Pro petruK – prosincove vanocni 2019

Fóra Ostatní Pro petruK – prosincove vanocni 2019

• Toto téma obsahuje celkem 959 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 960)
  • Autor
    PetraK

Tak. A já huž naprosto rozumim svýmu fotrovi, proč ho vždycky do běla vytočilo, když se setkal s degenem nějakým. Jsem evidentně dcera svýho otce a už to mám taky, týýýý vole taková esence debility v jednom těle, to se nedá, nedá přežit!!! A o to hůř, když si ten člověk myslí, jak je na výši. Aaaaaach boooooooožeeee, tady se snoubí blbost s neschopnostííííííííííííííííí a nechává to za sebou nesmazatelnou stopůůůůůůůůůůůůůůůůů.

No nic, toho si nefšímejte prosím, já si jen musela ulevit a zavolat do tmy. Huž dobrý, se mi ulevilo 😀

cernej caj

Takovy pripafy sou fakt desny, snaf teda lwtos posledni!

cernej caj

Je to tyden od prijeti dat ke kontrole podkladu k tisku… su nervozji! Jeste nenapsali…

PetraK

No s touhle paní budu mít ještě dlouho co do činění – respektive s výsledky její práce, který mě vždycky dokážou zvednout ze židle. Naštěstí už s ní nemusím kooperovat přímo, jde opravdu jen o hnůj, který po sobě zanechala. A kydám-li ho někdy moc dlouho, dojde mi trpělivost. Zpravidla tu křičím nadávky 😀 , ale máme tu dneska návštěvu a tenký zdi, tak se musim držet 😀

su nervozji! Jeste nenapsali…
    to věřím, páč v týhle předvánoční době toho budou asi mít dost.

cernej caj

Tak snad nebudes muset zacit kricet 🙂 ja dneska mela chut kricet a kolega se mnou souhlasil, takze ja byla spokojena 😀

Zitra du na krev na endo sef se chudak vydesil, co zas 😀 taky ma doma maly deti tak jestli ma.kolem me vubec chodit:D

Vydrzim do zitra a zitra jim napisu

PetraK

kolega souhlasil, že by taky křičel? tak jste křičeli dva? 😀 😀 moji kolegové by taky souhlasili, leč nejde to dneska, krzevá tu náfštěvu a tenký zdi 😀

co že jdeš na endo??? To je v souvislosti s něčím?

jsem zvědavá, co ti odpoví.

cernej caj

PetraK
    Na pravidelnou kontrolu 1x za rok, uz 20 let beru leky na “snizenou” funkci. Takze jen formalitka.

Denny

Cauky omluvuju se ze sem tak vpadavam, PetraK simte z ceho delas pesanum susenky? Kamoska me poprosila jestli budu delat. Receptu je hodne vim 😊

cernej caj

Bysme.kohli udelat rubriku spesl jen tech psich dobrot… vim ze esuska parkrat psala snad jen pece jatra s ovsem ci co… a mit rubriku extra:)

Denny

Aha no to neni potreba rubriku zvlast… Oves hm tak to nesezenu

cernej caj

Myslim to i obecne vzdyt recepty na psi veci jsou super mit po ruce…

Jakoze ovesny vlocky mam dojem to maj snad vsude ne?

cernej caj

Haaajzl projel kolem zastavky ani nepribrzdil a dalsi jede za 30 minut. Moooc prijemny, kdyz tu neni ani lavicka nebo pristresek proti vetru

PetraK

černej čaj
    Haaajzl projel kolem zastavky ani nepribrzdil

:-(( :-(( tyhle šmejdy poslat to dolů, to se stalo přesně Brtníkovi ráno, když jel do práce. Tak to přežij 🙁

Dennyky

půl kila jatró
    vejce
    ovesný vločky
    majoránka
    česnek

Udělat v robotu bzzzzzzzzm, vykydnout na plech s pečícím papírem a dát do trouby

Pak taky rozemlít škvarky, vkydnout vejce, něco zelenýho, přidat sádlo, vločky, bzzzzzzzm, vykydnout a dát do trouby

Pak taky tuňáková konzerva+něco zákysu, vločky, vejce, něco zelenýho, bzzzzzm, na plech, upéct.

cernej caj

Petrak
    Kdyby to bylo.mhd co jezdi co chvilu… ale.mezimestkej co jede 2x za hodku by si to snad dovoit nemel

PetraK

černej čaj

to neměl, jenže na blba člověk narazí na každým rohu. 🙁 uuuuž Ti to pojede?

cernej caj

Huuuz sedim upa zmrzla:D

Budu se kuset doma zahrat uklidem:D

MirkaD

tak dnes sem spala tak4/5hodin,protože Martinovi bylo echt blbě-stručně-většinu života má průjem,a ted k tomu ještě zvrací…
    no,nic vstávala jsem o půl 6nasnídat,pak jsem si stráááášně dlouho čistila zubu-3krát kartáčkem,pak mezizubní kartáčky,pak mezizubní nit,pak ústní voda,no ještě jsem to mohla vzít rejžákem,štětkou na ……skleničky,ale takhle to snad bude stačitpřed půl sedmou po vyvenčení psů mě Martin hodil na bus,šupky hupky do Slavkova,tam poprašek sněhu,či co to bylo,najít polikliniku,najít zubaře,v čekárně nikdo a já 45 minut čas,tak jsem cvičila na páteř,v sedě a ve stoje,docela dlouho teda,pak mě udělaly rtg huby,+mezizubních prostor,prohlídly a za půl roku na kontrolu,tak jsem vypadla,ve zverimexu koupila Lorince napáječku-ehm,prosím vás pane,jak ten pták s toho bude pít???
    no,nic,dorazila jsem do Bučovic,pak zverimex,granule,ptáčkům klásky,ptotože láska prochází žaludkem,Dafině pamlsky k narozkám,Maxovi k narozkám,pak do knihy,tam volal Martin,at vezmu něco k obědu,protože nevaří,tak vlítnu do obchodu,to už sem myslela,že mě upadnou záda a zas el,že mám vzít menu-řízek s kaší,tak pro meníčko a hurá dom,no o půl 12 doma jak na koni,s Martinem jsem se ani moc neviděla,protože on v jedné místnosti,já v druhé-umýt hromadu nádobí,doumývat linku,vydrhnout odpadkáč,skřínku na něj,+normoš úklid,k obědu jsem si dala špagety s tunákem,pak dřímink
    a vzala jsem ven psiska-luxusní západ slunce jsem viděla,
    jinak jsem to vzala k lípě,u ní nějaký blbnutí s hrakou-hledání+házení,pak kus za lípu a zpět,podél lesa k hájence+kus k vysílači-at je to delší,a zpět,ještě 2krát přivolání s odložení,a dom
    pověsit 2pračky a možná se donutím něco dělat ještě-už bych chtěla mít většinu za sebou
    andulky-pustila jsem ven Čipa-Lorinku si ještě netroufám,jinak v kleci dobrý-si sebe nevšímají,klásek jedli společně každej z druhé strany klece,večer je nějak pustím k sobě-snad se mi to nějak povede,lepší by bylo kdyby se začali víc kamošit,vykládat,nuhnat a tak,ale to chcu moc a hned….

Denny-no já dělala sušenky-játra,vajíčka,ovesný vločky a trošinku strouhanky-ždibíček-kde jsou nějaký pěkný fotečky?

Černejčaj-zmetek jedn řidičskej nesympatickej-at ho ve čtvrtek odnese čert-tak!
    jinak jo,čajovnu by jsme mohli někdy dát,akorát,uvidím,jak kdy,dle Martina
    ani nevím,kdy pojedu do BK,jestli v prosinci vůbec to stihnu…
    žiju ted ze dne na den-do pátýho prosince ještě den….pak den do operace-uf,je to dřina

PetraK-už si klidná?
    co tě tak vytočilo,človíčku neščsrnej vzeklej?

Denny

Prvni varka z mleteho masa s mrkvickou cervenou repou,cesnekem,vejcem petrzelkou Tohle jsem nemixovala. Druha varka tunakova se pece ta je pres cely plech a ta vuuuune

Attachments:
    cernej caj

Denny
    vypada to skvostne!

MirkaD
    no tak snad uz operace bude a bde martinovi pak lip… andulky si urcite zvyknou, snad se lorinka nauci pit i bastit…

ja vyhodila 2 tricka, kratasy a kosili… vemu to zitra holkam, jestli si z toho neco nevemou, boze su jak hrosice, hlavne jak sem probirala fotky tak 5-6 let dozadu, ty dve konfekcni velikosti sou proste hodne znat… tak me to uplne bylo lito u toho obleceni a to bych mela dat jeste dvoje rifle pryc, ve kterych si ani uz nemuzu skoro sednout ale furt si jako rikam, co kdyby… tak aspon takova mala snaha, ze aspon s necim jsem se rozloucila

Denny

Tak ještě jednou čauky ve spolek, tak dopečeno, Koníčková umyla mističky. J eskvělý mít takovej tým. František přijede večer a ráno zas odjíždí, tak jsem mu nechala trochu mletý, že mu udělám karboše :-DD . U nás teda po sníhu ani památky. jo a co je novýho! dnes zhruba za hoďku mi přiveze pán sušičku Beko bazarovou, paní mi jí nabídla, když jsem na fb na bazaru sháněla, navíc bydlej cca 15km od Díí Píí takže super. Recenze mají dobré a sušička má nově vyměněné tepelné čerpadlo. Tak snad nějaký ten rok vydrží a já do ní hned zítra naházím co se dá, hlavně odchlupatím deky. Mamka mi včera večer volala, zákrok dopadl dobře, zítra jí pouštěj…tak se snad dá brzo dokupy.chtěli bychom tam 25.12 jet no ještě uvidím jak mi bude.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 960)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.