Pro petruK – prosincove vanocni 2019

Fóra Ostatní Pro petruK – prosincove vanocni 2019

• Toto téma obsahuje celkem 959 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 960)
  • Autor
    cernej caj

Tak snad?

Fifi

Snad asi i jo, diky. Jsem to prehlidnula prve. 🙂

Ruzena naockovana (jen lepto a kasel, parvo a dalsi infekcnaky ma trilety stejne jako vzteklinu) a dlouze jsme s vetem (kterej ji v kvetnu operoval) probirali ten muj pocit z jejiho pohybu a kterak si to koriguje. Sono se nedelalo zatim, prej zbytecny, pohmatem brucho v pohode.
    Teoreticky by mohl nastat stav, kdy dojde ke srustum v miste delozniho pahylu ke strevum ci dalsim tkanim, ale to by se projevilo na celkovym stavu – piti, zradlo, bliti, prujem a muselo by se to resit akutne. To Ruzice nema. Dalsi alternativa je, ze ma v pupku zjizvenou tkan (ja to mam po slepaku taky), ktera ji proste pri nakym pohybu “taha” a zaboli, s tim se neda delat nic. Nechat to ni, jakej druh pohybu ji vyhovuje. Byla pochvalena, v jaky je kondici, stihlice osvalena, 33 kg. 🙂

cernej caj

Fifi
    Preeesne ja to uz nachystala ale taky su prekvapena, ze nas to uz nehaze dopredu?

Jinak teploty zvysene bohuzel… v sobotu predzvest, vcera v plny palbe a to sem.o vikendu fakt lezela, ani se nehla, odpocivala sem.a nic sem.nemusela…

Denny
    Zeleninu ti stopro zavidim ja! 😀

Proto sem.tech magnetek rovnou objednala tolik, nektery vickrat, nektery presne cileny, prijde mi to skvela drobnost i k darku vetsimu

jinak mi to pripominq ze musim probiotika, 21 dni s dvema ruznyma atb by to chtelo… co krom probiotik doporucujete?

Petrak
    Uzij sj terminatora! A gratuluju k uhajene 8.

cernej caj

Fifi
    Tak super, ze ruzenka byla takhle pochvalena, ockovani za sebou a holt asi tonekde muze zabolet a zatahat…

Fifi

Jo, to ji taha a boli, to je videt.
    Jak je Feri na tom s pitim a curanim, lepsi?

Fifi

Cajdo
    Jinak teploty zvysene bohuzel… v sobotu predzvest, vcera v plny palbe a to sem.o vikendu fakt lezela, ani se nehla, odpocivala sem.a nic sem.nemusela…
    🙁 Ojoj, tak to budes resit u Mudr? Svine zlata, kokova. 🙁 Ji porazit bude asi nadyl. Prosim, nenech to jen tak bejt.
    Probiotika bych ti poradila leda psi. 😀

cernej caj

Fifi
    Jo feri zere v celku ty novy granule, chodi i kolem prazdny misky vycitave a curani OK:)

Zitra sem si jeste nedala ani tancovabi, asi ani ve ct nepujdu…

Fifi

Zitra sem si jeste nedala ani tancovabi, asi ani ve ct nepujdu…
    Ja nemluvila o tancovani. Ja mluvila o nejaky dalsi lecbe. Mit koka a teploty po dobrani atb NENI normalni. Nic, nebudu delat hucaka, tvoje zdravi…

MirkaD

tak dnes ráno vycházka ke křížku a zpět-bylo mě dost blbě,tak jsem se s tím dnes nepárala,ještě bych je doblinkala…,jen na konci cesty obíhačky tyček,a s každým svižnou taneční sestavu,doma jsem pak hodku ležela,pak jsem pokračovala v úklidu linky,zbývá jen skřínka s kastrolama,skřínka s dekoračkama-spíž-ale ty 2 věci dělává Martin,tak to dyžtak počká na něj,no pak jenom ojet kachličky v koupelce a nazáchodě a okna-jinak bych to víceméně měla
    učesat Dafčíka,pocvičit si,minulej týden sem řešila andulky,tak na to nebyl prostor moc
    andulky-to je kapitola sama pro sebe
    Čipeček naštěstí v pohodě papá s položených misek na podložce pod hrazdičkou,i pije,i na klec občas lítá
    Lorinka-je krásná,moc krásná-ostatní ptáčci co jsme měli byly taky pěkní,ale u mění mě jedním slovem napadlo-krásná-fakt,bílá s modrým
    náhera-ale je blbá…nemyslím to e zlým!
    mám ju ráda,ale,s misky nejí,dala jsem jí jídlo na zem,+do misky na zem,ze zavěšených misek nachápe jak jíst,si tam divně kroutí hlavičku,ale furt nic…
    jestli pije nevím,koupí, napáječku,když mají klásek prostrčenej schválně skrz klec-půl ona+půl on,tak oba už papají a ted večer Martin zavřel Čipinka k ní do klece,a je tam rožlý v kuchyni +mini lampička v obývaku
    tak se uvidí ráno,kdyby Čipeček moc trojčil tak se pustí
    v práci psycho,moc,moc,moc,moc lidí,takže jsme seděli 2-3,ale ten třetí měl moc vybalovánítakže vzteklej,že musí sedět,a čtvrtá byla vedoucí,ktráuž vůbec neviděla kam dřív-péct,láhve,pekař….
    a já storno-že sem dala blbě jabka-má chyba
    pak reklamace vajíček-to už vedoucí dala paní prachy ze svýho a letěla pryč
    že jiná cena,ale nebyla to naše chyba-paní si vzala jiný
    ale vedoucí se s ní nechtěla hádat
    pak storno-že si vzaly jiný maso+jiná cena-tak vrátit maso,vyměnit,dát rozdíl 7kaček
    poslední zvonění na vedoucí-měli hodně sociálních stravenek a se musí načíst storno karta,takže za první věc sem mohla,za další ne,ale kolega ten co mě moc nemusí,tak hned prupovídky-jé,co zas skazilas?Alenka zuří,že sem furt líce,že nic neudělíá a já-to to těm lidem máím dávat ze svýho nebo co?
    a když si spletou maso a chcou ho vrátit tak bez storno karty s tím nic neudělám….
    a on-no,ale ALENKA tě zabije-bože po 2 hodinách,kdy jsme se dohadovaly před lidima-toto nesnáším!!!!tak jsem se i těšila na zítra k zubařovi
    ale nakonec dobrý,vše se stihlo,
    dostaly jsme už potřetí předělanou docházku,pak dárkovou kartu na 3a půl tisíce+adventní kalendář
    ještě mě musí poslat stravenkovou kartu tahle mi už vypršela…

Maya

PetraK
    k zubákovi jdu zejtra
    právě řeším, jestli bude sněžit a mám vstávat na bus a nebo nebude a budu si moct přispat a jet autem 😀
    cernejcaj
    mám teď nějaký rozhozený zažívání a mám v plánu zejtra koupit tohle, slyšela jsem na to dost chválu
    https://www.drmax.cz/biopron-forte-tob-30?gclid=Cj0KCQiAiZPvBRDZARIsAORkq7f5VZXyR2SrRCpRxk2m9TI5rrsyVbMa7rL-x9UtkElv9FLZHoog_TwaAvJaEALw_wcB

MirkaD

Fifi-tak fajn,že Růženka je šlank,
    asi k tobě dám na tábor psisko jedno:D,né kecám,mi to spolu zmáknem
    musím promluvit tatkovi do duš-mám připravenou řeč na téma-jak koza s něma lícu po venku,snažím se o větší vycházky,vyběhání,cvičím,hážu furt jí něco s kopce,nebo dělám ty delší vycházky a těch sem fakt dělala schválně víc než dřív,tak mi to laskavě nebudete kazit přikrmováním,když jeden s něma jdete ven na 15 minut a druhej na 20 minut,s tím,že jim to stačí
    no,doufám,že se urazí a Vánoce budou v pr….ale zabíjet mě skoro 4 měsíce snažení nebude…
    no nic
    Černejčaj-si myslím,žes to do té práce možná uspěcgala,ale nebudu dělat FIFI DRUHOU….
    magnetky jsou hezkej nápad,já kdybych věděla jak,tak si taky nechám vyrobit
    PetraK-krásná výzdoba!!!!
    já nemám moc kam-na stolku kvůli šedé zlodějce nic být nemůže,okna zakvítkovaný,tak asi na poličku pod tv
    Denny-no,chutě se ti můžou měnit po lékách,já mám u léků vždycky v hubě jak v polepšovnně,a furt cumlu bobony,nebo žeru jabka
    jo tu řimbabu užívám-doufám,že po ní budu klidnější zatím se mocmocmoc bojím čtvrtka
    co maminka?dobrý?

Fifi

Maya
    právě řeším, jestli bude sněžit a mám vstávat na bus a nebo nebude a budu si moct přispat a jet autem
    A tak skoda mit celou zimu auto nekde v garazi, jestli neco bude snezit. Se bojis snehovy jizdy fest? Prej si darek k vanocum “jizda smyku” treba, at ses zkusenejsi a klidnejsi i ve snehu. Se mi to keca, kdyz jsem v LBC terenila s trabosem v zavejich coby zacatecnik. 🙂
    Mirko
    ale zabíjet mě skoro 4 měsíce snažení nebude…
    Tenhle typ lidi si to neuvedomuje. Pejsek chce = pejsek dostane. Tam naky vysvetlovani je fakt mimo, musis rict, ze ma cokl zdravotni problem a NESMI mu davat nic jinyho. Nebo pes chcipne. To je asi jediny reseni na podobny krmice.
    A ze Ruzice je slank – no ma prirozenou stravu, kde clovek muze carovat, upravovat. Hlad fakt nema, ale zrava je jak kyselina. Na cubu po kastraci vypada velmi dobre. Ale povime si za par let…

• Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 1 týdnem uživatelem Fifi.
    Maya

Fifi
    já mám nejvíc strach, že cestou do města je cesta z kopce a uprostřed jsou koleje, takže se tam nesype v podstatě celej ten kopec a stačí když to trochu namrzne nebo napadne a je to tam jak skluzavka a fakt nerada bych si zrušila nový auto někde v pangejtu
    školu smyku bych měla asi za trest 😀
    já už holt na to asi nemám ty nervy, ve 20 je asi člověk víc nad věcí a nepřejmejlší nad tím co by se mohlo stát tolik

Maya

tak FCI zavedla omezený PP, přepokládám, že u nás o to budou moct žádat i kluby po kontrole vrhu
    https://www.cmku.cz/data/dokumenty/1877-priloha-c.-5-k-zapisu-z-p-cmku-ze-dne-14.11.2019-(omezena-registrace-fci).pdf
    špicům změnili standard a to je všude ticho po pěšině
    akorát němci blbí povolej bílý znaky a ve vyjmenování zapomenou na bradičku

cernej caj

Maya
    Jakoze pozmenili standart a posrali to?

Na clanek mrknu a chpau ze do namrzlejch koleji se nechce ale nekde kde neni koperc by wes treba o vikendu projet trochu mohla… ze to rikam.ja,ze… ja dostala od kamarada poukaz na treninkovej polygon na chovani auta na mokru, do zatacky, pro zacatecniky (s par mesici praxe, haha) ale neprijala sem to, protoze 4t… neprislo mi to vhodny.

Fifi
    Myslela sem to tak, ze uz sem.chtela jit tancovat ale jeste sem to odlozila

Fifi a MirkaD
    Doktorka si myslela ze uz mam jit do prace a zadny dalsi testy nerikala a ja nejsu doktor, takze nemuzu rozporovat co mi rika.

MirkaD
    Tak snad se ro nauci a okouka to od cipa, doufam, ze uz na sebe si trochu zvykli.

Az pujdeme do cajovny, vezmes fotak, ja vezmu notebook a nejaky ti objedname 🙂

Maya

Cernejcaj
    Tady nikde kde neni kopec neni 😀
    Drobne snezi, ale rozhodla jsem se, ze pojedu autem, no ted uz bus nestiham, takze musim 😀
    Jinak samo co rika doktorka rozporovat muzes, jsou i spatni doktori a jen slepe podlouchat se ti muze vymstit
    A stejne neverim tomu, ze kdyz ji reknes vsechno co ti fakt je, ze te pozene do prace
    Js bych si proste o tu neschopenku rekla
    Ale je to tvuj boj, omilat to dokola nema cenu
    Me treba nova mlada doktorka rekla, ze si mam nechat vyoperovat funkcni stitnou zlazu jen kvuli uzlinsm, ketry ma v mym veku pulka zenskejch s tim, ze jo, vssk to nic, jen bude jist prasky a lepsi ted kdyz jeste nejste tak stara
    A ano rozcilovala se kdyz jsem odmitla, ale je to moje zlaza ne jeji, ji by ta operace usnadnila zivoztt, uz by mi jen davala recepty a ja bych byla zivotne zavisla na kecich
    Doktorka minula zas rikala uzliny nevadi dokud to dobre pracuje
    Dva naprosto odlisny nazory na jednu vec, fskt zalezi na koho natrefis a ty musis vedet co chces, doktor neni buh
    A ostatne stejnou zkusenost s odlisnejma nazorama doktoru jsem mela i s tatou u rakoviny

cernej caj

Maya
    No ok ale me uz nic neni, uz skoro nekaslu a teplotu sem mela ted o vikendu, predtim 1x za tech 14 dni. Tak asi ji tezko muzu rict ne nechci chodit do prace protoze mozna za tyden od uschopneni dostanu teplotu.

Jako jak sem to asi mela vedet? Kdyby rekla, ze se ji to nelibi a kontrola za tyden, tak bych proste byla jeste doma. To nerekla, rekla tak zitra do prace, nebo v patek, tak to uz neni rozdil. Ten jeden den by me nezachranil, ze.

Tak at je cesta OK a neni naklouzana

Maya

Cwrnejcak
    Krome jinejch veci jako vejsky a tak povolili u velkych bile znaky coz je super ale smeji byt jen ns packach hrudi a ocase kdyz sireni bile zahrnuje i bradu a ta tam neni pritom o velkch na brade bila byva ale nebyva na ocase
    Snad je to srozumitelby 😀

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr. Heeele , už sme v novým!!!

Tak Terminátor byl fajn, ve stylu těch dvou původních dílů. Jen by ty kina nemusely bejt tak hlučný, páč já se vo to víc pak leknu a mám tendenci řvát 😀 😀 Ešivá to půjde dneska dobře, tak vystřihnu dříf a mohli bychom dát společnou prochajdu fšicí čtyři.

Maya
    dobře dojeď!!!!! a když na tebe bude žubák zhnusnej, ukousni mu prst! 😀 😀

To stejně moc nechápu, proč se furt mění ten standard, proč se nedrží to původní – myslím obecně, nejen u špiců
    a co je omezený PP

černej čaj
    tjo máš horečky?? to asi nejni úplně dobrý 🙁 . fajn, žes odpískala tancování

Mirka D.
    -no,ale ALENKA tě zabije-bože po 2 hodinách,kdy jsme se dohadovaly před lidima-toto nesnáším!!!!tak jsem se i těšila na zítra k zubařovi

taky zubař?? to je nějaká epidémyjé? :O , kolega je evidentně na zastřelení, frajer jeden.
    Mi přijde, že je Lorinka hodně malá, když neumí jíst z misky a pít, doufám, že si brzo zvykne a že si na sebe zvyknou i s Čipíkem.

Fifi
    pupku zjizvenou tkan (ja to mam po slepaku taky), ktera ji proste pri nakym pohybu “taha” a zaboli, s tim se neda delat nic.
    🙂 jo, to má ségra taky a taky jí to při běhání zlobilo – zlobí. Ofšem Růženec si drží pěknou línyji! To je dobře. Ohařiska mají tendenci se letos na zimu evidentně zasádlit, sežrali by kde-co. Dokonce už i Rumouš přestal tvrdit, že nemá žuby a nemůže kousat tvrdej chleba 😀 😀

cernej caj

Petrak
    Tak super, ze sis uzila! 🙂

Nj, v sobotu a nedeli sem.mela teplotu v noci ale dneska uz zas lepsi…

Maya
    Jakoze bila muze byt na ocase kde ji obecne nemaj ale ne na brade kde ji obwcne maj? Takze blbost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 960)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.