Unor 2020

Fóra Ostatní Unor 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,506 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 1,517)
  • Autor
    cernej caj

Petrak
    Autobusem nemuzes.

Ja ho castecne chapu, kamoska dela na urade a jedna vecne s cizincema, ma strach ze se nakazi, proste je asi tezky v dobe omezeni pohybu vyzadovat ze nutne musim bejt venku s kamaradama, ze? Ale proste jeho abnormalni strach z nemoci muzu bud respektovat nebo se na to vysrat a delat mu naschvalya sbalit se a jet na vylet. Opravdu si myslis, ze delat naschvaly je idealni reseni? Ja si to nemyslim.

Denny
    A kyz nejso z ciny tak plavou? Dyt je placaty a lehky ne?

PetraK

čajdo

řekni svýmu muži, že pokud se smí jezdit na kole a bez roušky – což dá kolikrát klidně i 60 km po okolí, není problém s tím, vyrazit po okolí na výlet. BEZ NĚJ, s kým jde a kam jeho už nemusí zajímat. A fertig. Takhle mě někdo omezovat, tak už je v koberci. Bez nadsázky. Jemu je po tom kulový.

PetraK

černej čaj
    Opravdu si myslis, ze delat naschvaly je idealni reseni? Ja si to nemyslim.

čajdo, tohle není ale přece žádnej naschvál. Ty to přece nebudeš dělat jemu naschvál, ale není důvod sedět takhle zavřená doma, jak chce on, jen proto že to on chce. On tě jen omezuje, opravdu. Jemu tahle situace hraje do noty. co bude dělat za pár dní, až se to rozvolní? Zakope se sto sáhů pod zem a ty budeš muset bejt taky zakopaná? kdyby chodil normálně do práce, nebude magor – a to prosím se jako magor opravdu chová, podle toho cos psala. Většina z nás chodí normálně do práce, tedy to můžeš normálně přinést domů, na oblečení, na čemkoliv. Z přírody je mnohem menší riziko, že to domů dotáhneš. Naopak tím co děláš, podkopáváš svou imunitu a jemu je to jedno. hlavně, že je to tak jak potřebuje a chce on.
    Já to myslím dobře, věř mi.

Denny

no prostě sobec. Nejdu já nepůjdeš ani ty. Dokud hrál tak si mohla.
    Kdyby chodil do prasé, taky by musel mezi lidi.

Hlásím odběrové místo na Covid 19 ve Šluknově.
    Můžem si test i sami zaplatit 2.850Kč.
    Jsem teda moc ráda, že tu ta možnost je.

Petrs01

Seber se a odstěhuj se. Ty budeš mít klid a můžeš courat jak chceš, bez obav že bys ho nakazila.
    Autobusem můžeš. Jinak by ty autobusy nejezdily. Přesun někam, kde 4 dny nevystrčíš nos z lesa a pak přesun zpátky. Ne zrovna na druhej konec republiky, ale tak ono se tam u vás taky něco najde a za 4 dny uděláš slušný kolečko. Voda se dá nabrat u studánek a zbytek na 4 dny uneseš.

Denny

ÁÁÁ ani nevíte, jak já se mám.
    Včera ráno jdu do práce, na klice čerstvá vánočka, dneska chleba 🙂
    Soused maká v pekárně muheheee, takže mám čerstvé dobroty nevošahané 😀

Denny

Ta je úžasnáááá

So, this is what hyenas do when they're really happy: their equivalent of purring, but they're more like dogs than cats so it comes out really weird.

Zveřejnil(a) John Grobler dne Středa 3. dubna 2019

PetraK

čajdo

Přesně jak píše Petrs01

Seber se a odstěhuj se. Ty budeš mít klid a můžeš courat jak chceš, bez obav že bys ho nakazila.
    Autobusem můžeš. Jinak by ty autobusy nejezdily. Přesun někam, kde 4 dny nevystrčíš nos z lesa a pak přesun zpátky. Ne zrovna na druhej konec republiky, ale tak ono se tam u vás taky něco najde a za 4 dny uděláš slušný kolečko. Voda se dá nabrat u studánek a zbytek na 4 dny uneseš.

příměstký autobusy jezdí,jet můžeš.

PetraK

Dennyky

jeditííííí vona je ňuňuňůůůů
    mám moc ráda hyjény! a psy hyjénový taky.

tebe ráda nemám od tetkon už vůbec, páč mě na klice žádný vánočky nerostou!

Denny

PetraK
    A zapla sis to se zvukem?

páč mě na klice žádný vánočky nerostou!
    a máš vůbec kliku?

