Pro PetruK – Svátkově vánočně silvestrová 2019

Fóra Ostatní Pro PetruK – Svátkově vánočně silvestrová 2019

• Toto téma obsahuje celkem 985 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 985)
  • Autor
    cernej caj

test tlustoty

Denny

Dobre ranko, test tlustoty 🙈😂😂😂 pobavil! To je hkaska roku spolu s vypumpovanou sykorkou. Jdu vyuzit te chvile kdy naprsi avalim s Koniky ven. Pak en zbalit par svestek a tradaaaa. Cajdo knizku venuju kamosce na Slovensku se kterou jsme byly na dovce a ktera sem za mnou jezdi. Je to Moudrost vlku ta kterou jsem si kupovala pred rokem. Tesim se na Mirku 😊

cernej caj

Denny
    Tak to je suoer, ze ji takhle krasne vyuzijes 🙂

Tak si to p moc uzijte navstevicku a dobro dosli! 🙂

Denny

Diky vse zabaleno 😊

PetraK

Gůůtn mórgén a Raaamšraajn

pumpovaly dvě panenky vypumpnuly sýkorku
    a čajda dnes udélala test tlustoty na zdejším dvorku. 😁😁😁

Díky čajdo za opravu, vono to včera bylo asi začarovaný páč mi to zobrazovalo jen to zavolání Dennyyykyy a zbytek textu ne e.
    jaa byla tak hodnaaa, tolikatě dárečků mi Jéžišek naježil!! DOSTALA SEM KOKAAAJJJN OD RAMŠTAJNŮCH!!!!!!! A taky Salvador Dali si vzpomněl na mě. A botník už mi po Vánočkách nestačí . A taky jsem přátelé dostala moc milou knížku a přání. Děkuju Mirko, je to moc milý a jsem ráda, že Vánoční kouzlo očarovalo i Martina.🙂
    Jedem na vejlet. ŠČASTNOU CESTU Dennykyyy

Maya

PetraK
    Uka Daliho, kokajn si nech 😀
    Denny
    Hezkou cestu dalekou, hlavne opatrne v tomhle hnusnym pocasi
    Ja dostala pidi odkladaci stolecek ns knizky cteny, ktery jsem jinak valela na okne, je super

kachna

Dala jsem dětem (no, zabavila to Kačík) sadu chem pokusů. Bavilo jí to. Asi budu muset zvýšit pojistku…

Denny

Diky holky jsme na kolinsku tak jedna z auta

Attachments:
    Denny

Kachna 😂😂😂

cernej caj

Denny
    Kraaasnaaa

Kacchna
    😀 tak super ze ji to bavi:D

Petrak
    Tedaaa tys byla hodna!

Me jezisek neprinesl zadny cteni letos, ale tak aspon budu moct docist lonsky resty:D

cernej caj

Dneska je vypsana svatecni lekce, tak sem se prihlasila, nebyla sem asi od zari, takze to bude peklo… svaly atrofuji, kila rostou, vajocji obzerstvi v plnym proudu:D

Deda mel radost z knizky prevelikou:)

cernej caj

Na tancovani mi neco masakralne kruplo ve spodni casti zadku ze to slyselo cely studio a nemuzu chodit a jeste vic me boli sedet predklanet se a vstavat:D

Fifi

test tlustoty
    😀 😀

Dennyky – stastnou cestu, dobre dojedte! A uzijte si navstevy.

Cajdo – takhle se zdevastovat o svatkach, blazne. At te zadek prestane bolet, nemohla sis tam neco urvat?
    Knizka – to jsem se chtela zeptat, tak bezva, ze odezva kladna a libila se dedovi, bude mit co cist. 🙂

cernej caj

Muzu jet o vikendu do prahe nebo za prahe jestli chcete v SOBOTU nejakej sraz kratkej!!! ale asi to potrebuju vedet nejak dneska… 😀

cernej caj

Fifi
    No doufam, ze ne…

Prej i babicky od kamaradu co byly ve sktksku neli radost a mama byla smutna.ze nema.vlastni 😀

Petrs01

v SOBOTU

my v sobotu ráno vyrážíme na Moravu… pokud bys sem jela, tak bych mohla ten hrníček v pátek odvézt k Petře.

Maya

cernejcaj
    snad to nebude nic vážného a přejde to, i když masakrální křupnutí by mě asi vyděsilo
    no jo no, sportem ku zdraví 😀
    tady furt leje, ale jakože furt a od soboty, jen na štědrej den asi dvě hodiny nelilo

Petrs01

hmm, pokud by čajda jela a ešusovic se třeba zítra přišli podívat k Národnímu divadlu na spoustu plavajících cvoků, mohla bych hrníček aportovat tam, ale potřebuju to vědět nejpozději cca do 8:30.

MirkaD

milé děvčátka
    dnes jsme byly s pejskama na Ivančické bráně-směrem na Vyškov-mezi polama,rovně po asfaltce,a pak doleva,pak dálnice prej na Ostravu,ale my šli kousek podél ní za keřama po asfaltce a zpět-cestou tam potpm dolů Dafi objevila lavku-tak byla štastná,protože,když nejsou pařezy musí být aspon lavky,pak Žeryk o kousíček dál našel tenisák,ale my to nijak nekometovaly,žádný oslavný hurá -jééé ty máš hračku nebylo,takže.Žeryk si to kus cesty nosil,pak to fliusl na zem,vrátil se pro to a nosil dál,pak jsme kousek od dálnice objevily gauč!Dafi na něj vlítla,že,když není pařez,lavka,tak gauč dobrej.mo lidi sou prasata,jak jsme se blížily k silnici přibývalo petek,bordelu a tak…cestou zpět k auru v dálce někdo ze psem,všude blátivý pole,my na cestě a směrem k nám baba s border kolií na volno bez koše,takže já psi na vodítku,Žeryka s košem,hezky k noze a volám na babu,at si toho psa zavolá,ta furt-ke mě,ke mě,ke mě-pes nic,tsk zkoušla jít do pole,na což pes kašlsl,tak šla směrem k nám,obešli nás,já na psa hučela,že ke psům ne,paní se omluvila a šla pryč,no pes nebyl agresivní,ale dost velkej,a co já zažila třeba na cvičáku agresivních labradorů+setrů a tak…no,nice se nestalo,tak co,
    šuply jsme do auta,velká vycházka za náma,jiný prostředí,akorát u polí hodně kudlaček,ale moc a Žeryk tam po cestě nechal ten tenisák,ale nneva,nebyl pro nás,nebyl náš,tak v pohodě,psi sde proběhli-Dafi hledala další lavky,Žeryk s tenisákem,a přitom nechtěl at mu to házíme,dobrý to bylo
    doma pak následovalo obr česání,stříhání uší a vystříhávání kudlibabek u Dafiny a prostě 45 minut úoravy Dafiny-holt věta-debile,nelez do toho šáší,nesnášíš česání:D:D:D jaksi nezabrala:D:D:D,Žeryk poté co vystartoval doma na Martina,kterej se mu snažil oddělat z nohy bodlák,tak Žeryk se šel schovat pod postel,ale nakonec i Žeryka jsem překartáčovala,po obědě jsem uklidila baráček
    šli jsme si zdřímnout
    pak na chvílu s psiskama,pak dojela Denyky s Koníky,dovezla jéžiška-mě,Čajdě,pejskům,a boty pro Čajdu,Koníky je roztomilá,Dafi se jí bála,tak po ní štěkala,ale,kdyby šli chvilíu na vycházku tak ,by si asi zvykla
    no po návštěvě-rychlé návštěvě -bohužel-ale chápu to,domů to měly daleko!!!!
    tak jsme šli s Martinem ještě chvílu ze psama kousek k lípě,vzaly jsme sebou Bettynu i,i když byly dlouho s rodiči,zaházela jsem Žerykovi i Dafině,a šli jsme dom-no nějakej hnuo si zas dělal silvestra,takže Žeryk psycho:-(((((
    no,doma jsme zkoukli pohádku a večer po nakrmení zvěře šli k rodičům.
    no a ted pejsci spí…

Denny-děkuju moc,moc,moc,moc za jéžiška!!!!!
    Koníky nemá chybičku,je boží a moc milá
    a v létě dojedtě posedět na terasu-rodiče mají sezení na na dvoře a nazahradě a terasa je naše
    děkuju moc za návštěvu a super dárečky-andílka i ponožky jsem vzala večer k rodičům-andílka si chtěl půjčit Žeryk,ale nic-je můj-a je to holka-má culíky
    a namalovala jsem jí tenkou fixkou úsměv-nevadí????
    ponožky sou boží a i další dárečky,škoda,že jste se nemohli zdržet…

PetraK-děkuju moc,hodně a velice za knížečku a šálu,knížku už čtu od včera a nemá chybu-děkuju,děkuju,děkuju!!!!
    jakej byl výlet?
    Černejčaj-teda zničit se o svátcích-ty si trdloušek:-)
    musíš opatrně na sebe!
    paráda,že knížka potěšila:D
    já dostala od Martina pohromu pro každou ženu-VÁHU:D-BOHUŽEL UŽ VÍM,KOLIK VÁŽÍME-JÁ I Dafi-já-62,3….Dafi-5,8
    masakr………………..
    no a od Martina ještě masážní elektrickej polštářek
    od rodičů-hrnek s koněmpovlak na polštář s koněm,a polštář s bylinkama+ty rukavice odklápěcí-část prsty ustřižený a část ta překlápěcí-ideální na hračky,odepínání psů z vodítek a tak-původní už byly rozedraný a nejdou sehnat další-bud mají prstový,nebo palčáky a tyto sou právě obojetný

Fifi-co rýma a nachlazení?ty paní básnivá?:D-pěkná rýmovanka

Maya-odkládací stoleček je super,no snad to zítra ještě chvílu vydrží na vycházku odpo trochu zprchlo,no zítra poslední de volna pak jdu pracovat,ale má se trošku ochlazovat…

cernej caj

Petrs01
    Ja spolihala.hlavne na tebe, jinak ja do prahy nebudu jezdit jen tak, ale nepodarilo se mi.najit ty kachni terminy, pokid v so stejne nemjzes a.esuska.predpokladam.bude vanocnit tak uz moc kusu nezbyva…

Predpokladam, ze teda v sobotu asi spis nic

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 985)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.