Pro PetruK II.

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro PetruK II.

Zvolené téma obsahuje celkem 1,006 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdnů.

Prohlížíte 17 příspěvků - 290 z 306 (z 1,007 celkově)
  • Autor

PetraK

černej čaj
    no jsou to takový prázdný rámečky na obrázky – aspoň to mívali – prostě tlustší než na papírovou věc a tam by sis mohla já nevím třeba nejdřív nalepit nějakej hezkej světlej písek a pak na to natavit, nalepit ty mušličky, ať už jen tak, nebo do vzoru, nebo třeba jako siluetu krajiny, stromu…., nebo siluetu mušle, vlny – aby Ti to tu dovolenou připomínalo ešče víc.

Petrs01

Mám geniálního muže: bígl Béďa = Bedřich … Smetana … neslyšel.

čaj: děkuji a vynasnažím se!

kachna

bígl Béďa = Bedřich … Smetana … neslyšel.

to je dokonalý jméno!

cernej caj

petrs skvely! 😀 😀

petrak
    jo pochopila jsem to jak si to myslela, jen ze to neznam… no mam misto na 3 obrazy, visi 2. dalsi 3 mam v posteli schovany… HM jak vyresim toto dilema? 😀 jako misto mamutich prdeli by se vesli dva normalni obrazy, ale kdo ma obraz delanej primo pro nej a je tam ztvarnen? 😀 tak navic je asi 150x150cm tak to proste je trochu neskladny 😀

PetraK

HM jak vyresim toto dilema

tím, že ty mušličky dáš kamkoliv jinam, do kůchně, do předsíně, kamkoliv, parádu budou dělat všade.

cernej caj

petrak
    v kuchyni nemam stenu pac tam furt je vic aparat nez ja a predsin vpostate nevlastnim 😀 do chodby nelze pac tama muz taha birdel a velmi rychle by to zhodil/rozbil.

necham je jeste chvili v krabici a jednoho dne az bude aparat bydlet mimo kuchyn se uvidi…

Maya

cernejcaj
    zachod a koupelna taky nejdou? bylo by to i stylovy 😀

cernej caj

maya
    vidis na wc by to slo – uvidis to jen pri prichodu 😀 ale vickrat denne 😀

Vlasta Krejčí

Peti, zdravím, články krasný, srdce pohladí, směju se a někdy brečím…..
    Ráda bych Vás fšechny viděla..

PetraK

VLASTINOOOOOOOOOOOOOOOOO, VLASTINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! AHOOOOOOOOOOJ AHOJ AAAHOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ. Ježiš já mám radooost, žes přišla. děkuju za pochvalu. No já bych vás taky ráda viděla, jak to vymyslet? Neškytáš poslední dobou trochu víc??? Kdykoliv jede na chalupě vlak ozývá se opět zahradou “MAŠINÁÁÁÁÁÁÁ!!” neb Tali nechápe – ani po tom roce nepochopila 😀 wo co go a pořád se diví a tváří se u toho jako vyděšenej pterodaktyl 😀 a tak abychom jí to chápání usnadnili… 😀 … dycky jí to po tvým vysvětlíme 😀 😀

jak vám to běhá holky? nějaký novinky?

PetraK

vidis na wc by to slo
    tak to je paráda
    Koupelnu jsem zavrhla kvůli vlhku a zapocení skla, wc jsem nechtěla navrhovat, aby ses třeba – ne neurazila, ale aby ti to nepřišlo blbý 😀 . my tam máme pověšený třeba všechny naše tůůůristický známky, co sbíráme a už jsou všechny tři stěny plný. No tak vidíš, za dlouhých zimních večerů si navrhneš, vyrobíš obrázek a pak budeš mít radost.

cernej caj

no my taky mivali slona indickyho ve meste 😀 tak mi to prijde pouzitelny. sklenenou vypl mam ozdobenou nalepenyma peknyma obrazkama z kalendare.

no jibak po vcerejsi lekci su rada ze sem tancovat vecer nesla 😀

a krasnej vijend kdyby nahodou 🙂

PetraK

černej čaj

my taky máme slona………… doma……….. slona v porcelánu. Flekatýho 😀

ze sem tancovat vecer nesla
    no dyk sem říkala, že to k něčemu dobrý bude 🙂

taky krasavej víkend!! já ho budu mít dloooouhej!! Juchéé.

cernej caj

mas dovcu ci o? uzij si hoooo:)

ps uz mas doma jen slona bez porcelanu bych tipla 😀

cernej caj

po vylete 🙂

cernej caj

petrs
    tak co na bedne?

Petrs01 z tabletu

Podařilo se tak jak jsem chtěla, 2x druhé místo. Makačka.

Prohlížíte 17 příspěvků - 290 z 306 (z 1,007 celkově)

Téma ‘Pro PetruK II.’ je pro vkládání nových příspěvků uzavřené.