Pyometra – zánět dělohy

Fóra Veterina – zdraví i nemoci Pyometra – zánět dělohy

• Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 9 hodinami a 42 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 21. až 25. (celkem z 25)
  • Autor
    Fifi

Cajdo
    Parada, gratuluju! 🙂 Jste si vsichni uzili, ale podstatny, ze je jizvice zhojena a Ferinka bude dale zdarne srustat. Hura! 🙂

EvaC

Nejlepší zpráva včerejšího dne 🙂 – tak hurá, že se to nakonec všechno spravilo…

PetraK

tož hurá, můžete slavit a i tu dovču si v klidu užijete, konečně to má chudera malá za sebou, všechny ty lapálie.Sis oddychla, co?

PetraK

No tak – já se bohužel přidám k osazenstvu klubu pyometra. A protože je asi nesmysl psát to dvojmo, když o tom sepisuju průběžně články, tak je sem postupně, až vyjdou – zítra první – nacpu. Aby případný čtenář měl možnost dalších zkušeností a aby to bylo všechno pohromadě.

A dám to sem hlavně i proto, že naši krásku flekatou její pan dochtor nádherně zaštupoval jakýmsi obrzvláštním stehem, kterej tady musím vychválit – i proto, že by bylo fajn, aby o tom věděl ten,kdo do týhle šlamastiky taky spadne, aby si to zkusil vyžádat. jedná se o steh používaný v plastické chirurgii, jestli jsem to dobře pochopila a kůže není viditelně sešitá vně, ale dovnitř – musím na kontrole ověřit ten názem – myslím, že je to intradermální steh – . Nemáte takový ten viditelný sešněrovaný buřtík, nemáte nic, ty stehy jsou prostě uvnitř těla a rána je naprosto čistá, vypadá, jak srostlý říznutí – vyfotím to, nesmím zapomenout. A zítra sem dám první článek o tom, jak to u nás proběhlo před operací.

PetraK

Takže jak jsem psala -seštosuju tady i naše zkušenosti – zatím první díl, před a těsně po operaci, jak to bylo u nás:

Tak ani nám se nevyhnula

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 21. až 25. (celkem z 25)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.