Pro petruK – prosincove vanocni 2019

Fóra Ostatní Pro petruK – prosincove vanocni 2019

• Toto téma obsahuje celkem 961 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 9 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 963)
  • Autor
    MirkaD

-no já dnes vyhodila malou panvičku,nějaký kastroly,křidla,včera shnilou škrabku-dřevěná rukojet,taky váleček na nudle letěl….
    za dobu mýho veljýho úklidu vylítlo několik pytlů oblečení,knížky,časáky,+nádobí-co se nepoužívá/nebo hnus
    se divím,že u toho nebourám i barák-ted sem udělala velk úklid koupelky-vše jak vždycky+zdi+pořádně zem hadrem-to šmrdlání mopem na rožky nic moc,tak už mi zbývá jen wc-zdi-to je časově rychlý-ale blbě se tam leze a okna a říkám si hm výzdoba
    věším na sušák-venku mi to zmrzlo
    mrknu teda na pličky pod tv,kde mám ty sovičky a tak-a tam-HOVNO
    holky mě s toho mýho vola fakt jednou klepne normálně velký stočený hovno-s polystyrenu-nevím,jestli to někam nesl,nebo to zapoměl zabalit pro mě k narozkám-že jako dostanu velký kulový,protože sem si k narozkám měla koupit rifle-jako od něj,a ty jsem si nekoupila,koupila jsem si v BK v bazaru za 39kč manšestráky červený,ale chtěly by trochu zpravit kolem pasu-velikost 44 je dost,-ale zas nohavice to má obtažený,ty gatě ještě neviděl,až je uvidí tak ho klepene a já se nebudu nervovat,jak dopadne v nemocnici
    jo,jo,jak říkala paní prodavačka ve zverimexu-dokud se člověk nevidí,tak mu ty kila nevadí,já se viděla na fotce z večírku-a su širší a širší-za chvílu u nás budem bourat zdi…abych se vešla dom…

Denny-pěknoučký,a jaký je u vás počasíčko?

MirkaD

Denny-tak ida samý dobrý zprávy-František má co jístz-Koníková funguje jako myčka a sušička už bude
    a s maminkou teda dobrý-jé,to se tak dobře čte-miluju dobrý zprávy
    jo a chlubilka jsem se ve zverimexu dárkem od vás
    já ho i fotila,posílala Čajdě na mobil,ale asi to jaksi taksi nedorazilo,že?

Denny

Čajdo s těma vločkama, psala si oves, mi nedošlo, že vločky 😀 ta kniha jim ale docela trvá ne? Fifi tak fajn že je modelka v pořádku, njn ty srsy po operacích jsou asi častý, proto neběhám 😀 jo dnes mi paní řezníková řekla, že jsem dost zhubla, tak mě potěšila…ikdyž tak 20kg by to ještě chtělo. Posnídala jsem utopence, asi je naložím na Vánočky a možná i sýr. Mirko dnes bylo polojasno, v noci vždy trochu přimrzne. Já bych brala snížeeeek.

cernej caj

Denny
    jee tak super, ze uz budes mit a jeste ti ji dovezou, ze bydli kosek 🙂 a nedivim se konikove, ze vymyla misticky, vypada to krasne 🙂

super, ze mamka pojede zitra domu, urcite se zotavi rychle a otazka, co ty, jestli teda uz budes v cajku na vylet vanocni 🙂

Fifi

Bry vecir.
    Mirko, nechces prijet uklidit i sem? 🙂
    kde mám ty sovičky a tak-a tam-HOVNO
    holky mě s toho mýho vola fakt jednou klepne normálně velký stočený hovno

😀 😀 Nenechal to tam Jezisek vloni?

Dennyky
    Oo, tys sikovna pekarka, vidis, bych mohla coklum neco uplacat. Se pravidelne zapominam stavit pro dingace a plice, chudinky bezpamlskovy. Rybicky – sardinky ve vlastni stave tu mam, vlocky, vejce, nakou zeleninu taky, pujde to z rybicek? Tunaka nemuzu ani cejtit.
    Jo, akorat, co si pamatuju hlavne u tech jatrovejch pecenejch pamlsku, rado to hnije. Tak esli nespotrebujes rychle, soupni cast do mrazaku.
    Bezva, ze mamcu zejtra pusti! 🙂

Cajdo
    To je zmetek autobusovej, co si stezovat na dispecinku? Snad si moc nepromrzla, to fakt nepotrebujes.

PetraK

Umlela jsem mandličky na išlový rohlíčky
    matlám tady těsto na linecký
    čokle si s kongem hrajou
    a mi tu koledy hrajou

VÁÁÁÁÁNOOOOCEEEE

Denny

Dostala jsem tip od vetky z Turnova na eko prostředky, je s nimi prý nadmíru spokojená. Ani ceny nejsou šílené, tak kdyby se někomu něco zamlouvalo, můžu poslat do mejlu kod na slavu 20-30%. https://www.euronabycerny.com/

Denny

PetraK sdílím tvoje vánoční nadšení !!!! Těsto na rohlíčky budu dělat zítra a kdyby někdo chtěl mám recept na vynikající lineckééé!

cernej caj

MirkaD
    me prislo nejaka zprava jako “nakonfigurujte si vase zarizeni na prijem multimedialnich zprav” ale muj mobil co ma displej 2cm uhlopricku z roku 2005 fakt fotky neumi, to bych z nej ani nijak nedostala…

tak teda hovno to teda nepotesi 😀 a jsi sikovna s uklidem 🙂

Denny
    ja o te eurone slysela, ale prej se to musi jen nejak pres nekoho objednavat ci co… ale zas je to prej eko a fajn, ale dost me vadi ta forma marketingu, ze nemuzu jit do drogerky a tam si to koupit.

PetraK
    uzivej si peceni! 🙂

MirkaD

Fifi-a tos neslyšela ty moje kecy!:D
    no,holky mají dekorace,a já tady mám hovno-a kdybys viděla ten řev,sem do toho pak tak opetrně rejpala…
    nic,utřu ještě prach a nějaký dekorace vyndám
    s úklidem nejsu šikovná,s úklidem se uklidnuju před operací,jinak bych mileráda četla a tak,ale nemůžu se soustředit,vždycky chvílu sednu a uas jdu něco dělat
    a třeba mě přepadají úplný několika hodinový nervy-co když se neprobere-to nejvíc,co když to nezabere,co když……..
    paráda,fakt super,-takže já bych se i válela,ale mě už to měsíc nejde…
    no,ni,no,-leží tam v oboře….možkama nahoře,
    já se tak bojím,že jsem se nebála ani u zubaře…
    a né,nechcu jít uklidit k tobě-zas tak moc se uklidnovat nemusím,ale
    co pečení?pečeš?
    já třeba fakt nepeču,jestli mě někdo neupeče-což zjištuju tak na štědrej den-jestli něco bude-nebude-tak přinejhorším čajový pečivo z práce
    Čipínek doputoval do klece a hačá v ní-snad ta naše inteligentka od něj odkouká jezení-nemůže furt žrát klásek-mrcha mlsná-klásek je ptačí pamlsek-měl by to být pamlsek,né hlavní jídlo

MirkaD

Fifi-no-já ti uklidí,PetraK ti upeče-a víš ty co ty budeš dělat???
    nevíš?
    tak já ti o řeknu-ty mě zabalíš dárečky-tak
    protože to mě strášně nejde a mám to strašný,strašný,strašný-všude 3kila izolepy,papír se odchlipuje,prostě hnus vlebnosti-ALE-OBJEVILA JSEM POMŮCKU-V PAPÍRNICTVÍ PRÝ JDE KOUPIT MINI IZOLEIČKA V TAKOVÝM TOM KRUCÁNKU-SEM TO VIDĚLA U KAMOŠKY V KNIZE-A O BYCH MOŽNÁ ZVLÁDLA,ANIŽ BYCH SE ZALEPILA DO KOZELCE

kachna

PRÝ JDE KOUPIT MINI IZOLEIČKA V TAKOVÝM TOM KRUCÁNKU-SEM TO VIDĚLA U KAMOŠKY V KNIZE-A O BYCH MOŽNÁ ZVLÁDLA,ANIŽ BYCH SE ZALEPILA DO KOZELCE

můžeš na to ušít vánoční pytlíky
    Uááááá, lepenka, živě si dodnes vzpomínám na zážitky s lepenkou při balení časopisů. (ani přístroj nepomohl, za dva roky jsem nepochopila, jak to tam vložit, aby se mi to odmotávalo). Asi nejextrémnější byl nápad, si kus tý hnědý festovný izolepy lípnout na ret, ale vzpomínám si, že se mi něco stalo každý měsíc, při dosílce časopisů.

Fifi

Mirko
    co pečení?pečeš?
    Ted pecu. Coklum patlamapaprtala z rybicek, vlocek, mrkve atd. 😀 Driv jsem pekla i cukrovi – btw, mam vynikajici recept na vanocni pernicky, kdyby nekdo chtel.
    Balit darky me bavi. 🙂 A jestli te to stve, tak kup takovy ty darkovy tasky, napis jmena a mas to bez tun izolepy a bez prace. 🙂
    Andulka – a ty nemas klasicky krmitko pro ptaky? Takovy to pruhledny, ktery se jen doplnuje. Ze maji zobani na zemi. Treba je ona este moc mlada, nebo byla zvykla na to krmitko? Ale zni to dobre, ze se Cip uz vraci do klece sam.

Fifi

Kachna
    Asi nejextrémnější byl nápad, si kus tý hnědý festovný izolepy lípnout na ret, ale vzpomínám si, že se mi něco stalo každý měsíc, při dosílce časopisů.
    Auuu! Si mi pripomnela, jak jsem si kdysi davno na lyzaku dala ne na ret, ale pridrzela ve rtech coby mala listek na lanovku, protoze mi padaly hulky a lyze z ramene. Z kartonu, takovy ty tvrdy ctverecky to byly. Prisel lanovkar a vyskubnul mi ho z pusy. Vcetne kusu rtu, no jak v Obecny skole jsem dopadla, nejako mi to prilnulo. 🙂

kachna

Si mi pripomnela

No a ty jsi mi připomněla, tak kromě jedný pětky teda, Lucka asi našla cestu učení, která jí vyhovuje – každý den si to přečíst (+ přepsat do slovníčku, + nafotit a nahrát do telefénu). Je to asi nejméně efektivní postup, ale Lucce vyhovuje nejlíp. Skládat věty, příběhy, myšlenkový mapy, vůbec, prostě biflovat, ale musí si to rozložit do celého týdne.
    edit. ale ona i ta pětka byla vlastně potvrzením, protože dáma se na to vykašlala.

• Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem kachna.
    Fifi

Kachno – tak to je parada, skvely, ze si Lucka uzpusobila uceni dle svyho! 🙂 To mam radost, ono biflovani je naopak hodne efektivni, jen at si do mozecku uklada, dokud je mlada, jde to snadno. 🙂

Fifi

Nepridam dalsi prispevek?

Fifi

Aha, to nepusti asi link na fotku z rajcete.
    Tak, placka pro cokle hotova. Vypada to nic moc, Dennnyky ma hezci susenky. Ale rypaky jim teda litaj este ted, kdyz se to vyply jen dodelava v troube. Po zchladnuti a nakrajeni mam s pamlskama vystarano. 🙂

A nasla jsem foto prasecich kuzi a sulcu, co coklum varim, jak jsme se tu o tom nedavno bavily. Fakt cisty kuze, zadny sadlo, takhle to pak vypada po vychlazeni a pri krajeni. Chrochro. 🙂

Fifi

Fifi

Placka napohled nezajimava, ale ta vuuune. 🙂

• Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem Fifi.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 963)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.