Pro petruK kveten 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK kveten 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,005 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  PetraK a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,006)
  • Autor

cernej caj

ehm no tak jo. davam kveten a asi sme malo kecali ze nam duben vydrzel tak ouho 😀

#49367 odpověď

Petrs01

Tak to napravíme.
    7-9.6. jsme pryč. Západní Čechy jsou paráda, užij si to! A s tou stovkou rozumně, ať se zbytečně nezrakvíš.

#49369 odpověď

Denny

Čajdo já se jí zpetám, jestli bude ničit :-DDDD

Po práci jdu hned na úřad voliti!

#49370 odpověď

Maya

cernejcaj
    ty jo, to nosis tohle vsechno v jedny ponezence? docela odvaha
    ja v penezence nosim akorat kartu na penize a karty do obchodu nejakejch
    na doklady mam zvlast pouzde v kapse na zip v tasce a karty na bus a metro a pod mam v otevreny kapsicce v tasce, aby to slo rychlve vyndat
    proto taky musim mit kabelku, co ma vsechny tyhle kapsy + jeste kapsu na mobil a na penezenku a na cigara, zatim se mi dari 😀
    Denny
    hodny Koniky, to se mas, puberta uz byla? 😀

#49371 odpověď

Maya

se mi to neulozilo, dam to sem a je to i tam, toz teda sorry za dabl
    ja teda volit nejdu, popravde jsem ani neotevrela volebni listky

#49372 odpověď

cernej caj

Petrs01
    tak nekdy jindy, jinak nechces to tou postou? abys mohla fotit s brasnickou o 106 mela vic materialu k rozhodovani? 😀

Maya
    tak lip se mi hlida jedna penezenka nez 3 nejaky dalsi veci… proste mam.to vse u sebe a nehlidam 20 veci

#49373 odpověď

Denny

Maya v úterý jí bylo 7měsíců, puberta už je 🙂
    Venku na mě dosti peče, hlavně při lítání za ptákama…
    Taky jsem neotevřela, páč ty lidi neznám, vím jakou stranu a to mi asi stačí.
    Páč toho slovenskýho …… a ANO mám plný zuby

#49374 odpověď

Petrs01

nechces to tou postou?

Když já tuhle instituci z duše nenávidím a děsně nerada krmím. Pokud nepospícháš ty, nech to až se potkáme. Foťák asi o víkendu vyvenčím 😉

#49375 odpověď

cernej caj

Petrs01
    OK. ja postu nemam problem, vzdy vse ok 😀 ale jasny, neco pak vymyslime.

jinak by se dal asi i provazek do tech ocek a nosit pres rameno samotnej fotak…

Denny
    leti to desne, snad ji to nasicko vydrzi jak si predsravujes.

dost me rozbolo brisko, nemela sem tech pernickodatli snist celejch 140g 😀

#49377 odpověď

Denny

Děcka když budu sbírat bobky na koprologii, můžu dát všechny do jedné sklenice?

#49378 odpověď

Maya

cernejcaj
    no ale kdyby ti to ukradli nebo jsi to ztratila tak mas vsechno fuc, coz teda hlavne ty doklady a karty je na masli
    Denny
    uz 7 mesicu? jsem si myslela tak o mesic min, ale vlastne ji mas od vanoc, neumim pocitat asi 😀

#49379 odpověď

cernej caj

Denny
    nevim ja bych oznacila.datem.a dala.zvlast… ale nevim

maya
    stejne si to musis hlidat, budu radsi hlidat jednu vec nez 2 (penize zvlast a doklady zvlast) na druhou stranu pokud by mi ukradli celej batoh, je to jedno, ze to mam ve dvou castech… ale hlidat dve vwci je vzdycky vetsi voser, vidim to jak mam dva mobily tak je to dobry nokia.v kapse a za hodinu si vzpomenu ze placacku asi nemam… jak vcera neco sem ukazovala klukum na smartfounu a pak sem odesla bez nej ze pac nokia v kapse

#49380 odpověď

Denny

čajdo
    já se tu musím smát. ty máš fakt všechno složitější :-DDDD

Jinak já jsem z kapes nikdy peníze neztratila, ani nevyprala, jen mám občas takový to “výherní oblečení” že občas si v nějaké kapse najdu peníze 🙂

A zítra dopo jedeme vybrat lino 🙂

Maya no letí to, však už je to dáma 🙂

#49381 odpověď

cernej caj

Je zajimavy, ze penuze sem taky nax vyprapa a nextratila ale treba salinkarta mi uz parkrat z kapsy pri chuzi vypadla bebo se nalepi na telefon a kdyz ho vyndavam tak se odlepi a padne na zem… a ztratit 3 tacy dyz sevto stane na zacatku ctvrtleti nechces:D

#49382 odpověď

PetraK

černej čaj
    nj ale kdyz to je karta,

doklad nosím v kabelce, t jo, a na výletech třeba v ledvince. Prachy prostě volně ložený. Voni i vlastně říkají, že nikdy nemáš mít prachy, kartu a doklady pohromadě. Kvůli krádeži.

Maya

ty jo, to nosis tohle vsechno v jedny ponezence? docela odvaha
    koukám, že to vidíš stejně 😀

, puberta uz byla
    ne, to už by byla Dennyky zhroucená, tak kolem srpna bych řekla, že začne plakat. Moooc plakat:D 😀 😀

Dennyky
    tak mosím někde na bazaru koupit levně jetou přikrývku.
    přesně to je nejlepčí řešení. Já teď kupovala na chalupu dvě, obyč na ten gauč, jedna á 99 káčees na výprodej skladu

Jejda a my už jsme zas tady skončily.Čajdooooooooooooooooo díky moc, zase mi to uteklo mezi prstama. Jo a prej mám kontaktovat administrátora krzevá to, že je nějaká nová verze. Je to nutnýýýý, necííí novou verzi, kterou zase nebudu umět, neciiiii 😀

#49383 odpověď

Maya

cernejcaqj
    tak doklady mam v extra zapinaci kapsicce uvnitr tasky a vyndavam je jednou za rok, tak je nijakm exrra prave hlidat nemusim
    osobne mi to prijde min pravdepodobnejsi ze o ne prijdu, jedine ze by mi prave ukradili celou tasku, nez v penezecce, kterou vytahujes kazdej den
    rozhodne je pravdepodobnejsi, ze prijde o penezenku nez o celou tasku
    v kapse to byxch asi taky nemohla bo pak si vezmu jiny obleceni a co? budu bez penez? bych se ani nedostala do prace nebo z prace nekdy 😀

#49384 odpověď

Maya

PetraK
    mama si koupila ve vyprodejiskladu rucniky za 39 kc, naprosto prisernej material, tak je dala do verandy jako psi rucniky
    kdyz byli psi mokri, tak jsem na to nadavala co je to za des umelohmotnej co nesaje, ted jak lilo a byli i od bahna, tak ty wogo, s tim slo to bahno dolu jedna basen 😀

#49385 odpověď

PetraK

Dennyky
    puberta už je

neni.
    pardon, neni. to tě zatim jen tak volochtává 😛

Děcka když budu sbírat bobky na koprologii, můžu dát všechny do jedné sklenice?
    já myslim že se to i tak má dělat, ale to někde najdeš na netu.

takový to “výherní oblečení” že občas si v nějaké kapse najdu peníz
    viď? to miluju, zvlášť když se podaří dostat bonus nějakej :D, nebo rozbít bank 😀

A zítra dopo jedeme vybrat lino

je tak to jsem zvědavá, jaký bude

#49386 odpověď

Maya

Denny
    vyberes lino az jak bude vypadat v realu? snad budes mit vetsi vyber nez my s kobercem

#49387 odpověď

cernej caj

maya
    ale zas pokud.nosis porad stejnou taslu a bez tasky nejdes tak jo, vem.si ze ja furt stridam.batohy a je pro me proste narocnejsi na pozornost hlidat dve veci zvlast, jednu si hlidam poradne, dve bych hlidala blbe…

Tak kraaaaaasnej vikend!

Prohlížíte 20 příspěvků - 1 z 20 (celkem z 1,006)
Odpověď na: Pro petruK kveten 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: