Pro petruK kveten 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK kveten 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,005 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  PetraK a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,006)
  • Autor

Maya

PetraK
    hele bydlej v Ricanech, tak si muzete zajet
    uz jim to udelal nekolikrat a kolegyne rikala ze ma dojem, ze to je v situaci, kdy jsou tam proste oni s nim, kocour je asi brani bo prej videla z okna nekolikrat jak sedi na stejnym miste a kolem za plotem chodi psi a nic
    kazdopadne prej vizla byla vydesena a hledala zastani u tech deti, ale ty samo nic
    asi bude mit trauma z kocek uz nafurt
    ano, kolegyne rikala, ze litala za nima a snazila se kocoura odehnat bo vzit ho do naruce se bala bo volat na nej nema smysl 😀

#52240 odpověď

cernej caj

Maya
    jo kdyz mas nejaky jejich pojisteni tak za to je asi 50 sleva taky dolu z toho kila

jinak teda bojovej kocour dobry, no, s kockou venku tezko asi stopro zajistis, at se nikomu nic nestane ale blby s detma

#52243 odpověď

Denny

Mame tu peti leteho Jenicka tak si s Koniky hrajou

Attachments:
    #52245 odpověď

cernej caj

denny
    co to ma konev za stehenni kost v tlame? 😀

#52246 odpověď

Denny

To bylo to druhy dite 😀

#52247 odpověď

cernej caj

denny
    😀 tak to jo 😀

#52248 odpověď

Denny

Dve jsou moc 🙂 neee to byla vetev ktera tak vypadala

#52252 odpověď

Fifi

Rrumstajn,
    hlasim se k oblibovatelum Lidlu a taky panikarim, kdyz se me neco ve vode dotkne.
    Pan Pampeliska zase odchmyren z casti chmyri, to nebere konce. Ruzice se nutne musela zarlivacky pak samoze taky cesat.

Dennyky
    To bylo to druhy dite
    Ty si vul. 😀 Ale fakt to tak vypada. 🙂 Sikovna Konefka, ze sama zacla plovat. To mela Ruzice podobny, cachtat se po pupik, satrat nozenkama po dne, delat bubliny, no a pak ji jednou neco zaujalo o kus dal na hladine a zjistila, ze plave. 🙂 To samy Troldas, ten byl teda samoze opatrnejsi, ale zabraly piskoty na hladinu kousek od nej a ted je plovec profi uplnej, sam od sebe. Jo, ale ma asi v hlave podobny bubaky jak Esuska a zdejsi dalsi. Se ho jednou ve vode dotknul nakej klacek plovouci a malem se utopil, jak se leknul a padlil zpet. 😀 Na tom miste pak odmital do vody i vlezt.

#52254 odpověď

kachna

Mame tu peti leteho Jenicka tak si s Koniky hrajou

to je strašně hezká fotka.

Nám včéra spadnul flekatý pes do bazénu. A překvapila, holka, doplavala ke schůdkům a dostala by se asi ven i sama.

#52255 odpověď

kachna

Se ho jednou ve vode dotknul nakej klacek plovouci a malem se utopil

kdysi se mi málem utopil pitbul, páč chtěl v lednu z vody vytáhnout PŘESNĚ TENHLE KLACÍČEK. Byl to poměrně mohutnej a živej kořen nějaký vrby.

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem  kachna.
    #52257 odpověď

PetraK

Bože to byla paráda majne líbe Kindr, krásná procházka s báječnejma čoklidama, teď to šécko odpadlo a já můžu tím pádem připravit na zítra malý čtenářský překvápko 🙂

Maya

hele bydlej v Ricanech, tak si muzete zajet
    😀 to nejni daleko, to je fakt 😀 😀 škoda, že už nejezdíme za ségrou, to bych to možná fakt i využila 😀 srdnatýho kocoura. Jen teda aby jí voči nechal 😀
    Je teda drsnej hošík, asi bojový vemeno nějaký? 😀

Dennyky

To bylo to druhy dite

😀 😀 😀 ty si stračenááááá, vyhráváš první cenu 😀

Fifi
    Ruzice se nutne musela zarlivacky pak samoze taky cesat.

no aby ne, je to modelína ne? 😀

Se ho jednou ve vode dotknul nakej klacek plovouci a malem se utopil,

😀 to měl Ešus jednou taky 😀 a bylo to děsně ftipný 😀
    Tali má ráda skákat do vody z vejšky.

