Unor 2020

Fóra Ostatní Unor 2020

• Toto téma obsahuje celkem 1,506 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,507)
  • Autor
    cernej caj

Unor nezesilil ale zesilel a psi uz sili pac sou vic venku 😀

Fifi

Mne to nechce pustit na to dlouhy lednovy vlakno, tak zkouska zde?

Fifi

Asi uz je to tam plny, tak si dovolim pokracovat zde, v unoru, kdy byl svet este relativne v poradku. 🙂
    Brypodvecir,
    pekne nam ficelo, ale tentokrat to Pruhy zvladly bez bobku.
    Tady se zase maluje? Tak to neni nic pro me. 😀
    Esusova
    NOVINKA KURVAVIRUSOVÝHO TÝDNE – TALI HÁRÁ, BÉME MÍT TŘI NEDĚLE ÚPLNĚ JINÝ STAROSTĚ
    Potes koste, to je radost. Ale jak rikas, prijdete na jinsi myslenky. 🙂
    kde mám tu adresu???
    V emilovi! 🙂

Dennyky
    Trpím trpím, bříško bolí…čočkááá se hlásí udělala jsem si heřmánkový
    čaj ale moc to nepomáhá.

Ojoj, vznasis se, letas?
    Brichabol – ani nemluv. Ja si myslim, ze jsem snad mela kurvavira, kterej se takhle muze projevit. Jak me rozbolelo pricho po tejdnu Wobenzymu, to byly krece jak z otravy hub dva dny, hrozny. A pak vlastne skorem 2 tejdny prujem, brichabol stridavej se zkrecovanyma zabrama, zaludek bolel. Unava, spanek xy hodin. Teplota zadna. Si rikam, ze by bylo fajn, kdybych to takhle mela za sebou. 🙂

Jo, nazorny video k myti rukou, uz si je drbu spravne. 🙂

Petrs
    Super fotohadanky, nasla jsem teda vsechno spravne a tapotu odhaduju taky jako vy. Nebo by to este mohla bejt myšice, zalezi, jak ta stopa byla velka. Chci dalsi hadankyyy! 🙂
    tak posle se to nebo ne?

Fifi

Kdyz schvaleno frau Esus, tak sem jeste z ledna skopnu link na peknej kviz. 🙂
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-he0XpV95eIQP5Qb79laF1qXNpyb_U_gbOSbc8pYz2uQaiQ/viewform

Hura, mame unor! 🙂

PetraK

Tak už sem taky tadýýý

Fifi

žjo, to je super vídejo na mytí rukouch! To bychom mohly vyhodit do širší veřejnosti?

kvíz výbornej, neměla jsem to na sto procent teda

Fifi

Ja mela snad jen 6 ci 7 spravne. 🙂
    Spravny rukomyti vyhod, kam chces, jsem si rikala, ze dobrej tip, jsem nemela pokryto plne horni casti prstu, jako asi vetsina lidi. 🙂

Maya

testík 4 blbě, nemám žádnou fantazii, ale to já vim
    Denny
    co bych tam jako domalovávala to netuším, já fakt na to nejsem
    Fifi
    to mytí rukou jsem už viděla, je to super video, ale já se tím neřídím bo i to jak se furt meju normálně znamená, že mám ruce samý krvavý praskliny, bolí to jak sviň, nepomáhá nic, mejt se takhle, tak mi asi odpadá kůže
    a to nepočítám, co je to za humus, když si na takový ruce dám dezinfekci, to je bolest jak kráva
    ještě chudák neteř to má jak já a zbytek rodiny nic, asi bych prostě nemohla bejt doktor operatér, co se furt meje

Petrs01

tak když chcete testíky, dejte si tenhle

Maya

dvě blbě, jako jo Lotyšsko a Litva se mi pletou a Bosna a Hercegovina, to jsme ve škole neměli 😀

Petrs01

tak to jsi dobrá, ty 3 nahoře dám, ale ty dole nee a bývalá Jogoslávie mi taky nejde.

Fifi

Tyhle zemepisny mi nikdy nesly, ani to nezkousim.

Nadhera, jaky je krasny ticho. Zadny auta nejezdej, ticha noc s velepuchejrem, kteryho nekrizujou ani letadla. A brala jsem benzin po delsi dobe, cena me nadchla.
    Tak dobre noci v unoru. 🙂

Maya

Fifi
    zítra bude nějaký superúplněk
    Petrs01
    no já ty dole taky moc nevim, ale beru to podle jinejch poznatků jako že Černá Hora má jen kousíček moře, Makedonie sousedí s Řeckem a tak
    Moldávii jsem asi trefila náhodou

cernej caj

Du na testiky. V noci zimnice, fakt super, brrr, nesnasim toho kdonse rozhod ze zena musi mit pravudelne jednou za mesic zimnice a brichaboly:D

Mesic krasnej cestou do prace na nej lou cestu koukam z okna predniho a v praci je taky krasne videt z okna

Attachments:
    cernej caj

13/15 stredji, ty staty se mi taky pletou ale treba mam pkmucky ze stredni eloli tarivi. Kdo uhodne co to je:D

Denny

Tak dobré ranko tedyk,
    Maja než zapomenu já chtěla jen jestli bys podala report o tom, jak to vypadá, když z pastelky uděláš vodovku nic jiného v tom není.

Denny

Mesic od bytovky

Attachments:
    Denny

A minutku na to sirena a ja jsem chtela fotnout mesic z obyvaku

Attachments:
    Denny

Je tam turistická chata a to co je tam vidět vlevo od ohně jsou wc.
    Hořela asi snad jen tráva, včera jsem tam s kámoškou zbírala podběl.

Denny

Jinak téda měli jsme pjekný vodpoledne…
    Šla jsem s Koněvem k rybníku s létajícím talířem, ehm.
    Podle fotky co jsem posílala včera je vidět, jak to dopadlo, že no.
    Utopily jsme létající talíř.
    K rybníkům mi zbývalo pár kroků, Koněf nikde.
    Ano ano samozřejmě, čekala sedíc ve vodičce…
    Tak jsem jí hodila do vody šišku, celá natěšená pro ní skočila a
    venku se pak klepala chuděra malá, ikdyž pořád něco lovila.
    Pak tam jaksi ehm “spadl” ten talíř, co nám objednávala Mája v čajně.
    No nebudu to rozebírat, že.
    Pár minut na to psal soused, (od Čipa) jestli jdeme ven, tak jsem mu napsala,
    že už jsme u rybníka a ať mi veme Crocsy, co mám u dveří, že potřebuju vlézt do rybníka.
    Za chvilku přišel i se ženou, šly jsme jim s Koněvem naproti.
    Pak začala akce zachraň talíř. Nezachránila, páč byl ve velké hlobce a po prsa se mi tam fakt jít nechtělo.
    U lovení mi samo asistovasli ti dva čtyřnozí blbečci, takže se voda zakalila a talíř nebyl vidět.

cernej caj

Vypada to dobre prave, ja uz tim kdysi kreslila a muzes to jen lehce cmarnout a rozetrit vodou treba velky plochy, lehce pozadi nebo tak…

Odpoledne ti neco cmarnu a vyfotim, vcera sem ten skicak nenasla a jeste mam jeden tip kde by mel byt, ale asi vemu nejhur obyc papir na noviny, on se max zkrouti ale.na vysledek to bude fuk.

Snad teda jen trava a ne ze nekdo podpalil neco.

Prej chtej prosluzovat do 30.4… me fakt serou, ja chci jet na vandr. A ne ze vsechny svatky z roku clovek prosere sezenim doma. Kdyz prestaju chodit, atrofuji ki svaly a z proste nehudu chodit. budu se zas 2 roky dostavat do stavu, v jakym su ted, tolen kolenni kloub proste bez tech svalu nemuze fungovat…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,507)
  • Téma ‚Unor 2020’ nepřijímá nové odpovědi.