Pro PetruK – vanocni prosincova

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – vanocni prosincova

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 1 týdnem.

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,004)
  • Autor

cernej caj

*neprimhourit

#39052 odpověď

Denny

No tak nějak to příjde i mně, bylo náv ve třídě 30 a nikdo žádné poruchy neřešil. Dneska jsou buď dis…, nebo hyperaktivní a bůhvíco ještě. A co se týče asistentů tak vím že aspoň u nás se to učitelům moc nelíbí. U nás se z jedné asistentky (má jakousi střední školu, myslím textilní) stala nyní učitelak, prý stačil nějaký krátký “kurz” tak to je dle mého názoru degradace učitelů.

#39053 odpověď

cernej caj

denny
    tak treba kes je predpisovej dislektik a disgrafik maminka s ni desne drela aby byla 4 z cestiny, neumi spocitat ani procenta a tak taky sla ale na umeleckou stredni kde rozhodovaly talentovky, je umelecky nadana ale kdyby po zaklade nemohla jit na stredni skolu tak misto aby dneska chodilq do prace tak bysme ji mi vsichni zivili z nasich dani, protoze se zakladkou te nevemou nikam. a to prodavala v obchode pac pokladna ti spocita kolik mas vratit takze dneska ani neni prekazkou ze neumis rychle pocitat.

a tim chci rict, ze kdyz to slo bez specialnich pedagogu pro kazdy druhy dite pred 3p lety jaktozw to.dneska nejde?

#39054 odpověď

Denny

je to těžký tohle, mně je dnes tak trochu líto spíš učitelů, protože většina rodičů má své dítě za andílka a blbec je učitel.
    Ano já byla taky výrostek s trojkou z chování, páč mi prostě v pubertě přišlo, že náš třídní je větší blbec než já a jeho žena mi nadávala do hajzlů drzejch a doma jsem za to všechno dostávala od mamky cérez. Každá generace si dovolí víc a víc, je to prostě tak, jen si říkám, kde jsou hranice, ale to jsem odbočila.

#39055 odpověď

Denny

Nemám děti a samo nevím tolik co všechno sa děje, ani to nehodlám moc rozebírat.

#39056 odpověď

Maya

cernejcaj
    pisu o tom, že je dneska prave prusvih v tom ze se deti s poruchou hodily do jednoho pytle s petkari nebo teda spis naopak a v podsate se nerozlisuje, jestli horsi prospech na zakladce je dany poruchou a nebo holt nizsi inteligneci, vsem se da stempl, ze je to porucha a vsichni tak maji moznost po zakladce stuodvat stejny skoly, coz je podle me blbe a v podstate jsou na tom bite ty deti se skutecnou poruchou, kterych podle me neni ani zdaleka tolik jak se to prezentuje
    jinak dysgrafii ma moje sestrenka a na zakladku chodila za komousu v 80.letech, nikoho to tenkrat nezajimalo a ma maturitu z prumyslovky, takze ono zas az tak umetat tu cesticku neni ani potreba s temahle poruchama, ale ono dneska se prehani vsechno co se tyka deti, tak holt skoly nejsou vyjimka

#39057 odpověď

Denny

máš pravdu…

#39058 odpověď

cernej caj

maya
    jo tak takhle jo, ja myslela ze je tam.hazes ty do jednoho pytle 😀

kdo bude dneskaaaa resit letenky? 😀 uz abych se vrhla zodpovedne na to setreni 🙂

#39059 odpověď

Denny

čajdo moc ti to přejuuu, těšíš co? Kdy vlastně letíš?

Mně před chvílí přišla ledvinka, vypadá supr, ale pamlsky raději do sáčku 🙂

Objednala jsem černou, líbí se mi na ní, že je poddajná, žádný tvrdý prkno 🙂

Možná bych šla ještě do jedné s tou mandalou, na “běžné” nošení, páč na kabelkos moc nejsem, mám ráda volné ruce.

#39061 odpověď

cernej caj

denny
    taky se mi libi ze je takova mekoucka a ja pouzivam hodne suseny maso a tvrdej syr takze mi to prislo ok a super ze se libi ja rada kdyz to tak jako muze byt na zadku 😀

asi konec dubna zacatek.kvetna, dneska mame sraz vsichni zainterwsovany tak poprve uvidim i toho typka od kamose a vyberem letenky a (koupime)

#39062 odpověď

Maya

Denny
    kdyz udelas hovezi srdce, tak je to maso a pritom to vubec neni mastny

#39063 odpověď

cernej caj

pondeli az doted uteklo rychle – ale ted uz vidim jen ty letenkuyyy tak se mi nedari soustredit 😀

jinak za jak dlouho zakoreni rymovnik z vetvicky ve vode?

