Pro petruK – prosincove vanocni 2019

Fóra Ostatní Pro petruK – prosincove vanocni 2019

• Toto téma obsahuje celkem 959 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 921. až 940. (celkem z 960)
  • Autor
    cernej caj

Maya
    Vypumpovat sykorku teda bych fakt nechtela

Tak krasny svatky pro vsechny, kdo budou zhavit teplo rodinnyho krbu ane internety:D

My to mame zitra jihlava, brno a ve stredu brno, brno, brno, brno 😀

cernej caj

Maya
    Dekuju, akorat ty kontury nemam.cim zazehlit, barvy se daj zapict v trpube a nejsu si jista, zda tohle taky:D

cernej caj

Mozna prilozit zhavej plech 😀

kachna

Pro jednoho nabrucenyho medveda, aby se mu dobre spalo

krásná!!!

Maya

cernejcaj
    tak jestli ti chybí jen žehlička, můžeš použít pánev nebo hrnec, když nahřeješ dno

Fifi

Maya
    a Loki jí taky furt voblejzal, taky jsem na to nemohla přijít, co ho to tam láká, až jsem pak jednou vypumpovala sýkorku
    Tak v lete bych to pochopila, ted sykorky nehnizdi a ukrejvaj se jinde. Leda by chtely tobogan i v zime. Vosy tam jsou kazdy leto, neb vzhledem k hladine spodni vody pumpa nepumpi.

Cajdo
    Peknej kosilatej polstarek! 🙂 Dalsi tvorilka. Zvladnete vanocni maraton.

A preju vsem od zitra klidny svatky a pohodu. 🙂 Prani taky zadny nemam, ale moc dekuju za ty v emilu.

PetraK

VON MÁ FOOOUSYYY!!! MŮJ HOŠÍČEK MALEJ MÁ FOOOUSYYY, NENENEENEEEE!
    Nemůže mít fousy, když je to hošíček malej 😀 😀 😀
    Týý vole to je rána do vazu!! Je to už velkej pán, krom fousůch předlouhejch má taky předlouhý vlasy a mnoho zajímacího tetování. a dělá pěknou hudbu. Tak. Takhle se změnilo to malý mrně, co bylo je můj synovec.

PetraK

kachna

Hmm, tak pořešila, nedala jí vůbec nic. Ani přání.

no týýý vole! tak tohle může omluvit jediný! Stařecká demence!! Má ji? Pokud ne, tak …………. 🙁

Kačenka dostala ode mě obří kindrvajce
    si hodná kachnomatka!
    a tchýni posílám kobereček!!!

černej ča
    j

žjooo, to je výbornej povlak!!

Maya
    až jsem pak jednou vypumpovala sýkorku

živou??

taky krásný svátky i užij, podle svých představ.

Denny

Krasne stedrovecerni rano prispivajicim i ctenarum. Tak jsme se konecne dockaly (teda aspon my deti) venku prsi ale naladu mi to nezkazi. Pranicko originalni take nemam takze takhle: Krasne a pohodove svatecni dny vam vsem ☃️☃️☃️ a samozrejme i zviratkum.

Attachments:
    kachna

Má ji?

Ne. Vrátím se k tomu, páč mě to trápí. No, můžu jen doufat, že ten dopad bude, že furt tu pro ní jsou rodiče, co se snaží a ne, že na Lucinku babička nezapomněla a je to nespravedlnost. Nevím teda, jestli to Kačenka ustála tak dobře, nebo jenom zamlčela (a skladuje si to v dušičce).
    Ale moooožná vyjde i ten pagekon dneska. Paní mi v neděli napsala, tak pro něj možná dojedu.

KRÁSNÝ VÁNOCE VŠEM

cernej caj

Holky, dik za pochvalu:)

Maya
    vidis, a ja premyslela nahrat plech v troube 😀 😀 to je napad:D

Denny
    mooooc si to uzij a doufam, ze dostanes hromadu darecku, zes byla hodna! 🙂 stejne jako vsichni, kdo se tesi na prekvapko, at maji prekvapko a kdo se tesi na klidnej den doma, at ma klidnej den doma 🙂

kachna
    drzim palce, aby vysel 🙂

PetraK

KRÁÁÁÁSNEJ ŠTĚDREJ DEN FŠEM, UŽIJME SI TO KAŽDEJ PODLE SVEJCH PŘEDSTAV A ZDAVIM DO FŠECH KOUTŮ SVĚTA

A JÁ BĚŽIM ZA JÉŽIŠKEM, JO?

(A taky ven s ohařiskama)

PetraK

kachna
    a skladuje si to v dušičce).
    Moc bych Káčatku přála, aby to byla ta první varianta. Možná s ní o tom pozdější promluvit? Ale stejně člověk furt nebude mít asi tu jistotu.

cernej caj

PetraK
    Uzij si to dneska moc, a muzes pak ukazat nejakou hudbu toho tvyho vousatyho pribuznyho:)

PetraK

Tohle jsou ohaříbpřipravy na Jéžiška🐕😁😁😁

Attachments:
    MirkaD

krásné Vánoce všem!
    včera v práci 3 miliardy lidí,měli jsme levnou zeleninu a ovoce,tak to braly ve velkým,večer zbyla jen mrkev,cibule…
    večer pro mě dojel Martin,tady už tatka,,pejsci včera měly 3 vycházky krátký-jednu se mnou v lijáku,jednu s Martinem mezi pole,a jednu s tatkem po dědině+se mnou venčící v noci,já teda večer odpadla,úplně hotová
    zvhůru od půl 4,pak jsem na chvílu usnula a zvonil budík,ve třičtvrtě na 7,tak zabalit dárky-zbajvá psům andulkám,pak na větší vycházku s Martinem do lesa,k hájence a pochodit to,bláto trošililink poschlo,viděly jsme hodně zblízka srnce-my čekaly až odejde,on čekal až odejdem-a nešel nikdo nikam:D,pak teda v klidu odběhl,do krmelce jsme daly mrkev a jabka,Dafi si zapařezovala,Žeryk válel sudy v blátě a listí…,takže spokojení byly,pak je ta spokojenost přešla na terase u česání a kartáčování…
    já pak udělala dvě vázy z větvema a vlezla jsem do vaničky,oloupala jsem vajíčka-a Dafina se na zvuk vajíček přiřítila s pokoje a lítala od linky ke stolu a zpě-hezky se vyběhala!takže dostaly vajíčko každej,Martin vyrobil tunu brambor,polívku čočkovou,a patle chlebíčky

PetraK-a hrachovou polívkou pobavilas:D,ohaříska teda čekají zodpovědně v leže
    tak si to dnes užij!!!!
    já si užívám od pátku-jak kdyby mi toho Martina vyměnily-už by ani nemusely být Vánoce a nic,nesedí na terase x hodin,je se mnou!!!!!!!!!!!!!!
    to je za všcky jéžišky světa

Kachna-to mě mrzí za Káčatko,to je blbý od babičky,toto se dětem nedělá,to je škaredý,chjo…
    tak pak ukaž pakegonka,jestli bude
    Maya-no,jo,no u nás večer nebyly rohlíky,chleba,ale kaiserky,bagetky jo,a měly jsme do desíti otevřeno,což stejně nikdo nevěděl já byla do devíti teda…

Černejčaj-pěkná košilka,seš šikovná,užij si pokud to trochu půjde Vánoční kolotoč,a moc dárečků ti přeju!

Denny-tak s deštěm blbý,ale,pokud úplně nelije,tak to de no,ono zas ledovka když je tak taky nic moc,jasně trochu sněhu a kolem nuly…

Fifi-tak přeju úspěšný zahnání choroby a at na tebe z pumpy nikdo nehoopne!:D

VŠEM PŘEJU KRÁSNÝ VÁNOCE A HODNĚ KLIDU-UŽIJTE SI TO VŠICHNI MOC!!!!

cernej caj

MirkaD
    To je skvely, ze je amrtin jak vymenenej, venuje se ti, moc radasysim, vsak taky ctu martin prijrl, martin me odvezdl… 🙂 to je koc dobre, mas nejlepsiho jeziska 🙂

MirkaD

Černejčaj-dík-su z toho v transu…a tukám do dřeva!

cernej caj

Mirkad
    Tak taky tukam a snad konecne to bude OK:)

Petrak
    U vas se fakt maka ve velkym 😀

Denny

Connie tam nase ksichty pry nechce 😂

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 921. až 940. (celkem z 960)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.