PetraK

Dennyky

jo se zvukem 😀 😀

Nemám sice kliku, ale mám kouli. Jednu.

Denny

PetraK
    Nemám sice kliku, ale mám kouli. Jednu.
    NO A VO TOM TO JE. Jedna koule ti je k hounu 😀

PetraK

Dennyky
    Jedna koule ti je k hounu
    dovolim si oporovat i s jednou koulí je život krásný!

cernej caj

Denny
    Jee tak to je suoer prekvapko 🙂

Holky nechci to resit furt dokola jen sem napsala ze me stve ze je jistota ze to posunout a prijdu o dovcu na kterou se tesim fakt hodne moc 8 mesicu. To me proste mrzi, protoze uz to letos urcite znova mozny nebude, mozna uz to nikdy mozny nebude, tak to je to, co me na tom mrzi nejvic. Ze uz mozna na ni nikdy nepojedu.

Muz me odveze kam.budu chtit, pujde se mnou na vet, ale proste nechce at se stykam s kymkoli jijym protoze to zvysuje riziko nakazy. Ale vymenil to za ro ze se mnou pujde on a snazi se mi to zas zprijemnovat, kolo nachystal, furt me nuti akzdej den at chodike s feri protoze swm rekla zw me to doma sere tak se furt snazi me vytahnout, to proste neni ze by ki nejak zakazoval ven ale.nechce se nakazit prebesene pres styk s novyma lidma se kteryma sme 3 tydny do styku neprisli

PetraK

nechce se nakazit
    jenže on se s největší pravděpodobností prostě nakazí, to mu nedochází? Musí žít, nemůže bejt zakopanej a navíc nutit bejt zakopanou i Tebe.

jasně čajdo, promiň, my to za tebe nemůžem vyřešit, to jen, že je nám tě moc líto všem a bojíme se, že si na sebe pleteš víc než bič.

Maya

cernejcaj
    takze te muz po kazdem navratu z prace dezinfikuje a obleceni a boty vyhodi? jestli ne, tak jako je pak docela dost mimo 😀
    jinak nejsi sama, synovce fakt mega vzalo, ze nepojede do Japonska a to az tak, ze na karate uz kasle bo von se na to tesil a trenoval nekolik let
    no a bracha pocita financni ztraty bo uz meli vsechno zaplaceny
    takovejch lidi je
    napriklad nase sousedka, kterezto pritel odjechal v lednu do Chile, bude tam 5 let pracovne a ona mela jet koncem brezna za nim, dala vypoved, pronajala byt a sem k nemu do baraku se mela stehovat jeho dcera s rodinou, ted tu trci ona a nevi jak dlouho

MirkaD

tak milá děvčátka-já chcu taky kliku z vánočkou!!!!
    nic,no
    včera jsme šly s Martinem,takže jsme šli až ppo seriálu,takže jsem před tím umyla okna a parapety-což znamená-oddělat milion kvítek,a u třetího okna se mě nechtělo,tak,že ty kvítka odposunu-tak jsem si do ruky zapichla kaktus,a pak ho vysypala na koberec,no,nechala jsem to tam,a šla ven ze psama-vzaly jsme to ke křížku,a pak,od něj kus dozadu k zátočině,kde se pak jde dolů do Kojátek,takže kus dolů běžel Martin a přivolával psy,já stzála nahoře,pak psi za mnou,za ním,a pak všichni 3 běžely navrch…tak se nám Martin ze psama vyběhaly a šly jsme zpět….
    doma vysát teda bordel,a jít do vany
    Martin večer nsadil nějakou zeleninu-tak zas bude pěstovat….
    v práci odpo-máme tam značky-2 metry rozestupy-no né že by to někdo dodržoval…někteří nemají ani 2cm rozestupy…přechcala mě včera cikánka-tak jsem jí řekla,že ze mě udělal krávu….
    no,nic
    večer říkám ostraze,že mám strašný hlad-ale ne na svačinu,ale na čkoládový dort ze šlehačkou….
    no večer pro mě dojel Martin a já si dala další díl dokumentu sestřičky,u kterýho sem teda bulela jak želva,protože tam jedné sestřičce oparovali čerstvý novorozeně na vrozenou vadu srdce,2kilový dítě,a napřed dobrý,po operaci,ale pak přišky komplikace….ta setřička má další 3 děti s mužem,ona sama tam předtím dělala na JIPCE-no snad jim to dítě nehumřelo,uvidíme příště-zajímavej dokument-je tam i zdravotní sestra chlap-to říkaly,že to vadí některým chlapům,pacošům-ženským ne…
    no,dnes ráno hezky,tak peru,byly jsme na vycházce v lese-hájenka,pochodit v lese+2 schovávačky psům-jako hledaly Martina-no hledání hraček jim jde líp-ale u toho hledání lidí nehce Martin spolupracovat dle mých instrukcí…
    ale tak psi se proběhly…
    doma Dafi podávala prádlo-po 3-4 kusech zaráz…..-mě hce strhat či co…
    Martin chce,abych ju otrimovala,tak do něho hučím,že kus on,kus já…
    tak,když po mě něco chce-něco složitýho-přišít potka k čemusi a tak…
    tak já řeknu-až otrimuješ Dafinu-a mám pokoj…:D
    jinak objedal barvy a věci na vyřešení té plísně vedle v pokoji/ložnici jak spíme,ta plísen se tam nedá,už spíme vedle asi týden na rozkádací sedačce jak spává tatka…
    du věšet

MirkaD

ty jo-seru na prádlo-Čjdo-se pověsím z toho co píšeš!!!!!!!!!!!!!!!!
    jako promin-CO BY DĚLAL KDYBY ŽIL SE MNOU???????????????
    viš co je za den v tom obchodě lidí???kuujou si čaje na nachlazení a tak-můžou ten virus mít,jen si myslí,že jsou nachlazený….protože mírná forma je prostě jak nachlazení….
    jako,mluvila jsem z psyccholožkou-asi hodinu…
    ona mi říkala,že stejně je možný,že bud su nakažená-nemám jen příznaky,nebo sem to už měla a su ted proti tomu imunní…
    řešily jsme,to že se hci BEZZPEČNĚ VIDĚT S TAKEM-NEOHROZIT HO-ALE VIDĚT
    řešily jsme to teda podruhý už
    a říkala,že když za ním sjedem autem,uvidíme se s ním chvíli VENKU S ROUŠKAMA A BUDEME MÍT ROZESTUPY–ŽE BY TO MĚLO BÝT V POHODĚ-DOM ZA NÍM NEPŮJDEM…PROSTĚ SE PROJDEM CHVÍLI VENKU-KUS OD SEBE,IVIDÍ PSISKA,NÁS….
    JEŠTĚ JSME MU TO NEŘEKLI-UVIDÍ SE V SOBOTU-CO VLÁDA-KDYBY TO NĚJAK ZPŘÍSNILA/ZAKÁZALA-VÍC TAK NIC
    ALE,KDYŽ TO BUDE TAKHLE TAK BY JSME TO SKUSILY-KDYŽ BUDE TATKA SOUHLAST,TEDA,ŽE….OHROZIT HO NECHCI-ALE VENKU,CHVÍLI S TĚMA ROZESTUPAMA,SI MYSLÍM,ŽE DOBRÝ,TO SI MYSLÍM,ŽE BY NEMOHL ANI DO OBCHODU,KDE CHODÍ…
    jo zmínila jsem si i o tobě a muži-to říkala,že na výlet můžeš-a že ona je na Šumavě a taky ptkala nějaký mladý s karimatkama na vandru-2 lidi…
    jako,doufám,že se nezlobíš-jestli jo,tak promin…..
    jen jsem zmínila,že mám kamarádku,co chodí jen z práce a do práce a muž je doma,a že by si chtěla nějaký výlet…-nic vác jsem nepitvala-žádný podrobnosti,nic….
    Maya-jo,tak s tím Japonskem je to peklo,ono každý má to svoje,no…
    to je mi ho fakt líto,no….chudák synovec-uf…
    oni rodiče Martina taky měli zaplacený léto u moře i s vnoučatama-a nic,že….
    otec vlastně ted už x víkendů žádný hraní-jako oslavy a tak-to teda taky přichází o prachy no-i když on učí+je v důchodě…

cernej caj

Mirkad
    Ja fakt nechapu kolik toho stihas doma delat. No taky byste si meli koupit ten olehovej rafiatir uz sem ti to rikala v zime, na koleckaxh a pritapet protoze tam proste mate vlezlo, chtelo by to ovzdusnit nabytek a vic topit, sama si na zimu stezujes ze vam ty radiatory spinaji jen v danym case…

Petrs01

taky přichází o prachy

Skoro každej přichází o prachy. Brácha je v podnikání na nule (zaváží hospody) a ještě drží nad vodou lidi co jezdili pro něj – proti tomu je nějaká dovolená nic. Jenom pojištění na ty auta co teď stojej a nevydělaj ani korunu už by byla slušná dovolená. Než ti pitomci nahoře něco rozhodnou, budou podnikatelé v ***. My co jsme přišli jen o přivýdělky si můžem vesele pískat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 1,517)
  • Téma ‚Unor 2020’ nepřijímá nové odpovědi.