Pro PetruK XIII.

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK XIII.

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 2 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,004)
  • Autor

PetraK

Dennyky
    no ty vado!! to jako není překřupnutí a modřina od stolu, eh? co to kruci může bejt?

čajda
    dík, podívám a koupím smetánkovej

Maya
    , vcelku to je vtipnu

mně to přijde až takový…. podivuhodný, ne náhodový 🙂 . i když jasně, je to prostě náhoda.

Já to právě s tím čerpadlem vidím tak jako ty, buď do země a pak to dává smysl a nebo nic, páč co to ušetří?? No proti přímotopům asi jo, ale… furt jsi závislá na elektrice a jestli to nefachá už od nuly…… tak teda jako nač?? A přesně -ten hluk řeším taky, to mi vadí a dost, pokud to člověk nemůže schovat někde vzadu ve stodole.

#36940 odpověď

Maya

Denny
    krasnej loket mas

#36941 odpověď

Maya

vypada lokytek jak boreliozni flek

#36943 odpověď

Maya

PetraK
    tak ono i to do zeme mas zavisly na elektrice, bez elektriky to nefacha, ale kdyz to maka, tak nemas na ty elektrice zavisly teplo
    cernejcaj
    ja bych to radsi taky neresila, ale ono ve starym baraku moc moznosti neni a popravde me jima hruza co by bylo kdyby si mama kdyz je celej den doma, nemohla zatopit v kotli
    vono se to nezda, ale s tim uhlim je strasny prace, docela fyzicky narocny

#36949 odpověď

PetraK

maya
    boreliozni flek

to jo asi, ale… kde by k tomu tak najednou přišla?? Nemůže to být že jí tam prdla nějaká žilka, céva??

ale s tim uhlim je strasny prace, docela fyzicky narocny
    no právě, to je děs, takže nad tímhle taky s předstihem dumáme, aby bylo topení “bez práce”, kdyby jednou ten domek vyšel, páč na stáří fakt tahat uhlí… 🙁

o do zeme mas zavisly na elektrice, bez elektriky to nefacha, ale kdyz to maka, tak nemas na ty elektrice zavisly teplo

No jasně, že to je taky závislý na elektrice, ale asi ne tolik, ne? když je to v tý zemi a tam ta teplota je konstantní??

• Odpověď byla upravena před 8 měsíci, 2 týdny uživatelem  PetraK.
    #36950 odpověď

cernej caj

flek.se.muze objevit klidne pul.roku po klisteti… jen tak.

maya
    jo vy jeste topite tim uhlim? jestli to chcete resit globalne tak to je jasny, teplo v celym.dome bez vetsich starosti…

tak po tancovani, vypada to ze rozvrh chcou nechat a nemenit tak to je naprd i ted sem.hodne zakrnela protoze sem.se.nerozvijela.v nahozeejch moznostech ale opakuju stary coz neni nq skodu ale.pokud nezmeni rozvrh tak budu dozivotne na lehky pokrocilosti bez moznosti se neco naucit novyho…

#36951 odpověď

Maya

PetraK
    jj, jak pisu neni na elektrice zavisly mnozstvi tepla, ktery to vyrobi, elektrika u zemniho ovlivnuje jen funguje/nefunguje
    s tou borelkou nevim, ale u nas treba litaj furt mouchy, tak treba nejaka muska?
    kazdopadne to vypada dost hrozne

#36952 odpověď

Maya

cernejcaj
    a jiny hodiny jinde v Brne nekde nejsou?
    tohle je s tim dojizdenim blby, ze tyhle pevne dany veci cloveku dost casto nevyhovujou

#36953 odpověď

cernej caj

Maya
    no pro.me.nejsou vyhovujici, tohle studio je v centru, jiny maj vlby tyce nebo nemaj dost mista nebo maj hodiny stejne od 18h, to mi nijak nepomuze kdyz delam do 14:30… jako nejhorsi je, ze se mi ani nevyplati ty dny kdy sou hodiny pozdejc treba byt v praci dyl proroze si to nemuzu vybrat moc… jakoze domu muzu nejdriv ve 14:30 a to tak chodim takze naddelany hodiny si muzu domluvit obcas ale tezko kazdej tejden…

#36954 odpověď

cernej caj

zrovna ctu nejaky blogy o tom skotsku. Kamaad se porad nevyjadril, budu muset rozhodit nejaky inzeraty, ze hledam nekoho do skotska na tyden 😀

#36956 odpověď

Denny

Neee holky nestrašté, to je fakt vybarvující se modřina :-). Jo a už mám doma mrazáček 🙂 juuuu čajíky, Skotsko to bude úžasné 🙂

#36967 odpověď

Fifi

Bry vecir vespolek.
    Njn, tak to dopada, kdyz ma nekdo vostry lokty a pak se divi, proc mu to modra… 🙂
    Ale ne, Denyky, fuj, vypada to osklive, zahada hlavolamu. Fakt jak kdyz ti prdla cevka. Kdyby sis loket vymkla, asi bys o tom vedela. Boli to? Nasad kazdopadne kostival, bych rekla.
    Ukaa, jakej mas mrazacek? Jinak souhlas s frau Esus, domluv se s chovatelkou, ta ti da nejlepsi tipy, na co bude Cecik zvyklej a v tom pak pokracuj nejak. Jestli mas maso od tech masozravcu nejak ozkouseny, neni se ceho bat – aby v michaninach nebylo moc namletych kosti a neucpavalo to apod. Jestli dumas o objednavce predem – brala bych urcite neprany drstky, kureci/kachni hrbety a nejaky spis kusovy maso nez mletiny do zacatku. To se neztrati.
    Cajdo
    Kamaad se porad nevyjadril, budu muset rozhodit nejaky inzeraty, ze hledam nekoho do skotska na tyden
    Se treba este vyjadri? Tyjo, hledat nekoho neznamyho zrovna na vysnenej vylet, to je vopruz. Aby sis s clovekem sedla, vyhovovali ste si a nekazili si to navzajem. No drzim palce, at to klapne a najdes idealniho partaka. 🙂

#36968 odpověď

cernej caj

Denny
    tak supeeeer ze uz mas kam davat masiko pro koniky 😀

Fifi
    nojo tak dam mu jeste nejakou chvili, jenze sama spat proste nebudu, bych umrela strachy 😀 tak to urcite dopadne dobre 🙂

#36969 odpověď

Maya

Denny
    gratuluju k mrazáčku, Koniky se bude mít

#36970 odpověď

Denny

Fifino dikes s tom zrasem, jo masozravce mam vyzkouseny, masko pekne…mam moznost brat i z NDR pres kamosku tak to budu asi stridat. Na loktak jsem vzala Arniku M.

Attachments:
    #36972 odpověď

Mirka D

tak si tady piju martini-to máme štamrle slivovice
    2 skleničky vína u kamarádky knihovnice
    sklenička martini s rodiči
    pustíme si rockový balady a dem si číst
    tak vzhůru od 5 ráno,kdy mě příšerně bolelo zápěstí loket-tak kostival
    v půl sedmé sms od tatky k narozkám
    po sedmé jsem vstala,kafe,snídaně,knížka
    pak vylezl Martin chystat chlebíčky do práce-mě do práce
    šla jsem ze psama
    LIDI TO VÁM BYLA POHÁDKA-BLÁTO,ALE V LESE-MOKRÝ LISTÍ,MLHA NA LEVÉ STRANĚ PO VRŠKY STROMŮ,MODRÁ OBLOHA,KUSY MRAKŮ,NIKDE NIKDO-BOMBÁÁÁÁÁ
    pejsani se proběhali,já se procapala,ticho,klid,udělala jsem si cikcaky po cestičkách-místo okruhu-tak sem tam-křížem krážem,abych byla co nejdýl v lese
    pak kosek od nás ZBLÍZKA stádo srnek-sem jen čapla Žeryka za obojek,čapla a držela v dřepu,pak šel chvílu na vodítku a pak dobrý-Dafču zvěř nezajím,á vůbec,ta hledá ty pařezy furt…
    pak teda dom,doma naložit chlebíčky,hodit do práce-je naprd,že jak jsme na ty směny,tak se k tomu stejně všichni nedostanou…
    no hodila jsem to do kuchynky,chytla jsem se s vedoucí,že mi středu přepsala na 6 ze sedmi hodin a šla pryč-ostatní na kasách,v kiku jsem si spravila náladu koženým cvočkovaným náramkem,Martin si koupil česnekáček-si myslí,že z ohodle ten česnek vypadne sám asi…
    skočili jsme ještě pro háčky na dveře-v zimě psům na bundy zevnitř a na ručník na nohy-před rokem mě v zimě 4 rozervali-protože ty paka jak mají radost tak ho popadli ze země a letěli s ním ven se přetahovat-a na psi jsem měla starý vetchý ručníky-tak holt né v rohu na zemi,ale na věšáčku…
    hračky mají všééécky zas po dvoře,vždycky se vším vylítnou ven a doma nic…
    pak Martin naděloval-mikinu z klimatexu šedo červená-L-takže se bude měnit za větší
    boty na jaro-něco jako kožený botasky,ale né botasky-ten styl,ale asi jako lepší-ehm se mu nelíbilo,když sem si na podzim koupila dvoje černý kecky u tamanů s tím-že tyto ke psům a tyto na slušno-a jedny za 2000kaček-ale stejně chodím do práce a z ní často pěšky a přes polnačku,tak nic na podpatku tak nemůžu…no a jedny trekový z Penny za 300kč,že
    tak tyto jsou nějaký jako extra nooo-jako na lítání ze psama nééé
    a dětský uchošroury:D
    a zvěršovací zrcátko-abych ty vrásky lépe viděla…:D:D:D
    -dali jsme rychlooběd-plátek kuřete z rohlíkem
    a ve 3 zmizl
    a prej za chvílu dojde….
    ja si chvilku lehla-Žeryk se mi natulil k rameni,tulidlo jedno
    pak utřít prach,vysát,vytřít a ze psama-vyvenčit,pocvičit-obíhačky,aporty z kopce a přivolání z odložení
    a ke kamarádce-u ní to bylo fajn,z jejím přítelem je sranda,s ní taky a máme toho hodně společnýho,škoda,že se vídáme jen v knihovně 🙁
    takhle zas po roce…
    měla krásně udělaný věnec,je moc šikovná taky na tyto věci
    dala mě martini,knížku,kalendář Prahy,náramek,čaj,mandle v čkoládě
    a mandlový olej
    rodiče dali pejskům žvýkadla a mě předplatili časák a vánoční hvězdu-chudáček je krásná,velká,ale dlouho nevydrží…
    připili si vzali chlebíček a zmizli

#36973 odpověď

cernej caj

Tak super, budes mit teplou mikcu a boticky samochodky 🙂 k tomu si mela krasne narozeninove pohadkovou vychazku s mlhou a oblohou, sis to musela mooc uzivat 🙂

#36974 odpověď

Fifi

Mirko
    – bych malem zapomnela – VSE NEJ preju, hodne pohody, klidu, zdravi, radosti a minimum stresu a voseru! 🙂
    Denyky
    Ale to je sikovnej a libivej mrazakus, do nej se bude norit jedna basen. Ja se ponorila pred chvili vyndat coklum zradlo na zejtra a mela jsem mokrou ruku. Primrzla mi k prvni sisce masa, tak jsem ani nevybirala a jen s pricuclou siskou na ruce sla pod vodovod. 😀 Arnica je bezva, tak at zabere a loket prestane zlobit, modrak jeden podivnej.

#36975 odpověď

Mirka D

děvčata děkuju vám všem za přání
    PetroK-bylas druhá cos mi přála-děkuju,děkuju moc
    užij si zítřek,pečení a volno-já nepeču mám hodně vzdááááleně objednaný kilo-tak snad to klapne-od známé od její známé
    ale obdivuju všechny co to umí
    ale na toto nemám už kapacitu-neříkám,že čas,ten by možná asi byl-ale není chut,a přes koleno to lámat nechci-jen proto,že se to má nebo tak
    Denny-gratulace k mražáčku,se brouček bude mít krásně
    loket šílenej,ted čtu o ženské co je náměsíčná…
    nejseš náměsíčná,že jsi se třeba zničila ve spaní?

Čajda-nádherný fotky-krása,moc veliká
    teda a děkuju,že mě dáš přednost před tancováním,těším se:D
    a s tím Skotskem přeju at ti to vyjde s kamarádem a nemusíš shánět někoho novýho cizího
    jinak ty časy blbý no-s tím tancováním-to je jeden z důvodů-hlavní víceméně-proč já kromě psů nic jinýho nedělám-jednak z mou debilní docházkou-kdy mám třeba měsíc na odpoldene tak naprd-ale hlavně představa-že o půl paté do práce-ve tři doma a na 6 pěšky!!!!!někam na cvičení-plavání,nebo tak něco a pak pěšky zpět-to neeeee teda
    no a že by mě tam někdo vozil autem,to fakt asi ne
    a řidíčáku se bojím jak čert kříže-znám dost lidí,co ho mají a nepoužívají
    nejen řidičák…
    jinak si užijte sraz-a fotečky hezky fot?!jo,prosím
    a máš fajn,jestli ti vyjde být na silvestra doma-já mám být od půl paté-jedenácti,tak bych mohla stihnout odpolední spánek,at su v noci vzhůru a nespím-i když nějaký silvestry jsem prospala,Martin dřív hrával
    a jinak to pak u nás byly tv silvestry u rodičů s rodičema tak nic moc no…

#36976 odpověď

Mirka D

Fifi-děkuji moc-moc
    přimrzlá ruka,hele at ti nikdy nespadne na nohu kus masa-to se mi stalo
    bože-vedle palce-noha moerá a doted mě občas bolí,si myslím,že jsem to měla naskříplý
    protože to zlobí doted-nemůžu mít podpatky-a je to 6 let…
    sem taky nešla k doktorovi,že

Černejčaj-no hele ta vycházka byla nejhezčí-to mě fakt někdo tam nahoře dal jako dárek…
    mikina dobrý-kamarádka vymění,botky pěkný,u kamarádky bylo fajn
    akorát teda doma nálada nic moc no….ale já to tak nějak mám i s tím štědrým dnem právě-prostě to nějak vymazat no…,taky dárky neumím moc přijímat,já z nich tak nějak mám radost až za chvílu
    teda s té soupravy ke psům sem tenkrát měla radost hned velikou
    ale jinak je to takový-žádný hurá no
    jako u Martina je to jasný,že*bože neutrácej tolik-jasně-hezký,že mám kvalitní nový drahý věci,ale on je schopnej kvůli tom třeba nezaplatit elektřinu…tak zas za takovou cenu ne
    jako rodiče odešli-a já chválila hvězdu a tak-ale před nima to nějak neumím no…
    František Nepil má na to dobrej fejeton-jak přijímat dárky……
    ale,když já bych nejradši ČAS-a né si tady furt vykládat ze psama a číst jak v šedesáti-kdyby mě Martin dal cedulku nejlíp velikosti A5 a podepsanou VLASTNÍ KRVÍ-JEHO-ŽE SI NA MĚ UDĚLÁ TÝDNĚ 2 HODINY OB DEN ČAS-to bych brala víc,než značkový hadry a boty
    ehm-mám sežrat ty mandle hned nebo za chvílu?
    sakra-jedna se mě octla v puse-jak tam sakra spadla,tad druhábože nikdo nepsal-sežer to hned-vysoká kazivost:D

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK XIII.

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: