Pro petruK leden 2019

Fóra Ostatní Pro petruK leden 2019

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,007)
  • Autor
    Denny

I dnes mame uzasne 🙂

Attachments:
    PetraK

maya

😀 😀 kantorek měl dycinky boží ftípky, to nezklame 😀

černej čaj

ahy tam sef nechtwl chodit

se ho zeptám 😀 😀

Dennyky
    žiš vy se máte. A já tiše tichoulince závidím tu možnost trénovat s mrnítkem to hezký přivolávání, chjooo, chjo. Když si vzpomenu jak jsem učila Bubinku, jak nadšeně pak přibíhala, tooo bylo krásný.:-)

Denny

Maya 😀 MUHEHEEEEE

Maya

Denny
    vy mate furt snih!
    jak dlouho ji budes davat ten oblecek? uz je zdravotne OK?

PetraK

Kdo jde na to rodinný běhání? Furt se chci vypravit do kina a furt mi to nevychází a šécko mi uteče, tak kdyby to bylo dobrý, že bych to zkusila nenechat utéct. Kdo dá recence?

PetraK

😀 😀 😀

cernej caj

video az doma ale mrknu aspon na trailer pak, jestli to zkouknout.

vtipny by ty spunti na vode co nam pousteli v autobuse ted.

jaaa uz chciii dneska domu…

zitra nestiham hrbitov, tak premyslim kde symbolicky nechat treba svicku ve meste, ale nenapada me nic…

Maya

tak psi taky, aby jim to nebylo lito

Potkají se dva psi.
    “Kam jdeš? ” ptá se jeden druhého.
    “Ale, jdu s blechama k veterináři.”
    “To máš blbý, já už je mám dva roky a ještě mi nemarodily.”

Koupíš si dva psy,
    dáš jim jména Jeden a Dva.
    Jeden ti uteče,
    ale furt máš Dva.

Kamarádky jdou k blondýně na oběd, jedna řekne: Já v tom mám chlup! Blondýna se otočí na psa a řekne: Puňto kolikrát jsem ti řekla že když budeš vařit nesmíš se v tom jídle válet!

Maya

PetraK
    ted jsem zrovna cetla recenzi na novinkach a docela to chvalili

kachna

Maya
    Taky věřim na plemenný specifika 😀

Denny

PetraK
    zaběhat si jdeme do kiná asik v subótu 🙂 eslivá bude mít Francesko malé autí.

na seznamu jsou i dobré recenze na ten film, tak se docela těšíme 🙂

Denny

Maya voeeee ftipy

tak koukám, že jsem napsala, to co ty 🙂

jinak ano u nás je krásně a venku si to užíváme a odpo se půjdem
    juknout k rybníčkům 🙂

cernej caj

denny
    tak snad kino klapne a poreferujes 🙂

maya
    😀 jo no vtipy paradni teda 😀

PetraK

černej čaj
    kde symbolicky nechat treba svicku ve meste,

kostel nemáš po cestě? kapličku někde nějakou? Případně čajdo prostě zapálíš tu svíčku doma přece. Je jedno, kde na toho člověka myslíš, důležitá je TA MYŠLENKA. Opravdu.

Maya
    “To máš blbý, já už je mám dva roky a ještě mi nemarodily.”
    😀 😀

Dennyky+Maya

taky jsem to právě četla, že by to mělo být dobrý, tak jsem zvědavá. Ty herce co tam hrajou mám ráda, takže si říkám, že by to mohlo vyjít.

Dennyky
    a venku si to užíváme
    To je PROVOKACE, já budu ješě hodinu a čtvrt v práci!!

Denny

Rybnicek + sluno za bytovkou 🙂

Attachments:
    cernej caj

petrak
    ja vim, ze jde o tu symboliku, ale chtela sem nekde, kde to mela rada a s tim kostelem.mi to doslo! dik! mam kostel zitra po ruce dokonce je normalne otevrenej a maj tam volne svicky takhke…

na hrbitove jsme s muzem byli dneska a vzal me na veceri:)

Mirka D

tak a volný den za mnou…
    na únor mám opět většinu dní odpolední-a kolegyně,jejíž přítel na to už nadával-že ona též víc odpoledních než ranních taky…
    by mě zajímalo proč to tak dělají…
    si osobně myslím kvůli šikovnosti-moc mě ty ranní práce nejdou-rychlostně
    tak radši odpeldní než by se nervovali bud pohledem -jak dlouuuuho házím pečivo+tím pádem pak nestíhám mražený včas do sedmi hodin
    pečení,když dělám tak taky nic moc,ale to je tím,že většinou ti co pečou mívají od půl paté a né od mě tam těch 20 minut chybí…
    no a chladák,to je jasný,ale ten moc nedostávám…
    ale,zase ta druhá kolegyně je šikovná a rychlá,tak to bude v něčem jiným-no nebudu si vytvářet doměnky…
    docházku na únor sem si četla až dnes…
    kromě 2 dní,mám všechny na jednu,kdy mi jede bus-což je super…
    jinak,kdyby mi jel i bus zpět-tak by mi odpolední nevadily celkem vůbec
    ale za to PENNY nemůže-at bych dělala,kde chtěla-a byly tam odolední tak,tak k nám jede poslední bus v 6 večer,ve svátek a víkendy v 7 večer…
    tak občas mě bere nějaká kolegyně,nebo vedoucí,tak sa uvidí
    Martin plánuje,že bude po neděli v nemocnici-kéž by,doufám,že s ním něco udělají–včra ho prý doktorka prohlídla-zvážila!!!!!!o mým telefonátě nemluvila a pozvala si ho na příští středu-s tím,že si před tím musí zajet do Brna…

no já si dala ráno delší vycházku-z bolavým kolenem-su hnup…
    hezky k hájence-od hájenky doprava ve vyjetých kolejích k vysílači-dolů kousek ke cvičáku a zpět k hájence a ve vyjetých kolejích od traktoru k lípě a zpět k hájence a dom
    první část se šla hezky-vyjeté koleje od osobáku-paní z hájenky jezdí kolem cvčáku dolů do dědiny a jak jsme aspon 2 měsíce v tu stranu nešli tak si psi běhali a četli zprávy,dobrý to bylo,jen zamračeno teda,ale dobrý
    od hájenky k lípě se začal aktivista Žeryk nudit a začal tahat klacek-ale,že si ho nosil a nevyštěkával tak jsem ho nechala,akorát Dafi se ho bála-ta si s klackama nehraje a bojí se s tím Žeryka-on jak to tahá dlouhý,tak ju s tím občas dloubne,od hájenky s kopečka už ho to přešlo a šupky hupky vyčesat snih a do postýlky po snídani-psi…já šla na nádobí
    máti mě uzemnila s tím,žew mám MARTINOVI OHŘÍVAT!!!ČAJ CO MU VČARA UVAŘILA,TAK JSEM JÍ ŘEKLA,ŽE KDYŽ ZVLÁDNE NA CELÝ ODPOLEDNE MIZET A CHODIT PĚŠKY!!!DO KOPCE DOM,TAK SI SNAD ČAJ OHŘIJE TAKY…
    jinak sem jí řekla,že mu vařím čaj každé ráno-uvařím oboum a mu donesu
    on zase dřív-půl roku dozadu před neschopenkou dělával doma kafe a večeře
    já ráno čaj-on večer kafe…
    no nic
    dala jsem vařit polívku z uzených kostí-Martin ju pak dodělal a sobě mnamozní mnamku
    2 knzarvy tunáka+těstoviny+nakrájený 2 papriky barevný+tvrdý sýr-miluju toto papů-když si člověk dá horký těstoviny-má teplý oběd,až to vychladne-má salát-to dva v jednom:D:D:D
    Martin si dal 2 vidličky…
    dali jsme si šlofíka a večerní vycházku ze psama-kousek k lípě a s každým na střídačku kousek cvičení před vratama -chůze u nohy a odložení-ted to tady chrní po jídle-a já du jíst…

Černejčaj-tak za mě popřej mamince vše nejlepší a paráda,že ste stihly hřbitov i véču,muž má jedičku s hvězdičkou teda,super
    co sis dala?
    mije mamka by měla dnes narozky tak si doma zapálím vonnou svíčku od švagrové,hřbitov jsme stihly v neděli,ale neměli jsme svíčku,jsme myslely,že bude na hřbitově,tak jsme tam mamce udělala křížek male ze šištiček a vyházela tam starý svíčky,jinak tam ještě krom nás někdo chodí-poznáme to podle svíček,nebo i výzdoby,ale je to někdo kdo chodí za bráchem,moc by nás s tatkem zajímalo kdo,ale fakt moc,si najmu detektiva asi:-)
    vtipy jsou super
    PetraK-v té kuchyni by byl dost rozdíl v penězích,jako fakt dost….né,že bych byla na peníze,ale….je rozdíl mít 5tisíc třeba a nemít….
    ale děkuju moc,sem si s tím kolenem asi právě nějak asi hla jak chodím v tom sněhu…
    film závidím.šla bych hned kurna teda,cůůů do kinečka-tam nebyla dest let…

cernej caj

MirkaD
    tak aspon ti to vychazi na autobus aspon do ty prace…

Tak tvoji mamince taky zapalim svicku 🙂 a su zvedava, kdo teda chodi za brachem, mozna nejakej kamarad?

no tak si zajed aspon sama do kina nebo v blansku s tatkou 🙂 jinak chodis i v zime s tema holema?

dala sem si veprovy s nivou a mandlovejma platkama, bylo to moooc dobry 🙂

Mirka D

děkuju
    jeee to byla teda taky mnamka to tvoje a jo s holema furt
    no v Blansku je stejný problém,není s kým…
    a sama-to fakt,není vono-odzkoušeno

cernej caj

MirkaD
    s tebou klidne do kina pujdu, dalo by se mozna i domluvit s muzem, ze by sel s nama (ma cz filmy rad) nebo te aspon pak hodil dom 🙂

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,007)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.