Pro PetruK-únor 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK-únor 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,012 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 3 týdny.

Prohlížíte 13 příspěvků - 1,001 z 1,013 (celkem z 1,013)
  • Autor

cernej caj

https://video.aktualne.cz/dvtv/z-noseni-obleceni-nemame-radost-uspokojuje-nas-jenom-nakupov/r~d929ec469cb111e89de10cc47ab5f122/?fbclid=IwAR3X3K1Iz__vp40M0RTimiinSnmc_oiorby71dzCAxzXZe-1tgY9FF5UVGY&redirected=1550950609
    pak si to doma pustim, kdyby to zajimalo i vas…

denny
    to zni skvele teda, ze ses takova nadsena a treba ta puna byla paradni, by jeden nerek, ze si jikdy nemovala. jdu na rajce

Denny

čajdo
    to je lev 😀

cernej caj

denny
    uz to vidim, bozi lev 🙂 a he nadhrnej

ale kdyz to vidim.tu jednu fotku bez kontextu jak ma.mekkej cumak a hodne bile tak proate mi ta jedna fotka pripomina uplne jiny zvire 😀 na tech dalsich je jasny, ze to je uplne jina cicintaaa 🙂 tak se lvickovi omlouvam, kam si ho povesis? bych neverila, ze ro je fakt mozny bez zkusenosyi dosahnout takovyho vyslesku

Denny

V pohodě 😀
    14 dní ho bude mít Míla na výstavě a pak nefím kam si ho pověsím, asi do ložnice, mohl by se tam barevně hodit
    Abych pravdu řekla, já jsem taky nevěřila 🙂

Attachments:

Petrs01

Denny, to je neskutečný, paráda!

Denny

Petrs01
    moc děkuju jako kdo si to chce vyzkoušet, fakt doporučuju…
    Maya?

cernej caj

denny
    jee tak jeste vystavovat se bude, to je fajn 🙂

Maya

Denny
    svkely, u toho lva se mi moc libej oci jaks namalovala
    cernejcaj
    tak me audio nevadi, posloucham kdyz neco delam, hlavne ted naucnej Meteor z radiozurnalu, jsou tam zajimavy veci hlavne o prirode, ted tech par dilu serial o sopkach v zapadnich Cechach s geologem, o capech, o velemlocich atd.
    tak tohle si taky nekdy poslechnu
    video nezkouknu, ale nevim teda jen podle toho titulku, znam dost lidi, ktery se paradej radi 😀

Denny

Maya článek o hmyzácích je fakt zajímavý a tak trochu smutný…
    Dívala jsem se i na záchranu vlčího štěněte 🙂
    Já jsem takhle před x lety chtěla zachránit lišku z rybníka,
    když se pod ní bořil led.Už jsem byla téměř odhodlaná fakt do toho rybníka vlézt, tak se najednou vzchopila a tradáááá z rybníku fuč, jako kdyby nějaká skrytá síla. Byla jsem za to moc ráda.
    Je to divný, tuhle jsem chtěla zachránit a když jedeme s orlama lovit tak mi to
    vůbec nevadí.
    Děkuju za pochvalu, fakt to jako sranda moc nebyla, teda byla a nebyla 🙂

cernej caj

maya
    me kdyz se zamkne teledon prestane se mi prehrqvqt video + v praci nemuzu mit sluchatka a v buse si radsi ctu prave kvuli tomu ze jinak mi to nehraje kdyz to zamknu

cernej caj

uaaq chce to novy tema asi uz nacnem brezen, ne? i jdyz mame jeste 3 dny

Maya

cernejcaj
    ja v praci taky sluchatka ne a navic je nesnasim, takze je vubec nepouzivam
    takze videa jedine doma
    novy tema by to chtelo, tohle jak to preskakuje je blby, tak klidne brezen, vzdyt je to jedno

cernej caj

myslim nq to, ale fakt se to z mobilu depa bl e, uz mam obedovku tak du na to

Prohlížíte 13 příspěvků - 1,001 z 1,013 (celkem z 1,013)

Téma ‚Pro PetruK-únor 2019’ nepřijímá nové odpovědi.