Pro PetruK – listopad 2019

Fóra Ostatní Pro PetruK – listopad 2019

• Toto téma obsahuje celkem 1,007 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fifi a poslední změna proběhla před 8 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 981. až 1,000. (celkem z 1,008)
  • Autor
    Maya

cernejcaj
    babovka nebyla, po obede vysvitlu slunicko, tak jsem si honem dojela do penny pro pecivo 😀 akorat to neni ono no, jindy mam z pekarny, maj naproti penny stanek, ale samo odpolko uz meli zavreno
    zejtra k zubari, doufam ze taky nebude snezit a budu moct jet autem, akorat budu asi muset vstat driv jako na bus, kdyby nahodou snezilo 😀
    s tema inzeratama je to tezky, ja mela ty veci doma treba dva tejdny nez se konecne nekdo uracil pro to dostavit a tak jsem ten inzerat furt nechavala v behu,a bych ho nemusela davat znova, az do doby nez to bylo fakt fuc
    jednou se mi stalo, ze jsem ho mela na vic mistech a na jednom jsem ho pak zapomnela smazat a pripomnela mi to az pani, co se na nej ozvala asi po mesici
    za me proste prodavat/davat veci na inzerat je fakt vopruz, kdyz je to vec zadana, kdyz je to neco co nikdo nechce a ozve se jeden dva lidi, tak je to pohoda, ale u tech zadanejch veci jsou ty lidi na zabiti a jako denne odpovidat na x telefonu, sms, mailu denne a furt dokola mazat a znova podavat inzerat na to samy, z toho me vylecilo prvnich par veci

cernej caj

Maya
    Tak suoer ze aspon neco bylo.

Nj ale tak pani ti napise, ty si reknes aha tady sem.ho nesmazala a smazes ho. Ale lidi nechavaj inzeraty 2 mesice klidne i kdyz uz sou davno prodany a ani po dotazu ho nestahnou tak to mi prijde taky chujovina

Uz je to tyden od poda i knizky do tiskarny tak snad se uz brzo ozvou jestli to je ok k tisku

cernej caj

Tak sem objednala ve stredu k vanocum magnetky asi za 450, cca 16 ks toho bude a uz je dneska posilaj:) tak su dost zvedava, jak vyjdou

Maya

cernejcaj
    tak to jo, kdyz to nekdo nesmaze ani po upozorneni, to je blby, jediny co me napada, ze zapomnel heslo 😀
    tak snad bude knizka OK a das pak nejaky fotecky
    my jsme kdysi nechavali vzdycky delat ty personalizovany detem a bylo to super
    teda to meli kluci, neter jeste ne, ale ted uz mam pro ni hodne knizek, tak dalsi uz radsi asi ne 😀
    ted se stejne dala na rucni prace, tak nema moc cas 😀

Maya

Fifi
    uz se k tobe dostalo tahle zajimava vec, kterou ted zije cela fb pejskarska komunita?

Hip Dysplasia and whelping boxes?

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Huuuž máme ADVEEENT A JÁ JSEM ŘÁDILA

Náfštěvička byla výborná, enem nevim ešivá to stejně viděj i jatró 😀 páč spát se šlo v půl druhý a my toho stihly urazit teda dost. prima to bylo. Jen ty ráno jsou pak takový tristní 😀 😀 😀 Rumíček s námi seděl s Monikou u stolu a vyprávěl si s ní 😀 😀 . V sobotu jsme si zajeli do Kyšic a prozatím jsme se tam se smečkou těch volně loženejch psůch neměli tu čest potkat. Ne že by mě to mrzelo teda. Tali byla velehodná!!! Stejně jako fčéra, když jsme si vyšli polema do Sobína. Proč ta Kunhůta nemůže bejt normální normálně. Teda takhle normální v jejím podání – což znamená, že stejně máte hodně tý pozornosti napřený na ni. Ale ve dvou je to v pohodě, to se to rozdělí, když ji monitoruju já, tak se Brtnik zabává s Rumíčkem a obráceně. V jednom člověku je to horší. Ale i tak, to bylo fajn.

Dočtu vás asi někdy mnohem pozdějš, páč jdu za hoďku k žubaži. Pomoooct, já se zase tak bojim!!!

Maya
    Maya

PetraK
    pekny dekorace, nejhezci je puntikata konvicka, tu bych brala hned a pripomina mi, ze sem vcera zpomnela zalejt kytky 😀
    ten provaz uz jsi koupila takhle svitici a nebo je omotanej led paskou?

cernej caj

Petrak
    Kraaasny to mas a super ze sis tonuzila a zubar snad bude OK

cernej caj

Maya
    Zajimavy. Na sk je mnohem min lidi na m2 proti divocine, v cr je moc vysoka hustota proste + nemame v podstate zadny hory, vyjma hranicnich… slovensky lesy proste jsou jijy, ale podle me to neni mentalitou ale geografickou rozdilnosti a hustotou zabydleni..

PetraK

černej čaj
    a zubar snad bude OK

se modlim už od fčéra 😀

Kraaasny to mas
    děkuju za pochvalu, ale letos mi to nějak nešlo tak hezky jako jindá, možná to i šécko předělám 😀

Maya

je puntikata konvicka,
    tu mám moc ráda, ona původně měla být na čaj, Brtnik mi to koupil jako dárek, moc jsem chtěla smaltovanou konvici na čaj, enemže je to šmejdsky udělaný a na pití se to použít nedá. Tak ji mám takhle jako vázu. Mám letos málo větví, tak je to takový…. nevim, no, jindá je to hezčí 😀

ten provaz uz jsi koupila takhle svitici
    to jsem koupila v OBI, děsně se mi to líbí jako nápad. Je to na baterky teda, ale máme nabíjecí už. Mám jich pět – teda už jen čtyři, páč jsem ten jeden darovala Monice. A neblyo to vůbec drahý, stálo to asi třicku!!!!!

Maya

PetraK
    ono ty ledky jsou uz dneska za par korun, ale provaz jsem s nima jeste nevidela
    konvicky skoda, na caj by byla super, ale tak jako dekorace taky dobry

ja jen doufam, ze doma nevyhorim neb uz vcera potreti mi v lustru tak rupne zarovka, ze je to rana jak z dela a vyhodi to hlavni jistic
    malem jsem mela infarkt
    vcera odpadla ta zarovka a zaviz zustal uvnitr, nastesti sel vysroubovat

cernej caj

Maya
    Kdyz to vyhazuje pojistky tak je to jeste dobry, horsi sou ty cinsky bazmeky, kdy pri prepeti treba nebo prehrati zacne horet celej pristroj a pak ti shori pulka domu..

Napr. Fotoramecky do zasuvky levny…

Maya

cernejcaj
    cinskej bazmek do zasuvky koupenej v cine mam jen ledkovy vanocni retez a ten zapinam radsi jen vecer na chvili kdyz jse doma 😀
    tak doufm ze bych si vsimla kdyby se s tim neco delo
    taky jsem to slyela, hlavne o nabijeckach na tlf, jak to umi pekne bafnout a ze kdyz to nekdo rozebere, tak zasne jak je to tam zbastleny

Maya

cernejcaj
    ale jinak myslim, te az takovyhle vyhazovani pojistky neni taky normlani, normalni ti praskla zarovna jen lupne a vyhodi mx jeden jistic
    tohle je fakt rana a kdyz to vyhodi hlavni jistic, musi to bjet pekna supka
    no nevim, treba je to zarovnakam, tam jsou takovy ty mensi nez normalni, ty puvodni co nam prodali s lustrama, tak vydrzeli dlouho, pak jsem si koupila nový a u jednoho lustru toto, ale pravda je, ze je to nejpouzzivanejsi lustr, ty ostatni tak casto nerozsvecim

cernej caj

Maya
    Nj tak hlavji jistic to je blby a neni to teda tema zarovkama? Ja myslela ze to kdyztak vyhazuje jen ten konkretni jistic… mozna nechat promerit, jestli tam nekde za ty roky nevznikl problem…

Jinak musim uklizet, ale o vikendu sem stihla jen nadobi, nekolik pracek, prevlict postele, naprd je ta teplota, to zas poradne nemuzu spat a budim se zas ve 2, super

Denny

Hezke odpoledne dzecka, byla jsem trochen jak na trni, pac mamku dnes v Bratislave operovali, uz je probuzena tak snad bude vse okej 😇. U nas prsi takze pujdem jen na chvilku ven, je i dost chladno. Jinak se mi nejak zmenily chite nebo co, dnes jsem si koupila svoji oblibenou nivu a nejradeji bych ji hodila z vokna pac mi to prislo jak kdyz jsem si do huby nasypala lzicku soli bleeee. (ano vim ze je hodne slana). Taky klobasy, uzeny a podobny namky moc nemusim, obcas František neco takoveho priveze z cest no aminule jsem mu to dokonce i vratila at si to sni aby se to u me nezkazilo. Tak na jednu stranu dobry, ne 😉… Jen to sladky teda zeru.

cernej caj

Denny

Dobre ze maminka uz po zakroku a urcite to bude vse ok:)

Mozna i jak jeste dozniva nemoc, tak se pak chute zase spravi 🙂

Maya

Denny
    tak maminka at se brzo uzdravi
    ty chute podle me muzou bejt i po atb

Denny

No abych rekla pravdu ani by mi nevadilo, kdyby me ty chute opustily. Takze ted asik takhle mrazena smes s bylinkovym maslem z nemeckeho Lidlu. Mnam a nekdo mi ji závidí 😂. Cajdo doufam, ze budes s magnetkama spokojena. Ja budu muset priobjednat pac jako maly vanocni darek je to hezky. PetraK hasky svitis ja taky miluvavam tohle obdobi ani mi snad neva ze je brzo tma. Stejne si myslim, ze to tehda “vymysleli” (nebertr me za slovo) tak aby se clovek mel v ty zime na co tesit aby se ji zprijemnil. Jo a bazary uz nekomentuju pac nazor nezmenim ja prodavala na mimaci segre destky veci, merila jsem dofocovala jsem a mazala! Kdyz jsem prodala 😂

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 981. až 1,000. (celkem z 1,008)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.