Pro petruK kveten 2019

Fóra Ostatní Pro petruK kveten 2019

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,006)
  • Autor
    Denny

Prý super ubytko v Jizerkách
    http://www.bungalow.cz/

MirkaD
    m tě kšiltovku proti slunku,jo?
    čéče já bych ráda, ale vidělas někdy člověka s velkýma odstátýma ušima a
    kšiltovkou? Takže to nebudeš dál rozbírat ju :-DDD

Maya

cernejcaj
    to je nejakej sporici ucet?
    jo, ted to ctu, vypada to zajimave, se asi budu muset o dovoleny stavit ve sporce
    ja mam u sporky beznej ucet a platim 69 Kc za vedeni uctu a pak 5 korun kazdou platbu, coz mi nekdy naskace i na dve stovky
    jediny zdarma jsou vybery z bankovatu

Petrs01

dve stovky

tak si spočítej kolik bys ušetřila, kdybys byla už 10 let u bezpoplatkové.

Jak zvedá spořící úrok jedna banka, zvednou za chvíli i ostatní.

Petrs01

Teď jsem mrkla na svoji equabank – mám buď 1,2 nebo 1,3%. Ono je to stejně prd, pokud není člověk milionář (a pokud je, mají banky omezení). Důležitější je zaměřit se právě na ty poplatky – k čemu je mi roční úrok dvě stovky, kdybych totéž zaplatila každý měsíc na poplatcích?

cernej caj

MirkaD
    ja ten film nikdy nevidela ani 😀

Maya
    no prave ty zdrave finance sou za 100 mesicne ale 25 dolu kdyz tam chodi myslim vic nez 12t, tzn, vyplata a dalsich 25kc dolu za aspon jednu platbu kartou mesicne, tzn. pro me tech 50sleva a 50 platim, 200 mesicne je teda hodne, tech 50 mi prijde na hrane ale vnimam to tak ze maji hromady pobocek a maminky s detma z prdelakovu muzou v pohode sedet na pobocce kam sou zvykly chodit duchodci nez ze mam vse zadarmo ale kdyz potrebuju neco resit, ani nemam pobocku kam s tim jit…

ono me prijde, ze si stejne nepomuzes, co sem se divala na mbanku u ktere mam ucet taky, tak bych zas mesicne platila 30kc za to ze nemam obrat na karte, nebo jiny banky zas problem s bankomatama takze zaplatis 30kc za vyber z ciziho, nebo 30kc kdyz vyberes min nez 3000 a tak… tak jestli platit 50 a nestarat se o nic nebo platit 30 a vic protoze ono je sice vsechno zadarmo ale… tak si prestavuju jak u mbanky mam vse zadarmo ale platim 30kc ze nemam obrat na karte a 30kc za to nze nemam na uctu 3000 abych je mohla vybrat kdyz potrebuju jen 500, tak ono se to zas nastrada takhle…

Petrs01

mbank

ti mě tehdy tím poplatkem za kartu naštvali tak, že jsem od nich odešla. Fakt si nehodlám hlídat jestli kartou měsíčně zaplatím 200,-, když ročně přes kartu proteklo cca 50t. Takže z principu jinam.
    U Equa mám všechno normální zdarma (platí se zahraničí, ale to skoro všude a tam nejezdím). Platíš jen nesmysly navíc.
    Pobočka – k čemu? Když jsem zakládala mbank, přijel kurýr, nechal si podepsat smlouvu a bylo. Do Equa jsem jednou šla. A pak ještě jednou při změně občanky (tím mě taky dost naštvali). Kvůli výměně občanky jednou za 10 let ale přece nebudu řešit jestli má banka pobočku ve vedlejší vesnici nebo jestli teda musím někam jinam. A co jiného jako na pobočce?

cernej caj

Petrs01
    ja tim spis myslim to, ze sporka je sice v jistych ohledech drazsi, ale vnimam to tak, ze ta hromada pobocek taky poskytuje hromadu prace jinejm lidem, kteri by treba jinak ani praci nenasli nebo by to bylo slozity nekde z mensich mest a vesnic treba s detma, takze pokud mam nekde platit poplatky, je mi milejsi sporka tim, ze proste jsou ty pobocky dostupny i pro starsi lidi co to tak nezvladaj s technikou a tak, nez treba ty mbance, kde mi to prijde tuplem jako wtf.

jako samozrejme ze ja pobocku k nicemu nepotrebuju ale lidi jako muj tatinek proste jo a takhle si rikam, ze aspon muj poplatek = mzda pro takovou pracovnici, ze aspon si to oduvodnim takhle, coz proste u bezpobockovejch bank akceptovat ochotna nejsu vubec. Uz o ty zmene banky uvazuju nejakou dobu, ale zatim sem se jeste uplne nerozhodla…

divala sem se, ze u te equy sou vybery ze vsech bankomatu zdarma, tak to je docela necekany ze i u konkurence

PetraK

Dennyky
    k jste zapomněly na to nejdůležitější
    tvl dej s tim pokoj, tetkon se budu bát se už i sprchovat! 😀 😀

máš dost dneska viď?

že by první víkend v červci přijeli
    no…. škoda…. Lužický hory bejvaly tak krásný…:D tetkon z nich bude placka jak u Kolína 😀 😀 😀

ale už jí to jde s nožičkama pekně pod vodou
    to je rychlá, Ešus plaval dlouho na kolesovej parnik 😀 , počkej za chvíli bude házet šíbru 😀

Pijavice taky nebrat. Narozdíl vod toho Lidlu.

Mirka D.
    zelanina si myslím,že pěkná,akorát k večeru už není-a to nám chdí těch palet fákt hodně
    tak u nás ne, a to je jedno v jako denní dobu. Stejně s tím pečivem, je to fakt trága.

Denny

PetraK
    máš dost dneska viď?
    jako jak jako? 😀
    Pane Sysel…(tu reklamu myluju)

tetkon z nich bude placka jak u Kolína
    muheheeee no bude to prča 🙂 pipiny dvě.

Narozdíl vod toho Lidlu.
    v německém Lídlu je jednou týdně výprodej zeleniny, myslím v sobotu, páč
    němci na rozdíl od nás mají obchody zavřené. A dobře dělaj, stejně jako o svátcích.

Koníky není žádný parníky!
    Á za chvíli valíme na wellnes k Vlaďce do a k potůčku, hurá

PetraK

Dennyky

jako jak jako?

no dost jako bych řekla 😀

pane Sysel!! 😀 😀 miluju Sysel!

muheheeee no bude to prča 🙂 pipiny dvě.
    jako jo, ale kdo pak bude vodklízet tu přírodní katastrofu ? 😀

němci na rozdíl od nás mají obchody zavřené. A dobře dělaj, stejně jako o svátcích.

přesně, přesně, přesně!! tohle nechápu, že se to tady trpí. narozdíl od toho výprodeje, to tady nezavedou a nezavedou. Jak by se mi to šiklo pro čokle

Á za chvíli valíme na wellnes k Vlaďce do a k potůčku
    si to užij, my doufám, valíme do Kyšic

PetraK

Dennyky

Prý super ubytko v Jizerkách

ty jo to taky vypadá výborně! kam na to chodíš? jdu to hodit do ubytka.

cernej caj

Denny
    uzijte si velnes, su zvedava co vladce uplave tend 😀

petrak
    nektery obchody, myslim treba kaufland, maji pred zavirackou slevu na ty horsi kusy prej

PetraK

černej čaj
    maji pred zavirackou slevu na ty horsi kusy prej

fakt? tak to je výjimka teda.
    jako jasně akce jsou, ale že by byla u zeleniny sleva , že už je to ke konci otvíračky, tak to neznám.

cernej caj

PetraK
    https://www.skrblik.cz/blog/7-triku-jak-usetrit-v-kauflandu/

takze asi ne vzdy a vsude, ale asi se to da celkem osefovat, kdyz to ma clovek kousek a neni problem se tam stavit…

Maya

Petrs01
    tak bezpoplatkova neni zadna banka, tam kde jo maj pro me nesplnitelny podminky, obvykle ty platby kartou a podobny
    sporka me vyhovuje ze ma bankomaty vsude a v metru a tak, protoze jiny banky moc vybery zadara z cizejch bankomatu nemivaj

cernej caj

Maya
    tak si zarid aspon ten typ uctu moje zdrave finance, protoze vyplata ti tam asi chodi, 1platbu karto uzvladam splnit i ja, to bys snad taky dala ale i tak by to porad bylo aspon tech75kc a ne 200… to bych si nechala ucet zdarma u sporky kvuli vyplate bez posilani plateb + vybery (tusim 5kc?) a jinej na posilani tech plateb zadarmo treba od konkurence

Maya

ted mi tu kolegyne vypravela jak jeji kocour vcera napadnul pizlu kterou vencili nejaky vetsi deti, takze bohuzel pizlu nezvladali a nemohli tedy reflektovat na vyzvu k urychlenemu opustneni prostoru
    jako pro nezucastneneho pozorovatele to opet musela byt nezapomenutelna podivana 😀
    nastesti prej pizla byla mrstnejsi nez ovcak kdysi, tak snad odesla bez zraneni
    deti jen v soku a kolegyne se desi aby jim neprisli nadavat rodice tech deti
    jsem ji rikala at jim kdyz tak vynada taky ze nechaj vencit takoveho velkeho psa deti

Maya

cernejcaj
    jj, ja se tam stavim ve sporce o dovoleny, ted se tam nedostanu a vyptam se na to, jsem tam cetla i nce, ze je na to sleva i za penzijko a tak, tak uvidim, co mi reknou

PetraK

černej čaj
    dík za info, škoda, že máme právě kauf z ruky. no

maya

😀 bojovej kocour – to je peklo 😀 páč to je neovladatelný, chudera pižla teda

by se mi hodil pro Tali 😀

Petrs01

tak bezpoplatkova neni zadna banka

Equabank?

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,006)

Téma ‚Pro petruK kveten 2019’ nepřijímá nové odpovědi.