Pro petruK leden 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK leden 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,006 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  PetraK a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 2 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,007)
  • Autor

cernej caj

denny
    ma.je.kolega ale stezoval.si myslim ze ho drou na.pate, jinak vypadaly celkem dobre

#39142 odpověď

PetraK

Dennyky
    Nemá někdo zkušenost s těmato botkama
    nemá, ale vypadaj velmi vzhledně

#39143 odpověď

Mirka D

no s těma dětma-nemám a mít nebudu-ale když to vezmu podle kamarádek v BK-tak chodí s děckama ven,i výlety-ale to je tím,že jsou takové-turisticky chodící
    chodily před dětma-tak chodí s nimi i když ta jedna z té prahy tak spíš výlety,+hory a tak-a hodně dovolený,kde jsou věci pro děti
    ale jinak výlety taky a jejich malá jí za to nadávala :-)že je furt někde tahá:-)
    taky myslím jedno dítě chodí do skauta
    když to vezmu zde z okolí jak potkává, lidi s dětma-tak na vycházky s něma chodí+dětský krásný hřiště tady je-ale tím,že nevím kolik je tady vlastně dětí a tak tak neumím číct jak moc
    ale jo děti občas potkáváme-a zajíce v přírodě taky-takže tady by to děti mohli vidět-i zajíce,srnky,kánata,bažanty-ti nám lícou večer i ráno ze zahrady no a švagrový s dětma chodí všechny ven-jedna les za barákem a miluje les a stromy
    druhá na vycházky ze psama
    a rodiče s vnoučatama tady-les,les,les,na kolo
    v létě koupaliště,počítač babi s dědou nemají a kluci tady nemají tablety…
    takže venku a lítat+tv

#39144 odpověď

Maya

Denny
    tak u nas hodne lidi jezdi s detma na takovy ty ruzny detsky akce a detsky zazitky, ale mozna je to tim, ze tady kolem Prahy je toho urcite vic nez tam u vas
    a ten zbytek alespon nuti deti do vsemoznejch krouzku
    jo, taky znam lidi, kteri na ty deti prdej, ale jsou teda ve vyrazny mensine
    botky jsou krasny, tyhle konkretni neznam, mela jsem kdysi jedny nagaby, jako byly super a drzely a hezky se v nich chodilo, ale priserne drely na pate a po case mě prestalo bavit mit furt rozedreny paty, tak ac byly jeste pouzitelny, letely do popelnice

#39145 odpověď

Mirka D

tak vycházka ve sněhu číslo 2 a delší
    no nesněžilo,ale nasněžený dost,takže navrch k lípě-Dafi šla ve stopách traktoru nebo čeho-od ní kolem lesa k hájence-do lesa kvůli zvěři ne,at mají klid a od hájenky zpět
    Žeryk si našel zábavu,kterou jsem první měssíc co byl u nás odnaučovala
    budu nosit klacky a řvát na vás at mě je házíte a celou vycházku budete házet-nebo já budu štěkat…
    bezvadná věc,když byl taky,přiváděly mě tyto vycházky spolehlivě do blázince,jen tatka byl nadšenej jak Žeryk tahá z lesa klády
    takže větev vyhrabat a blbnout s ní a řvát na mě at hážu
    jak na potvoru-žádná hračka,u mě nic-sem to vždycky měnila za hračky
    nebo jsem narvala košík a on zjistil,že s košíkem nic tak neotravoval…
    naštěstí se u lípy cestou zpět vynořil jezdec na koni,šupli do lesa,já odchytla užaslýho Žeryka,ten několik metrů rejdil na vodítku a hledal koníka pod sněhem nebo co a pak teda šup z kopečeka dom
    poté co jsem si málem rozbila hubu-tak jsem kašlala na to,že mi zas šlape za čapama s vyvrácenou hlavou
    nejlíp to řeší dnes psi rodičů-vylezou ven sednou si na uhrabanej dvůr,na zahradu nejdou na vycházku taky a pak se zvednou a jdou dom…
    nějaký udržování kondičky je nebere
    sem si vzpoměla na radu kynologa asi Honzy Dubovýho nebo koho-měl ovčáky teda,že běháním psa ve sněhu posílí svaly a plíce,zvýší se kondička a tak-no kdyby měl dnešního knírače-s chlupatýma nohama,tak by se modlil aby vůbec nikdy nesněžilo

jinak na radiožurnálu jsem posloucahala rozhovor veterináře a je hodně pro kastrace
    dokonce tam říká,že ze zvyšujícím se počtem let feny se zvyšuje riziko nádorů,když nemá štěnata…
    je to normálně na You Tube-nějaký doktor Skala

#39146 odpověď

cernej caj

mirkad
    tak jestli se riziko zvysuje bez stenat to etusim ale.je oravda ze fen s nadorama a.potizema.zwnskyho ustroji je dost a kastrovany feny sou mimo.zvyseny riziko…

maya
    hm tak stejna zkusenost jak sef – asi nejak blbej strih:(

swm.byla na lamaci masazi, chtela swm.jen hodinu jinak mivam hodinu a pul kvuli te 14 denni neschipence tak mi dal hodinu a pul a ja mam do vyplaty pristi pondeli v penezence 50kc pac sem platila o 400 vic, nez sem cekala a su z toho fakt nadsena. Jasne, muz mi pujci ale tohle me stve ze se na necem domluvime a je to jinak a ja delam prescasy at trochu nasetrim na to skotsko a ted zas budu za kokota ze mi to bude chybet az budu posilat po vyplate na letenku kamosovi, proste jak u dementu abych cekala ze dospely lidi dokazdou udrzet domluvenou vec to chci asi moc

#39147 odpověď

cernej caj

mirkad a co nejkay ty mestsky nesmeky na to namrzlo

#39149 odpověď

Mirka D

njn tak to je blbý s tou domluvou,to by mě vytočilo taky,nesnáším,když se na něčem domluvím a je to takhle,já už teda hodně věcí se snažím po výplplatě teda-jako ted myslím domlouvat si Blansko po výplatě a tak
    no mě Martin zas otravuje-v úvozovkách řečeno:D že dárek k narozkám
    chápeš-sem se ještě nezpamatovala s Vánoc a ted narozky-jeho otec cca za 2 týdny + Martin-teoreticky i má mamka je leden,že ale tak tam návštěva hřbitova,to nic,že
    ale prostě mu říkám-tvl-ještě nemáš vyřešený boty vod jéžiška?ty co jsou mu malý tam vracel v pátek… a votravuješ s narozkama?:D:D:D
    jo dárek k narozkám už má vybranej-chcu chodit s ženskou-bože s těma jeho hadrama furt…
    tak má vybranou bundu podzimní,rodiče mu koupí kuchařskou zástěru-protože má jen jednu a on bez zástěry nevaří-no mám pro něj schované termotriko z penny-tak bude mít třetí na doma a do té doby se snad ještě něco v obcodě co bych mu mohla pořídit objeví…
    třeba ted ocela nosí nákrčník co má taky od nás,no uvidíme co uvidíme,jestli něco uvidíme-zas nejsme textil,že…ale třba u nás ještě něco co ještě od nás nemá-přistane

jo a to si tomu člověku asi pak jaksi neřekla,že domluva huž před tím byla jiná,že?to už asi blbý,že?

#39151 odpověď

cernej caj

MirkaD
    no rekla ale co uz sem mela delat kdyz sem zjistila ze me masakroval hodinu a pul, to uz proste zaplatit musis, ze jo…

No tak snad mu jeste neco malyho vymyslis, ale tak tricko by mohlo stacit a treba nejakej zakusek? objednat treba nejakej lehkej tvarohovej aby to mohl?

#39152 odpověď

Mirka D

no jo no-to už musíš-no,je to někdy domluva,že s těma lidma
    no zákusek-když on ted toho mos nesní,fšecko rzrýpe-my vydatně krmíme slepice-jak ted denně nakupoval,vždy po práci-tak ted jednou za 3-4dny
    k obědu dnes -trochu špenátu+volské oko,ráno půl rohlíku ze sýrem
    to dřív,když to měl v pohodě,ta jsem se schovávala i ze psama a andulkama
    aby nás nesnědl taky:-)
    to toho snědl šílený množstvííí,ted oproti tomu skoro nic,je fakt dost hubenej-před tím byl taky hubenej,ale tak furt jedl-ale hodně toho to vyvenčil-prostě něco snědl a za vteřinu na wc
    ale ted jí mega,mega málo

#39153 odpověď

cernej caj

MirkaD
    jo sem prave myslela neco lehkyho, co by mohl treba i objednat z brna ale jak pises asi by bylo tezky trefit aby to sedlo a tak aspon se zatim nemusis bat o svuj holej zivot 😀

#39154 odpověď

Mirka D

no o život se nebojím,ale zas bych nerada doma do něj viděla jak do hubený kozy-zas nemusím vidět jak vypadá vevnitř-zvenku vidím i ksti-on bude za chvílu jak atlas anatomie:D

#39155 odpověď

cernej caj

MirkaD
    jen pockej, az bude po vysetrenich a bude se to resit, tak sni andulky i psi a pak sezere i Mirku a pak pukne:D

#39161 odpověď

Mirka D

ty jo-pohádka o otesánkovi v reálu-já pomřu:D:D:D
    počky-já je snad včas rozdám i ze sebou
    inzerát-mladá/no dobře mladá-už ne
    tak ještě né stará-164cm/60+++hodně
    moré oči
    šedivějící hnědé vlasy-mám 3-možná už 4 stříbrné vlasy
    a máme phádku o třech stříbrných vlasech….
    se závazky-jeden malá knírač-fena-uštěkaná,věčně něco žroucí-nejčastěji zaječí bobky…krade majetek…
    druhý závazek-pes-kříženec,uvrčený,občas není li po jeho kouše,vyžaduje neustálé házení hraček-oba psi dobří hlídači-potencionální zloděj čaem ohluchne

další závazky-párek uřvaných a ulítaných andulek,velice často provozující sex
    andulka holčička-šikanuje a bije-andulčího chlapečka nechce ho moc pouštet k jídlu
    majetek-vlastní-knížky,knihovna,sbírka alb s fotkama-prvních tak 19-nevalné kvality a sbírka citátů
    zn.-vlastní dům s pozemkem vítán

#39162 odpověď

Maya

MirkaD
    ty si děláš srandu, ale stačí kouknout na ifaunu do seznamovací rubriky a chlapů někde z farmy, co hledaj ženskou a zvířata jim nevaděj, je tam hafo, ty bys mohla přehazovat vidlema 😀

#39163 odpověď

Maya
    #39170 odpověď

cernej caj

tak dneska zas dost divoky sny, napred sem sla do gulagu, pak sem.videla.jak povrazdili moje spoluvezne 😀 to sem se vzbudila, pak sem.nemohla usnout ale ani sem.nebyla schopna vstavat na autobus v 5 tak jedu zas az ted.

Ferinka mazlinka jak je haravice tak je klasicky 2x pritulnejsi, takze sem drbala psa a uz u nas po vcetejsim.snehu prakticky ani pamatky.

Dneska odpo budem s muzem, rikal, ze me veme na veceri, tak to abych se tesila na nejakou dobrotu 😀

o vikendu jedem na vandr ale kvuli harani nebudu brat feri, pac ty noci s tema psama navolno to nepotrebuju

MirkaD
    zapomelas ze dafi se musi nosit:D ale jako pobavilo, ty tvoje popisy sou fakt tak skvele dycky napsany ze se u toho smeju pod vousy

Maya
    ja myslim ze i mirka by pak misto cteni ve vane musela prehazovat vidlema:D

#39172 odpověď

Denny

Morgen středeční zasněženej už i v díí píí 🙂
    Tak pipí včera usnula ve 20hod, kolem 22té se na chvíli vzbudila, co by tak jako
    mohla chvilku pohryzat, ale nakonec se nějak zasunula pod peřinu a usnula. Proto taky ráno vstala půl hoďky před budíkem, ale tak neva, procedila jsem tymiánový sirupek, uklidila nádobí, to už tancovala u linky a pak u misky :-).
    Prdloušek roztomilej, jen ty moje vožraný ruce, ták pálej…mosím si na ně začít mudlat něco hojivýho, ranky jsem večer natírala Hemagelem.

#39173 odpověď

Denny

Chtěla jsem vám vokázat videjko s orlicí z 29.12.2018 kdy tu byl Vojta, ale nende mi to sem připojit, tak jsem je odeslala čajdě na mejlík třeba jí to půjde 🙂

#39175 odpověď

cernej caj

Denny
    snad se to bude dobre hojit nebo me napada nejaky rukavice nebo stary triko co by nevadilo trochu ozrany rukavy?

tak to vydrzela krasne spinkat celou noc skoro 🙂

orlice vecer nahodim

Prohlížíte 20 příspěvků - 21 z 40 (celkem z 1,007)
Odpověď na: Pro petruK leden 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: