Sraz BREZEN 2020 – sobota 7.3

Fóra Ostatní Sraz BREZEN 2020 – sobota 7.3

• Toto téma obsahuje celkem 80 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 81)
  • Autor
    Maya

cernejcaj
      https://mapy.cz/zakladni?x=14.7694321&y=49.9554885&z=12&source=base&id=2130784
      jak Ricany, tak Mnichovice, tak Kostelec nad c.l. maji nadrazi a myslim, ze daleko to nebude

Maya

Denny
        ja nepojedu neb myslim ze tento vikend budeme mit oslavu (Josef)

PetraK

jaj, odkazy se mi neotvíraj, musim až doma.

PetraK

tak jsem včera nakoukla do těch odkazů – tam je to háský!!

jen jsem zatím nakoukla:

vlak jede podle mě jen do Mnichovic/Říčan v Kostelci železnici nevidím??
            a to je podle mě ešče docela kousek

ubytko – hotel u Huberta v Louňovicích?? ceny 350,- za osobu pokoj se sockou, 250 bez socky – jak jsem tak koukala, ovšem zda tam berou psy to nepíšou /a v množství větším než malým 😀 /

Hotel u sv. Huberta

nebo Autocamp penzion Vyžlovka

http://kempvyzlovka.webmium.com/nase-sluzby

obojí je jen rychlý nahlídnutí, páč nestíhám.

ale to spojení myslím bude problémek, páč já třeba asi taky nepojedu autem, takže jak se tam poté dopravit?

Denny

Jeeee to vypada hasky kemp i hotel.V kempu cokle Oki…

Maya

tak info od kolegyne z Rican
                od vlaku je to nejbliz z Mnichovic, cca 10 km, ale je to prej pres kopec
                jinak tam jezdi busy do Jevan z Haju, normálka PID, tak by asi problem se psama byt nemel, ve vsedni den prej kazdou pulhodku, o vikendu nevi

Denny

Maya hm tak když ujdu těch 10km tak si půjdu rovnou do teho kempa lehnout :-DDD

Maya
                    Maya

ale jinak pokud chcete nekde tady neco bliz k vlaku, tak pak uz jedine kocour Mikes 😀
                      http://www.laduv-kraj.cz/turistika-a-nase-stezky/stezka-cesta-kocoura-mikese/

Denny

Ve Vyžlovce máme rodinu 🙂 doknce i hlídací službu, se tam narodila Koněva matka a totok je babička 😀

Bertha

cernej caj

Tak nevypada to zle, aj ten kemp je fajn pokud teda by byl v breznu otevrenej.

cernej caj

akorat teda sem myslela ze nejak skloubim i jiny vikendovy aktivity a v sobotu prijedu na otocku, kdyz je filip nezadouci, tak sem bysme mohli na celej tyden a jen by se nejak zabavil na vylet? (jakoze chapu, ze denyky chce jenom nas co se zname, ale zas filipa nezna jen esuska s kachnou:D) a

Denny

V poho cajdo mne on samo nevadí navíc si nepsala že jde o něj ?

kachna

kachnou:D)

no ale kachně Filip neva.
                                Můžeme vzít obě auta a pak tam máme tím pádem pět míst volnejch.

Petrs01

Vašíček bude za Filipa rád 😀
                                  Pokud se do té doby opraví náš gauč, můžete oba přespat tady, když se trochu zmáčknete, ale nechci slibovat, protože se opravuje už měsíc. Stejně tak se vejdete k nám do auta, což zase nemůžu nabídnout Ešusce, páč naše psy bych spolu do auta radši nemíchala.

cernej caj

Petrs01
                                    diky za nabidku 🙂 bysme se vesli i na karimatky pripadne 🙂

Spis teda otazka, kam pujdeme vencit, pokud PetraK nebude pojizdna (a kolik by tim padem mela psu?)

jestli je realny zkusit zarizovat ten kemp vyzlovka, nebo je jednodussi se sejit v sobotu dopo v unhosti u prahe aby teda esuska to s psama mela nejak zvladnutelny?

PetraK

PetraK by tim pádem měla psa jednoho malýho zrzatýho pupika. A dopravila by se nějako tak jako ostatní-vlak, bus, jak psala Maya

cernej caj

PetraK
                                        A to znamena vyzlovku?

Pac by ti asi chtelo nekoho aby tam pripadne zavolal a zjistil, zda uz sou otevreny a jak tam muzou psi…

cernej caj

Anebo proste unhost?

PetraK

Hele klidně vyžlovka – to si rozhodněte vy mimocivilizační 😀 😀 , pokud se tam dá nějak dopravit, tak se tam dopravim stejně jako vy ostatní. Já se přizpůsobím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 81)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.