Pro PetruK – vanocni prosincova

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – vanocni prosincova

• This topic has 1,003 odpovědí, 8 diskutujících, and was last updated před 11 months by cernej caj.
Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,004)
  • Autor
    Denny

čajdo dám si i za tebe větrníkos!

PetraK máme tadyk zubařku, říkají jí Velryba….podle filmu.

Ale k nííí né, ta jediný co umí je trhat a to já nepotřebuju.

Tenhle doktůrek je v Mikulášovicích. Ale von je fakt malinkej a milounkej

a má hrozně příjemnej hlas, myslím, že ani křičet neumí a dělá tam jeho žena sestřičku a té říká líbezně Laděnko 🙂

cernej caj

petrs01
    vzivote sem nechodila na skolni vrtacky, max prohlidky kdyz uz… sem mela uz od detstvi svoji dvorni vrtacku 😀 resila mi zuby dobrych 20 let a byla to zla sanice ale sikovna

PetraK

Fhůůj školní zubárnu mi nepřipomínejte. I když na jednu stranu , jeden rok tam byl super zubař se skvělým přístupem. A navíc… ehm,mladej vzhlednej, že jo.. my na druhým stupni už byly “velký holky” že jo…. tak ale ten to trochu vylepšil svým přístupem. Nicméně u mě ten nej zářez má moje vzdálená příbuzná, ke který mě dovedl kdysi můj vlastní otec. Ta ženská byla Herodes, já byla fakt malej capart a dodneška mám z jejího činění čirou hrůzu, kterou jen obtížně překonávám.

PetraK

Dennyky
    dělá tam jeho žena sestřičku a té říká líbezně Laděnko

🙂 jé to je líbeznej pan zubař 🙂

cernej caj

proto ja ke sve hodne pani doktrorce uz chodim jen sexaurinem a jako je to vyrazne snesitelnejsi 😀

tak dneska balit a zitra coooooo???? 😀 huuuuz se tesim! 🙂

kachna

sexaurinem

se sexaurinem se chodí k sexuologovi, ne?

cernej caj

kachnooooo 😀

Fifi

Peknej vecir vinsuju vespolek.
    Cajdo
    tak dneska balit a zitra coooooo???? 😀 huuuuz se tesim!
    + dalsi – uzijte si vychazku, setkani, zadny hlodani, at se pejsvidkove v klidu snesou. 🙂
    Denyky
    Božka je Bohyne! 😀 teda jeji panicek, kde ty napady bere… Ty si uzij muchtlani Cecika, mututututuuuu! 🙂

Trolitko, byt kastrat, jest drobatko rozhozen, odmita pres den papat jablicko, kedlubinek, chlebicek tvrdej. “Tak si polib prd.l!!” – haranicko Nestvury nabira obratky. Ale zeleny drstky si jiste da. Obdivuju RUmika, ze zvlada haravku pod nosem relativne v pohode i s kulkama.

cernej caj

Fifi
    tak aspon drtickama nepohrdne 🙂

jedu domu z mesta, snad mam vse co potrebuju, zitra hned z prace jedu tak co nezabalim, to nebude ale fotak nachystanej 🙂

Akorat na me padla desna unqvq sem.ted 2 dny blbe spala a idealne rano potrebuju najit sbalenej batoh 🙂

Mirka D

tak tady poslouchám Vánoční písničky…
    no včera v práci si kolega vzal nescchopenku nejmín do středy,chladařka od pondělí paragraf,v práci z toho důvodu bylo velmi,skutečně velmi veselo…
    ale tak autobus jsem stihla s odřenýma ušima,dala jsem oběd,skočila ve čtvrt na 5 ze psama ke křížku,zaházet aport do pole-skoro potmě:D+tanec ještě a obíhačky na zahradě-Martin mi dal přednášku na téma vycházky ze psama-proč s něma chodit ven?v zzimě,když je zahrada a velký výběh?rodiče ze psama chodí taky jednou denně,tak psi vypustíme-a bud se proběhnou nebo ne-jejich problém
    možnost mají
    no tak jsem mu vysvětlila-že naše 2 zimomřivky venku prostě v zimě sami nebudou-oni se tam vyvenčí a valí ke dveřím,že zima-v zimě jsou jak panelákový psi
    že psi rodičů jsou xkrát denně puštění na dvoře/zahradě
    no zbytečný-ráno s něma jde na chvílu kvůli kontrole a odpoledne,když su v práci-tak taky chvílu-ale,když tě to baví tak si s něma chod,no to je fuk
    jako jo na chvílu s něma jde,a já se snažím o delší vycházky,když dojdu z práce,nebo před odpolední+ve volnu a je fakt,že je to na nich vidět,že jsou nevylítaní,no nic,jsou to mí psi,co bych chtěla,že…
    včera teda Martin doma byl,ale bylo to Pyrhovo vítězství…
    furt mě přesvědčoval,že chce jít pryč,že ho bolí břicho,že aspon na chvílu
    no pak teda nešel,ale dal mi to sežrat,a dnes mi vysvětlil,že jako doma neeee,že jediný co mu pomáhá na to břicho je chmelový mok…
    nic no
    dnes teda lidí a lidí a lidí,ale bývá to i horší,nicméně nakoupit jsem stihla
    autobus též-doma Martin zmizl pryč mezi dveřma
    já odpadla na dvě hodiny,když mě zazvonil budík na vycházku,tak jsem ho vypla,že až pak…
    a šla jsem večerní vycházku po dědině-potkali jsme nějaké lidi,děti,psiska,tak socializace…poblbli jsme na dvoře
    vysát,vytřít,sklidit prádlo
    a na půl patou do práce…

PetraK-lituju za blbý spaní,to je vždycky škaredý probuzení
    no,že si byla včera zničená s pečení se nedivím,mě to přijde jako docela fuška-stojíš,zohlý záda…brrrrr nic moc
    zubařa se bojím převelice trhání zubu,kdy nepomohli ani 3 injekce-zub prasklej ze zánětem,nešel ven-uf hrůza a dlouho jsem tam nebyla…
    užijte si setkání,těším se na reportáž!!!!!

Černejčaj-lexaurin nepomáhá,ale začínám si připadat jak strašnej alkáč:D
    včera trochu martini,dnes taky….

Maya

já se zubaře taky vždycky bála a z injekcí se mi dělalo mdlo, což vše přešlo před pár lety se zánětem v zubu, to byla taková bolest, že i ty injekce i čištění kanálků byly úleva a od tý doby už mi to moc nevadí, takže teď pokaždý dostanu injekci a pak ať si tam zubařka dělá co chce, není nic cejtit a akorát tam usínám na křesle, čeká mě výměna dvou plomb v únoru a pak ještě úprava předních zubů a pak se asi budu rozhodovat, jestli implantát nebo ne za zub, co mi vytrhli loni, akorát s těma mejma alegiema mám dost obavu, aby to nebyl průser, tak mi teď zubuřka to nějak zjišťuje u odborníků
    MirkaD
    teď před vánocema asi máte fofry co? a co teprve to bude před svátkama, to pojedu na nákup v sobotu a očekávám masakr
    cernejcaj
    si užij výlet, hlavně že máš ten foťák, už se těším na fotky

cernej caj

Maya
    nojo zalezi jak ovek porovnava, ze… tak su zvedava co ti zubarka vyzjisti…

MirkaD
    nojo chlapi, no, co dodat mel si koupit lahvac do lednice teda…

Jinak teda nevim, co je to paragraf? jako ze byla opila v praci tak na miste, nebo jak?
    Doufam teda ze u vas bude i tak trochu klidneji, do vanoc 3 tydny tak jeste asi nakupovaci silenstvi nezacalo…

Ja dneska zas blbe spala, desny sny, budila sem zpocena, rano bych potrebovala jeste hodinku:D

cernej caj

jinak sem zapomela vzit dobroty pro psy, su hlava derava, ale aspon sem vzala esusce ty kalhoty nebo kdyby je chtela petrs…

cernej caj

akorat mam doma od vcera spravenej sici stroj tak me napadlo jak je spravit -tak je vemu s sebou, ale kdyby nebyly tak bych si je asi zas odvezla domu? jakoze kdyz uz sem je jednou nabuzela tak to nebudu rusit ale kdyz mi to uz zas sije tak mam spoustu napadu 😀

