Pudlí kotec

Fóra Ostatní Pudlí kotec

• Toto téma obsahuje celkem 493 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 1 týdnem a 2 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 421. až 440. (celkem z 494)
  • Autor
    Thielli

Tak v devět? Kousek cesty společná procházka a my pak můžeme dál bloumat v lesích a ty půjdeš zpátky regenerovat? Může být?

Maya

PetraK
        koukam ze nejsem sama, kdo volno bere jako prilezitost dospat a ja teda jeste pokud mozno nikam daleko necestovat 😀
        ale bude kamarád /neboj, neuvidíš ho, on nesnáší lidi
        to me teda rozsekalo 😀
        a ano jeste bych dodala nejlepsi je ve volnu nikoho nepotkat 😀

Maya

Thielli
          nevim jak u Brtniku, ale pro me je o vikendu v 9 strasne brzo rano 😀

Petrs01

strasne brzo rano

No jestli mají půdlice stejnej budík jako Piksle, která prostě víkend nevíkend, v 6:00 rozloupne vočíčka a ukecám ji max o hodinu…

Maya

Petrs01
              no jo, ale ty s ni musis ven, v baraku klidne psa vyhodim v 6, ale to jsou 3 vteriny z postele, kratsi nez navsteva zachodu 😀

Maya

i kdyz teda pravda u nas me tak budi kocka, ta umi tak mlatit na dvere, ze pri tom spat nejde ani omylem 😀

Thielli

jestli mají půdlice stejnej budík jako Piksle

Mají. 😑

Denny

Thielli
                    Tak v devět?
                    nechci číst odpověď 🙂
                    Ceš poradit? Před 11 tou ani píp 😀

PetraK

Thielli
                      Tak v devět? Kousek cesty společná procházka a my pak můžeme dál bloumat v lesích a ty půjdeš zpátky regenerovat? Může být?

ani náhodou! Devátá mě má ještě v náručí peřina! To fakt ne, vstávám každý den ve 4:31!!!! spát chodím nejdřív v jedenáct. Si to spočti.

Thielli

No tak když jsi napsala, že ne úplně hned dopoledne, tak jsem to dala až na devátou… 😏

Můj táta říká, že být někde až v devět… to už ani nemá cenu vyrážet, to že je ztracený den 🤣 Do Berounky se zásadně chodí ještě když se po ní válí mlha…

23:00 – 4:31 = už se nedivím, že nejsi normální. To se prostě na mozku musí někde podepsat… 🙁

PetraK

No jo, táta ale asi nevstává každý den takhle brzo,jinak by se v devět klidně válel jak ta mlha 🙂

Potřebuju aspo%n dva dny na to, aby si tělo odpočinulo a je mi buřtik, že nevidím svítání, páč zas můžu každej den, nejen o víkendu, po práci vzít čokle a svobodně vypadnout. Brtnik je ranní ptáče, chodí spát brzo, já musím ještě domácnost zvládnout, taky něco napsat, aby bylo co číst, uvařit, uklidit, pověsit prádlo, pomudlat psy na pelíšcích, běžet s Mousesem kolem vořecha…… jinak bych si toho moc neužila. Tak prostě o víkendu spim 🙂

Maya

Thielli
                            pro nas sovy je devata brzo rano, dopoledne je tak v 11 😀
                            ne hned dopoledne znamena po obede
                            a fakt kdyz je clovek jako sova donucenej vstavat kolem 5 rano, taky o tom neco vim, tak dobrovolne do toho nejde ani omylem 😀
                            to jsou holt ty neshody mezi skrivany a sovami 😀

Thielli

Holky, to všechno jsou humory.
                              Někdo je sova, někdo skřivan, já jsem slepice. Večer mrtvá se zapadajícím sluncem, ráno taky padám z hřadu, dnes jsem se v šest vzala hlavou o futra, jak jsem vrávorala…
                              Nebýt psů…

Takže – já se dostavím, jak se mi řekne. 😊

Petrs01

Tak vyraž brzy po ránu – dej si Kounovské řady, protáhni to na Pravdu, případně i na Džbán a v 11 můžeš zvonit u ohařovejch 😉

Thielli

Petrs01

taky humory, co?
                                  Co ty jdeš tři dny, to já hekám tři týdny… 😂

PetraK

Thielli

já vim, že humory,

mažu dom, dneska zase dělám élišku!

Petrs01

No tak si dej jenom ty Kounovské. Nebo prostě něco co máš cestou. Lánská obora, koněspřežka,…

Petrs01

každý den ve 4:31!!!!

A todle se mi strašně líbí. Já plně chápu, že vstávat ve 4:30 by bylo prostě krutý, zatímco takhle už to jde 🤣🤣🤣

PetraK

Petrs01
                                          takhle už to jde
                                          Přesně!!!!!

Thielli

No tak si dej jenom ty Kounovské. Nebo prostě něco co máš cestou. Lánská obora, koněspřežka,…

V počítači by mi to trvalo století, takže pastelkou.
                                            Tak nějak by to vypadalo v jedenáct na vycházce kolem Zrzavců poté, co bych se předtím “lehce” proskočila dle poskytnutých námětů…🙄

Attachments:
                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 421. až 440. (celkem z 494)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.