#52262 odpověď

cernej caj

fifi
    taky sem zvazovala dnes cesani ale jen sem vytrhala par chomacku rukou kdyz mi tu lezela pod zidli 😀 😀

ale fakt ta troldi srst vubec nevypada na prvni pohled z fotek ze ji ma takovouhle jemnockou na to cesani, vidim ruzici jak chtela byt taky cesana 😀 vzpomela sem si na timicka, jak se vzdycky celej kroutil a lisal, ze chce cesat, jak to pro nej bylo maximalni zvireci nebe…

#52263 odpověď

cernej caj

petrak
    tesim se na clanek, je skvely mit moznost byt tak trochu online u nich 🙂

#52264 odpověď

PetraK

černej čaj
    nevypada na prvni pohled z fotek ze ji ma takovouhle jemnockou na to cesan

viď? já bych čekala, že bude mít srst třeba nějak jako Tali, nebo tak, ale rozhodně ne, že místo podlíkaček bude mít tepláky z angoráka 😀

je skvely mit moznost byt tak trochu online u nich
    tohle je trochu překvápko. Není to u nich, ale……… vlastně u něj 🙂

#52265 odpověď

Fifi

tohle je trochu překvápko. Není to u nich, ale……… vlastně u něj
    Spojuju dva liny, uvareny neurony a mozna, ze tucham? A tesim se, esli sem se strefila! 🙂
    že bude mít srst třeba nějak jako Tali, nebo tak, ale rozhodně ne, že místo podlíkaček bude mít tepláky z angoráka
    JO! Pampeliska je navic angorak! Ne, fakt neni vo co stat. Pritom ale schne hrozne rychle, to Ruzice ma nula nic z jemny podsady a usycha treba hodinu, dve, ta ma zase strasne hustou tu kryci srst.

Kachno
    páč chtěl v lednu z vody vytáhnout PŘESNĚ TENHLE KLACÍČEK. Byl to poměrně mohutnej a živej kořen nějaký vrby.
    Blbeckove jsou to! Nekterej se utopi malem ze strachu, druhej z nadmerny udatnosti. To se mi stalo s nebostikem rtw Bernaskem, ten jumpnul do rozvodnenyho Labicka, se mu tam libil klacek a zacalo ho to unaset, uz sem se videla, jak to beru za nim. Vykormidloval to za zatackou do zatoky, nastesti.

#52266 odpověď

Fifi

Cajdo, este k tomuhle:
    ale fakt ta troldi srst vubec nevypada na prvni pohled z fotek ze ji ma takovouhle jemnockou na to cesani,
    On je celej takova bezvadna kombi vseho moznyho, stredni, klidny a vyrovnany vorisek. 😀 Lina, snezi, preperuje Pipinek takhle jen 2x rocne, coz muzu bejt rada, kdyz je kastrat. Predstava, ze by se mu srst zmenila v takovy ty chuchvalce a dredy po kastraci jak u nekterych dlouhosrstaku, ne, to si nepredstavuju. Vubec!
    A ty nikoho necesej, dobre, ze relaxujes, co zada, lepsi dneska, ty znudena? 🙂

#52267 odpověď

Maya

Loki má nohy takový jako Trolďák, jsem mu je taky obírala rukou neb jsem zjistila, že na tohle vůbec nemám hřeben, tím mým hrablem to podsadu z těhle krátkejch chlupů vůbec nebere a blešák je na to moc hustej
    loni takovou podsadu na nohách neměl, letos děsný, budu muset zakoupit nějakej normální hustej hřeben

#52273 odpověď

PetraK

kachna
    t PŘESNĚ TENHLE KLACÍČEK. Byl to poměrně mohutnej a živej kořen nějaký vrby.

ano znám. I když nešlo o pita, ale “jen” o teroše. Podobně se mi málem utopil Murphy, pako jedno

Fifi
    A tesim se, esli sem se strefila!

🙂 uvidíš za pár hodin 😀

navic angorak
    no podle fotky vyčesanejch chlupůch určitě 😀

#52274 odpověď

Fifi

Maya
    loni takovou podsadu na nohách neměl, letos děsný, budu muset zakoupit nějakej normální hustej hřeben
    Ja mam nakyho toho asi fake furmika a ten je na to zlatej. Stalo to par korun, treba by to Lokimu taky na hnatky zabralo, i kdyz nevim, on je chlupacec.
    Esusova
    uvidíš za pár hodin
    🙂 Uvidim zitra asi az vecir. Jsem zvedavson teda, ale jiste to bude pekny poctenicko.

#52275 odpověď

Maya

ježišmarja tohle jsem neměla vidět 😀
    https://opu.peklo.biz/p/19/06/18/1560880792.jpg

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,006)
Odpověď na: Pro petruK kveten 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: