Pro PetruK XIII.

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK XIII.

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 2 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,004)
  • Autor

Fifi

Mirko
    hele at ti nikdy nespadne na nohu kus masa
    Hele, vetsi labuzo je, kdyz ti zpruzelej ridic zavozu masa pro cokle haze baliky masa (6 kg) na zem a necumi, kde stojis. Takze jsem dostala z tranzita balikem mrazenyho do holene… A to teda litaly nadavky extra sprosty jak kolibrici, se chvili asi bal, ze ho z tranzita vytahnu a atakuju, pak se bal, ze si budu stezovat. Nic z toho se nestalo, opanovala jsem svuj majestat, bo byl viditelne unavenej a znicenej – ALE fakt me nasral a boule na holeni se hojila vic jak tejden. Tvuj palec na noze to musel odnyst asi hur, esli to bylo v praci, ses trubka, mela si jit k doktorovi a pracovni uraz, ni? – no po bitve kazdej general. 🙂

#36978 odpověď

Mirka D

no v tamté práci by se mě s pracovním úrazem vysmáli-v hospodě v kuchyni to bylo
    ale 6 kg masa do nohy-jaj,jaja,jaj-cháky si byla velikej,mignout po něm zpět

#36981 odpověď

PetraK

čau šénsky! Tady je to samej invalida, jedna loket, druhá si přimrzne, třetí si pustí půlku prasete na nohu!! To tu přejmenujeme na Invalidovnu 😀
    A já se k vám asi za chvíli přidám, páč jsem nějaká z toho stání u cukroví zničená trochek. Asi už si neudělám fóra na zítra, že bych si připravila těsta. Mám toho plný brejličky. Upadnou mi nožičky
    Aspoň, že čokle chrápou a nepruděj.

Mirko – to byl krásnej dáreček narozeninovej ta procházka. Tohle naprosto miluju, takovýhle procházky. a moc Ti přeju, aby se Ti aspoň trochu splnilo to tajný přání, aby si Martin našel čas 🙂
    A tulituli žerýček byl taky dobrej dárek.

a koukám, že Dennyky má vzhlednej mrožáček!! to se plní horem??

• Odpověď byla upravena před 8 měsíci, 2 týdny uživatelem  PetraK.
    #36983 odpověď

Maya

cernejcaj
    tip na knihu https://www.booktook.cz/p/co-te-nezabije/
    Co tě nezabije odhaluje, jak může každý z nás znovu získat zašlou sílu, která trpělivě čeká na probuzení – stačí se vymanit z bludného kruhu pohodlí. Pocit, že nám v životě něco chybí, dramaticky narůstá a zapříčinil vznik nového trendu. Každý rok miliony lidí po celém světě opouští klimatizované posilovny a účastní se extrémních závodů. Aniž by si to mnozí z nich uvědomovali, posunují hranice možností svého těla. A nikdo není zářnějším příkladem, než Wim Hof, jehož pozoruhodná schopnost ovládat své tělo a odolávat extrémním teplotám mu vysloužila přezdívku Ledový muž. Právě jeho zásluhou američtí a evropští vědci zjišťují, jak otužování pomáhá bojovat proti autoimunitním nemocem a chronickým bolestem. Investigativní novinář a antropolog Scott Carney v knize na vlastní kůži zakouší možnosti svého těla. Oblečen pouze v šortkách, s batohem na zádech a párem bot na nohou, končí svou cestu rekordním 28hodinovým výstupem na Kilimandžáro. OTUŽOVÁNÍ, SPRÁVNÉ DÝCHÁNÍ, MEDITACE A DALŠÍ TECHNIKY PRO ZLEPŠENÍ FYZICKÉ SÍLY A MENTÁLNÍ ODOLNOSTI

#36984 odpověď

PetraK

černej čaj
    rozvrh chcou nechat a nemenit tak to je naprd

aj jaj jaaj, tak to je debilní 🙁 , veledebilní, škoda, že se nemůžeš přemístit někam jinam.Člověk by v Brně čekal, že toho bude víc k výběru.

Maya
    ještě jednou dík za čerpadlový informace. To se hodí, i když v paneláku zatím ne 😀

Fifi
    Njn, tak to dopada, kdyz ma nekdo vostry lokty

😀 😀 😀 si stračena 😀

černej čaj

Kamaad se porad nevyjadril, budu muset rozhodit nejaky inzeraty, ze hledam nekoho do skotska na tyden

budeš muset zatlačit, že se musí rozhodnout, jinak ten inzerát dáváš. a bašta Fildy

Mirka

tý jo , to je dárkůch jak pod stromečkem!! A člověk by řekl, že mít narozky před Vánočkama je na nic. A vono ne. Ale chápu, že i tak jsou dárky, který bys ocenila víc. A martiny bych si dala taky 🙂 dobře vychlazený, suchý, že se bude sypat a s olivou – jak v Mash 😀

#36985 odpověď

PetraK

Maya

to je ten pán co tu o něm čajda psala, že jo? že to podle něj zkoušela její ségra.

#36986 odpověď

PetraK

Ach!! ty rohlíčky jsou letos opravdu vypečený!! Narvala jsem do těsta asi tunu pražených oříšků a minimum cukru a ani je v cukru neobaluju, takže vynikne ta oříšková chuť aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to je dooobrotááá!

#36990 odpověď

cernej caj

MirkaD
    napred se dorezu smichy jqk ti sama necekane a nikdo nwvi jak spadla mqndle do pusy 😀 se tu rezu na celej bus 😀 pak doctu zbytek 😀

#36992 odpověď

cernej caj

MirkaD
    lity s tim dneskem, a treba kdyz si to budes hodne prat, tak se ti prani splni 🙂

Fifi
    no to musi byt taky zuzo dostat tim do holene -doufam, ze primrzly maso k masu se iddelilo ve spravnym miste 😀

Maya
    hmmm super tip, to objednam segre a pak si to od ji pujcim 😀

PetraK
    jj to je presne ten pan. Tak s testem si nejsikovnejsi, ja su na tom asi jak mirka, xas bych kozna jeste nasla ale taky obcas v klidu lezim 😀

su hladovaaaaaaa, odbery az na 7:30, snad budu zpet v 0eaci rozumne

#36993 odpověď

cernej caj

PetraK
    ale nejde o nuz na krk, spis o to, abych proste nekoho sehnala pouzitelnyho…

Jede muj kamarad a jeho kamos, potrebujem 4. protoze 2 stany a ja nechci uplne nosit 3,5kg stan sama a spat v nem sama – jenze z ludi co znam se tenhle kamos toho napred chytnul jakoze super axted zacal couvat, takze su trochu zmatena, neni jednoznacnej ale tak snad se to proste nejak vyresi, idealne k moji spokojenosti:)

#36994 odpověď

Denny

Kolik ještě večerníčků zbývá do Vánoc…..:-)
    mám náladu vánoční, ještě pár dní f rpáci, tedyk doufám, v pindělí budu vědit víc, páč přijede pan inženýr skrzevá náš program. U nás totiž přestup z fyzické osoby na S.R.O Tak doufám, že všechny zakázky co jsem založila huš i na příští rok se budou dát nějak převést, bo to by byla zabíjačka. No vono to nějak dopadne, že 🙂
    V noci přimrzlo, ale Bohudík se žádná ledovka nekoná.
    MirkaD hezky sis užila SVŮJ den 🙂
    Maya kniha vypadá źajímavě 🙂
    PetraK jj mrazáček je pulťákovej, takže se do něj leze zhora.

#36995 odpověď

cernej caj

denny
    ja malem hodila drzticku na silnici jak ta ledovka neni videt 😀

tak snad to nebudes muset komplet predelavat, to by byla skoda.

Jinak uzivej si vanocni naladicku :)pak uz mozna nebude cas 😀

#36998 odpověď

cernej caj

tak uz su odebrana 😀 a mam i knizku, swgra narozky pristi tyden a sem.zvazovala co ji jeste koupim tak Maya dik za tip co prisel vcas 😀

#36999 odpověď

Denny

Hezke certovani preje i Bozka “3in1” 🙂

#37001 odpověď

Maya

dosla vcera tepla deka, je bozi, beranek a jeste zateplena vatelinem
    Denny
    bud rada za pouhej prestup, my budem delat nejaky psychotesty bo co, se scenkama tak
    na dotaz kolegyne kdo za ni udela jeji praci kdyz bude nekolik hodin takhle nekde blbnout se ji dostalo odppovedi, ze ty testy jsou taky jeji prace 😀

#37002 odpověď

Maya

cernejcaj
    dobrej napad dat to segre a pak si to pujcit 😀
    jako muze to bejt zajimava kniha, ale pro me asi ne tak, aby si ji pri tech cenach koupila a bohuzel ani nemam nikoho komu bych ji mohla koupit jako darek 😀

#37003 odpověď

Maya

Bozka dobryyy

#37004 odpověď

Denny

Maya
    deka, hm…díky za recenzi, mosím si někam uložit odkaz 🙂
    Mně včera přišly ty zdravý fusekle, tak uvidíme.

Tvl taková opičárna v práci! Ano jsem ráda jen za přestup 🙂

čajdo tak ještěže si ustála ledovku, u nás to bylo v sobotu fakt drsný, neumím se takhle představit jít za tmy do práce. Asi bych si na boty nasadila fusky.

#37006 odpověď

Denny
    #37007 odpověď

Denny

Důležité 🙂

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK XIII.

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: