Unor 2020

Fóra Ostatní Unor 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,506 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 1,507)
  • Autor
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

je tady nějakej kurvavirusovej břichabolovej epydémyj, či čo? To už máme třetí voběť dneska teda! 😀

Dennyky seš ešče nafouknutá? Poletuješ? 😀
    Máte to tam na vobloze jak f Prátru, koukám.

Pak tam jaksi ehm “spadl” ten talíř, co nám objednávala Mája v čajně.
    No nebudu to rozebírat, že

no to asi ne, mohla bych se taky rozpovídat, jak si šikovná a inteligentní pani 😀 😀 😀

My měli fčéra s Rumajzlíkem taky supr odpůldne. Neutopili sme nic, ale málem jsem vyvraždila tu polovinu Prahé, co mi leze do mejch polí 😀 😀 – to je fakt masakr, jsou fšichni jak magoři. 25 let tam chodím, nikoho nepotkávám a teď? Museli jsme utýct.

čajdo
    Prej chtej prosluzovat do 30.4… me fakt serou
    co řikal pan Hamáček?

PetraK

čajdo to je krásný fotos měsíca!!! tyy jofkaa!

Já to fčera nějak nezaznamenala 🙁 a to jsem věšela prádlooooo! ale měli jsme tam nějakej zásah ve vedlejším vchodě – hašiši a policajti, nevím proč. každopádně sousedka světská, co maj to hejno pseudopudlů uřvanejch vypelichanejch (bože to je fakt taková urážka pudla, tyhle zvířata a furt to budou množit a furt) , nutně musela s těma debilama vylézt ven, stát na podestě a nechat je lítat kolem těch hašišů a řvát na ně jak prokopnutý a vůbec jí to jako nepřišlo nějak divný. Tak jsem radši zapadla, ať nevypadám, že vočumuju.

Denny

čajdo njn co naděláš serou…ono tý sraky kolem nás je prostě hodně.
    A když to vidím u nás jak je to téměř každýmu “šumák”
    Prostě vydržať a zasejc někam do lesa.

PetraK
    tak jako úplnej úplněk má být až dnes v noci. Nějak růžej možná tak se běž podívat.
    Břicho nebolí, heřmánkovej čajík pomohl.

no to asi ne, mohla bych se taky rozpovídat, jak si šikovná a inteligentní pani
    ale tak klidně jako, jsou to prostě debilní čínský hračky, který co? Neplavou!:-D

ikoho nepotkávám a teď?
    uf ještěže u nás dobrý a mám les jen pro sebe…

Denny

Kámoška, která teď žije v těch Alpách mi psala, že na tu sračku umřel její bývalý šéf v něměcku 56 let..

cernej caj

Petrak
    Rozhodne nerikal, ze muzes jet autem pres celou cr a jit na 8 dni do lesa.

Taky bych mela doma peklo, kdybych to udelala a bohuzel tam musim byt cely dny a teda to neprovokovat.

Mozna na velikonoce pojedeme (bez feri) jen na kratky prespani s muzem, ale to proste neni ono protoze je zima rsi, je mokra trava lezpu klistata, du moc rychle, su nasrana ze se vlece a zdrzuje…

Tak snad nic hrozjyho vedle ve vchode. Jj jak pise denny uplnek bude az dnes tak mas jeste sanci

Denny
    Hlavne ze si muzes jit zahrat tenis a koupit kytky, me proste jediny co fakt chybi ten vandr… a ze muzes jit 40x denne pro krabicku cigaret cimz ohrozujes mnohem vic lidi…

PetraK

černej čaj

Taky bych mela doma peklo
    jak jako peklo???

Však nemusíš jezdit přes celou republiku, ale vyjet někam po okolí můžeš, opravdu. Tak s kámošem vyrazte na nějakou omezenou varinatu, provandrujte to v okolí. jde o to nescházet se na exponovaných místech výletnických, ne o to smrdět doma, to si může milej Zbyněk tvrdit co chce, tvrdí to stejně jen kvůli sobě

e zima rsi, je mokra trava lezpu klistata, du moc rychle, su nasrana ze se vlece a zdrzuje

čajdíku-prosím- tak s ním nejezdi. Vezmi si s sebou Ferinku a jeďte s kámošem nějakou krátkou varinatu.

PetraK

Dennyky
    Nějak růžej možná tak se běž podívat.

no to právě nevim. stačí že mám roušku s růžovejma kytkama asi. 😀

Denny

PetraK
    tak nechoď, podíváš se pak na fotky na netu.

čajdo
    o to máš těžký, někomu chybí tenis, někomu vandr, někomu kamarádi,
    někomu dovolená v zahraničí, prostě nejsme v tom sami musíme se s tím nějak poprat.

Denny

PetraK
    šak nemusíš jezdit přes celou republiku, ale vyjet někam po okolí můžeš, opravdu. Tak s kámošem vyrazte na nějakou omezenou varinatu, provandrujte to v okolí. jde o to nescházet se na exponovaných místech výletnických, ne o to smrdět doma, to si může milej Zbyněk tvrdit co chce, tvrdí to stejně jen kvůli sobě

ano ano pod to se podepisuju, prostě najít si v té “špatné” situaci to dobré.

čajdo
    elikonoce pojedeme (bez feri)
    by byla sama doma? 🙁

PetraK

Dennyky
    Břicho nebolí, heřmánkovej čajík pomohl

šikovná, už nepoletuje 😀 😀

ale tak klidně jako, jsou to prostě debilní čínský hračky, který co? Neplavou!:-D
    hele jako vono tohle hodit do vody a myslet si, že to bude plavat může napadnout tak jenom Tebe……….. a……..Brtnika 😀

uf ještěže u nás dobrý a mám les jen pro sebe…

hele, fakt masakr zase. Jako asi by mi to bylo fučík, kdyby to byl normální stav, ale lidi debilní normálně nevystrčej nos, smrděj jako kreténi doma na gauči nebo ve vobchoďáku a teď jak ychtilové a stádo jsou zase všichni venku, doteď to jako nepotřebovali a teď musej. To stejně úchylný s dovolenejma – všichni jezdili ven a kdo nejezdil byl socka 😀 a jen záviděl, jak psali na svým fakbůku , te´d najednou jim česká kotlina bude dobrá – a všichni okamžitě musej mít potvrzení, že se budou moct ubytovat (info od kamarádů, co mají penzion) , potvrzení, který jim nikdo dát nemůže, protože se neví, co bude. 😀 Lidi jsou fakt šáhlý.Jakmile to půjde, stěhuju se na Mars.

Denny

PteraK
    Jakmile to půjde, stěhuju se na Mars.

TAK BACHA VOEE, ABY TAM NEBYLO TAKY PLNO

cernej caj

Denny
    Ja tim spis myslim takovyto ze za hranice nemuzem nikdo. Ale ze nekdo muze jet 40x denne do obchodu, to je OK protoze jede do obchodu a ty treba nemuzes jet za kamoskou protoze… to neni obchod. Jakoze mi vadi spis takovy to dvoji mereni.

Petrak
    Kdybych sla ven s kamosem, tak budu mit doma peklo uz sem mela peklo za to se sem rekla, ze chci jeden den odpo za kamoskou. Ja tam ale.musim nejak existovat a urcite ne v situaci ze tam na sebe jen jecime a delat naschvaly fakt nebudu (jit ven s kamoskou kdyz si to zbynek vyslovene nepreje).

Jako ten socialni kontakt s blizkejma ze ma clovek nulovej je proste blby.

cernej caj

Ps proc by talir nemohl plavat?

Maya

Denny
    jo ty jsi jako myslela cmarnout tema akvarel pastelkama bez vody a s vodou?
    to jsem jako nepochopila 😀
    tak asi ti to caj predvede lip, ja s nima vodou nikdy nekreslila
    cernejcaj
    pocitej s tim ze to bude do pulky kvetna, to by tak hralo aby se jim lidi shlukovali na prvniho maje
    jak pisou holky si nekam vyrazte v okoli
    ale jako to bude desny zas rano vstavat a jet do prace 😀

cernej caj

Maya
    Ale de o to ze ja s muzem nikam.nechci ja chci jit s kamoskou, ale to nelze. Ja bych sla i sama ale furt se vtira a nechape ze od neho chci klid kdyz mu to 10x reknu ze ho tam nechci

Petrs01

od neho chci klid

Fakt nechápu proč s ním pořád zůstáváš. Nemyslíš si, že to zas bude dobrý, že ne?

PetraK

TAK BACHA VOEE, ABY TAM NEBYLO TAKY PLNO

TVL!! TODLE NE, TODLE JAKO FAKT NE, NECHCI PROBLEJT ZBYTEK ŽIVOTA!!!
    😀 😀

Denny

cernej caj
    Ps proc by talir nemohl plavat?

asi že je z Číny :-DDD

PROSTĚ POTŘEBUJU HRAČKY DO VODÝÝÝ

PetraK

černej čaj
    (jit ven s kamoskou kdyz si to zbynek vyslovene nepreje).
    COŽE??? Jako von Ti diktuje co smíš a co ne?? čajdo, čajíku, prosím Tě, v rámci zachování vlastního zdraví a rozumu, přestaň se s ním párat. On Ti nemá co nakazoat. On je ten poslední. je línej chodit do práce – myslím do normální práce, kam nemohl chodit, protože si nutně musel pseudovydělávat svým koníčkem, takže o tu rádoby práci logicky obratem přišel, ty to te´d všechno živíš a on ti ještě bude diktovat?? nemusíš se mu zpovídat, chápešt to? jdeš sama na výlet a jemu je do toho naprostý kulový, kulový a ještě jednou kulový. co na tom výletě budeš dělat je mu po tom houby. Pokud se mu něco nelíbí, může se odstěhovat. Donedávna Tě vůbec neřešil, a neřešil by tě dál, kdyby nepřišly za sebou tyhle krize – ta, žes mu dala nůž na krk a ta pro něj tak hrozná nebyla, protože se evidentěn nějak nevzepjal. Složila ho až krize kurvavirusová, kdy se zase bojí především o sebe.
    Postav se sama za sebe, zabojuj jednou sama za sebe, řekni mu, že je prostě konec, že už prostě smůla, do života ti nemá co mluvit a už vůbec ho ovlivˇˇnovat.
    Ty bláho, já se vytočila – promiň.

ale furt se vtira a nechape ze od neho chci klid kdyz mu to 10x reknu ze ho tam nechci
    sbal se, nic mu neříkej a v tichosti vypadni brzo ráno. než on se vymotá, budeš v trapu.

PetraK

Dennyky
    asi že je z Číny :-DDD

voni tam neuměj plovat? 😮

http://www.chuck-it.cz/produkty.html

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 1,507)
  • Téma ‚Unor 2020’ nepřijímá nové odpovědi.