Pro PetruK-únor 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK-únor 2019

• This topic has 1,012 odpovědí, 8 diskutujících, and was last updated před 9 months, 1 week by cernej caj.
Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,013)
  • Autor
    PetraK

Dennyky

Tak jak vyšel dortik?
    Bozka vy si měla dát taky suchej měsíc 😃

Petrs01

GRATULACE OBŘÍ VELEOBŘÍÍÍ Ty vado kilák!!!!! to je výkon.
    A co fleky, nejsou??? Doufám že nee???
    A kde jste to plavali?

• Odpověď byla upravena před 10 months uživatelem PetraK.
    Mirka D

Petrs01-paráda,šikovná jsi,velká,moc veliká a ještě větší gratulace,seš šikulka
    endorfiny jsem si vyribila dnes tíž,ale bez plavání…
    každopádně máš můj obdiv-jdu hledat sebevědomí-někam daleko zapadlo…

jinak u nás teda včera trochu vítr ráno,daly jsme si kratší vycházkz ve sněhu k lípě-zaházely provázek a udělaly párkrát s každým hledej-ztratil-abyjsme unavily psy,pak odsněhovat,uvařit a do práce na odpolední
    tam napřed nakoupit-tak abych to případně unesla dom pěchy,pak kasa,večer úklid,lidí celkem dost,zlobila váha-3krát restartovat kasu za směnu je dost,pás už xtej den nejede,takže se bud posunuje šlapáním-pro člověka,kterej je půl směny vyzutej,protože má nohy na horké láhvi z vodou nic moc,nebo tlačítkem po kouskách t.j.posunuješ tlačítkem,jednou rukou markuješ….
    no od 6 od večera venku mega vichr-takže se mě 3 lidi nabídly,že mě vezmou autem-tak super,i tak jsem myslela,že nedojdu od auta dom s krabicí z nákupem…a autem to házelo fest,hučelo to kolem jak fujara…
    v noci vichr jak prase,ale obleva
    tak jsem ráno po nádobí a naplnění pračky vzala psy,a že s něma skočím vratama do dědiny-zahrada+pole,les-mega báto+menší vichr než včera,ale i tak
    švihnout sebou na bátě a dostat větví po palici sem nechtěla…
    na dvoře jsem si celkem nahlas povykládala s maminkou Martina
    na téma-on a jeho trávení volného času-no musím pochopit,že potřebuje změnu,že nemůže furt sedět doma a přemýšlet nad nemocí!!!!
    ŽE JÁ MÁM ZMĚNU V PRÁCI A SU MEZI LIDMA!!!!ALE CO ON TAK CHODÍ ZA KAMARÁDAMA,VŠAK VYCHÁZKY MÁ,
    no má,ale neusí za něma chodit denně a do hospody….
    no mluvily jsme nahlas jaksi dost…..
    tak jsem sebrala psiska a místo plánované vycházky po dědině jsem to vzala na konec dědiny,plnačkou po které chodím v noci dom dolů,ale místo pár cviků dole u garáží a šup kopec navrch a dolů do dědiny a dom,jak to dělám jednou za čas když je hodně bláta-polnačka je vyasfaltovaná trochu…
    tak jsem to u garáží fikla přes sídliště d Bučovic,že vezmu čerstvý chleba v pekárně
    v BUČOVICÍCH jsem se stavila chvíli za kamarádkou v knize,pokecaly jsme,akorát,jsem si za ní nemohla sednout za pultík,protože se dvěma psama už by mě přeskakovala-sedávám u ní v rožku a u obsluhování kolem mě chodí do polic…takže jsem stála před pultem -Dafi spala v klubku na zemi, žERYK POSTÁVAL A ČUČEL-ŽE UŽ BY JAKO PO MINUTĚ ŠEL-jako nudááá,ne?už dem,co???
    a já nic,kecaly jsme,sem tam zákazník,takže socializace,Anička chváiila psi jak sou hodní,že sou ticho,no semlely jsme páté přes deváté,pokecaly jsme,když sem vylezla,pochopila jsem,že všude zavřeno-tak šup do jednoty-uvázat na vteřinu psi,vzít malej chleba a loupáčky,nacpat zezadu do bundy-mají ty psí vácvikový bundy ty kapsy fakt velkký…a dom
    cestou mě volal Martin-kde jako su?no venku…dorazily jsme dom,psi do vany,pak já do vany+umýt koupelku
    Martin mezitím udělal oběd,my s Dafčou pověsily prádlo a šly hajat,daly jsme si čtení
    pak českou komedii,pak menší vycházku po dědině a na zahradě aportky+cvičení cviků z tance na protažení-takže hodně kroků,otoček,pacinek a panáčků
    a ted je to tady tuhý jak štolverk…
    a už je dýl světlooo

Denny-ovečka je super,neodlítla ti včera holčička malá?no ona není už malá,že
    jinak,tady mají jedni lidi pryč stříšku-nad dveřma,popelmice na zemi,nesvítilo se a větve na zemi…
    jak se povedla sladká dobrota?mám hlad du si prohlídnout kuchyn…

Petrs01

fleky, nejsou?

Fleky jsou snad z rychlého ohřátí, tak to jsem snad ukočírovala. Doma jsem vzala psiny do lesa a bíglíček chtěl běhat – a to jsem tedy zjistila, že ty svaly přece jen dostávaj značně zabrat, eště teď jsem jak přejetá mlátičkou. Takže něco mezi euforií a smrtí 😀
    Plavalo se v Bráníku, takže “doma”, to dělá hodně, jinde si na to asi ještě chvíli netroufnu.

jdu hledat sebevědomí

Každej máme něco, já bych nedala ty tvoje směny (a Martin už by byl dávno mrtvej nebo aspoň rozvedenej). A byla jsem 20. z 21, takže vidíš, jsme obě pomalé a neumíme zrychlit 😀 (a moji psi nevěší prádlo)

Mirka D

tak děkuju:-)
    moji psi nevěší prádlo:-)-noo,Dafča,když jí dopředu Martin nachystá párečky za odměnu-protože sem nikdy netvrdila,že to dělá zdarma-tak na mě dnes házela figny tipu-zanořím nos do prádla a jdu pro mls-a to prádlo máš jako kde?já na nu…
    takže,nemám ty psi co makají pro páničkovu radost-ne,ne,ne

Mirka D

peču perník-at žijou polotovary-takže z ehm-z prášku-nejmenuju se Magdalena Dobromila Retigová,bez odměrky-alá-z hrnku-což je paráda,když mám každej hrnek jinak velkej…

Mirka D

Petrs01-a co víchr?

Petrs01

Vichr nepřišel, ráno spadlo pár kapek, voda 3,5, vzduch 3,1. 17 minut – ke konci už to teda byl boj, naštěstí to dost teklo a naštěstí tady kilák není tak úplně kilák (s obojím jsem počítala).

cernej caj

Petrs01
    g r a t u l a c e!!!!!! a jak jako pomala, kdyz si byla v limitu? to pomala vubec nejsi, si skvela zes uplavala takovou streku! 🙂

du cist dal

cernej caj

MirkaD
    tak to sis dala fajn prochajdu jeste s pokecem u kamosky, jinak v praci snad pas i vaha pojedou bez potizi a nebudou moc zlobit

dneska nakonec bez feri, prednaska o pct vtipna ale docela se protahla, tak sem spala v brne – a teda bez feri ale hromada tajiciho snehu, slo se v tom silene, docela fucelo tak to byla makacka, kamarad pojede na trek do nepalu do base camp everestu na 5500 tak prej si dal aspon trenink 🙂

cernej caj
    Denny

PetraK nooo dortas moc nevysel, nefim kde udelali soudruzi z NDR chybu 🙁 ale zereme ho, je vyborny. Vytahla jsem ho z trouby byl kjasne nafoukly a pak se krasne smrsknul. MirkaD – konik uz litat asi nebude, ma 11kg :-).Pocasko hnus, prsi bleee. Cucim na Janosika.

Denny

Byli jsme na veterine, takhle to vypada ksyz stenatko nece cihat drapky. Ja zdrapana, sestricka pokousana. A Konik řval jak pichly prase, proste muceni nejvetsiho kalibru.

Maya

Petrs01
    gratulace veliká! seš fakt dobrá, Loki se dneska taky koupal, ale ten jaksi má pěknou izolaci 😀 😀
    Denny
    hele tohle se dobře nacvičí s klikrem, já musela s Lokinem trénovat česání ocasu, jinak by to dopadlo stejně
    a nebo jí musíš víc brát do civilizace na asfalt a beton, aby si to obrousila
    já psům drápy vůbec nestříhám, ale my máme po dvoře štěrk a v kotci mají beton a kolem plotu, kde běhaj, je dlažba, tak si to obrousí, Loki by možná potřeboval střihnout ty horní, ale mám dojem, že jak se to střihne, musí se to pak už stříhat furt, tak to zatím nechávám

Petrs01

týýývole co to tam venku je? PetraK bude asi velepotěšena a lítá někde po polích 😀
    Jsem přišla domů jak sněhulák.

cernej caj

Petrs01
    moje prazsky tamtamy uz hlasily, ze jako v prahee se borit do pul.metra snehu 😀

Maya
    taky me napadlo ze to je super adept drappky na klikr, ani feri s tim moc potize nema pac tu mame taky spis asfalt kdyz chodime ven aspon na kraji pole a jako jo, vyjimecne strihnu ale nastesti si to obrousi a ani jako stendu ji to nerostlo kdovi jak…

ale koniky mela ultra dlouhy draph co posilala denyk fotku, takze asi ji porostou proste rychlejc

Fifi

Rrumstajn vespolek, u nas ani vlocka.

Petrs
    Gratuluju, ses dobra.
    Dennyky
    Teda dort moc vabne nevypada 🙂 , ale verim, ze chutnej je/byl hoodne.
    Ja zdrapana, sestricka pokousana. A Konik řval jak pichly prase, proste muceni nejvetsiho kalibru.
    Tyyblaho, auau, to ti zustanou pekny jelita, coz? Koniky chytily hysteraka, byl boj o zivot? To samy predved Troldak, kdyz byl malej na veterine pri strihani paratku. Musela jsem to s nim pak doma pekne pomalicku trenovat, castecne s klikrem a castecne takovy to “nechces=musis” v ramci manipulace s celym jeho pruhatym telem, po vterinkach jsme se propracovali k solidnimu vysledku. Toz, at to s Konikem taky zvladnete a nema dalsi zachvaty a blby zkusenosti.
    Maya
    já psům drápy vůbec nestříhám, ale my máme po dvoře štěrk a v kotci mají beton a kolem plotu, kde běhaj, je dlažba, tak si to obrousí, Loki by možná potřeboval střihnout ty horní, ale mám dojem, že jak se to střihne, musí se to pak už stříhat furt
    Ty paty mu s klidem smikni, jsou to mrchy prerustajici. Ruzene jsem coby maly taky musela obcas smik par drapku, ty steneci rostou rychle a blbe se obrusujou. Ale jak rostla, tezkla a vic pohybu na tvrdym, nemusim u ni strihat uz nic. Narozdil od Troldika, kde to je nezbytny co dva, tri tejdny zakratit.

Maya
    Maya

Fifi
    no ono už mu ty pátý nerostou, ale má je delší než měli dřív moji psi, já se to šmiknout bojím, jediný zvíře, kterýmu jsem stříhala drápy, bylo morče, na psa nemám ani nůžky

Maya

reflexní obojek pro chlupatý psy, to jsem teda u nás nikde neviděla a přitom dobrá vychytávka
    null

null

Denny

Krásné zasněžené (ikdyž pondělní) ranko.
    Úžasný to tam je venku, pravá Ladovská zima.
    Maya
    asfalt, beton, u nás pod sněhem a když ne, tak posypán solí.
    Bukáčovi jsem musela taky stříhat, navíc už je měla fakt hodně dlouhý.
    Lokinův obojek, tak tohle by mě nenapadlo :-). Si to asi teď užívá co? Ikdyž teda aspoň u nás moc zima není, jen sníh.

Fifi
    jo byl to hysterák, přesně, drápance se zahojí, sestřička byla mladá holka moc milá, nakonec jsme pokecaly o loveckých psech, má border teriérku a špringršpanělku, cvičí je prý sama a mají i zkoušky, moc šikovná.

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,013)

Téma ‚Pro PetruK-únor 2019’ nepřijímá nové odpovědi.