Pro petruK leden 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK leden 2019

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,007)
  • Autor
    Denny

Chtěla jsem číhat drápky hryzečkovi, ale je to hryzací háďátko takže jsme narychlo udělala jen šmik šmik před spaním a drápků zatím očíháno jen 5 🙂

Denny

MirkaD
    “o dárek k narozkám už má vybranej-chcu chodit s ženskou-bože s těma jeho hadrama furt…”
    Tak s tímhle mě točil často bejvalej, bóže tak jsem prostě jaká jsem princeznička v žůžových šatečkách ze mě prostě nigdá nebyla nebude….chjo.

čajdo
    nó rukavice už mám kožený pracovní, ale ty jí hrozně bavěj, suprově se hryžou a to si pak nevšímá žádnou hračku 🙂
    Včera jsem si psala s Věrkou co má Jumpíka (tomu je teď 5 měsíců) tak mi píše, do tří měsíců to byl masakr 😀

Denny

Hlásím nahóru: Hrnečku dost!

cernej caj

denny
    aby vas to nezasypalo.

no ja a hadry to je taky des, ja taku furt neco chcu 😀

treba ty moje 3 zimni bundy 😀 😀

Maya

Denny
    az bude prezubovat a vymeni tvoje ruce za nabytek, tak si budes jeste prat aby ti hlodala ruce 😀

Denny

Maya 🙂 jj už začíná hlodat židle v kuchyni, takje uklízím do obýváku.

čajdo tak to já taky často nutně potřebuju na sebe, ale nejsou to hadry holčičí.

Maya

ja mam tuhle ujetost jen na boty nastesti, na hadry ne, nesnasim novy obleceni a kupovani obleceni uz tuplem
    ale boty, to je jina 😀

cernej caj

Denny
    tak pri tvy vejsce chapu, sem.si byla koupit vetrovku a damska XL mi byla tak akorat ale kratky rukavy (mam rada schovamy dlane) tak sem vzala taky panskou ale jinak kupuju holcici protoze chlapecci nemaj tak velky zadnice a tudiz v ramneou mam.nedostatky a na zadku prebytky:D

cernej caj

maya
    ja mam problem s vecnou nespokojenosti zas:D jakoze bunda v lete je moc tezka tak vesticku prikoipit, tak mam bundu a vestu a ted musim do skotska resit novou vestu protoze nechci mit spacak i vestu peri kvuli vlhkosti…

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Tak kurnik, kde je ten sníh?? Kdo to tady řídí? Se sype už od rána a furt nikde nic. ráno vichr a fujavice, to nebylo venčení, to byl trest trošku, páč jsem neviděla ničehož jak fučelo a lilo mi z toho z očí.

Maya
    , nesnasim novy obleceni a kupovani obleceni uz tuplem
    ale boty, to je jina
    taky nesnáším nakupování, úplně hrozně moc, hrozně moc. A boty mi naščestí zpravidla nosí jéžišek, takže tam to mám zařízený. A ty letní ty si vy beru na netu.

Dennyky
    Hlásím nahóru: Hrnečku dost!
    to máš blbě, máš hlásit nahóru : Hrnečku – do Prahé sypej!

Chtěla jsem číhat drápky hryzečkovi, ale je to hryzací háďátko
    😀 😀 ach bože, moje představivost 😀 😀 😀 aneb :

vidím žižlu mrňatou,
    ana se v klubko svíjí
    a vidim Dennyky vyřízenou,
    ana si hadr na hlavu dává a střihání vzdává 😀 😀 😀

víc nestihnu dočíst, jdu k náměstkoj.

Denny

čajdo
    ja mam problem s vecnou nespokojenosti zas:D j
    ano ano, to jsem si všimla 🙂

ono nejde ani tak o tu výšku, jako o praktičnost a o to, v čem se cítím pohodlně…a když už se mi líběj nějaký šatéčky, tak k nim setjně nemají tak trochu botéčky na mě….

Maya jo na boty jsem taky ouchyl, nakonec ale stejně nosím jen ty nejpohodlnější…na podzim jsem chtěla vytáhnout takové kožené trochen na podpatku aspoň do práse, ale nakonec jsem to vzdala, kvůli dlažebním kostkám a nerovností chodníku, páč blbej krok, kolínko s přetrženým vazem přecvakne a ležím 🙂 a to teda nutně nepotřebuju…navíc ještě se mi nelíběj silnější ženský když nosí podpatky a v téhle skupině už bohužel sem 🙁

cernej caj

petrak
    tak.skoda ze taje a nezustava

dwnny
    ale prece holcici obleceni je skoro stejny jako klucici akorat je rozmerove jiny, holcici rifle cekam.ze maj proste tvar prispuseby zensky postave a klucici rifle sou prizpusobeny panskym tvarum stejne jako damska.bunda je proste sirsi pres zadek a panska uzsi a sirsi v ramenou zas ale jako z hlediska funkxnosti nevidim rozdil.mezi holcicima a klucicima oblecenima… naopak holcici maskace proste mi lip sedej nez klucici maskace 😀 takze su rada ze nejsu dvoumetrova a nemusim kupovat klucici velikosti 😀

Maya

Denny
    tak jak taky nosim spis prakticky boty, podpatky vůbec
    ale v takovejch je vyber taky, ted na me na fb furt vyskakuje reklama na uplne bozi barevny kotnikace, tak se vzdycky pokocham 😀

PetraK

černej čaj
    tak to s tou masáží to by mě taky vytočilo, protože to je ale jeho chyba. blbý je, že se to člověku obvykle hůř říká a řeší.

