Unor 2020

Fóra Ostatní Unor 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,506 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,481. až 1,500. (celkem z 1,507)
  • Autor
    PetraK

Maya

to budou jen interiérovky, z palubek – matroš tak něco přes osm stovek – tedy matroš dřevo, bez kování a impregnace, ale vyjde to levnějš, než to kupovat, to určitě.
    Já koukala, po bazarech, ešivá se něco nesežene a … nesežene. A Brtnik si rád hraje.

Maya

PetraK
    tak to urcite vyjde levnejc nez to kupovat, jak kdyz se ptala na venkovni dvere podobny co mam, tak ceny byly kolem 50 tisic, se asi zcvokli
    tak samo na vnitrni muzes dat smrk nebo neco takove a taky se tim usetri, ale i tak barva, kliky, futra, ono se to nascita
    ale tak zas kdyz to zabavi chlapa a jeste to bude hezky vypadat, tak to stoji za to 😀

kachna

Došly nám skleničky na víno a já se ptám. Je větší zločin pít víno ze skleničky od nutely s hrochem, lvem, zebrou, žirafou, opicí a tygrem, nebo ze skleničky na čaj s ouškem???
    Ještě máme hrníčky a plastové kelímky

Petrs01

tak v normálních rodinách se skleničky mejou a používají opakovaně 😀

opicí

nooo, to by bylo ale stylové, ne?
    Ještě byste mohli pít rovnou z flašky.

U vína jde o to aby sklo bylo tenké, no. Ale to ouško bych asi nedala, takže nutela vítězí.

MirkaD

PetraK-ochranka má do půl paté…

Denny-oslík je boží,má první jízda-svezení bylo na oslovi…
    já se dívala i na tu oslí stezku-ale jednak je to od nás daleko a jednak maga drahý,tolik se mi za procházku se zvířetem teda dát nehce
    to mi jízda na koni vyjde levnějš teda…
    a kamarádka k tomu oslíku někoho má?nebo má jen toho?

Maya-no já právě taky nemůžu mít nějaký úplně boty na podpatku,nebo tak,protože dnes jsem šla pěšky do z města,a to se jde poo polnačce,ktrá fakt jako bláto,šutry a tak,ted z ní teda dělají cestu,ale kdo ví kdy bude…
    takže chodí v hadrových botaskách za 200 od tamanů
    sem si dnes od kamarádky koupila pyžamo letní teda,tak snad neumrznu,to co jsem dostala k svátku je furt u švadleny,a při mým minimalismu-dostanu/koupím novou věc-tak stará de z domu-tak jaksi tím,že noční košile pryč-stará,co už byla nic moc,nové pyžamo u švadleny a doma na střídačku 3 pyžama jaksi málo…
    v dalším obchodě další termotriko tenký černý z krátkým a šupky hupky dom a hají…,teda večer mě zvonil budík na večeři a vycházku

Kachna-no skleničky na víno-my máme soupravu-6-ale,sou velký,tenký na dlouhých stopkách,a když se člověk válí v posteli zachumlanej s knížkou,natahuje se po tenké sklince na nočním stolku,s jedním okem na knížce…
    no radši mám svoje 2 nízký tlustší skleničky na martini-a radši mám i martini-od té doby co jsem před x měsíci vypila u rodičů víno nevalné chuti…

Maya

kachna
    taky hlasuju pro nutelu, ouško s vínem mi moc dohromady nejdou 😀

Maya
    PetraK

hlasuju za skleničky vod hořčice, ty jsou do dob komanče v každý rodině 😀

Nicméně taky ráda piju víno a bubliny z tenkýho skla………………

a … nevím jak mi na mysl přišel rok cca 1991 , kdy v létě na chalupě u kamaráda Martina došlo ku slavné pijatice. Kdosi v průběhu večera sestřelil flašku s pitím a ustřelil jí hrdlo. Martin prosíravě milou postřelenou flašu ulil za gauč-na horší časy. A ty přišly, ale!! 😀 A když už fšicí byli na suchu, tak my dva si tam vesele filtrovali pití přes sítko na čaj do keramickýho hrnku. ………… hele nebylo to náhodou tak špatný 😀 😀 . Takže když je nejhůř tak i ten hrnek s ouškem poslouží 😀 😀 😀

Denny

Krásné upršené ranko,
    v noci tak krásně pršelo, Koněf mě vzbudila, měly jsme otevřené okno a
    slyšela kočky, které se pak tak rozjely, že mi přišlo, že je mám v ložnici.
    Pak začala houkat sova a já si připadala jak v hororuuu 😀
    Odpo bylo teplo, tak jsem vzala madame na koupáníčko, tam jsme potkaly boxera Maxe, se ktrým si trochen pohrála, než ho málem ubezdušila svým temperamentem :-).
    Cestou domů jsme ještě potkaly toho krásnáho hnědého borderáka s paničkou. Panička po nějaké době vytáhla frisbee aby ho mohla Koněf ukořistit a nechat se nahánět (teď už soběrovným) sporťákem. Tak se aspoň krásně vyblbnuli.
    Pak jsme šly ještě ke kámošce na zahradu a domů jsme dovalily kolem 19 té.
    Véča a obě jsme padly za vlast.

Denny

kachno, jelikož nemám ráda nutelu, volila bych ehm asik lahef 😀

Mirkooo, tys fakt jela na voslovi? Juchéééé to je sranda!

PetraK
    hlasuju za skleničky vod hoř
    nemáme!

A keramika krásná, že holky, já myslím, že byste určo něco nutně potřebovaly 🙂
    Jinak mísa je ohromná a stála 600Kč a hrnek 150Kč. Abyste měly představu o ceně.

Denny

Vcera prisla hracicka fotokoule

Attachments:
    Denny

Letosni orlicata rostou ufounci

Attachments:
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

my si fčéra s Rumajzlíkem užili v polích, to byla parádička!!! a dneska ráno sem se asi rozhodla, že si nebudu pořizovat robotickej vysavač o kterým furt přemýšlím. Páč, když to vezmu, tak zamést kůchňu a předsíň mi zabralo pět minut i s vysunutím a zasunutím židlí, tak má to cenu kvůli pětiminutám? Si řikám, že přece nebudu tak líná???? nevim, no.

ad ty sklenice na víno….. mám tu jedno řešení 😀 😀 :

PetraK

Dennyky
    Odpo bylo teplo
    no to teda se udělalo. Rumouš dejchal jak čtyři, tak jsem nás pak na chvíli ubytovala ve stínu, položila ho do trávy a prala mu pupek 😀 . Brtnikovi se Tali šprajcla úplně a nechtěla jít

co to máš za dělovů gulu????
    Ptáčci jsou jediný mláďata, který zpravidla nejsou úplně jako hezký teda 😀

Denny

prala mu pupek
    sebou nosíš prášek na praní?

Tali šprajcla úplně a nechtěla jít
    to se u nás stát nemůže 😀

TUHLE PTÁKÁRNU:
    https://www.darkacek.cz/sklenena-fotokoule-d585335.htm?gclid=EAIaIQobChMImYHUhITW6QIVVOvtCh1xSAVrEAQYAyABEgIfgvD_BwE

rý zpravidla nejsou úplně jako hezký teda
    tak každopádně jsou otomiloučký s těma maxi nožkama 😀

Maya

Denny
    hezka koule, co s ni bude delat?
    PetraK
    no ale jako vo vysavac ti vyluxuje treba i loznici a obejvak, kupovat si ho jen na kuchyn a predsin je jako trochu nesmysl 😀
    ale se vsim uz je toho casu usetrenyho dost

PetraK

Dennyky
    to se u nás stát nemůže
    no takhlec dokud byla v polích, tak kajn problém. Ten nastal, když se pak vlekla sídlákem domů.

sebou nosíš prášek na praní?
    no jasně, a peru ho na sucho! Úspora vody, ne? 😀

PTÁKÁRNU
    ahááá, to bude hraníčko, co?

Maya

Denny
    ja myslela ze to mas fotku vevnitr
    ale uz si vzpominam ze tu tahle koule probehla
    tak to jsem zvedava na fotky

PetraK

Maya
    no ale jako vo vysavac ti vyluxuje treba i loznici a obejvak, kupovat si ho jen na kuchyn a predsin je jako trochu nesmysl 😀

😀 😀 ne tak jasně, já to chci ale primárně na to, abych se vo tydle dvě místnosti nemusela jako starat, páč zametáme každej den. Takže jsem měla představu, že půjdu s čoklema a řeknu mu zameť. Podle toho co říkala kamarádka co ho má, tak vydrží zametat tak hodinu a půl a za tu by měl ty dvě místnosti zmáknout. No a pak se musí ale dobíjet, že jo, takže to nepozametá nic už a pouštěla bych ho už za našeho pobytu doma a to si myslím, že by mě asi otravovalo, jak tam lomozí -a dlouho, páč já to tím luxem mám asi rychlejš.

Maya

PetraK
    no me vydrzi luxovat tak 2 hodky a za tu dobu mi v pohode udela vsechno, i obejvak a loznici, nevim jak mas velkou predsin a kuchynm, ale tipuju v panelaku mensi, ja ho davam obvykle pul hodky chodba a koupelna, hodku obyvak a pul hodky loznice, na koberci tak hlucnej neni, horsi je hola podlaha, ale kdyz ho zavru do loznice, na koberec, tak ani pres dvere slyset neni
    takze obvykle ho necham luxovat obyvak kdyz jdu ven a kdyz prijdu, soupnu ho na chodbu nebo do loznice a zavru dveree
    navic myslim kdyz si priplatis a koupis ten co si umi i mapovat mistnost, tak to ma jeste rychlejc
    jediny je ze kdyz je fakt bordel, tak musim tu nadobu po pul hodce vysypat, ale kdyz to clovek neflaka a luxuje pravidelne, tak staci za tu hodku v pohode
    ale to asi zalezi tak jak kterej ma tu nadobu velkou
    jako samo clovek s luxem to ma rychlejc, tady jde o to, ze mezitim muzes delat neco jineho, treba utirat prach a nebo bejt venku zejo 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,481. až 1,500. (celkem z 1,507)
  • Téma ‚Unor 2020’ nepřijímá nové odpovědi.