 🙂

                              Irena
                              Máš krááááásnou flatku a byla pěkně vyšperkovaná na ten masopust 🙂

                              #17390
                              grimmh

                                ...

                                edit – zasah admina

                                • Odpověď byla upravena před 6 roky uživatelem cernej caj.
                                • Odpověď byla upravena před 6 roky uživatelem cernej caj.
                                #17391
                                cernej caj

                                  grimmh
                                  jsi prihlasena? na pc vpravo dole, na mobilu dole. Vypada to, ze prihlasena nejsi a proto to nejde

                                  #17392
                                  PetraK

                                    Irena
                                    😀 😀 žiš jak vona se tváááříííí 😀 😀 boží fotka. Mají toho s Tali dost společnýho, tyhle výrazy moc dobře znám 😀

                                    #17398
                                    PetraK

                                      grimmh
                                      Tak to by nebyla Adelajde vižla, kdyby nebyla prudce inteligentní.

                                      protože mi s tím čajíček pomohla
                                      ehm, nebudu se tu moc rozepisovat na téma, co měla nebohá čajda se mnou práce, než se jí podařilo se mnou stránky rozchodit. Třeba jak mi poslala návod a já se ptala furt dokola a dokola na nějakou hovadinu, protože co? Jsem si toho návodu v příloze emailu prostě jako to, no … nevšimla 😀

                                      mimořádná inteligentka ani nevím jak je dostat z mobilu do počítače.
                                      šnůrou se to dělá, nebo vyndáš kartu, a frkneš ji tam v takovým udělátku, ale normoš USB šňůrou,pokud máš šňůru k telefénu na napájení odendavací od zástrčky, tak místo do zástrčky to dáš do počítadla, propojíš to, odemkneš telefén a SLOŽITĚ hledáš, kde jsou ty pitomý fotky!! :D, kdepak je máme uložený asi, no?? To nikdá nevíme, páč te´d máme novej ten telefén a vokazuje nám to jinak, než u toho původního – bych se střelila. práce na chvilku a já se s tím mořila hodiny. (trochu přeháním, ale ne moc 😀 )

                                      ten kolotoč je slušnej, vybavilo se mi, jak jsem letěla vždycky domů, se psema, za mámou, uklidit, ohřát večeři, popovídat si s ní, pak hygiena a letěla jsem domů, večeři, uklidit…… no a ráno mrtvá vstávat

                                      edit – a vnouček teda už je chlapínek! žádný miminko, roste jak z vody, i když z vody to rozhodně nebude 🙂

                                      • Odpověď byla upravena před 6 roky uživatelem PetraK.
                                      • Odpověď byla upravena před 6 roky uživatelem PetraK.
                                      #17412
                                      Grimmh

                                        Cernej čaj. Děkuji 100 tisíckrát za tu fotku NB ??

                                        #17413
                                        Grimmh

                                          PetraK. Děkuji za návod. Uvědomila jsem si že už jsem to asi někdy dělala?. No jo no skleróza a demence ?

                                          #17468
                                          PetraK

                                            Grimmh
                                            No jo no skleróza a demence
                                            nikolivěk, jen malá praxe. Kdybys to z toho telefénu vytahovala furt, tak to z hlavy nevypadne.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 65)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.