Dennyky – hele vona spala Hryznice celou noc?? No to je krása! a ani se nepodojila v noci? To je nejšikovnější!!

začít mudlat něco hojivýho, ranky jsem večer natírala Hemagelem.

měsíčkový olej

Mirka D

Černejčaj-jo vy máte některý věci s Martinem společný:-)
    no on prostě rád nakupuje hadry-JÁ NE
    on hlavně at je to značkový,nebo aspon nový
    mě u některých věcí neva-že jsou z bazaru-mám tak tři vesty do práce-třba-2 tenší červyný-který nosím i v létě kvůli klimatizaci
    jednu tlustší černou za stovku tu nosím ted a je fakt
    rifle nějaký taky do práce a mikiny a svetry-bud ke psům,nebo do práce
    to si říkám,že mě šatit nemůže být takovej problém-protože prostě sice mám spotřebu oblečení kvůli vrstvení-ale nemusím mít nutně nový
    boty nesnáším nakupovat hrozně a taky jich mám fakt málo-jedny zimní do sněhu fakt naprd ted třeba:-(
    jediný co mě baví nakupovat jsou knížky a věci na psy
    no a zas-u knížek mě limituje místo
    a u psích věcí-kupuju až je rozbitý něco takže jednou za 10-20 let
    nehledě k tomu,že tam se mi víc líbí věci na velký psi-takovej krásnej koženej zdobenej obojek na velkýho krátkosrstýho psa…třeba
    +fšecky vodítka od gapay-který na malý jsou velký-mají velký karabiny…
    takže od gapay-vodítko jen na šrěně mám na Žeryka-a to mi zas přijde zbytečně krátký-no on je stejně na volno,nebo u silnice v dědině…ale i tak…
    s inzerátem-no to bys právě měla pravdu-ono farma rovná se práce-že
    a těžko bych tomu chlapovi vysvětlovala,že s kloubama v pr…nebudu dělat skorem nic…ale,kdyby to nějakej pochopil,byl by to zázrak…
    chlapa z dědiny jsem měla ve 20-byly jsme spolu rok a půl
    na prvním místě až na desátým -práce,práce,práce
    barák,dvůr,zvířata,pole……měli křížence kavkaze,prase,zvířata
    tam mě rázně vysvětlily,že ze cvičením psů,cvičákem,vycházkama a tak by tam byl konec….vycházky jo,ale po práci…
    no byla jsem tam za línou holku-a to jsem sázela brambory,makala na zahradě a tak…takž mě nebrat na farmu-mě teda ne!!!!!:D:D:D
    jo ještě s těma bundama tteda-zas jako zimní,když jsou 2-kvůli praní,že
    já mám ted jednu na slušno-černou dlouhou
    jednu psí a v BK z bazaru na slušno
    no a když se jedna pere…tak u psů beru podzimní a vrstvím se
    a na slušno přes volný dny no…

Denny-hele boty já mám taky všecky sportovní,protože chodím přes polnačku a mám vyklavý kotníky,ale tak by to chtělo nějaký černý slušný polobotky
    na pohřeb,do divadla a tak
    jako,když mi umřel brácha,tak jediný boty na podptku jsem měla do červeného odstínu kožený,že,jinak botasky,tak jsem šla v kozačkách -1.září…no naštěstí bylo fakt chladno a pršelo…

Maya

cernejcaj
    tak tipuju, ze denyky ma na mysli ze za holcici obleceni jsou povetsinou povazovany saty a boty na podpatku a vicemene vsechno upnuty na telo
    kdezto pansky jsou volny gate a volny tricko nebo kosile
    to co rikas ty je spis unisex a i tak to s damskym strihem je na telo upntuy, kvuli tomu mam taky radsi pansky tricka nebo kosile, protoze jsou volnejsi, navic damskou kosili padnouci ani nekoupim, protoze bud je mi to maly pres prsa tim jak je to upnuty a nebo velky v ramenou zasevky uz se dneska moc nevedou, do vseho vrznou elastan, jenze s tim vypasovanim to akosi to nestaci

cernej caj

Maya
    aha takhle no je fakt ze trebq rifle.kupuju na bazaru siroky strihy, bezmy rigfle ten moderni slimky kdyz mam lytko tlusty jak dnesni holky stehna 😀

MirkaD
    ja na bazaru dost kupuju kalhoty, ale bundy a mkikiny mam dost specificky pozadavky na material a strih a to sou veci co se na bazaru malo prodavaj, tak radsi bych taky mela vse z druhe ruky krz finance, je me lito za to davat za novy kdyz trochu noseny by stalo pulku ale nesezenu nicehoz 😀

no prave farmar chce farmarku to je taky blby 😀

PetraK

Mirka D.
    že tam se mi víc líbí věci na velký psi-

a tak ….. nechtěla bys nějakýho, volnýho?? Vo jednom bych i věděla 😀

Práce a život na farmě, zvlášť v kombinaci živočišná a rostlinná, je asi dost náročný, to si tak nějak neumíme představit, tý práce tam bude habakůk. Nicméně i na normální život by si člověk měl najít čas. Když to někoho baví v tom obřím rozsahu, tak jasný, ale neměl by mít za línýho někoho, kdo to až takhle nemá.

PetraK

jo..a…. jsem na tom tetkon podobně jak Dennyky.
    Cestou dom jsem dostala chuť na zelňáky, tak jsem se dala do výroby. Povedly se velice, jen teda tetkon zelňákama je cítit celá ulice :D.
    Tjo nejde to vyvětrat!!! Ale asi lepčí než ten počůranej koberec, to je fakt 😀

cernej caj

petrak
    jo jinak basnicka husa a trefna:D 😀

ono si hodne lidi na tech farmach a vesnici h ale aji jemuzou oddechnout pac ta prace proste nikdy nekonci a pak to stigma lenocha proste nikdy neoddelas i kdybys delala skoro vse a vecer si na hodinu lehla do vay, ses jasnq

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,007)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.