Pro PetruK-únor 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK-únor 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,012 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 3 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,013)
  • Autor

cernej caj

maya
    taky nam.zacal.protejkat ale vcera a bez zasahu 😀

denny
    tak si to uzij a preju paradni kresby 🙂

petrak
    tak vseeeckooo neeeej 🙂

Fifi

Nechte si ty protejkaci hajzliky, laskave, joo?! 🙂

Frau Esus
    Jeste jednou preju krasnou oslavu, jsem zvedava, co Brtnik vymyslel a uz ted se tesim na vypraveni. Moc si to uzijte! 🙂

Dennyky
    Hele, a mas takovej ten umeleckej baret, jak mivaj maliri, mistri, kdyz zadumcive pozoruji sve platno z odstupu zvykajic konec stetce a posleze se tim koncem pod baretem drbou? At se malba vydari, jsem zvedava na vytvory. Do fronty se postavim, az vystavis sva dila. 🙂

Cajdo
    Prijemnej kratkej vylet, ofafrne na kotnicek. 🙂

Mirko
    Jak poznat, ze je fena v nejlepsim? Dle barvy vytoku, jejiho chovani atd. Ale ja cuby hlidam a separuju po dobu celyho harani i jeste i chvili po, protoze nehoda se muze stat snadno. Jednou jedinkrat se mi stalo, ze mi pes nakryl fenu, ktera uz byla snad tyden po harani a nejevila zadny znamky, ze by to este slo. A to prosim Troldicek, v tu dobu uz kastratek ukecal tehda 12letou a neposkvrnenou teticku Kremylkovou. Nebo ona jeho, jak babka Kropackova? 😀 Svazali se na chvili, asi si oba chteli jednou v zivote uzit bezpecnej sex. Kdyby nebyl Troldik bezkulkin, bylo by to hodne naprd, resit v jejim veku pripadny problemy.

Tak krasavej a vyvedenej vikend vsem preju. 🙂

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci, 3 týdny uživatelem  Fifi.

Maya

Protejkaci zachod ipraven, byl to vadnej novej plovak, konecne mam po tejdnu funkcni zachod 😀
    Tak nas to nenapadlo to do detaili kontrolovat kdyz to menili komplet cely za novy
    Navic hlavni zavada byla ze to nenapousti a to jako napoustelo, akorat ze furt 😀
    Denny
    Si uzij ten kurz a pak se doufam podelis i s radama
    Ja si nedavno koupila knihu jak kreslit krajinu, jako navody a priklady jsou tam pro blby, takze pro me dobry, akorat to proste furt predpoklada tu schopnost umet neco nakreslit, coz neumim, tskze akosi je mi to naprt 😀

Fifi

Maya
    akorat to proste furt predpoklada tu schopnost umet neco nakreslit, coz neumim, tskze akosi je mi to naprt
    Ano, ano. Neverim, ze se nekdo nauci kreslit, kdyz to nema dany. To nic proti Denyky, super, ze to jde zkouset, ale ona nejaky to vytvarno mit musi, kdyz tvori krasny dekorace. Mne mozek holt neprenasi vjem do rukodelnyho vyjadreni.
    To je jak se zpivanim, dle myho, nekdo s troskou nadani se muze i se slabym hlaskem a nizkym rozsahem vydrit k cistymu zpevu. A jinej clovek bude zpivat vzdy falesne i pres vsechnu snahu.

Maya

Fifi
    ano ano, já se prostě nikdy nedostanu přes tu fázi nakreslíme si obrysy, výsledkem je obrázek pětiletýho dítěte, jako to dám a ten zbytek, vyšrafujeme stíny a zvýrazníme tím objekty už je mimo moje schopnosti, protože kde to jako vystínovat víc a kde míň, aby to nějak reálně vypadalo netuším, takže i z blbýho stromu mám akorát nějakej paskvil 😀

cernej caj

Maya
    tak treba nafot stranku dve s nejakym navodem na ukazku… u me by se urcite dalo nejaky vytvarno vydrit, i me to hodne bavivalo, takze s treninkem, vedenim a vhodnou tvorbou – asi me celkem bavi spis pastelky nebo jen tak cmarani a stinovani tuzkou – by se z toho asi neco pro potechu vydrit dalo, ale se zpevem naprosta hruza prozmenu :D:D

