Pro PetruK-únor 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK-únor 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,012 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 3 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,013)
  • Autor

Denny

MirkaD drak mi neuletěl, u nás se ani žádný vichr nekonal, cože je super, protože pak nejde proud atd…

Denny

Moc haský hračky pro děti i pro dospělé
    https://www.modroocko.cz/puzzle-a-hlavolamy/

cernej caj

Denny
    tady pekne kluzkej poprasek, do prace skoro po.prdeli 😀

Maya
    to by se dalo i udelat samo domo koupit jednu tu paskh a prosit do obojku nebo cvok nebo tak…

Denny

Kuk

Attachments:

Denny

čajdo, hlavně žes neupadla doufám?
    Takhle bylo u nás odpoledne včera.

Holky co se týče práce s klikrem, myslíte že to zvládnu sama, nebo
    raději si nechat poradit?
    Chjo v tomhle to je na prd ta vesnice, ještě napíšu té holčině do Neštěmic,
    jestli s klikrem nepracuje.

Maya

cernejcaj
    tak udelat by to slo, ale jsen na to lina, prosit to do obojku by byl dost vopruz, navic tohle mi pripada jen jako navlikaci, takze to pouzijes jen kdyz potrebujes a ne furt
    Denny
    to neni Lokinek, u nas nastesti tolik snehu neni, to je ilustracni foto z Finska, jen ze jsem to nikdy nevidela a pritom takovy prakticky
    peknej kukuc koniku
    ten zaklad s nacvikem klidu s klikrem das, klikr proste jen jako oznacovac pozadovaneho chovani, ja taky s klikrem neumim, shaping a takovy to tvarovani chovani mi vubec nejde, klikam v blbej cas, ale tohle naucit Lokina mi slo, jen si precti proste jak klikr funguje, jak naklikat psa a jak se oznacuje spravny chovani a koukni na yt na nejaky video jak trenovat postupne drapky

Denny

Maya promiň jsem blbka 🙁
    Už jsem psala i Zuzce, s klikrem pracují, takže super 🙂

Denny

U nas takhle uzasne (z okna)

Attachments:

cernej caj

Maya
    tonje fakt napadlo me udelat to navlikaci a za prumer obojku kus suchace treba a zalepit k sobe vnitrni strany at to nejezdi…

Denny
    jo podle me praci s klikrem.zvladnes v poho i sama, je o tom hodne clanku a videi a proste napred naklikas namka klik a pak ve vterine klikem odmenis to spravny chovani, aj ja nekynolog sem to zcladla s feri a kleci a nebyt lemra tak toho umi urci mnohem vic…

cernej caj

denny
    jeeee to je kraaasa

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FŠUDE JE SNÍH, ÚPLNĚ FŠUUUUDEEEE!!!

ANO PETRS01 MÁ PRAVDU, JSEM NADŠENÁ, JSEM UNEŠENÁ, SEM BLAŽENA!!! NEDĚLI JSME NESTRÁVILI V POLÍCH, ALE PŘÍMO V LESÍCH MÁM MILIJOUN SNĚHOVEJ FOTEK A MÁLEM NA NÁS PADNUL STROM. UĎÁLO TO KŘUP ZROVINKA PŘED NÁMA A BOROVICE ŽUCHLA DOLŮ. Omlouvám, se za to velký písmo ale já řičim nadšením! Tohle v Prahé už dlouho nebylooooo JUCHAJDÁÁÁ! Enem mě krapítek bolej noženky -páč lítat čtyři hodiny v lesích po neprošlapanejch cestách v místy poměrně hlubokým sněhu a navíc druhej den furt vykopávat sníh Zrzavci do vzduchu jako blbec, to pak ty noženky kapek bolej 😀
    JÁÁÁ NECÍÍÍ ABY TO ROZTÁLO!! Ať mi to ešče chvilku nechaji!!! Prosim, prosim, prosim, budu už nafurt hodná! 😀
    Enem jsem měla krapítek potíž když jsem vystoupila z tramvaje. Dolů vedou schody a ty schody měly na sobě, čepicu z ledu. Po tom se teda pravda blbě chodí, tak sem to slanila po zábradlí 😀

a tetko si vás du přečíst!

cernej caj

petrak
    tak supeeeer ze sis tak mohla uzit snizkuuu:)

PetraK

Mirka
    cestou mě volal Martin-kde jako su?

von jako? jo? to se ptá ten pravej teda. A prima že měl Žerdoslávek taky socializačku pěknou.

Petrs 01

mlátička
    no se nedivím, ono i kdyby ta voda nebyla tak moc studená, tak kilák plavání v řece… Seš fakt dobrá a ještě jednou gratuluju, musí to bejt zážiteček. A druhá gratulace k tomu zahřátí se bez flekůch, páč to je myslím dost důležitá věc, že se to podařilo, co? člověk se kapek uklidní.

Dennyky
    nooooo to je moc pěknej dortíček, to se ti povidlo 😀 😀 a to má bejt ten co jsem na něj dávala recept? Ten jen z čokošky, másla a vajíček? Nicméně na vzhledu nezáleží, hlavně když si člověk pochutná.ne?
    Ty jo, slušně tě madam dobila teda! Ona se nám o sebe vižlinka krapítek bojí, ale s tím klirem by to mělo jít. Já jsem to takhle zmákla s Ešusem, kterýmu jsem taky drápky právě stříhat nemusela vůbec, až když už to byl velkej pán, tak někdy v šesti letech prvně?? Jinak nic a tím pádem to neznal a bál se o sebe převelice. Tak jsme se naklikali. JInak ale stříhá Brtník,protože já se strašně bojim, že číhnu. U Tali vůbec, jak má ty černý drápy, to je nulová viditelnost.
    Heh jsem si vzpomněla, jak jsem byla s Bubrdlí u Lucky v ordinaci, ať mi ji po příchodu z útulku prohlídne a že rovnou šmiknem ty příšerný přerostlý drápy (to jsem do tý doby neviděla, jak můžou přerůst :-/, chudinka moje malá, nestříhal jí asi nikdo, nechápu, že na tom mohla vůbec chodit. No tak jedna ´tapička, druhá ťapičkaaa a když jsme byly v půlce, uďála Bubrdle černou mambu a výpad na Lucku :D. Nic velkýho, jen varování, ať už toho nechá, takže nic na krev, ale trefila jí, to jo. Jen jsme vůbec nechápaly ani jedna, co se to stalo a hlavně KDY se to stalo, byl to neskutečnej mžik a Bubrdle už zase ležela 😀 😀 😀 Vrahnounka moje malá 😀 😀 😀 (jako já vim, že jsem to tu už psala, ale nedalo mi to, prostě jsem si vzpomněla )

Kuk

jéditíí! Vona je sladká jak ten cukrkandl 😀

U nas takhle uzasne (z okna)

to je skorem jako u náááás!! Já sem taky na horáách!! Juchajdááá! 😀

Maya
    ty jo to vejce vypadá zajímace! a stejně tak nápad s tím reflexním obojkem. Já teď mám od kamarádky (ještě jí to taky musím zaplatit’!! mi teď došlo) z Čajny takový suprový – je to reflexní páska a na ní takový malý “žárovičky”. Celý je to na baterku a je to krásně vidět. Je to na sucháč, takže když se to sešije, dá se to jen navlíknout přes makovici. Tali má sešitý dva k sobě, Rumíček má jen jeden.

černej čaj

oje prazsky tamtamy uz hlasily, ze jako v prahee se borit do pul.metra snehu 😀
    ano prosím, hlásili správně máme tu mega závěje. Doufá, že ses nepřizabila, já se o to pokusila na těch schodech, ale nevyšlo mi to 😀 Naštěstí

Jsem zvědavá na fotečky, až se tam budu moct podívat.

PetraK

Fifi

jedeš ještě ty teroše?? Na Bouchalce jsou dva Perdelové 7 a 8 let

Dospěláci

edit – musíš na třetí stránku, nejde mi to sem dát jinak, než takhle

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci, 2 týdny uživatelem  PetraK.

Petrs01

zahřátí se bez flekůch

jo, to mě potěšilo velmi, že jsme to probraly se zkušenějšíma a fakt jo. Ale ono zas – vydrž to bez kamen 😀

Děkuji všem za podporu, je to úžasný pocit překonat další stupínek.

Denny

PetraK
    taky jsem si říkala, žes asi nadšená, já taky, ja to úžasné, jen s tou
    malou prdkou se moc nedá, páč když jí dám vobleček, tak si pod něj nahrabe sníh a tím pádem má mokrej pupík, takže bez oblečku.

má bejt ten co jsem na něj dávala recept?
    ano přesně ten 😀 vypadá jinak než když ho děláš ty? 😀
    Hele vlastně je to téměř stejný recepís, jako mám od mojí bábrliny,
    ale dává se na plech, do něj se ae dávají mletý vlašáci a nahoru poleva:
    rum s cukrem a to ti je úžasná záležitost!
    Na Bubici/kobru v ordinaci vzpomínám, četla jsem kdysi 🙂

Nevím no asi je to pes od psa, každej to má jinak co se týče délky těch drápků.

Vejce se mi taky líbí, nicméně je ještě čas, páč u nás se všečicko kouše.

V sobotu jsem se chtěla dívat na Jánošíka, tak jsem madam vrazila morkovou kost a byl klídek, asi hoďku hryzala, než usnula.

cernej caj

Denny
    me se taky propada, nevim proc 🙁

Petrs01
    je hlavne super, ze si i zjisyila, z ceho to.mas takze takovejndvojie pozitivni vysledek 🙂 ale chapu ze je asi peklo se nemoc rychle zahrat…

PetraK

Petrs01
    Děkuji všem za podporu, je to úžasný pocit překonat další stupínek.

to věřím, člověk musí bejt ščastnej, že to dokázal, že přežil a že to prostě celý klaplo. navíc to není jen tak nějaká srandička, je to opravdu záhul.Je supr, že se flekatění podařilo vyladit i když to asi taky je další sebeovládání se, nicméně víš, jak to zvládnout, aby Tě to nedostalo. A tím pádem si to celý můžeš užít bez strachu, co bude následovat.

Dennyky

se chtěla dívat na Jánošíka,

eh….já jsem zprvu četla, žes chtěla DĚLAT Jánošíka…. tak jsem čekala co jako z toho bude a proč péf u toho měl hryzat tu kost a nějak mi to celý nevycházelo a říkala jsem si , že to je divný, ale u Tebe, že člověk může čekat cokoliv, že jo… tak … no pak jsem si to přečetla znovu 😀 😀 😀 😀 😀

Jojo s drápkama je to kus od kusu. Ešusovi roky nic a Rumíčkovi musíme stříhat. U nás ač jsme ve městě – se psi po asfaltu až tak moc nepohybujou, tak si to nemají kde obrousit. Tak střiháme. Teda Brtnik střihá a taky to nedělá rád, páč se párkrát trefil. Ale musí, to halt musí 😀

Dort se mi taky krapet propadne, teď mi i trochu prasknul, ale zamaskovala jsem to,páč jsem to právě potřela celý šlehajdou.

tak si pod něj nahrabe sníh a tím pádem má mokrej pupík, takže bez oblečku.

ajo, to je fakt, že si nabere. No ale zase v tom sněhu se unaví krapítek dřív, než bez něj, hopsat jako klokan…. to se taky nedá furt.

Maya

Ha ja uz prectu svedskej post na fb, i kdyz pravda tohle precte skoro kazdej kdo umi anglicky :
    Ale i tak!
    Ute och fotograferat lite med hundarna idag . Så underbart med all snö.

cernej caj

ja to teda neprectu 😀 ale neco foceni a psi? ale to by bylo spis od nemeckyho hunde 😀

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,013)

Téma ‚Pro PetruK-únor 2019’ nepřijímá nové odpovědi.