Pro PetruK – listopad 2019

Fóra Ostatní Pro PetruK – listopad 2019

• Toto téma obsahuje celkem 1,007 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fifi a poslední změna proběhla před 8 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1,001. až 1,008. (celkem z 1,008)
  • Autor
    PetraK

Tak – zubař hotof a já taky, jako dycky. OSmičku sem prozatím uhájila.
    Dnes jdeme na Terminátora. Ráno jsem ovenkala čoklidy dlouho, tak teď odpoklo s nima Brtnik hodí socializačku a pak dem za kuldůrou.

Dennyky – ať je mamka brzo na nohou a hlavně v pořádku.
    Asi si čistíš orgánizmus, že nejíš nezdravý věci? Co Koněf? Lepší?
    U nás je taky pěkná zimička. Už jsem vytáhla zimní bundéčku.
    Dennyky-ty náladofky fotky jsou moc pěkný milá Muréno

a pridam dalsi, takhle krasne bylo u nas 1.12 2012..
    ach, to by se mi tak moc líbilo!!
    Maya – jak u Tebe se zubařem? a kolikrát si už vyhodila pojistky?

Mirka D.
    tak jak anduláčci? už se to trochu navzájem oťukává? A co Lorinka, už zobe z misky? Možná je hodně malinká? Ručně dokrmená?

ed Vánoční písnička na přání a po ní-Ramštajni-du hast-
    😀 no bať, fšak Rammštajní koledy, ne? 😀

PetraK

Dennyky
    Mnam a nekdo mi ji závidí

chudera nedožraná!! 😀

Mám tmu ráda, těším se na ni, jen mi vadí při venčení. Jinak ne, si to právě užívám. Svítim svíčkama i na záchodě, v kópelce…. dycinky pod svíčku -čajovku -kápnu červenej pomeranč, a jak se to zahřeje, tak se to rozvoní. Svítim vlastně úplně fšade, v předsíni na věšáku mám světýlka, na botníku aromalampu, na psím bydlíku lucernu – není místnost, kde by to nesvítilo a je to taaak úúútulný!

Denny

PetraK tak zupa že už máš za sebou zubáka. Já měla jet v říjnu, ale nějak to nevyšlo. Tak snad někdy v lednu. Na wc si teda asik svíčku nezapálím, páč se tam nějak dlouho nezdržuju. A naše bytofkový wc jé je úpá malinkaté, že se tam sotva vejdu.

Denny

Dekorace

Attachments:
    PetraK

Dennyky

já to taky musela posouvat, dokonce dvakrát. měla jsem jít už dávno, ale pak přišel ten moribundus a pak druhej, takže jsem vždycky volala o novej termit. Ne, že by mi to vadilo 😀 😀
    Já se tam taky nějak výrazně nezdržuju, ale je to hásky ta čajofka tam. Mám tam beruškovej hrníček prasklej a v něm je ta svíčka. Dělá to háský světlo, tak vlastně ani nemusíš rozsvěcet a ečče to tam hásky voní.

To je pěkná zrzavá dekorace, kde to prodávaj? 😀

Fifi

Rrumstajn vespolek.
    Cajdo
    naprd je ta teplota, to zas poradne nemuzu spat
    Myslis teplotu v pokoji nebo se ti zase vratily horecky? 🙁
    Dennyky
    Konefka je stylovej bytovej doplnek, dekorace jedna. 🙂 Mamce drzim palce, at se pekne hoji a brzo je doma.
    Esusko
    Krasne mas taky nadekorovano. 🙂

Fifi

Tyjo, ono nas to uz nehaze na prvni stranku, i kdyz je listopad plnej? 🙂 Mam psat tady nebo Cajda zalozi prsinec? 🙂

Fifi

Jsem slepejs, Cajda uz zalozila vanocni, tak jdu tam. 🙂

Pro petruK – prosincove vanocni 2019

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1,001. až 1,008. (celkem z 1,008)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.