Pro PetruK – Svátkově vánočně silvestrová 2019

Fóra Ostatní Pro PetruK – Svátkově vánočně silvestrová 2019

• Toto téma obsahuje celkem 985 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 985)
  • Autor
    Petrs01

v sobotu

a kde že to bydlíš? Že bychom si trochu zajeli?

cernej caj

Petrs01
    ja nebudu doma, mela sem jet na vandr ale je teplo a taky budu rada kdyz dojdu vubec na autobus tak sem si rikala jit jen tak na chvili nekde se projit, pofotit…

Denny

Dobre ranko my valime s neteri na psi hriste za kamaradkou a boxerem Leonardem

Attachments:
    kachna

kachni terminy

nemůžu 30. prosince, jinak se můžu přizpůsobit.

cernej caj

MirkaD
    Tak to sis krasne uzila, zs martinem.venku je fakt jak vymenenej, 62 a kousek bych chtela taky! Cira zavist:D super, ze sis uzila s denyky i jeziska i s psiskama 🙂

Holky, protoze vim, ze sem se ptala na posledni chvili udelam.to tak, ze protoze rusim vandr tak pojedem.do prahy do papilonie a na ty meduzy, nechci byt doma zavrena dalsi mesic…

Petrs01

čajdo a v kolik tu budeš? Jestli brzo, tak to nějak zkusíme… případně mohl by zítra někdo převzít čajdohrnek a v sobotu předat?

Já jsem si luxůůůsně zaplavala, hezký to bylo, i sluníčko nám chvíli svítilo (do očí).

cernej caj

Petrs01
    9:20 cca prijezd do prahe.

Ale klidne by i.mohl byt jarni sraz
    To je super, ze sis plavani uzila 🙂 my ted jeden k mirce:D

Fifi

Bry podoledne,
    pumpi zahada vyresena! 😀 Ruzice pred chvili zase zacla na pumpu jecet, tak jsem ofafrne hejbla pumpidlem a… Vyletel ptacek! 😀 Se tam fakt chodi za soumraku na noc schovavat nakej vrabcak ci sykorka, by me nenapadlo. 🙂

Dennyky
    Krasne sidliko s krasnou sceneriou. 🙂

Mirko
    Fit este rozhodne nejsem, asi mam spavou nemoc. Vcera jsem zalezla uz pred 23. hod !, v 8 chteli cokle ven, a pak s prestavkama chrneni az do tri, no jak zombie.
    Darecky od M. teda pekny, vahou chtel neco naznacit? 🙂 Dyk ses hubenour, simte. 🙂

cernej caj

Fifi
    Tyjo tak fakt ptacek. Tak spi, telo to asi potrebuje 🙂

cernej caj

Denyky je blaaaaasen, nechala mi i MirkyD darecky od jeziska! diky! 🙂

kachna

9:20 cca prijezd do prahe.

v sobotu v 9:20?

cernej caj

kachna
    to spis pro petrs kvuli hrnicku, protoze to ze nejedu na vandr sem resila dost narychlo, nasla sem si jinej sobotni program, pac mi bylo jasny ze jinak to bude naprd, takze jdeme na ty meduzy a do papilonie

kachna

“když jsme byly malý, tak jsme si ze starejch punčocháčů dělaly gumičky do vlasů”
    “my jsme z nich dělali klíňák k motoru”

MirkaD

tak další volno za mnou-a zítra hurá do práce-no a to su jaksi taksi utahaná
    protože su hnup,že a moc neodpočívám….
    takže ráno,poté co jsem zas po čtyřech a půl hodinách byla vzhůru do půl ššesté a pak jsem zdřímla a šílený sny,tak jsem se vzbudila,za dest půl osmé,že brzo vyrazíme ven,jenže všichni spaly,že,vylezlo se pozděj,Martin udělal chlebíčky se sardinkovou pomazánkou,kafe,najedly jsme a šupky hupky ven
    vzaly jsme to k lípě,od ní lesem k hájence pak okruh jedna k obrázku,odtud okruh 2kolečko směrem k Nevojické vyhlídce,ale ne úplně k ní,protože pak je to dost dolů a Martina s kopce do kopce bolí břicho,takže koleško tím směrem a zpět
    Dafi skákala a běhala od pařezu k pařezu,Žeryk válel sudy v listí,pak jsem dala na 2 pařezy větev a párkrát si skočily přes větev a ke konci vycházky kousíček od hájenky jsem Žerykovi stratila ponožko uzlík-no,dala jsem ho kus po cestě,tak ho dlouho,velmi dlouho hledal,tak si počuchal,a Dafi hledala náhubek,u kterýho jsem zapoměla,kde jsem ho u cesty nechala,takže si taky zahledala,no a pak jen dolů od hájenky-modrý nebe a výhled od hájenky až na Brno-líšen,dobrý to bylo
    doma dal Martin píct maso,udělal chlupatý knedlíky domácí,upekl maso
    psíci usnuly,utahaní
    po obědě-kterej byl ve 2hodky:D jsem trochu uklidila domeček a šla jsem chvílu ze psama-kus k lípě a zpět,bohužel kreténi v naší dědině zas dělaly ohnostroje.-((((takže Dafi se už klepala,a Žeryk jen táhl,nevenčil se nic,tak jsme šli dom,a na dvoře trošku otoček,kroků a obíhání sušáku,skákání přes saně a hraní s míčkem-Martin už nevysedává na terase a nehází x hodin Žerykovi,což je fajn,pocvičila jsem chvilečku oi s Betty,ale je mega tlustá,tak se zadejchávala,chudák,a pak ještě porafala Žeryka do tváře,že si jlídala bramboru,ke které si Žeryk čuchl,…
    no pak přijely Čajdíci,Čajda si vyzkoušela masážní polštář,daly jsme mátový čajík,Dafi se uvelebila Zbynkovi na klíně,protože tady ju nikdo nepochová,nepomazlí,že,tak musí za návštěvou:-()
    dostala jsem obr jéžiška+knížečku,kterou přečtu,vrátím,je přenádherná!!!!
    no,pak chvilečku k rodičům za švagrovou,kde zas Dafča vytuhla na klíně mě,a dom sem si nesla šedej hadr v náruči:D
    no a k večer rychlo vyvenčit,nakrmit a už to tady chrní!hurá
    Martin byl dnes za kamošama na pivečku,ale přišel brzo,zítra mě veze do práce,
    a já si pustím polštářek a budu hajííííí

Fifi-no ta váha,že se furt hučela,že nevím,kolik váží Dafi a že potřebuju aby zhubla a nechcu se s ní vážit u rodičů v náruči,abych nezjistila kolik vážím já
    no,spotřebu spánku máš velkou,já se naposledy dlouho vyspala u tatky v bk,tady mi to moc nejde a odpo nemám čas,tak su za ty 3 dny celkem nevyspaná…
    no,váha byla nadepsaná-Žeryk,Dafi,Martin,Mirka:D

Denny hezká fotečka,jak je?a jak se líbí Koníkovi na návštěvě?

Černejčaj-děkuju za super návštěvu!udělaly jste mě radost!

Fifi

Kachna
    “když jsme byly malý, tak jsme si ze starejch punčocháčů dělaly gumičky do vlasů”
    “my jsme z nich dělali klíňák k motoru”

Je spatne, kdyz se na me vztahuje oboji? 😀

Mirko
    Ja normalne takhle nespim. Snad uz se to votoci, psiska zpruzely, ja taky, uz me to stve.
    Ale krasne sis to uzila, na vaze at M. pribejva, bezva, ze te do prace hodi, jak vymenenej, super! 🙂 Tak at ti to v praci zejtra ubehne bez voseru, po trech dnech bude narod jiste vyhladovelej. 😀

MirkaD

Fifi-jo,jo,užila jsem si ty 3 dny do plenejch-ze psama,Martinem,rodiči+noje návštěvy,na i milion nádobí:-)su myčka-když Martin je vařečka
    s tím spaním-tak mě je jasný,že to nemáš normálně,no,ated ses třeba vyspala odo zásoby..

cernej caj

MirkaD
    Tak snad hude prace v pohode a lidi se stavi max pro cerstvy pecivo, martin suoer ze peisel brzo a hodi te, to je parada a je dobre ze navsteva potesila 🙂 tak at ti to rychle utece.

Ja jdu dneska k lamaci na lamani doufam, ze to nejsou natrzenh svaly a neco s tim.udela…

Fifi
    Telo si proste rika, ze potrebuje tak potrebuje…

cernej caj

taaak nemam nic natrzenyho, jen natazenej sval a vyboceny kosti na kostrci, ty mi spravil a sval bude jeste chvili bolet ale melo by to byt OK

Denny

Morgen, tak dnes odpo bude cela rodina pohromade, sestricky, babicky, sestrenicky teticky.. mame objednany stul v restauraci tak se gesim bude nas tam asik 11ks. Cajdo nedekuj za darky jsou to jen takove male “zbytecnosti” ale u me i ty zbytecnosti delaji domov domovem. Jinak zitra valime domu myslim ze stacilo. Jako pohoda ale prece jen doma je doma. Esusko dam vedet az vyrazime jo 😊 Fifino dej se dokupy ty ciplotino!

cernej caj

Denny
    Jeee to jenkrasny, tak at si to vsichni uzivate a nikdo neni protivnej!:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 985)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.