Pro petruK – duben 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK – duben 2019

Prohlížíte 6 příspěvků - 1,001 z 1,006 (celkem z 1,006)
  • Autor
    cernej caj

petrs01
    bohuzel, ted trebic, za tyden stovka a pak tyden zapadni cechy

Petrs01

patek 7.6

to už budu doufám někde u Humpolce. To vyjde jindy, pokud ti teda nechybí peníze, ale tak ty můžu poslat, když dáš účet.
    Foťák musím fakt podumat a probrat s mužem (grrr, neměl ztratit ten maličkej), to ukotvení by se nějak udělalo, kdybych ho brala, možná fakt i ten batohovej úchyt, ten hledáček mě… netěší.

cernej caj

petrs01
    aha to budete pryc. sem si rikala ze bych te vzala na mrtvou trat pripadne na so+ne… kdybys chtela. tak nic.

no do ty brasnicky se vejde tak natesno, protoze je po starym fotaku. myslela sem, ze bys mohla vyzkouset a zvazit, ja ji vlastne aktualne nepouzivam, kdyz do ni nemam fotak. klido poslu postou a treba se ti taky bude jinak dumat s tou brasnickou (na pasek, pres rameno)… dneska se na fotaky hledacky nedavaj moc:( spis tak 10t+ a i tak to neni pravidlem…

Denny

Jinak jsem přišla na to, že nejlepší pelech pro Koníka je (aspoň prozatím) starý polštář s dutým vláknem…ale jak roste, za chvíli bude malej tak mosím někde na bazaru koupit levně jetou přikrývku.
    V pelechu po Bukáčkovi bez dozoru být nemůže, páč do něj skáče šipky a rve molitan, VRRRRR
    Ale jinak je fakt skvělá, musím zaťukat, jak je sama doma nic neničí, nekňourá…

cernej caj

denny
    takto zni skvele a az bude starsi treba nicit nebude? nebo nejakej potah?

Pro petruK kveten 2019

Maya

cernejcaj
    ty jo, to nosis tohle vsechno v jedny ponezence? docela odvaha
    ja v penezence nosim akorat kartu na penize a karty do obchodu nejakejch
    na doklady mam zvlast pouzde v kapse na zip v tasce a karty na bus a metro a pod mam v otevreny kapsicce v tasce, aby to slo rychlve vyndat
    proto taky musim mit kabelku, co ma vsechny tyhle kapsy + jeste kapsu na mobil a na penezenku a na cigara, zatim se mi dari 😀
    Denny
    hodny Koniky, to se mas, puberta uz byla? 😀

Prohlížíte 6 příspěvků - 1,001 z 1,006 (celkem z 1,006)

Téma ‚Pro petruK – duben 2019’ nepřijímá nové odpovědi.