Denny

Morgen, tak už tady máme páteček 🙂
    v sousedním městě v NDR jsou enhle víkend vánoční trhy, tak se možná večer půjdem podívat, hlavně teda podle počáska, hlásej déšť, tak uvidíme…loni jsme tam šly s kámoškama z Trenčína, po cestě začalo krásně sněžit, svařáček, prostě nádhera.
    A miláček je doma, takže jooo, zítra bude muchlováníčko, konečně budu vědět, KOHO mám nejvíc mudlíkovat, eslivá teda nebudou koníky zrovna hajat.

Čajíku zas blbý sny? Chjo 🙁 ale už jseš vzhůru a budete mít super víkendík, pomudluj hafíky, i tu lůdru milovanou flekatou, doufám holky, že ám vyjde počásko a nebude pršet.

MirkaD uf ten předvánoční shon v práci ti nezávidím, tolik lidí, navíc jsou nervózní, aby všechno stihli a stejně jako každej rok stihnou a nebo se to nepo*ere ale stejně se budou furt stresovat.

cernej caj

Denny
    tak snad nebude prset na trhy u sousedu -a uzijte si mudlanicko moc moc zitra:) to sw bude ceciky urvite mooc libit:)

jojo, tesim se na vikend, zas aspon treba odpadnu ve vlaku na cestu 😀 pomudlam to vsechnoooo 🙂
    jojo, v praci uz hodku tak 14:30 vypadnu ale dneska trochu pocit, ze to nikdy neskonci:D ale to je asi i tim, ze mam za tento tyden uz 4h prescas

Petrs01

čajdo, v případě vytrvalého nedělního deště na tebe hodlám tak maximálně myslet a litovat. Bude-li trochu rozumně, bude nejspíš pojízdný fotící čajíčkomat 😀
    (to jako že na nás občas vybafne muž s termoskou)

cernej caj

Petrs01
    doufam tedy v pojuzdny cajickomat:) filip se rej uz desnectesi ba vasika 😀

Petrs01

no to před Vaškem ani nemůžu říct že bude Filip! 😀
    Přijede až v neděli?

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Moucha?? Tetkon?? V prosinci?? U mně v kanceláři??? Divná zima tohleto, divná.

Fčéra byl nakupovací den. A kucí naši restauratérský se vrátili z dovči a otevřeli a rozsvítili a mávali! No tak jsme zašli. Prosíravě jen s dvěstěkorunama. jenže to by Martin nesměl bejt Martinem a když jsme mu oznámili, že jako konec, finýto a domů deme, vyhlásil vteřinovou akci s názvem pivo za deset korum a šoupnul nám na stůl další korbele. 😀 to je vám pak vešekerá prosíravost a obrana na co?? No na nic 😀

Dennyky
    hlásej déšť

ne-e, fakt?? No to budem mít na to procházení pěkný počásko teda 🙁

loni jsme tam šly s kámoškama z Trenčína, po cestě začalo krásně sněžit, svařáček, prostě nádhera.

žiš to by se mi tak líbilo!!!!

A miláček je doma, takže jooo, zítra bude muchlováníčko

Dennyky hele je teprvá 8:40, ráno, to nevim, ešivá takhle veřejně psát???????? Jako ne že bychom vám to nepřáli, to vůbec,ale… nevim, takhle to troubit do světa?????? 😀 😀 😀 😀 😀

černej čaj
    Ja dneska zas blbe spala, desny sny, budila sem zpocena, rano bych potrebovala jeste hodinku:D

aj jaj, tak to jsme dvě! mám to teď druhou noc a nic mocovka teda. Tak dneska nebudem ponocovat a doženem to.

uz chodim jen sexaurinem
    😀 😀 😀 😀 😀 zbožňuju tvoje překlepy 😀 a kachna to rozštípala úplně 😀

jsem úplně už zapomněla na ty kalhoty!!!! 🙂 nepamatuju si už nic. takže za mě je v pohodě, když si je necháš v kanclu a pak si je doma vyspravíš. vážně.

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,004)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.