#39064 odpověď

Denny

ty sušené pamlsky ale pak dlohuho žvýkají, ne? 🙂
    mám i sušičku takže není problém nasušit.
    Ták to máte za pár 🙂 já se těším v únoru na ten kurz pastelem, do té doby mosím Koníky seznámit s domácíma v psím hotelu 🙂

#39065 odpověď

kachna

ale není to mý oblíbený období-tak od toho půl roku vejš

jé, to mám stejně, i mi to s nima tak nějak víc jde 🙂
    Mám náhradní volno – dala jsem vařit základy jídla na týden (mám tu takový už trochu jetý maso)
    Přemýšlím, jestli vyzvednu děti v družině ve tři nebo ve čtyři.

Holky, ale vy (a dnešní systém celkově, tím jak jsou PPP přetížené) zcela opomíjíte, že ped. psych. poradna tu má být jako poradenské pracoviště právě i pro aktivní rodiče, co vidí problém a potřebují se o něm poradit.
    O tom, zda se moje děti dostanou na střední naštěstí nerozhoduje to, zda ve čtvrté třídě nezvládla diktáty, resp. bych svoje dítě na takové škole nenechala.

#39066 odpověď

Maya

kachna
    no ja osobne vidim to, ze je moc rodicu, co vidi u svyho dite problem, aby zakryli, ze to neni to nejchytrejsi dite na svete a ti pak blokujou PPP tem skutecne potrebnym
    s tim holt nic nenadelas
    tem skutecne potrebnym pak nezbejva nez vysolit tisicku za hodinu u soukromnika
    cernejcaj
    tak uz koupeny letenky?
    to uz bude definitivni co?

#39067 odpověď

kachna

vsem se da stempl, ze je to porucha a vsichni tak maji moznost po zakladce stuodvat stejny skoly, coz je podle me blbe a v podstate jsou na tom bite ty deti se skutecnou poruchou, kterych podle me neni ani zdaleka tolik jak se to prezentuje

no, kdyby na to ty PPP měly čas, tak by se to stát nemělo (pomineme, PPP, které neustojí tlak rodičů, to bylo vždycky a vždycky to bylo špatně).
    Učňovský školství považuju za tragédii a za řešení nepovažuju nepustit děti na maturitní obory, ale naopak vytvoření kvalitních SOŠ, které poskytují učňák s dosažitelnou maturitou (teda ne, že je ta škola nezvládne na maturitu připravit)

#39068 odpověď

Maya

Denny
    ty jdes na kurz pastelem?
    jakoze vicedenni?
    me by se taky libil nejakej malovaci kurz, ale spis dochazkovej, dokonce jsem nasla i jeden tady v Praze co mam skoro cestou na bus, ale hodina je 90 minut a predstava, ze jednou tejdne jezdim domu az skoro v noci neni moc lakava
    tak se akorat koukam na videa na yt 😀

#39069 odpověď

Maya

kachna
    ucnovsky skolstvi je tragedie prave proto, ze vetsina tech deti, co tam patri, se dotlaci na stredni skolu a na ucnak zbyde fakt uz jen ten odpad s nezajmem o cokoliv

#39070 odpověď

Denny

Maya
    jo, přijede sem Michal Janovský http://www.michaljanovsky.cz/
    Zařídila to jedna známá z díí píí, byli spolu na škole, ona taky maluje a má výstavy. Bude tadyk přímo v díí píí, je to na víkend, já psala i předloni jemu, jestli jako člověku který neumí kraslit by to bylo k něčemu, navíc když jsem
    levák, tak mi napsal takový hezký email, že proč ne, navíc leváci mají talent, že čék nikdy neví co se v něm probudí. Dokonce přijede i kámoška z Trenčína, která to chce taky zkusit. Večer prý po kurzu posedíme v restauraci, pokecáme, moc se těším. máme to 23-24.2 tak mám takový narozeninový dárek, ten člověk maluje úžasně a když se mrkneš na fotky z kurzů, tak bych řekla, že jsou všichni šikovní.

#39071 odpověď

cernej caj

maya
    to asi zezi kamoska byla na ucnaku a byla spokojena a muz byl taky na ucnaku a spokojenej nebyl navic byl linej a lempl ale nakonec taky odmaturoval a dneska se krasne zivi kusovou vyrobou kde je malo lidi

denny
    jo to je az v unoru vim z3s o nem.psala tak jeste si holt musis chvu pockat ale zas si uzivas s konikama vzruso 🙂

kachna
    tohle vnimam.asi jak psala.maya ze je tam.spousta lidj v poradne co tam nema.asi ani co delat (opakovena) a ty co potrebujou pak musej ouho cekat

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK – vanocni prosincova

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: