Pro PetruK – listopad 2019

Fóra Ostatní Pro PetruK – listopad 2019

• Toto téma obsahuje celkem 1,007 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fifi a poslední změna proběhla před 8 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,008)
  • Autor
    cernej caj
    1. to si tak připravuu dopředu, ať to zas nemusím z mobila ladit za pochodu 🙂
    PetraK

A JÁ TI TO ZA POCHODU ROVNOU ZRUŠIM???? 😀 PÁČ JSEM TENTOKRÁT STIHLA PŘESNĚ ZALOŽIT NOVEEJ ŘÍJNOVEJ CHLÍVEK! 😀

EDIT TAK JSEM TO NA RADU MAYI PREJMENIVALA😊

• Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem PetraK.
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr Týýý jofka – už jsme zasejc v novym!! Ešče, že byla ta Maya prosíravá!!!

Maya

https://www.prozeny.cz/clanek/jake-jste-znameni-podle-indianskeho-horoskopu-59970?dop-ab-variant=100&seq-no=1&source=hp

tys ale šikovnej ptáček 🙂 🙂 , hezký znamení jsi

Tak…. tohle je první a asi jedinej horoskop, kterej na mě sedí jak zadel na hrnec – sem VLK (vlk, co nemá vlka 😀 )

Vlk (19. 2. – 20. 3.)
    Poznávacím znamením vlka jsou vášeň a emoce. Toto znamení kolísá mezi dvěma póly – někdy se nedovede obejít bez svojí „smečky“, jindy vyhledává samotu a klid. Vlci se až extrémně řídí srdcem. Pokud chtějí, umí se velmi dobře naladit i na lidi kolem sebe a vyjít jim vstříc. Neradi se cítí na někom závislí, umí si poradit sami za jakýchkoli okolností. Když se pro něco nadchnou, je to na dlouho a dají do toho všechno.

PetraK

Kachna

ad panenky mně se líbí tuhleta – překvapivě teda 😀 páč má čokla a zrz vlásky, zrz je nej a čokl je potřebnej 😀

https://www.zemepanenek.cz/Gotz-panenka-Hannah-a-jeji-pes-2019-d557.htm

černej šaman
    sedí ten had na tebe, viď? 🙂

ešče nevim, když sem husa z podstaty, ešivá vono se mě nějak týká i to co je v tom znamení husy?
    Sem nevěděla, že mám doma bobra 😀 😀 😀 😀 😀

Cernej caj

Petrak
    Zdar vlcku 🙂 mas los mailos:)

Jojo krasne ste to vymysleli s mayou 😀

Maya

trochu podrobnejc
    jsem mocny lecitel! 😀
    https://www.vestirna.com/horoskop/indiansky.php

PetraK

Černej šaman

máš repláj, díky moc seš šikovnej šaman 😀

Jojo krasne ste to vymysleli s mayou

co sme s mayou vymyslely? sem se ztratila?

edit dva – už vim! myslíš to listospádový téma, že jo|? 😀

• Odpověď byla upravena před 9 měsíci uživatelem PetraK.
    Petrs01

Na mne datel nesedí ani omylem, na muže z husy tak půlka.

PetraK

z husy tak půlka.

zbytek v rámci svatýho Martina je na pekáči??

bach dámy!! v tom rozšířeným horoskopu se praví, že:

Vlka bylo ve volné přírodě dost obtížné spatřit. Pokud se tak stalo, považovali to indiáni za veliké štěstí.

takže – kdo ste mě viděl naživo, považujte to za veeeliký ščestí 😀 😀 😀

edit:
    Na životní cestu potřebuje ten, kdo se narodil ne znamení Vlka, partnera, který by ho schoval pod ochranná křídla, který by ho chránil.

mám velký ščestí že mě vochraňuje sám velkej Bobr 😀

Cernej caj

Petrak
    Aspon ze nepisou ze osledni co vidis pred smrri je vlk 😀

Hele.co pisou u me
    Mnohdy však nepoznají zdravou míru a mají tendenci se přeceňovat. Příliš se tím vyčerpávají a často to odnese jejich zdraví. Pokud si něco umanou, neposlouchají rady svých přátel a prostě to budou dělat tak dlouho, dokud je neskolí nemoc nebo se jim jejich záměr nakonec s vypětím všech sil podaří

Petrs01

veeeliký ščestí

A toho my si považujem, to zas jo!

je na pekáči?

neškodilo by občas kus odkrojit, furt by zbývalo dost, ale muž se brání!

Denny

PetraK tak to my samozřejmě vime, hake scesci mame ze jsme te videli 🙂 a ja jsem krava, ta tam neni takze asik vydrísek, moc otomilouckej

Attachments:
    PetraK

černej šaman s černým kašlem

Hele.co pisou u me
    😀 😀 😀 😀 😀 😀 promiň čajdo, promiň, ale tvl to je tak neskutečně strašně trefný!! Tak co, půjdeš na tu nemocenskou? Voni to museli psát podle Tebe, to jináč nejni možný.

Maya

a to jsou koukam zajimavy stranky 😀
    doba dlouhych dnu
    pro me by bylo spis lepsi dlouhych noci 😀
    https://www.vestirna.com/horoskop/cyklicky.php

Maya

a koukam v egyptskem mam pravdu pravdouci 😀
    Také časté cestování jim moc nesvědčí, neboť narušuje jejich rovnováhu a může se negativně podepsat i na jejich zdraví.

PetraK

Petrs01
    ale muž se brání!
    srab! 😀 😀

Dennyky
    ahoooj Vydrýsku!! Tak to taky dost celý sedí tohleto! Voni ty indijáni vědí vždycky víc, než my. A čajdu znali evidentně osobně už tehdá 😀

PetraK

Maya

tak za mě Doba obnovy

😀 😀
    Celý život se většinou snaží nalézt vnitřní rovnováhu, ale většinou se mu to nepodaří. 😀 😀
    Tak mě taky asi evidentně znali 😀

Lidé tohoto období jsou citliví a vnímaví jedinci, kteří si s praktickou stránkou běžného života nevědí příliš rady.
    Jo, to řiká Bobr taky, že kdyby se vo mě nestaral, sem v háji 😀 má pravdu teda 😀

PetraK

Tak mi psala Peťa AP, že v Kyšicích, tam co jezdíme řádí smečka psů a jde po lidech. I asi vím, od koho ti psi jsou – majitelka je ženská s kterou jsem řešila její utíkací fenu, která se tam potulovala. Byla to fena odkudsi z balkánu, jak to tak bývá, nebyla schopná žít normálně v našich podmínkách, hrozilo jí odstřelení, nakonec se podařilo ji umístit někde jinde v jiných podmínkách, nicméně po ní zůstal vrh štěňat a ta evidentně dorostla a jde ve stopách svojí mámy 🙁 . Prý to bylo i ve zprávách. Tak máme asi utrum. Lítají tam prý po lese, po ulicích…. jsem zvědavá, jak se to bude řešit. Ta ženská je magor.

tak už jsem to našla

VIDEO: V Kyšicích smečka psů zaútočila na ženu

PetraK

Tak ženy a díftky – nezlobte tu a neotvírejte cizím lidem, ani kdyby měli bonbónky, lízátka a nebo tvrdili, že jsou vašem maminka kozenka. Mám půl den dovči, jedu na chalupu zasadit ty nebožáky kytičky, co jsme koupili těsně před cípnutím.

Denny

Njn tvl ja to vcera videla v telce, Kysice mi neco rikalo….ale ke to uz davno :-). Majitelka evidentne krava
    Jo PetraK ted jsem to cetla, Černej kašel mazej na nemocenskou!!! Radim ti to jako nepritel, kdyz pratele neposlouchas…. A teda jsem opravdu rohata. Pac delam babofku pro moji drahou kamosku Ilonu z NDR (ony si holky zijou tak nejak po germamsku a moc nevarej tak ji muzu aspon trochu oplatit tu peci v nemocnico a vubec. Takze to krasne vsechno vysleham dle navodu babicky, ze, hodim do trouba a za cca 10min ehm co to smrdi?! Nezapla trouba troubu na horkovzduch + gril?!!! No tak tedyk uvidzime jako to dopadne….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,008)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.