Pro PetruK – vanocni prosincova

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK – vanocni prosincova

Zvolené téma obsahuje celkem 1,003 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 1 týdnem.

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,004)
  • Autor

Denny

Vajecnak, to by si urcite dala! Nechlastej porad 🙂

#37047 odpověď

Denny

Tak ještě Boženka pro hezký večer

#37051 odpověď

cernej caj

petrak
    presne tak, ja chci rum:D bez metanolu:D

ja to psala ze srandy kdyz tak peces, neboj 🙂

vero nakonec jak byla nemocna ma hodne veci a malo energie je vsechny stihat, tak se omlouva a pozdravuje 🙂

#37054 odpověď

Maya

Božka na peciii
    ježíš ten člověk by měl Božce udělat samostatnou stránku na fb, aby se tam člověk mohl chodit kochat když potřebuje zvednout náladu
    by z ní za chvíli byla celebrita

#37060 odpověď

Denny

Krásné Mikulášské ráno,
    joo, čertíka a spol jsem fčéra viděla, čučím na ně z vokna a říkám : Čau čertíííí! A čert na mě: Hele, sousedka, jak tó, žes mi ještě neukázala štěně? A já na to: Patrně proto,že ještě bydlí v Prahé 🙂 a čert: Ach sooo, já myslel, že už ho máš doma, tak mu odvětím, no to bys asik slyšel 🙂 A Mikuláš: Škoda, von už si koupil česnek 🙂

Teď raníčko pár sněhových vloček. Večer jsem nemohla usnout, tak jsem poslouchala MVDr.Štourače a jeho hovory v rozhlase, mimo jiné i o psincovém kašli, prý se psincák pozná tak, že když pejska trošku přiškrtíte začne kašlat.

Maya kdybys chtěla denně roztomilou Božku, tak je ve skupině: Rady do domácnosti, bydlení, ruční práce,…

#37061 odpověď

Denny

🙂

#37063 odpověď

cernej caj

denny
    😀 dobrej mikulas 😀

dneska to snad utece v praci rychle, v noci sem desne blbe spala, desny sny, vzbudila me silena chut na spadkou studenou limcu, kterou sem nemohla zaspat a sny takovy desivy

#37064 odpověď

Denny

Tak to jseš asi ráda, že už jsi vzhůru…já dnes v noci taky něco ešila, ale myslím že nic hrozného.
    V 8:30 jedu k zubaři – preventivka pomoooct, bojím 🙁

#37066 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Chci bejt BOŽKA NA PECI!!! 😀 😀 ty vado ten člověk je boží. Božka se sosnou na saních nemá chybu 😀

Dennyky
    A Mikuláš: Škoda, von už si koupil česnek
    tjo to je taky svatá trojice teda! 😀 se radši ani neptám, co řikal anděl 😀

Teď raníčko pár sněhových vloček.
    taky cííí vločkýýý!

MVDr.Štourače a jeho hovory v rozhlase, mimo jiné i o psincovém kašli, prý se psincák pozná tak, že když pejska trošku přiškrtíte začne kašlat.

až doposud jsem vždy s panem dochtorem naprostou souhlasila, neb jest to pro mě převeliká kapacita, ale tentokrát s ním souhlasiti nemohu. Pokaždý, když Táliji přiškrtim,neb mě nasssštvala začne kašlat. A psincák nemá 😀 😀 😀
    No ale včera bych ji teda uškritila bývala velmi ráda. Ale nepovedlo se to, mám záklopku nějakou nebo co.

preventivka pomoooct, bojí
    ach Božka nee!! Teda ach bože nee! (sem volajaká z tej vofce zmetěná 😀 😀 ) no tak ať tě netejrá a máš povolení kousat, kdyby jako bylo zapotřebí.

černej čaj
    desny sny,
    🙁 🙁
    já měla sen po dlouhý době na včerejšek ráno. Zdálo se mi o mámě a vzbudilo mě to, že bulim. To se mi to vstávalo teda.

#37071 odpověď

Petrs01

mám záklopku

Já ne. Takže když mě někdo hodně vytočí, musím se zatraceně hlídat.
    Ale Vaškovi stačí že víc zatáhne na obojku, kdykoliv – to by musel mít psincák furt.

povolení kousat

Neblázni, zubaři jsou nedostatkový zboží! Chce to teda dobrýho zubaře a trochu o ty tesáky dbát, ale já jsem se strachu z pana zubatého zbavila. Jen ten doktor, kterému se to povedlo, je teď v Olomouci, to máme obě trošku z ruky 🙁

#37073 odpověď

PetraK

Petrs01
    Já ne. Takže když mě někdo hodně vytočí, musím se zatraceně hlídat.
    no bať, dyk to řikám. Kdybych se nehlídala, tak fčéra už dokašlala 😀

S tím Tali kašláním nicméně ale kecám, páč mi to v souvislosti s tím včerejškem, kdy jsem po ní sáhla a chytla ji zrovinka pěkně pod tím krčkem, přišlo jako ftipný

Ale Vaškovi stačí že víc zatáhne na obojku, kdykoliv
    hm to má asi dědictví z minula což?

, je teď v Olomouci, to máme obě trošku z ruk
    ty jo! tak to není zrovna za rohem, jezdíš tam? Ono se to vyplatí, no. Vím, že Fajfkovi taky jezdili – nebo asi i dál jezdí – do Prahé k zubákoj.
    Já se zubaře bojim furt.

#37075 odpověď

cernej caj

Petra
    a ma povoleno koudak pred sednutim nebo pred odchodem? 😀

taky aby mela cim kousat a ne zakaz na 2h 😀

ja mam lexaurin 😀

denny
    tak drzim palce, ja jdu v lednu… pristi tyden mam stitkutak nemuzu chodit furt…

petrs01
    jo i feri ma asi psincak od narozeni 😀

#37078 odpověď

Denny

Jupííí jupííí, Denyky může kousat knedlíky 🙂 a takííí větrníky
    (hned jsem mosela na oslavu svých zdravých zubů koupit pro sebe a kolegyňky)
    A von ten můj supař (původně ten automechanik) je skvělej, takovej malej koulička a hrozně milej a málem jsem mu hlavou zbourala rentgen 🙂
    Uf takže huš 2,5 roku bez kazíků…

Škoda, že mu je už téměř 65 let a nebude tam už asik dlouho.

Co se týče Štourače, samozřejmě se to zjistí když už pes kašle ale tak už jsem už zticha no.

PetraK anděl byl hodnej, páč to byla taková jemné žénščinka.

#37079 odpověď

PetraK

Gratulujeme Dennyky ke zdravýmu chrupiky!!

A von ten můj supař (původně ten automechanik)
    😀 😀 tohle zní velmi, velmi zvláštně 😀 😀 😀
    jak k tomu došlo k tý proměně?

o se týče Štourače, samozřejmě se to zjistí když už pes kašle ale tak už jsem už zticha no.
    neee, to byl ftíp z mojí strany právě enem. že jako se mi vybavila ta situace jak jsem hrábla tou rukou a čapla jí za kožuch na krku.

byl hodnej, páč to byla taková jemné žénščinka.
    takže asi jediná normální v tý trojce teda 😀

#37080 odpověď

Denny

Jo já myslím, že už jsem vám kdysi psala o tom, že původně vyučenej automechanik, ale jak k tomu přišel nevím, ptal se mě, jestli ještě pracuju v OK, že mám pozdravit šéfa, že je moc fajn, že ho nikdy neviděl nadávat atd….on sem za ním chodí, vždy před Vánocema, tak mi podal ruku, popřáli jsme si do roku 2019, no prostě je to sranda, jak se tu všici znají.
    ( a mít tu divadlo, tak určo znám i pokladní :-))

Ty tejračko jedna, copak si zas dělala Tálince chuděrce malinkaté!?

#37081 odpověď

Petrs01

jezdíš tam?

ne, jezdím do KM – on byl původně tam, ale dojížděl tam právě z OL jen aby si udělal povinné roky praxe (na špičkové klinice) a pak si hned udělal vlastní zubárnu v OL. Ale zbavil mě strachu a jeho nástupce nyní navštěvuji pravidelně a beze strachu.

#37082 odpověď

Denny

Tak v úterý v Prdelajz nejde proud, takže nucená dovolená, asik pojedu s Pařátkou na vánoční trhy do Bautzenu vypadá to tam vele úžasně 🙂

#37083 odpověď

cernej caj

denny
    ja to taky s feri myslela jako vtipek, pac je ta chrochtacka – gratulace k zoubkum a vetrnik zavidim teda 🙂

#37084 odpověď

PetraK

Dennyky
    malinkaté
    že von ti dal čuchnout rajskýho plynu,viď? 😀
    Nemá mě sr..štvát! Mohnul bejt klid. Takhle jsem ten klid musela nastavovat 😀

jak se tu všici znají.
    ( a mít tu divadlo, tak určo znám i pokladní :-))

to bez pochyby, ale je to fakt boží! počkej, ale chceš mi říct, že máte v DýPý VLASTNÍHO ZUBÁKA????????????????? E?

Petrs01
    Ale zbavil mě strachu a jeho nástupce nyní navštěvuji pravidelně a beze strachu.

a ták, no tak to chápu, já s tím bojuju furt teda a to mám moc hodnou šikovnou a vlídnou paní žubažku a dycinky jsem na smrt. Funim, dejchám, hysterkuju jen ke mně jde 😀 😀

#37085 odpověď

Petrs01

Když to je pozůstatek těch dementních hromadných školních prohlídek jak na běžícím pásu. O nějakém umrtvení ani řeč a řev a zarudlé oči předchozích taky zrovna nepřidaly. Hlavně rychle, musím stihnout celou třídu. Brr.

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,004)
Odpověď na: Pro PetruK – vanocni prosincova

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: