Pro PetruK – Svátkově vánočně silvestrová 2019

Fóra Ostatní Pro PetruK – Svátkově vánočně silvestrová 2019

• Toto téma obsahuje celkem 985 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 961. až 980. (celkem z 985)
  • Autor
    cernej caj

Maya
    Gratuluju k nove pracce 🙂

Tak bonprix bunda zabalena zpatky v krabici a musi ji muz poslat zpatky, jako kabatek peknej, kapuce skvela, libila se mi, ale… proste neni tepla:( tak kolem ty 0 asi idealka… proste tak na to prebehnuti do saliny ve velkomeste:D

Zatimco ten nortfinder kabatek je taky super, je delsi (coz na moji zakrslou postavu nic moc, zip lovim nekde u kolen, ale je rozhodne teplejsi.

Ale budete se smat, vubec neni monstrozne teplej jako ta moje stara bunda 😀 ale je rozhodne vic zimni kabat nez z bonprixu 😀 takze si tu starou asi budu muset nechat nebo co 😀 to je dost syslici gen mit 3 zimni bundy, ze? 😀

A nejlepsi je ze to L mi je obri a to M mi je krasne akorat tak tvl o velikost by to melo byt volnejsi, nwzvladaji ani udrzet velikosti v ramci znacky:D

Tak odpo nahazim do krabice veci pro utulek, co davala denyky na fb.

Denny

Bré ranko,
    přeposílám vyjádření pojišťovny, třeba mi poradíte, co bych ještě víc mohla napsat.

na základě našeho šetření pojistné události, všech dodaných podkladů a vzhledem k tomu, že jste se v době pracovní neschopnosti léčila pro více diagnóz, je závěr následující:
    pracovní neschopnosti léčila pro více diagnóz, je závěr následující:
    Pro část Vaší pracovní neschopnosti v době od 2.10.2019 do 22.10.2019: Za toto období Vám bohužel nárok na pojistné plnění z titulu pracovní neschopnosti nevznikl.
    Zdůvodnění našeho rozhodnutí Důvodem je pokračování nebo opakování nemoci, případně to, že jste v pracovní neschopnosti kvůli následkům nemocí nebo úrazů, ke kterým došlo před začátkem pojištění, nebo Vám je lékař diagnostikoval dříve, než jste se pojistila. Tyto skutečnosti jsou ve výlukách dle pojistné smlouvy, článku 13).
    Pro část Vaší pracovní neschopnosti v době od 23.10.2019 do 20.12.2019: Za toto období Vám bohužel nárok na pojistné plnění z titulu pracovní neschopnosti nevznikl.
    Zdůvodnění našeho rozhodnutí Důvodem je, že jednou z podmínek vzniku pojistné události je trvání pracovní neschopnosti déle než 60 po sobě jdoucích dnů. Z tohoto důvodu nemůžeme považovat Vaši výše uvedenou pracovní neschopnost za pojistnou událost. Tyto skutečnosti jsou uvedeny v rámcové smlouvě.
    Vzhledem k tomu, že Vaše pracovní neschopnost byla k datu 20.12.2019 ukončena, Vaši pojistnou událost uzavíráme.

Mám připravený email s tímto textem:
    Vážení,
    dovoluji si nesouhlasit, jelikož jsem již v říjnu posílala přiložený dokument,
    na kterém je s datumem 18.10.2019 zřejmá diagnóza B pertussis/ Černý kašel Z039
    MUDr…. následně 23.10.2019 přepsal diagnózu z Astma Bronchiale na B. pertusis
    (podotýkám, že 19.10.2019-20.10.2019 byl víkend takže dřívěji toto nemohl učinit)
    Bude-li potřeba,požádám MUDr…. o vyjádření
    Nicméně si myslím, že jako lékař má na starosti důležitější věci než se několikrát vracet k pojistné události

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci a 3 týdny uživatelem Denny.
    Denny

Maya gratulíren k pračkovi, ať slouží!
    čajdo nevím, jestli si už někdy něco z Bonprixu objednávala, všeobecně asi moc kvalitní věci to nejsou, před x lety jsme si s holkama objednávaly několik triček a halenek a vše letělo zpět. Na fotkách super a v reálu ble 🙁

cernej caj

Denny
    Kamoska z tama.objednava doat a je moc spokojena, ja z tama mela.mozna nejaky triko a svetrik a bylo to OK tak sem to za ty prachy chtela zkusit.

Jako kabat byl proste super, jen si myslim ze spis urcenej do mesta ala z domu do auta a z auta par metru do prace… lidi psali, ze je teplej tak sem myslela ze je teplej do -10 prece nerikas tepla bunda jarnimu kamatku 😀

Tvl to sou fakt hajzli pritom ti stacil 1 den navic od dr, ze bys ukoncovala treba az 23.12 a mela bys to v kapse… parchanti…

A proto zadnou zdravotni a urazovou pojistku nemam… bud platis tisice nebo ti stejne nic nedaj… mam na dum, a do prace co musim mit, jinak ani pojisteni domacnosti nemam… pac jejich prace je hledat duvody, proc na to nemas narok… 🙁
    Kolik te ta pojistka stoji? Fakt k vzteku.

Neni na fb nejaka skupina kde by nekdo poradil jak na ne?

Denny

čajdo
    to je pojištění úvěru proti neschopnosti splácet.
    cca 400Kč/měsíčně. Platí se cca 10% z úvěru.
    Každopádně ať to dopadne jakkoliv, a bude-li to možné, smlouvu vypovím, protože je prostě k hounu.

cernej caj

Aha tak to sou tuplem hajzli, kdyby si to clovek nechaval bokem, tak mu jeste zbyde…

Maya

Denny
    se obavam ze se budou tocit na tom datu a dokumentu, na kterym to je, co s tim teda poradit neumim, preju at je udolas a neco ti daj
    ja mam pojistku akorat na barak a ted na auto, na sebe nebo na psa mi to prijde zbytecny prave kvuli temhle klickam
    cernejcaj
    mama si objednava z bonprixu docela casto, i boty a celkem vetsina je ok
    ale bundy ne, tak to nevim jak vypadaj
    Fifi
    ja taky budu kupovat sekacku na prodejne, at mi ji dovezou a zprovoznej, jem myslela, jestli treba ji nedavaj ve sleve jen s tim, ze ji dovezou az na jare
    i kdyz me by to asi taky bylo jedno
    pracku mam tuto, kolegyne mi vychvalila ten parni program, tak jsem si vzala nakonec o tisicku drazsi
    https://www.alza.cz/aeg-l7fbe48sc-d4391590.htm

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    tak tady přemejšlim, kdo je větší hajzl! jestli pojišťovna nebo mobiláci.
    To jsou takový, ale takový s*áči jeden jako druhej!!

Dennyky
    Ešče bych zdůraznila, že diagnózu vzhledem k nemoci a její podstatě nebylo možné hned od počátku stanovit správně. že se jednalo stále o jednu a tutéž chorobu, jen to nebylo zpočátku zjevné.

tvl holky já mám takovej vztek vždycky když takový věci slyšim nebo čtu. To je furt jen o tom jak s prominutím oje*ávat zákazníky, klienty. Za Karla IV. by je potápěli z mostu do vody za takovejhle šlendriján. V dnešní době to je evidentně standard. Nemoc není tou nemocí, bunda je zničená je na rukávu, sice platíš, ale měla sis zažádat o jiný vyúčtování………… to je hodně smutný todleto. Zákazník až na posledním místě jsem chtěla napsat, ale to by bylo ještě nadnesený, o zákazníka tady nejde totiž vůbec.

aspoň , že lze Maye pogratulovat k novýmu praní a Fifijový k budoucímu novýmu sekání.

černej čaj
    to je dost syslici gen mit 3 zimni bundy, ze?
    hele jak se to vezme jo, páč – mám zimního bombra s kapuckou a kožešinou do práce, pak mám lyžažskou bundu a pak mám dvě venčící vyloženě zimní bundy a plus dvě venčící softhellky (z toho jednu víc zateplenou), kterejma pokrejvám ty současný slabý zimy.
    takže………… kdoooo je tady sysel??? 😀
    (o tý bundě na chalupě, co mám ve skříni, páč co kdyby…. o tý mluvit nebudem 😀 )

No a já měla dneska moc miloučký psí ráno se dvěma hodnejma ohaříma pupikama, co sami od sebe utikaj domů. To sem si pošmákla s takovýmhle venčeníčkem. 🙂

Denny

čajíku díky za věci do útulku 🙂

PetraK
    Ešče bych zdůraznila, že diagnózu vzhledem k nemoci a její podstatě nebylo možné hned od počátku stanovit správně. že se jednalo stále o jednu a tutéž chorobu, jen to nebylo zpočátku zjevné.

ANO ANO TAK přesně jsem to chtěla formulovat, ale malá slovní zásoba :-))

A MÁM DĚCKA CO?
    MÁM RADOST! a ani pojistka mi í nezkazí. Páč jsem dnes zabukovala super ubytko v Lebe u móře PL a nakonec jse to naplánovala i s Koněvem!
    Jedeme 5 holek a těm Koňas neva a lidijové co pronajímají apartmán/pokoje dle recenzí pejsky milují tak se těším kdyby jste se chtěly mrknout zde:
    https://www.booking.com/hotel/pl/willa-wodolaz-dariusz-piwkowicz.cs.html?aid=322374;label=sez683jc-1FCBMoggI46AdIBVgDaDqIAQGYAQW4ARfIARTYAQHoAQH4AQaIAgGoAgO4AuangPEFwAIB;sid=e4dd81a0e8f7582b147be9c797fcfba2

cesta vlakem bude trochu delší, ale tak v noci by mohla i Koněf hajat…

PetraK

Dennyky
    ANO ANO TAK přesně jsem to chtěla formulovat, ale malá slovní zásoba

dej jim do držky, šmejdům!! než to pošleš 300x si to přečti a přeformuluj a klidně to pošli, kouknu na to, ešivá chceš teda – ať nedělám matku 😀 😀 JA TĚ NEPOČUUUJEEEM!! 😀

ty vadooo, to vypadá dobře to Polsko!! Kolik za to chcou? se nemožu tetkon podívat nějak víc nebo co.
    To je supr, a je fajn, že si můžeš vzít Koněva s sebou, oni prej sou tam ke psům vstřícný právě.

To se nedivím, že máš radost, je to paráda. něco malinko úúúplně jinýho než v Beskydech 😀

cernej caj

Petrak
    Super promo akce i do pojistivny, muzes delat ty pr texty 😀

Suoer ze paradni rano, posledni dobou zas spis pozitivbi zpravy a clanky 🙂

Denny
    Supeeer tak to si uzijete a pro koneva ze muzes mit s sebou to bude radosti 🙂

Maya
    Pekna pracka, tak at slouzi 🙂

Jinak jak pisu, bunda pekna, sedela, vypada hezky za litr, ale proste malo tepla. Kdybych ji nela na pouziti jak esuska, budu urco spokojena.

Ta hundicka co neexistuje je nicmene teplejsi 🙂

Denny

PetraK
    chcou za to cca 3.500Kč na osobu na 7 dní, čokle zdarma!
    Těším se na písečný duny, jediný v Evropě a taky na výraz Koněva když bude
    ve slané vodě 🙂
    Jo prý restaurace atd…není problém s čoklema a v letoviscích restaurace ceny podobné jako v ČR.
    Navíc teda jedu s evikem z Ústí ostatní jsou z Ostravy a Trenčína, takže možná poprosím Francezka esli by nás tam mohl vzít páč je to kousek cca 700km
    Myslím, že pro Koněva by to mohl udělat, abych jí chudinku malouuu netýrala v autě 😀
    JO PŘEPOŠLU DOPIS PRO POJIŠŤOVNU

JA TĚ NEPOČUUUJEEEM!!
    ANI JA ŤA NEPOČUJEEEEEM! Voeee

Maya

Denny
    nebude na holoprtku koneva ta voda na severu studena? 😀 😀

PetraK

černej čaj
    https://www.mohito.com/cz/cz/collection/all/bundy-kabaty

nenašlo by se něco tady?

Ta hundicka co neexistuje je nicmene teplejsi 🙂

čkej co je bundička co neexistuje? A jak víš, že je teplejší? – sem mimoň dneska (nejen 😀 )

muzes delat ty pr t
    😀 to můžu, tak leda prt právě, páč vono mě to musí samo napadnout, a to nejni tak často. Jako jo, to je asi práce, která by mě vlastně bavila. A mohla bych jí dělat i doma!!

posledni dobou zas spis pozitivbi zpravy a clanky
    jojo, děsně si to užívám (a nechci si připouštět, že jí zas jebne v makovici 😀 ) , ale jako by tam byl zase nějakej duševní posun, si myslím. Jen kdby jí to nehrklo zas zpátky, to by bylo fajn. Mně takovejhle stav dává hrozně moc, když fungujeme a jsme pohromadě. Nepotřebuju víc, jen bejt se svejma psama, pak jsem spokojená.

Dennyky

týý vole to je suprovka!!!! seš geniální, jaks to nalezla? No kdyby vás tam Francézsko dovezl, může se tam den dva zdržet, poválet se na břehu a dělat Koněvovi animátora a měli byste trochu společný dofči, to by bylo hááský!

ANI JA ŤA NEPOČUJEEEEEM! Voeee
    ČO HOVORÍŠ?? POČŮVAJ JÁ ŤA NEPOČUJEM ZKRÁTKA, HLAVNĚ ALE ZAVOLEJ PO CESTĚ!!!!!! 😀

Denny

PetraK
    jaks to nalezla?
    nejdřív jsem měla info, že z Bohumína jezdí vlaky přímo na Lebu a Hel.
    Hel je víc profláklej, víc lidí atd…
    Na Lebě mě lákala ta poušť tak jsem vybůblovala Leba ubytování no a od pondělí hledala. A našla totok, jinak ubytko se dá najít i levnější, i třeba celý prázdninový domeček.
    Jelikož mám dovču tak blbě v červenci a na baltu je to počasí jaké je, necháme to tedy na přelom 7/8 měsíce.
    Jj taky nad tím tak přemýšlím, že by tam mohl Francezko aspoň jednu nocku pobýt.

s TOU MÁMOU si mi připomněla když tu byla v květnu 2018 potkaly jseme Cvrčka:
    Říkám mamí, to je Cvrček!
    Ona na něj:
    Ahoj, ja som ťa vobec nepoznala, ale však ty si sa vobec nezmenil!”
    to hláška století totok

Maya
    nebude na holoprtku koneva ta voda na severu studena?
    jelikože mi asik před třemi týdny vlezla do rybníka za kachnama, myslím že jí to neva 🙂
    A za mě já raději chladnější vodičku, takže budem spokojené. Navíc jsou v blízkosti i nějaká jézera 🙂

cernej caj

Denny
    😀 skvela hlqska 😀

Peyrak
    No inzerat co zmizel a pani neodpovedela a tyden se neozvala i kdyz mela poslat v patek red tydnrm.tak se uz ozvala a uz poslala a vcera prisla a je teplejsi ale delsi, ten tchibo kabatek sedel lip trihem ale tahle je teplejsi, ale porad ne tolik jako ta stara zelena co sem nabizela takze si ji necham a kabat taky 😀

Denny

čajdoooo zaseeee tvl ty si píšeš s
    Peyrak – em? :-DDDD

Attachments:
    PetraK

Ahoj, ja som ťa vobec nepoznala, ale však ty si sa vobec nezmenil!”

POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCT, POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCT, TO NENENE, ŽE NE??
    Vona je maminka i ftipná??, 😀 😀 😀 😀

Dennyky
    nejdřív jsem měla info,
    hele ty seš taky výborná vyhledávačka! Tebe by mohli zaměstnat jako vyhledávačku min! 😀

že by tam mohl Francezko aspoň jednu nocku pobýt.
    no fšak – položel by si na břehu baltu, brodil by to mírný pobřeží /eši ho maj Poláci taky tak mírný jako Germáni/ a bylo by mu hej. Odpočal by si. řekni, že mu to nařizuju!!! 😀

Maya
    nebude na holoprtku koneva ta voda na severu studena? 😀 😀

helej, když sem se tam mohla v září koupat v nácti letech já s kamarádkou, tak to vižle v létě dá stopro taky 😀

Peyrak

😀 😀 čajdoooo!! tvl!!! 😀 😀 😀 pomoooooc, vy mě dneska drtíte dámy!

ako ta stara zelena co sem nabizela takze si ji necham a kabat taky
    a jo taklenc, tak te´d už vim!

cernej caj

Denny
    Ja tu fotku s chlapem nechapu?

Denny

čajdo
    Ja tu fotku s chlapem nechapu
    noo to jsem ani nečekala, kdysi se tu propíral to byl jeden z xx milenců vod ty blonďatý Angeliky mně se jako dycky hodně líbil tak si ho pamatuju

tys místo PetraK NAPSALA PeyraK
    A von se jmenoval Žofré de Peyrak píše se to jinak samozřejmě

Vona je maminka i ftipná??
    no vona je zrovna včera perlila, když jsem jí psala o té výstavě a posílala fotky, tak prý : Ale ja som musela byť velmi šikovnáááá!
    Tak jí píšu :
    Aj velice vtipná si!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 961. až 980. (celkem z 985)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.