Tak vylet fajn, vcera 2km, fcelo hodne, po zapadu se i dost ochladilo, v noci fucelo fest, venku asi -9, v tarpu mohlo byt o par stupnu vic (stan bez podlazky), rano totalne namrzlej tarp zevnitr 😀 tak sme to chteli nechat na slunicku proschnout ale to zasvitilo na chvili kolem 8h a pak jak to zacalo rozmrzat jak se zacalo oteplovat (no jestli se da cca 0 rikat teplo:D tak to zacalo tat a kapat zpatky na spacaky tak sme vypadli rychle 😀

4,5km na vlak a pohoda, odpo sem pak byla na 30min s feri venku ze tady pak krasne svitilo slunicko a bylo fakt prijemne 🙂

Maya

cernejcaj
    ti klidně něco nafotím, je tam většina tužkou a pak je tam jen ukázka jinejch, uhel, pero, pastelky a tak
    plus povídání o teorii, kompozice, světlo/stín, horizont atd.
    jako vcelku zajímavá knížka, ale kreslit se podle toho člověk nenaučí, jedině snad zkoušet přesně kopírovat ty příklady, ale mám dojem,ž e mě by nešlo ani to 😀
    o zpěvu ani nemluvím, to mi taky vůbec nejde, zpívám strašně falešně a ještě to bohužel slyším, to má lepší synovec, zpívá stejně blbě jako já, akorát má hluch, takže to neslyší, tak je spokojenej 😀

Maya

Denny

Malej ukazkovnik 🙂

Attachments:

Maya

Denny
    ty jo, to je super! jsem zvědavá na další

Maya

cernej caj

Maya
    jo tak to mam ja, zpivam falesne ale neslysim to 😀 😀

to je super, ze zachranili takhle vlcka

Denny
    jeeee ses husta! to je krasny!

Mirka D

tak tady včera strašlivě větrno a zima,dala jsem ranní větší vycházku-lípa-okruh v lsese a od hájenky dolů-a teda ezi polama fučelo šíleně,v lese to šlo
    měla jsem přes vrstvy zmrzlý zadek-a to jsem flaušovku cpala pod termo elastáky a marný,hodně marný teda
    v lese jsme se na pařezech učily dávat packy ve stoje a jinak nic,teda Žeryk si tahal klacek a Dafi hledala pařezy a Žeryk válel sudy v listí-takže taková normální vycházka bez cvičení…
    pak jsme asi ppo hodině nabraly psiska a jely nakoupit,Martin nakupoval a já se psy obešla náměstí,výlohy a kolem nádraží na konec Bučovic-prohlídnot domky a zahrádky-takže psi si počuchaly,vyvenčily a vypadly jsme z okruhu-pole-les-dědina
    já ještě narychlo skočila pak do Kiku,kde jsem ještě máti k narozkám vzala keramický velký těžký pítko pro ptáčky-jsou tam dva ptáčci na tom-ne teda na pevno-takže prodavačce vypadly při markování,ale přežily
    Martin vzal psů,m na hrobeečky zlatej déšt,já bráchovi kytičku v květináči a hrrr dom
    večer jsme pak šly pejsanům zaházet disk na pole a k máti předat dárky
    tak z pítka nadšená,knížka o kočkách se jí taky líbily a tričko z mnonauastronautem malý-tteda musela by si ufiknout prsa…
    a má radši větší…trička,ne prsa…no daly jsme víno,Martin pivo
    pokecaly,já včas zmizla,Martin si z máti daly ještě koncert v tv na ARTU,já tu tátovu volhu na PC-pěkný,ale divnej konec
    dnes ráno bezvětří-tak jsem dala vycházku mezi polama k lípě a pak dozadu směr další dědina a zpět-nikde nikdo,pole holý-jinak tam moc nebojím,se normálně tak daleko bojím a divný ticho
    ale tak jsme vypadly s obvyklých našich 3 tras…
    vycházka delší,na konec ještě u brány cvičení taneční a pak pořádný vyčesání Maxíka-asi tuna chlupů,sem ho brala hráběma-on by mě asi nejradši vzal motyčkou-ale vypadá líp-halda chlupů pryč,se těším jak ho na jaře otrimuju trochu,když sem podzim prošvihla…
    odpoledne jsem to vzala s psiskama ke křížku a zpět a s Žerykem jsem odnesla tričko na přešití na plštář-máti ho dostane jako povlečení na polštářek
    dala jsem si filmík-Život je život-docela dobrá komedie s Vetchým a Stašovou

Fifi-ááá-tak jste byly včera jak čachtický paní s Růženku jo?no aspon nezapřete rodinu-vše společně:D

Denny-nádhera,těším se na dojmy z víkendu

Černejčaj-brrrrr teda v takové zimě stanovat,být to zde v sobotu tak tutově ze stanem brázdíte nebe:D
    ale tak hlavně,že se vám to líbilo,to je důležitý,a dobře,že se lepší nožka

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

BYLO TO BOŽÍ, BYLO TO BOŽÍ
    BYLO
    TO
    BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

A jsem trochu mrkef. Nejvíc ze všeho jsem byla mrkef v pátek večer :D, bylo to krásný a já vám zatím neřeknu niiiic, heč. 😀 😀 ať ste napnutý, jak gumy u spoďárůch. Já byla taky. A ………….. taky sem byla plačka. Jdu se zregenerovat, páč jsem se stihla zdegenerovat 😀 Musím načerpat síly, abych vám to šécičko mohla říct, páč toho bylo mnoho.

PetraK

Ovšem jedno ešče stihnu, DENNYKY- TO JE KRÁSA!!! Seš normálně hotovej Moné! 🙂 šikovná děfčica seš! jdu padnout za vlast

Mirka D

ha,ha,ha-já,když tě zde viděla,tak jsem se začala smát a říkám nahlas-Petra žije,Petra žije,Petra přežila oslavu-tak paráda,že to byla paráda:D:D:D

Maya

PetraK
    tak to jsem napnutá jak kšandy co to bylo za oslavu a za dárek, to musela být teda bomba

myslím, že takhle kniha tu proběhla, tak zde zdarma, plus na tom kanále spousta dalších

cernej caj

MirkaD
    tak super, ze si na tebe martin udelal cas 🙂 a ze mati ses trefila do vkusu a tricko si mohla vymenit, ne? ale na.polstarek to je taky super napad 🙂

Petrak
    tak to je skvelyyy se se oslavicka vyvedla a sunteda doooosti zvedava!

Maya
    skoda ze audio, radsi ctunpac audio casto se nedokazu soustredit a jeste se mi pak blbe hleda kde sem.skoncila 😀

Na dnesek se mi fakt dobre spalo akorat teda do.schodu do.prace pocit desne tezkych nohou:(

Denny

Dobré ranko,
    u nás to dnes vypadá na další krásný den…víkend byl taky úžasný i co se počasí týče, bohužel jsem si jej moc neužili, ikdyž v prostorách zrekonstruovaného kostelíčka byla díky sluníčku úžasná atmosféra.
    Dojmy? No ještě jsem toho plná, bylo to úžasný, super parta lidí (většinou se teda známe) bylo nás tam 11 + Michal. To je vám nauvěřitelný člověk, trpělivý, sympatický, fakt hrozně milý. V sobotu jsme kolem 18té končili a ještě jsme šli na pivko, zapadl mezi nám, prostě člověk, kterého znám 20let, určitě neměl i díky němu nikdo trému, jsem moc ráda že jsem to absolvovala, ikdyž to bylo dost náročné. Vlasně já a Aďka a ještě jedna starší paní jsme byly jediné kreslaním “nepolíbené” ale i tak si myslím, že to dopadlo skvěle.
    Koupila jsem si i knihu, tam jsou vlastně všechny takové ty základy malování suchým pastelem, včetně toho na co a jaké pastely koupit.
    Né žebych se tomu teď chtěla nějak věnovat, ale třeba do budoucna bych něco zkusila třeba jen černobíle…
    A jestli byset se chtěly juknout, https://bukac.rajce.idnes.cz/Workshop_Michal_Janovsky# tak tady tak nějak vzniká obraz. Včera už jsme byly s Aďkou tak cíplé, že jsme šly spát ve 20hod 🙂

Denny

Fifinooo
    baret jsem neměla, na podzim si to chceme zopáknout, tak si ho pak třeba pořídím 😀

PetraK
    čekááám napjatě čekááám a ano jsem napnutá jak struna vod gitáry 🙂

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,013)

Téma ‚Pro PetruK-únor 2019’ nepřijímá nové odpovědi.