Pro PetruK XIII.

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK XIII.

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 2 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,004)
  • Autor

cernej caj

tak si rikam, jestli uz to nebudem delat na mesice, se mi zda, ze to cca sedi podle mesicu – jakoze pro petru leden 2018 a tak 😀 no tak asi nic, pac kdyz prekrocime 1000 prispevku v pulce ledna tak nas to pak bude prudit, ale je teda fakt desny, jak toho nakaframe. A esusce se nelibilo na psu, ze jednou za 5 let ji to zariz a tady to mame po mesici 😀

#35343 odpověď

Maya

mesice by sly a kdyz by se prekrocilo moc brzo, tak by byl mesic2
    asi by to bylo prehlednejsi nez si pamatovat kolikaty cislo ted jsme 😀

#35344 odpověď

cernej caj

ja se to teda snazim i zavirat ty stary temata, aby bylo cerstvy a o jedno starsi.

#35347 odpověď

Denny

Hezke podoledne,

tak Rammštajní trička vobjednána, jen teda pro sebe nemám
    ale tak do července daleko, že 🙂
    U nás dnes trochen sluní.

Čajíku, japak Ti je?

#35351 odpověď

cernej caj

Denny
    tak sikovnaaa ze mas uz objednano a pro sebe jeste neco vyberes 🙂

u nas taky dneska slunicko.

No je to takovy vselijaky – mam pocit, ze mi je furt stejne akorat nemam furt ucpanej nos, ale prijde mi jak kdybych mela prozmenu ucpany trupky 😀

jo a chleba se spis sype nez by drzel pohromade… mozna teda by to chtelo vic vajec

#35353 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

ŽJOFKA?? My jsme zasejc v novým bejváku? Ach bóže my toho teda namelem 😀
    Fčéra jsem se těšila, jak dozaříznu úklid špajzky – (čajdo, marmošky nachystány) – a ta čůza – teda Tazzymůra, aby to nesměřovalo na čajdu 😀 😀 😀 – mi udělala značnou čáru přes rozpočet při večerním venčení, takže jsem to nestihla. Tak a´t si to douklidí sama, ne?
    Líno Ventůra ešče nejni přilepenej, páč se Brtnik nimral s řezáním precíznonejprecíznějš a trvalo to óčeň dólgo. Tak dneska bude lepenice asi teda. Ale je moooc pěkný, jak je tak položený a v tý velký ploše je to ešče hežčejší než v tom jídeláku, páč ty prkna úžasně vyniknou. Možná tam bude lepčí nedávat nábytek vůbec 😀 😀 . Ale to je nepraktický, páč pak je šécko v předsíni nacpaný. A gauč je postavenej na bok a Tali si tam uďála domeček. Asi teda možná to vodrodí tam a bude mít rovnou gaučový ščenátka 😀 .

Čajdo – jakej chleba jsi píkla?

Dennyky – kdes teda objednávala ty tríčka- uka, prosím.

a venku máme taky krásně jako u vás vostatních, ani mě to tady tím pádem vůbec neba.
    Dennyky

#35355 odpověď

PetraK

čajdo – trupky ucpaný jako že dýchací? Možná by to místo uklízení a domácích aktivit chtělo hele fakt ležet. Vím, že je to opruz opruznej, ale pro ozdravění naprosto nezbytnej. Podivívej, když si Ferrata párkrát usilovně prdne, upadneš stejně do bezvědomí a béš ležet a ležet, dokud to nevyvane a vlastně ani nebudeš vědět, žes ležela. Tak to nejni tak hrozný, ne? jen si teda musí špička prdnout, no 😀

#35356 odpověď

Maya

cernejcaj
    znas tuto brilantni analyzu? 😀
    https://www.liter.cz/uvahy-humor-833993-cist

#35357 odpověď

Denny

PetraK Tadyk trička https://www.prorockshop.cz/kapely/rammstein
    až dojedou, dám vědět jak jsou na tom s kvalitou.

Čajdo no já mám tu správnou povahu, když něco chci tak to musím mít
    nejlépe hned! Byste nevěřily, jak já jsem dlouho trpěla když jsem milovala teho Francezka a von jakože pořád nic, že?

#35358 odpověď

cernej caj

Maya
    neznam, du mrknout 😀

PetraK
    ona ti v tom spajzu vseeeecicko vyluxuje, neboj 😀 kdyz te nenecha pracovat, je otazka, zda ji chces ty nechat pracovat ve spajzu bez dozoru 😀

pekla sem orechovej chleba, jenze nejsu si jista receptem, vim, ze sem delala nejaky upravy ale uz nevim jaky. Chleba nedrzi u sebe, pri pokusu o vykladku se odthnul od spodka… 😀 a chutove taky nejak neni dneska jako dycky, asi nejaka chyba v procesu

#35360 odpověď

Maya

tak pristi tejden se u na zavira jidelna a prej snad otevrou v breznu, to me teda vůůůbec nepotesilo, to bude bud chleba se smazenkou s kantyny a nebo jogurt s rohlikem z penny, tahat neco z domova odmitam, navic bych to musela jist studeny

#35361 odpověď

cernej caj

Maya
    jestli nemate ani mikrovlnku tak to je dost blby teda:( a co nejaky rozvozy aspon obcas

#35362 odpověď

Maya

jediny co mame je varna konvice
    rozvoz obcas by sel, ale je to drahy
    navic pak prej tu jidelnu bude mit nekdo jinej, jako ted to nebyla zadna extra slava, ale dalo se to jist, mam obavu kdyz to tady tak vidim, ze bude daleko hur

#35363 odpověď

Maya

cernejcaj
    chleba teda skoda, to chce mit proste receptovy sesitek

#35364 odpověď

cernej caj

Maya
    to spis chce kdyz vychytam ten recept si ho upravit hned… jak sem to pekla vickrat po sobe tak sem to asi vic vychytala.

jinak teda snad teda tam bude co aspon obcas vybrat. Ja teda bych asi bez mikrovlnky chcipla a klidne si to nejak v praci domluvila, protoze bez obeda to je fakt blby…

sem dostala zdarma vstup na nejakej kruhovej trenink, uz tak nekdy na jare tak se divam boze, o 5kg vic nez v srpnu je sileny, napisu jim mail jak to funguje a oni uz to stihli zrusit 😀 budu muset pak az budu zdrava zacit zas cvicit aspon 3x tydne

#35368 odpověď

Maya

taky jsem od jara pribrala, ale obavam se ze cvicit nezacnu 😀
    spis se snazim premlouvat nezrat sladky, ale jde to ztuha 😀

#35369 odpověď

cernej caj

Maya
    3x tydne 25 minut bych mohla zvadlnout si myslim, kdyz navic ted bude i min vyletu nebo jen na sobotu…

#35371 odpověď

PetraK

Já radši nebudu komentovat kolikatě moc jsem přibrala, a teď navíc mám trošku utrum s tím běháním, neb zítra se ani nepůjdem procházet, páč má spoluběžkyně si zlomila malíček o psa:D , takže tento týden vynecháváme, příští si možná tak půjdem pokulhat na Ladronku 😀 . Teď bychom si tak mohly leda poležet a to v tomdle počasí nic moc náplň.

Koukám Dennyky žes teda nakonec objednala z toho původního obchodu, já myslela, že to máš z eNDéeR . díky, taky se tam pak znovu podívám

čajda Ořechovej chleba musí bejt moc fajn – takže asi málo tekutin, když se to sype?Můžeš zakysaný mléčný výrobky? Co do toho zkusit dát zakysaný podmáslí, to by tam nešlo?

Maya – tak to je teda pěknej pech s tou jídelnou, ale počkej nemusí to zaměstnavatel nějak řešit? Máte lístky? nebo jak to máte? U nás vaří eurest a teda dost propadák. ale je to taky o lidech v kuchyni, zdejší dámy se neošívají naservírovat ZKAŽENÝ SMRADLAVÝ MASO, či do snídańovýho pultu dát smrdutý starý párky. nelžu, nelžu, je dost peklo tady jíst a nepřiotrávit se.

#35372 odpověď

PetraK

černej čaj
    ona ti v tom spajzu vseeeecicko vyluxuje, nebo

😀 😀 no to se bát nemusím,kdyby bylo na ní……tak nemám pak co uklízet 😀 , prase jedno 😀

zda ji chces ty nechat pracovat ve spajzu bez dozoru
    to je, pravda, to poslední, co by člověk chtěl, ale první co by ráda ona 😀

#35376 odpověď

Maya

PetraK
    zamestnavatel ti jidlo resit nemusi, listky nemmaem, ale myslim ze v ty kantyne to bude nejak dotovany jako v jidelne
    u nas jako taky nevarili nijak extra, ale tak nejak normalne, az na vyjimky presoleny a tak se to dalo normlane jist a nic zkazenyho tam nebylo, lidi nadavali, ale myslim ze vetsina bude truchlit
    bude takdy prej nejaka firma od c, nevim presne, ono je to asi jedno, stejne s tim nic nenadelam, zejo 😀
    kdyby alespon to zavreli v lete, to si clovek da rad i studenej salat, ale v zime?

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK XIII.

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: