Pro petruK kveten 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK kveten 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 931 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 38 minut.

Prohlížíte 20 příspěvků - 781 z 800 (z 932 celkově)
  • Autor

PetraK

Fifi
    bo kdyz “zvlhnou” – to je teprva zraso!

jo zvlhlý jsou taky vynikající. Ještě připravím termosky na kávičku a meltu, ručník a žínku, jako máma, když jsme byli mrňavý a je to fertig.

pejskove budou obstarany a vy bez hlasu, klasika, ne? 🙂
    🙂
    Jojo, dneska jsem Danušce ještě dala poslední inštrukce , kdo má jakou misku a tak a budu doufat, že Tali bude za vzorňoucha

“do louže” – co to je, jak to vypada???
    🙂 , je to taková velmi zřídkavá a pomíjivá záležitost, já už si taky nemohla vzpomenout, když jsem ji po sto letech viděla. 🙁

Mirka D,
    ,je jak lusk,bez keců,vyjíždění
    no ale to je parádička, to mocinky moc gratuluju.

ona ty neschopenky moc necpe,
    možná by sis ale o ni měla říct, páč to už přecházíš hodně dlouho. Ona to pak odskáče pumpa. Takhle si ubližuješ víc, než je nutno

Jdu do peří, tak pokud se mi zítra nepodaří se připojit, tak tu moc nezlobte. a
    RRRRRAAAAAAAAAAAAAAAMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN

#51560 Odpověď

cernej caj

denny
    ja rozuma koc nedostala ale kvuli.kamosovi a dnes swm.cjela v 6 at se vyhnem.paraku no je pul 7 a cekaaaaam…. 😀

#51563 Odpověď

Maya

MirkaD
    fotku no nevim, by na ni byly akorat zeleny koule 😀
    cernejcaj
    vubec nechapu, jak muzete v tyhle vyhni vubec nekde chodit

#51564 Odpověď

PetraK

RRRRRRRRRAAAAAMMMMŠŠTÁÁÁJN!!!+!!

Tak se zase nepripojim majne liebe Kindr. A vypada to ze už asi nikdy 😁😁😁. Tak tu moc nezlobte a já vod vás budu pozdravovat strejdu Tildu, jo?😊

#51575 Odpověď

PetraK

Raaammmmmštáájn

WIR FAHREN!!!!!

#51579 Odpověď

Fifi

WIR FAHREN!!!!!
    Dobro dosli!
    Koukam, ze kolem Drazdan se to pekne mele/mlelo, snad bourky nebudou mit na Rumstajny dopad.

Mayo
    vubec nechapu, jak muzete v tyhle vyhni vubec nekde chodit
    Vid, taky nechapu. Z Cajdy asi je cernej varenej caj. 🙂

#51581 Odpověď

Denny

Cauky decka, doufam ze jsou Esusojc v pohode, pac v Usti Sodoma a u nas zacina Gomora 🙁

#51582 Odpověď

Denny

My jsme se pred chvili vrtily z uzasnyho koupanicka v potoce…a tvl, voda byla super!

Attachments:
    #51586 Odpověď

Fifi

Dennyky
    “Sodoma – Gomora”
    Koukam, jak to u vas praska, fiiha!
    Koupacka super, zavist.

#51588 Odpověď

Maya

Denny
    super, že tam máte takovejhle potok, u nás v tom bahňáku se nedá, ani Loki tam už moc nechce
    u nás trošku zahrmělo a sprchlo a už je klid a vedro, ale koukala jsem jak někde kroupy a tak, tak to bych zase nemusela 😀

#51589 Odpověď

Fifi

Jsem se akorat vratila z nocni protapky, se dalo konecne trochu dejchat pri 27. Ve velky dali se blejska, ale zatim neni slyset ani hrom. Tak uvidime, zda sem naka kapka vody zabloudi. Vraci se scenar sucho, sucho… Ruzice ma dost, postupne prodluzuju ty kondicni vychazky, dneska sem to otocila radsi driv, bo mela jazyk na veste a plouzila se. Vedra ji davaj zabrat asi v hojeni. A myslim na vsechny psi staricky ci nejak nemocny psiska, jak to davaj. O lidech ani nemluvim, lituju ridice busu, tramu atd.

#51604 Odpověď

Denny

Morgen ve spolek,
    ták nám krásně popršává jupí. To budou růst houbičky a nejen ty.
    No my jsme si to včera užily do plnejch, miluju Koníkojc radost ze života, mohli bychom se od ní učit 😀

Fifi
    Koukam, ze kolem Drazdan se to pekne mele
    á tak to jsem četla až teď, myslela jsem na to samé.

Maya jo potoky máme dva, Hraniční-to byl on, super tůňka a pak trochu “splav” myslela jsem si, že se Koníková bude bát ale prdky skákala jak kozneka. Luční- je taky čisťounkej, ten protéká “městečkem” ten je taky čistý, jsou v něm i pstroužci.

#51605 Odpověď

Denny

Reditelka 🙂

Attachments:
    #51607 Odpověď

Maya

Denny
    u nas bejval takovejhle potok driv, jsem se tam taky neco nachodila s Kimem, pak to povodne zanesly a bobri dorazili a ted uz je tam vsude vic bahna nez vody
    na rybniku udelali zakaz vstupu, toz voda na koupani nikde

#51609 Odpověď

Mirka D

Denny-potoky ti závidíme už 3-Maya,určitě Fifi-a já
    jak sem psala,když nesjedem autem do VÍCEMILIC,tak smůla…
    včera vichr,šla jsem s něma k hájence,k vyslílači a zpět-takové L-je to do kopce,ale nejdem v mokré vysoké trávě jak ke křížku
    a dnes k lípě-zase kopec-k hájence a dolů
    dělali jsme u lesa hledej -ztratil s kapesníčky papírovýni a míčkem,pár otoček,pacek…
    chodím ráno v sedm na větší vycházku-když mám dpolední,ale stjně už je teplo,
    ale aspon je stín,a vítr

Fifi-Martin od té dietoložky vyfásl 53 výživ,po kterých je mu hůř,ucpe se mu břicho a zas se kroutí…

PetraK-snad jste si užily koncert bez bouřek a hromobití????

#51610 Odpověď

Denny

Maya tak to je blbý, já to nějak nevnímala, když se Bukáček nekoupal,
    ale teď jsem ráda, že se dá a máme to všude kousek.
    A kdo chce venkovní bazén, tak v Sebnitz je moc hezkej venkovní, na celý den 5€. Kolem les, moc hezky je tam.

• Tato odpověď byla upravena před 4 dny, 12 hodiny uživatelem  Denny.
    #51614 Odpověď

Maya

pro Prazaky jak poznat klimatizovane a neklimatizovane tramvaje

S nastupujícími horkými dny je opět častějším tématem klimatizace ve vozidlech PID. Přikládáme obrázek, jak je to s…

Zveřejnil(a) Pražská integrovaná doprava dne Úterý 11. června 2019

pokud ovsem jak pisou ty klimatizovany maj otviraci okynka, tak je to podle mejch zkusenosti ta klimatizace akorat vyhozeny penize, protoze vzdycky! vzdycky! se najde nekolik debilu co ty okynka otevrou
    timto dekuji vlakovym elefantum, ze okynka otviraci nemaji neb v buse vzdycky trpim, protoze hlasit zavrete okynka uz prestalo ridice bavit davno, takze kdyz se tam pecu a predstavuju si jak by tam mohlo byt krasne nebejt tech debilu, tak je to zbytecnej stres

#51618 Odpověď

Denny

Maya jo tak to mi je jasný že lidi mají potřebu otevírat ta okénka.
    V našich vlacích to taky nejde ALE tam je občas tak klimoška nastavená tak, že je zima. Zima i mně, které je téměř pořád vedro…pak čék po hoďce vyleze ven a horko mu způsobí téměř infarkt.
    Ale dnes je venku kráááásně, tak se půjdu kuken na houby 😀

#51621 Odpověď

Maya
    #51624 Odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ

Prohlížíte 20 příspěvků - 781 z 800 (z 932 celkově)
Odpovědět: Pro petruK kveten 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o Vás: