Pro PetruK – vanocni prosincova

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – vanocni prosincova

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 1 týdnem.

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,004)
  • Autor

Maya

cernejcaj
    no ale nevim jak kamoska, ale tipuju muz byl na ucnaku tak 15-20 let zpatky?
    to bylo skolstvi jeste jakztakz normalni, dneska je to uplne o necem jinym a pro me je to bohuzel, protoze je a vzdycky bude spousta deti, ktery maj lepsi manualni zrucnost nez treba pamet a soucasne skolstvi to nejak odmita priznat a pritom sikovnej remeslnik je daleko lepsi nez studovanej lempl a i dneska se sikovnej remeslnik uzivi leckdy lip nez nejaka prumerna kancelarska krysa

#39073 odpověď

cernej caj

my maturovali 2006, takze ona byla.myslim 3+3 roky, muz asi maturoval 2006/2007 protoze je o rok mladsi a nevim zda mel.nastavbu 3 nebo 2 roky…

#39074 odpověď

Maya

Denny
    ma krasny obrazy ten chlap
    ja bych tohle nedala malovat uz takhle pastelem neco realistickyho 😀
    doufam ze se pak pochlubis vytvory

#39075 odpověď

Denny

Maya no já asi taky ne, ale tak uvidím, poreferuju 🙂
    S Milenou jsem o tom mluvila, ptala se, co bych chtěla malovat tak jí říkám rději zvíře a ona že dobrá volba, páč ta zas na těch milimetrech tolik nezáleží, no jsem sama zvědavá 🙂

#39076 odpověď

cernej caj

sme vsichni zvedavy:) ja bych chtepa prubnout ten kurz pravpu hemisferou, ale…

#39078 odpověď

Maya

me zase vic laka tuzka a pastelky
    tady v Praze je hodne kurzu vcetne tech, kde si clovek vyzkousi vsechny techniky, ale bohuzel je to vsechno moc vecer

#39079 odpověď

Maya

Denny
    zas u zvirete je podle me tezky namalovat tu srst
    obcas koukam na kurzy na yt, jsem se dozvedela, ze oci se maluji do pulky obliceje a ne navrch, teda je fakt, ze oblicej malovany podle toho kurzu i vypada jakko oblicej 😀
    a ted o vikendu jsem videla takkovy jako komiksovy styl hlav ruznych, je to fakt jednoduchy, se chystam to naucit neter

#39080 odpověď

cernej caj

maya
    me taky bavi spis pastelky ale ja si nasla.studentku vytvarky a chteka za hodinu asi 150 kc dva roky zpet, mozna 3 max, chodivali sme do botanicky zahrady nebo do cajovny kdyz bylo hnusne tak to bylo suoer

#39084 odpověď

cernej caj

maaaameeee letenkyyyy uz teda sme jednou nohou ve skotsku 🙂

#39085 odpověď

Maya

cernejcaj
    tak ono oproti jinejm kurzum tyhle nejsou tak drahý, za 10x těch 90 minut chtějí asi 3 tisíce, ale já to prostě nestíhám časově
    najít si studenta to je dobrý, ale u nás na maloměstě se obávám, že taky nedostatkový zboží
    letenky super, kolik vás nakonec je? letí i muž?
    avg už by mělo bejt OK, jsem jim napsala, že chci vrátit prachy, tak mi poslali novej aktivační kód, mě to fungá, mámě taky, tak si to překontroluj

#39086 odpověď

cernej caj

maya
    tak super zesto vyresila to je fakt dobrej fail z jejich strany ale.tak vyresili to asi dobre a jeste vych cekala.nejakou slevu nebo prodlouzeni 😀

budem 4, muz bude hlidat sedivacka, stejne by ho to nebavilo

#39091 odpověď

Maya

cernejcaj
    prej slevu nebo prodloužení 😀 Omluva musí stačit, a ještě slovensky 😀
    Taky kdyby se třeba muž doma nudil, může ti udělat kytaru z pastelek 😀
    ale je teda nádherná

#39095 odpověď

Denny

Dobré ranko, u nás upršené, tak ale jó je to prostě potřeba :-). Ve dvě v noci se hryzec vzbudil, potřeboval čůrat, venku blikačky, vedle do bytovky jela rychlá, to má člověk vždy takový špatný pocit :-(. Tak se mi zas patrně proto muselo nad ránem zdát o tom, že mi z dásní teče krev a nejde zastavit. Ještěže už jsem v práci :-).
    čajdo a co ty spinká se ti dobře? Gratulace k lístkům, skvělý! 🙂

Maya tak to je úžasná práce, miluju takové nápady, krása.

#39096 odpověď

Denny

No a včera jsem potkala sousedku jak vedla Sonyka ze školy, byla se prý mrknout na Koníka a doma sněžiló, ano Denyky koupila pleny pro pejska, v domnění, že to bude Koníkovi vyhovovat, páč jí to nebude téct pod nožičky, Ale né, pojala plínu jako skvělo hračku a rozcupovala jí na milión mikročástic, které následně sousedka zametla a vyndala ze zoubků, páč se s tím hérečka mosela pochlubit, jak krásně to dokázala.
    Tak jsem milé sousedce moc poděkovala a řekla jí že to uklízet nemusela, ale když jsme přišla domů a mrkla do koše, tak jsem vlastně byla ráda, že mi tahle sněhová nadílka nezůstala.
    Jinak mi teda čpí obývák, páč tam mám koberec e Černá ruka když řádí, tak samo hodně čůrá…koberec půjde samo do pryč, až se to prdka trochen naučí. Teď ho sundat nemůžu, páč jsou pod ním parkety se škvírama a to bych si moc nepomohla.
    Pleny teď používám hlavně na vysátí počůraného koberce. Musím koupit nějaký pohlcovač pachů, ikdyž pochybuju o tom, že na tohle bude něco stačit.
    Před týdnem jsem posypala celou plochu koberce sodou a pak vysála.

#39097 odpověď

cernej caj

Denny
    taky sme koberec po vyrosteni stenatka vyhodili 😀 no jeste mozna dobry pujcit mokrej vysavac, ale jasny ze ty parkety nic koc, lepsi ten tvuj 20 letej koberec prezit.

Nojo tak hromadq snizku pro hryzce urcite super hracka, mi pouzivali plech s novinama

Tak dobre, ze uz si vzhuru a zadny hruzy se nezdaji, ja ted spim dobre od novyho roku, akorat na dnesek sem spala malo, ale za to si muzu sama pac sme radili v cajovne dlouho do noci a 2litry zelenyho caje a dve vodni dymky na ten muj tlak 😀 dneska du na masakrovani tela, tak budu asi prijemne unqvena a pujdu spat driv.

pekne tady chumeli, skoda toho otepleni na vikend

#39098 odpověď

Denny

čajdo jo vyhodím, chci tam asi osb desky…ty teď plánuju v kuchyni a na chodbě.
    Pařba v čajovně proběhla jo 🙂
    Chumelení závidím…

#39099 odpověď

cernej caj

denny
    tak pokud se ti libi osb desky tak proc ne, koberec novej nechces?

jojo prisel prave ten kamarad od kamose co ho neznam, co jede s nama tak sme se sesli vsichni 4 a dorazila vero “na hodinku” coz byli asi 3 😀 takze to bylo fajn

jo jo za oknem to vypada dobre:D

#39100 odpověď

Maya

Denny
    zkus to octovou vodou, pak ti tam i bude smrdet spis ocet 😀

#39101 odpověď

Denny

čajdo ne koberec ne, i kvůli hárání atd….
    a ovej kámoš teda asi v pohodě, ne?

Maya ocet furt lepší :-)))))
    ona vydrží téměř celou noc, ale když jí hrabe tak lítá po bytě, hrazákuje, pak pije a čůrá každou půlhoďku 😀

#39102 odpověď

cernej caj

denny
    to je fakt s tim haranim mas recht, taky mam ted deku na postel starou -nevim, cim to vyprat, ale tak aspon mam haraci a neharaci cistou po zbytek roku.

ono proste ne dycky se to podari odchytit.

jo kamos v pohode prej “sem slysel nejaky zvesti, zes usla.1500” a ja “to sou pomluvy v kuse vic jak 100 nedam 😀

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK – vanocni prosincova

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: