Pro petruK leden 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK leden 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,006 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  PetraK a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 2 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,007)
  • Autor

Maya

v kině jsem byla naposledy taky před x lety a v půlce filmu vypad proud, ani prachy nám nevrátili 😀
    ale tak vcelku už kino nemusím, hlavně ty multikina, je to tam strašně nahlas, smrdí tam popkorn a všichni šustěj pytlíkama, se radši kouknu doma
    i když asi jedině ty Queen jsou určitě na plátně super

#40900 odpověď

Maya

jeden tuleň, všimněte si bílé bradičky, hlavní znak výběru a takový srandy kolem toho a má jí furt 😀
    null

#40906 odpověď

Denny

Maya jedytkýýýýý to je tak úžasná fotečka, žebych mu hned dala hudlana
    na ten úžasnej krásnej plyšovej čuchometr 🙂
    Už jsem foto viděla na FB ale v práci jsem nemohla komentovat.
    Ale tady na velkým monitórovi vynikne o dost víc. Člověk by ho pomuchlal 😀

#40908 odpověď

Denny

Tak znova.
    Dobré páteční ranko, a máme únor bílý pole sílí 🙂
    V díí píí už trochen pofukuje. My byly včera s pipí a kámoškou u těch
    rybníčků, krásně bylo, koníky se ani nesnažil hopíkovat na ledík.
    Jo jinak jsem našla u Ústí nad Labem psí školičku, vypadá to dobře i
    podle recenzí. http://www.pozitivnimotivace.cz/ tak
    Tak se tam asik pojedu s Hryzálkem podívat. Je to cca 1km od vlakového nádraží,
    to bychom nějak mohly dát.

#40910 odpověď

cernej caj

denny
    kilak zmaknete z hryzalkem 🙂 super kolik mas foto s konikama 🙂

maya
    jj taky sem se divala roztomej cuchometr 🙂

dneska paaateceeeek tak at vam yo rychle utece.

ja jdu na prednasku o PacificCrestTrail vecer.

#40911 odpověď

Denny

čajdo jasně zmákneme navíc jsou tam denně až do večera takže
    bychom tam mohly jet i po práci v týdnu, musím tam zavolat.
    No fotečky, víš jak koho bych měla fotit jinýho, takhle se za pár
    let budu smát tomu hryzacímu období 🙂
    Super přednáška tak pak poreferuj 🙂

#40912 odpověď

Denny

PetraK
    dneska budu kuchtíkovat ten čekoládový dortíkos, tak budeš slyšet mlaskání až v Prahé 🙂 těsto plácnu do namletých vořechů 🙂 a šlahačka na to bude asik pařížská

#40913 odpověď

Denny

Maya s tou bradičkou jsem to nepochopila?
    já se na něj mosím pořád dívat ňuňúúú

#40914 odpověď

cernej caj

denny
    hmmm coko dorticek s oriskamaaaaa 😀
    dala bych si 🙂

#40916 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn mórgen majne líbe Kindr. Svět je jedna velká nepsravedlnost. V Prdelajz mají sněhu, že ho můžou rozdávat a my? Co máme my? Prt. A Taliprt 😀 ale vločku ani jednu, naopak má prej scát 🙁 Já chci taky běhat jako Dennyky s Koniky ve sněhu krůnik taky už. 😀 čék aby se přestěhoval jedině, no . Fčéra jsem dělala hausfrau, sem převlíkala, prala, kuchtila a se psy v sídláku byla. Na volno. Ale nejprv jsem si s Rumíčkem vyrazila do polí. Našel mi bažantika, je to hodnej pán, mocinky moc hodnej pán.

Dennyky
    jeeežiš čokoládovej dort, jak já bych si dala!!!! Asi si ho udělám k narozeninám, to bych mohla, ne?
    Taky mandličky by tam byly výborný, takový ty plátečky… ach, ach jsem zoufalá, nemám sníh, nemám čokoládovej dort, svět se mi hroutí!! 😀
    Paráda, že máte školičku takhle, dobře si to tam prohlídni, jak fungujou, jak se chovají a co dělají. A ta místní co máš v Mikuláškách, ta nefachá?

Maya
    já to taky nechápu s tou bradičkou?? A sem taky žádnou neviděla ale, tak sem si zapla telefén a tam sem toho líbeznivce viděla, je to plyšoun vlčoun roztomilouš, hubišku by mu čék dal

hlavně ty multikina, je to tam strašně nahlas, s

jo tohle mi taky vadí právě , moc mi chyběj starý kina .nějakou dobu fungovalo ještě klasický starý kino tady na Ořechovce, ale pak to taky zavřeli 🙁

#40917 odpověď

PetraK

černej čaj
    na hrbitove jsme s muzem byli dneska a vzal me na veceri:)

áááá manželská romantika!! To schvaluju 🙂

jsem ráda, že jsem s tím kostelem pomohla 🙂

Mirka D.
    PetraK-v té kuchyni by byl dost rozdíl v penězích,jako fakt dost….né,že bych byla na peníze,ale….je rozdíl mít 5tisíc třeba a nemít

no tak to je jasný, to není o čem diskutovat, škoda škoděnka.

2 knzarvy tunáka+těstoviny+nakrájený 2 papriky barevný+tvrdý sýr

jsem taky dělala zeleninovýho saláta s tuňákem. Místo těstovin jsem tam prdla dvě vejce natvrdo, dala papriku, cherry rajčata, okurku a salátový srdíčka, zakápla oliváčem a opíkla k tomu nasucho bagetu s česnekem, bylinkama a oliváčem. Mňamózní, mám to ráda.
    žeryka zapoj do domácích prací, ať ty klacky nosí až domů, můžete s tím topit! 😀

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci, 2 týdny uživatelem  PetraK.
    #40919 odpověď

Denny

čajdo s moukou…ale tak samotná pařížská šlehačka to bys mohla 🙂

PetraK
    zrovna jsem se tadyk o tobě bavila s kolegyňkou, prý se máte přestěhovat,
    baráček pro tebe máme, nedávno jí umřela tchyně, baráček zůstal opuštěn…je hned vedle jejich baráčku a měli byste zlatý sousedy, který milují pséky a z druhé strany mého bývalého s rodinkou, ty mají teď úžasného zlaťáka 8měsíců.
    Takže? Práci seženem a barákos není drahý!
    Ano dortík mi můžeš udělat i k narozeninám 😀 jj mandle taky supr

V mikulích to není školička ale jen psí hotýlek, teď jsme se s paní psala, kvůli tomu hlídání v únoru jak mám ten kurz pastelem, neodmítla to, ale má dvoje štěňátka, tak půjde koník ke kámošce zatím a socializace až v březnu i se štěndama https://www.vetrnapaseka.cz/ mají dva vrhy, takže masakéro 🙂
    Ti španělé jsou ale taky hezouni.
    A ta školička první lekce seznámení – zdarma. Mluvila jsem před chvílí s jednou holčinou moc miloučká, mají tam prý teď i štěnda maďárků, ve věku Koníka. Vlastně jsem na ně přišla díky FB – výmaráci, jedna paní je tam moc chválila.

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci, 2 týdny uživatelem  Denny.
    #40921 odpověď

cernej caj

denny
    tak skicka vypada super a skvely zes to mirce uz dohontala 😀

petrak
    tady sou furt celkem zbytky zmrzlyho snehu. ten kilak donprace priste muzes odchodit za me, klouze to, na kolena masakr, do orace se spozdenim 😀

zitra se ma.oteplit tak su zvedava

jinak teda snad se jeste ochladi a nasnezi, vcera sem videla dokonalou fotku zasneswnyho pradwsu od kamosky, jak tam byla ve stredu, boziiii fakt ledova nadhera, me se takovyhle vylety moc nepostestej nikdy 😀

jo no u jakuba sme chodivali hodne, meli tam i prijimani a maj tam.prave i drzak na svicky a svicky a muzes tam zapalit a budu kousek od tam 🙂

#40923 odpověď

Denny

A to jsem zapomněla na tutok chalupu úžasnou několikráte jsem tam byla, měli to lufťáci Pražáci 🙂 ale pán je už starší a mladí mají chalupy jinde.
    Je tam i vídejo, ale cena ehm to bude asi hódně.
    https://severo.ceskereality.cz/rodinne-domy/chalupy/?id=CBW2922720835&sfset=operace%3D0%7Cvybranna_obec%3Ddolni-poustevna%7Ctxt_obec_fill%3DDoln%25ED%2BPoustevna%7Cobec_k%3D562441%7Cobec_k_region%3D4%7Cobec_c%3D029980%7Cpouze_kod_obce%3D0%7Cnegacetypu%3D1%7Cid%3D%7Crozcestnik%3D%7Csf_regionalni_oblast%3Drumburksko%7Csf_d_regionalni_oblast%3D0%7Csf_kde%3D0%7Cscroll-y%3D812

• Odpověď byla upravena před 6 měsíci, 2 týdny uživatelem  Denny.
    #40926 odpověď

cernej caj

to je tak.na.penzioooon

#40927 odpověď

Denny

ale krásná viď?

#40928 odpověď

PetraK

Dennyky
    zrovna jsem se tadyk o tobě bavila s kolegyňkou, prý se máte přestěhovat,

tak já to doma řeknu!

mi můžeš udělat i k narozeninám

brejle, dífče. brejle už to chce, páč jsem psala že SI!! SI udělám, nikolif TI. vypadaj sice ty dvě slova podobně, ale to je tak šécko 😛

školička ale jen psí hotýlek
    a já myslela, že je tam i nějaký cvičení, aaha. Je fajn, že máš recence na školičku a dá se tam v pohodě dojet a úplně super je, že tam Hryzcová bé mít kamarádíčky!! Páč vižla vižle na tlapku jde 😀

černej čaj
    denny
    tak skicka vypada super

tak vona už něco dennyky namalovala? 😀 😀

do orace se spozdenim
    už zase ten oráč! 😀 😀 to bé asi ten… jak von se menoval? Přemek, ne? Přemek Oráč PrkenáPodlaha 😀 😀 😀

a budu kousek od tam
    to je dobře, to je dobře, že to takhle vyšlo

zasneswnyho pradwsu
    tady sem musela malinko bádat, wo co že go, pak ji došlo že to není nikde u Dawosu, ale že jde o Praděd 😀

#40929 odpověď

PetraK

Dennyky

krásná

krásná! Nádherná.Já vím, že tam máte poklady 🙂
    jak říká čajda – to je skorem na penzion 😀

#40930 odpověď

cernej caj

denny
    no rozhodne kraaasnaaa 🙂

petrak
    skolicka uaaa hruza 😀

pulka prqc. dne za nama:)

hele dotaz kdo si barvite hlavy doma potrebuju ty plastovy sroubovaci vejce po rukavicich (nesmi byt s dirkou aby tekly…)

#40932 odpověď

Denny

Já vím, že tam máte poklady
    ten největší poklad jsem JÁÁÁÁ 😀

taky jsem luštila čjdův příspěvek, hele jestli to není nějaká tajná abeceda totok?

No co se týče malování, tak to každým dnem výjde v Prdelajz novinách a
    taková podpásovka! Míla tam píše, že ty naše výtvory budou vystaveny v Kostelíčku tvl….to bude půlka Prdelajz němá úžasem! To aby přistavily sanitky.

čajdo rukavice mám ale ve vejci jsem je ještě nenašla, až budu dělat dortík mrknu se, jestli tam náhodou nejsou 😀
    p.s ani v oříšku jsem nigdá šatyčky nenašla, patrně proto, že by se tam na slona šatečky nevešly, to by mosel bejt kokosovej vořech 😀

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,007)
Odpověď na: Pro petruK leden 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: