Unor 2020

Fóra Ostatní Unor 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,506 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1,501. až 1,507. (celkem z 1,507)
  • Autor
    Maya

PetraK
    tedy chci rict, rozhodne ti nebude hodku a pul luxovat panelakovou predsin a kuchyn, to ti da celej byt v pohode 2x kdyz tam nebude mesic nanesenyho bordelu
    nevim co s tim tvoje znama dela, ale jestli ji v panelaku nestaci hodka a pul na celej byt, tak ji to luxuje nejak blbe

PetraK

Maya
    byt máme 75 m2, ale právě krom spojení-předsíň-kuchyň-obývák jsou všude prahy, takže bych ho furt musela přehazovat a myslím že tyhle prahy nepřejede. Já furt právě nevim no. Pořád lavíruju mezi tím, že jo (argumentace časovou úsporou a tím, že vlastně furt bude čisto) a že ne (protože toho času zase člověk tolik neuspoří a stejně se čokle oklepou a chlupy jsou tam kurváááázáááás!! 😀 . Ideál by bylo jít ven a nechat mu to tam celý, ale to u nás nejde. Já se vždycky “rozhodnu” a jdu studovat (jako včera) a pak si řeknu (to mě asi navočkoval ten Brtnik 😀 ), že to fakt ale není zase zapotřebí, páč to i někde bude překážet – páč to musí mít píchnutou někde tu dokovačku. A to je zase argument proti, páč jediný místo, kde by mohl být je dost nevhodný) Těžký je to se mnou. Láká mě to a pak neláká. Jsem já normální?

edit – a koukala jsem včera na tenhle
    https://www.irobot.cz/roboticke-vysavace/roomba-606.html

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 2 týdny uživatelem PetraK.
    Maya

PetraK
    roomby jsou dobry a mam dojem, ze je nekde pujcujou na vyzkouseni
    akorat co jsem slysela koukej aby mel gumovy kartace, jeslti je ma, ja mam bez, ale ty obyc se prej blbe cistej, gumovy jdou lip
    ja nechtela travit cas cistenim kartacu, tak mam bez 😀
    hele to parkovani, ono je to maly i ta dokovaci stanice, jestli mas gauc nebo postel nebo neco na nozickach, tak to muzes mit i pod
    ten muj prahy z ty zkoseny strany prejede, ale z ty druhy ne
    ale jako kdyz by slo o to prenyst ho jenom do loznice a zbytek mas bez prahu, tak to zase si myslim ze jde, zas treba loznici nemusi luxovat kazdej den?
    asi by pro tebe bylo nejlepsi si ho na vikend pujcit a vyzkouset

Maya

PetraK
    jo koukam ted to neni, ale urcite to casem zase spustej
    https://www.roboticky-vysavac.cz/zapujceni
    a nebo si koupit cinskej levnejsi jako ja s tim, ze kdyz se osvedci koupim si drazsi roombu nebo teslu nebo xiaomi jsem prej taky dobry, no a ted nejak nemam potrebu si priplacet za lepsi, ten muj mi dostatecne vyhovuje 😀
    mama ho taky nechtela, prej si vysaju a jak mi tu bude jezdit mezi nabytkem, mam tu hodne nabytku a ted uz by ho nedala 😀

cernej caj
    cernej caj

Tsss tak 3x sem.pridala prispevek a neslo to a ted jo? To je bordel.

PetraK

Maya

mama ho taky nechtela, prej si vysaju a jak mi tu bude jezdit mezi nabytkem, mam tu hodne nabytku a ted uz by ho nedala

🙂 no! Todle je dycinky ten argument, kterej to zase hodí zpátky do hry 😀 😀

Jenže u nás to není právě jen ložnice s prahem, většina bytu je s prahama- ložnice, pokoj, koupelka a záchod. A tyhle prahy určitě nepřejede. Bez je ta trojkombinace předsíň, kuchyń, obývák – která teda pravda by byla o tom, že se uklízí každej den, to jo. A právě ale tady v těch místnostech nemám, kam ho smysluplně zaparkovat. Což je argument, kterej mi to zase naopak celý rozhodí. 😀
    Já se picnu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1,501. až 1,507. (celkem z 1,507)
  • Téma ‚Unor 2020’ nepřijímá nové odpovědi.