Pro PetruK XIII.

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK XIII.

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 2 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,004)
  • Autor

Denny

A dekoraci si taky udělám do sklenice, s bukvicema a světýlkama,
    odpoledne jdu na to ! 🙂

#35411 odpověď

PetraK

černej čaj
    ty boty si pamatuju
    🙂 no já taky nemůžu zapomenout 😀 😀 😀 😀 to byl jeho největší zářez a v podstatě za to nemohl, protože jsem blbě zašoupla ty dveře a z nich trčel růžek kabátu- to nešlo evidentně nechat nevyužitý, že jo. když je jeden doma sám:D
    Teď se mi rozeběhly hlavou další vzpomínky 🙂 , pipina můj malej.

a pivecko jehde platit kartou taky?
    to právě ne-e, to tam kucí nemají (naštěstí pro nás 😀 😀 😀 )

to ste si urcite uzili a na jarni uklid je po vanocuch hele jeste chvili cas

a to je slovo do pranice!!! máš naprostou pravdu ženo moudrá 😀

fakt velka jak kun a minuke.me nechala na zivu tak doufam, ze i moje usi zustanou uchraneny
    ano, takový ponik to je, a někdy se i tak chová teda, jako splašenej kůň. Při nejhorším nandáme košíček a vona ti s nim dá maximálně tečku do gezichtu až tě půjde líbat:D

Dennyky
    žádnej řízek nebude! Sis včera stěžovala, žes přibrala, ne?

ty seš ale semetrika!! Úplně hrozná jak ten Brtnik dneska ráno. Pozametal v kůchni burdel na kupičku, páč Tali rozkousala mrkvičku a rozesela ji po podlaze a já to šla smést na lopatku, než to ty dva ychtilové rozmetaj zpátky po prostoru. A von páč se nemohnul kvůlivá těm dvěma hnout, stál nademnou a pravil “Ešče támdle!” a vokázal koštětem jak vokazovátkem. Dirigent jeden drzej, jak na posluhovačku 😀 a pak se mu to zalíbilo, že je velkej pán co komanduje svou ženu 😀 a hodlal v tom dirigování pokračovat a prej Ešče támdle a tůdle…. No tak to teda tůůůdle, řekla sem mu :D. Tak jsme se málem před odchodem do prasé poprali 😀 😀 😀 Drzák jeden drzej a jak se u toho tlemil.

ukís byl jen v kuchni a na chodbě když byl prďola, takže žádné velké oběti.
    to Ešátor taky, všichni tak jsou, jenže to bylo všechno nedopatření, páč jinak se tam fakt vyklízelo a vypadalo to jak holobyt, když jsme šli pryč, věšák prázdnej, nikde nic, nej psí bydlík a skříň, botník. všechno uklizený, tohle se prostě nepovedlo.

byl hrozně vtipneJ, ta zrzavá hlavička s výrazem: Kde se flákáš!?

to miluju takovýhle drobnůstky. No Cecik se bé houpat na záclonách a tvářit se zaskočeně, žes už doma a kazíš jí mejdan 😀 vsaď botky

#35412 odpověď

PetraK

A dekoraci si taky udělám do sklenice

já ne 🙁 mám ve sklenici plovoucí plněný papriky. A nestihnu je šécky sežrat.

#35416 odpověď

Denny

PetraK
    bé houpat na záclonách
    hááá nemám záclony 🙂 nemám, nemám ráda, dečky, ubrusy záclony, éééé 🙂
    A raději mejdan, než ubulének 🙂
    jak ten Brtnik dneska ráno
    jako von teda nevypadá, je to vlk v rouše beránčím!

#35417 odpověď

Denny

Mimiiii

#35420 odpověď

cernej caj

Denny
    nojo dvě kůňátka, to je fakt ze pro tebe je to takovej akoratni pejsanecek 😀

PetraK
    uz si predstavuju, jak te brtnik dirigoval 😀

ja si pekne varim bulharsky cajicky ze susenych bylinek, k PC sem zalehla az ted, se musim pochvalit jak sem dlouho vydrzela v betli, akorat ferinka uz byla velmi neoblomna prej ze jako kde ma v 10 snidani kdyz vetsinou se snida tak v 6 😀

#35422 odpověď

Maya

Denny
    jak už koukaj jsou to lepsi fotecky
    cernejcaj
    takhle trapit chudinku Ferinku hlady, ze se nestydis 😀

#35423 odpověď

PetraK

Dennyky

jediidííí pruhovaný podsvinčátka!! Jak voni sou nevinný 😀 😀

hááá nemám záclony
    a tak to nejni zas takovej nedostatek, vona si pani Cecýlyje najde už nějakej jinej terč pro svý zbraně hromadnýho ničení 😀 😀 aaaach booože já se tady tak bavím, jak si to představuju, ježíš to je nádhera!! Sem trošánek sadisticky škodoliboučká. Ale jen malinkatě 😀 😀 😀

von teda nevypadá, je to vlk v rouše beránčím
    no! jako, von je hrozne despota totiž! Jen jim chvíli povolíte, už to jedou ve velkym!!
    Byste ho museli vidět 😀 😀 se směju ešče tetkon, jak jsem si na to vzpomněla

černej čaj

musim pochvalit jak sem dlouho vydrzela v betli
    no to jsi velešikovná taky. Když se máš vyléčit, je pobyt v betli nezbytný.
    chuder špička – čtyři hodiny krutýho hladování!! To ti měla to ucho ukousnout vona 😀

#35424 odpověď

PetraK

Dennyky

je super, že budou takhle vymazlený od dětí (trochu jim závidíííím, jak si je můžou takhle ňuhňat, taky bych chtěla) , to měl Ešátor taky. Jen to mělo jednu vadu. Jemu ani tak nechyběli psí kamarádi, jako ty dětský, za těma mi neustále zdrhal.

#35425 odpověď

Denny

Čajdo si šikovná, spánek a pitný režim!
    A chudák Ferrinka týraná 🙂

PetraK
    vona bude hodnáááá 🙂
    Co se týče dětiček, Bukáček na ně trochu povrkával, to taky nebylo nic moc.

Sousedka, která mi ho hlídala když byl prďola, tak vychovává vietnamčíka Sony se jmenuje, je v první třídě, říká mi : “Ahoj této Denisová” a vždy když mě vidí, tak se ptá na štěňátko, tak v případku nutnosti jí vrznu tam, ať si děťátka užije

#35426 odpověď

PetraK

Dennyky
    povrkával
    vižla co se o sebe bojí, klasika

tak v případku nutnosti jí vrznu tam, ať si děťátka užije
    to je fajn, že máš kde, páč tohle je taky důležitý Této Denisová 😀

vona bude hodnáááá
    stoprocentně!!! 😀

#35427 odpověď

cernej caj

Denny
    ty ale sou krasny uz jak koukaj 🙂

sem jako zjistila, ze v nedeli NIC nejezdi do stechovic? nic? takova velka silnice tam z prahy vede a lautr nic? 😀

PetraK
    nojo vona je nejvetsi chudak, a co mam rikat ja 😀

zitra na kontrolu, chtela asi az v pondeli no ja si rikala ze bych v pondeli uz sla do prace, zas jako blby jeste o vikendu nikam nesmet ale je zajimavy, ze porad jeste nemam ten pocit huraaa nekam na vikend vypadnu. Muz v sobotu nema vyjimecne hrani, ale jeho stara kapela z jihlavy ma krest, takze pojede na ten krest se jen tak mrknout na hodinku, dve… no jako… kdyz mi ji zitra ukonci, budu moct dat vikend s muzem v jihlave a s tchanama, ale budu muset v pondeli do prace. Jinak bych treba mohla do prace az v utery…

akorat nevim jak to funguje, kdyz mam zaklad + bonusy a bonusy jakoze nejsou vymahatelny a muzu je kdykoli nedostat, nemocenska se bude pocitat jen ze zakladu? nevi to nekdo?

#35428 odpověď

cernej caj

teta denisova bude davat hlidat ceciky sonymu 😀

#35430 odpověď

Maya
    #35431 odpověď

Maya

cernejcaj
    co ted ctu, tak od toho 4.do 15. dne nemoci je to
    Náhrada mzdy se rovná šedesáti procentům průměrného hodinového hrubého výdělku za poslední čtvrtletí.
    Zdroj: https://www.penize.cz/nemocenska/329516-nemocenska-a-nahrada-mzdy-v-roce-2018-kalkulacka-a-nova-pravidla
    takze logicky me to vychazi ze by to melo byt i s bonusama, ale prakticky fakt nevim, jsem to nikdy nezkoumala
    nam treba driv dovolenou proplaceli i s bonusama a ted bez, takze za dovolenou mam ted min nez driv

#35432 odpověď

Petrs01

čaj – nemocenská se počítá ze skutečných mezd několik měsíců před nemocí.
    Kterou neděli do Štěchovic? My už jsme teda letos byli a navíc muž s tebou odmítá jít, protože bys ho uštvala, ale tak kdyby ses trochu víc kochala? (je to tam fakt nádherný)

#35434 odpověď

Petrs01

Dovolená i nemocenská by měly jít z vyměřovacího základu, tedy z toho co vám zaměstnavatel přizná a zdaní. Pokud se daně obcházejí přes cestovné a podobnými způsoby, pocítíte to právě při dovolených a nemocech.

#35435 odpověď

PetraK

černej čaj
    v nedeli NIC nejezdi do stechovic
    jakože fakt ne? to není možný, štěchovice jsou už skorem okraj prahé. nejede tam nějakej příměstskej autobus?? Podívám se.

zitra na kontrolu, chtela asi az v pondeli

zkus jestli není paní doktorka rozumná a nedá ti třeba vycházky, aby ses jako začla připravovat na to, že se zase budeš pohybovat venku. Moje paní doktorka rozumná je a při kontrole mi sama tohle navrhla. Je to lepší, než když je člověk furt doma a pak najednou vyrazí naplno do práce Tělo si postupně zvykne zase na “zátěž” a pobyt venku a není pak ty první dny tak mrtvý.

edit, jak je to s penězima to vůbec netuším, nikdy se v tom nevyznám.

• Odpověď byla upravena před 9 měsíci uživatelem  PetraK.
    #35438 odpověď

Denny

PetraK
    vižla co se o sebe bojí, klasika
    von teda spíš před nima hlídal mně, páč jak jsem tam nebyla,

tak se nechal úplně v pohodě pohladit.

Zrovna jsem dostala od Hanky 17-ti stránkový “návod”

jak se starat o štěně/psa 🙂 hezký

#35439 odpověď

PetraK

Dennyky

pošliii návod, pošliii do emila, můžeš?

ima hlídal mně, páč jak jsem tam nebyla,

áha, tak to teď béš muset hlídat sama sebe, aby se to neopakovalo, musíš s ní co nejvíc do světa a mezi lid.

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK XIII.

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: