Recepty – zeleninová, bezmasá a jiná jídla :-)

Fóra Ostatní Recepty – zeleninová, bezmasá a jiná jídla :-)

• Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kachna a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 21. až 26. (celkem z 26)
  • Autor
    kachna

Čočkové lívance
    – rozmixujeme tvrdou nevařenou čočku (recept jsem četla s červenou, dělala s hnědou) na mouku, přidáme jedno vejce, mlíko, něco sladkýho, kousek prášku do pečiva, můžeme i kakao.
    Smícháme, upečeme placky, dochutíme marmeládou.
    S hrubostí mouky lze s úspěchem experimentovat.

Ještě plánuju vyzkoušet coververzi s banánovými lívanci.

kachna

Jáhlovopohankový slaný nákyp
    mám odsud: http://www.varilamysicka.cz/zdrave-recepty/zapecene-jahly-s-pohankou-a-cheddarem
    DAla jsem slaninu s cibulí (měla jsem jí osmažit).
    Určitě to chce čedar nebo nivu, čedar mi došel, tak jsem přidala goudu a nebylo to ono.
    Spokojený byl i Michal, asi by to šlo i na sladko s jablky, medem a skořicí.

Fifi

Cockovy livance – dobrej napad, v cem to mixujes? Tycak to asi nezvladne, vid, to by bylo jak kulometna salva. Jo, a nenadyma to potom?

kachna

v cem to mixujes?

mám už několik let robota Bosch MCM3200W, ten rozmixuje všecko.

Fifi

Take jsem mela neco podobnyho, nemam. 🙁 Takze tycakem na cocku nejdu. Az bude robot, pujde vse. Nadymani si radsi neokomentovala, pripadne tento problem s cockovou moukou zkratka neni. 🙂

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 3 týdny uživatelem Fifi.
    kachna

tento problem s cockovou moukou zkratka neni.

když my jíme docela dost luštěnin, tak mi to buď nepřijde nebo to není problém

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 21. až 26. (celkem z 26)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.