Pro petruK – duben 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK – duben 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,005 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Maya a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 3 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,006)
  • Autor

Maya

MirkaD
    taky vsechno nej Betynce

#49330 odpověď

Maya

teda popravde me nikdy nenapadlo premejslet jeslti mince magnetujou a nebo ne 😀
    ted jsem si prave objdenala penezenku nebo u mi stary koupeny pred 20 lety u bati prestal fungovat zapinaci cvocek, chjo chjo, to zas nez si zvyknu, i kdyz po dlouhem hledani se mi podarilo najit vcelku podobnou, u bati uz je kupodivou nemaj 😀

#49332 odpověď

Denny

Takovou kostéčku z kravičky jsem včera nesla Balouškovi ( takovej roztomilouš s medvědí hlavou a 70ti kg 🙂 měl radost, drobeček!

čajdo
    háááá mám taky balíkos, za chvíli se jdu do něj mrknout 🙂
    já právě datle a fíky moc nemusím tak uvidím, vochutnám a kdyžtak rozdám.
    Jinak STAN BERU takže mi pak písni celkovou částku i s poštou
    a č.účtu do mejlos 🙂

Mirko Bettynce taky přeju hlavně zdravíčkoooo

#49333 odpověď

PetraK

černej čaj
    ale chutove to jinak neni spatny a na vylet si vemu nejakou tu proteinovku asi:)

hmmm, to bude dobrá odměna 🙂
    je fakt, že se prostě všechno děsně přeslazuje a přesoluje.

Mirka D.
    jen sem si myslela,že kříženec jezevčíka s jorkem by si pamatovat mohl-no nemohl…

taky mohl jen tak prostě kravit – a nebo se mu nechtělo

Dennyky
    Takovou kostéčku z kravičky jsem včera nesla Balouškov

taky cííí pro pejsi takovoudle kostéčku!! se máš, že máš zdroj, hele mohla by ses zeptat toho svýho kámoše, jak vyrábí tu propolísovou tinkťůru?? Von ten moj dotaz tady v bordelu asi zapadnul, jak jsem se tě ptala, páč mám propolisa.

#49334 odpověď

Denny

čajdo zrovna jsem sežrala totok
    http://www.legracie.cz/produkt/tycinka-pro-tebe-in-bar-crunchy-cocoa/

ale chutná mi, není sladká spíš hořká…

#49336 odpověď

cernej caj

Denny
    OK ja to hodim na postu pristi tyden asi:)

rak uvidis, ja mysim xe jednou za cas to bude pro me fajn zmena, libi se mi ten vyrobce koncepcne tak aspon zkusit a nwjhur priste xkusim zas neco jinyho:)

Maya
    ja.mam.novou z ali vypadala dobre ale nakonec je prihradka na penize mensi a proste tam nejdou strcit prstu a musi se obsah vysypat a vratit a i yo de blbe jak to nejde rozdelat, takze sem.sarou vzala.vterinakem a mam dve takovy ty penezenky sportovnj jak se tomu rika a ted co s tim 😀

#49337 odpověď

cernej caj

denny
    ja mam ty black and white tak su zvedava

#49338 odpověď

PetraK

černej čaj, Maya

máte peněženku zrušit jako já, když mi ji před lety ukradli a máte pokoj.

#49340 odpověď

Petrs01

kolik bys dala?

to nefoť, dám tisícofku, když jsou skoro nepoužitý

Spíš dumám co s tím tvým foťákem. Fotky parádní, obzvlášť kdyby si člověk pohrál s nastavením režimů a tak. Chybí mi hledáček, fakt hodně, v neděli jsem vůbec netušila co fotím. No a největší problém mám jak to nosit. Do kapsy velkej, rozumnou brašnu nevedu a je-li v batohu, tak prostě nefotím. Mám dýlema!

#49342 odpověď

PetraK

Petrs01
    ozumnou brašnu nevedu a je-li v batohu, tak prostě nefotím. Mám dýlema!

a nedá se někde koupit nějaký pouzdro na krk? Klidně jetý, klidně třeba větší, ale aby to na krku bylo?

#49345 odpověď

Maya

Cernejcaj
    to neporadim co s dvema penezenkama asi mit vic penez 😀
    u my oprava nastesti nehrozi
    ja si ji prave zmerila a teda alespon velikostne je ta nova stejna, tak doufam, za i vnitrek bude OK
    Denny
    a kde nosis prachy?
    Petrs01

Cuff a Leash – společníci pro vaše fotoaparáty. Aneb: Taky vás rozčiluje klasický popruh?

#49347 odpověď

Denny

PetraK
    kostečku z kravičky jsem objednala u masožravců
    http://www.masozravci.cz/mrazene-maso/mala-hovezi-kost-1-ks–masozravci/
    měla něco přes metr 😀 a asik 3kg
    Propolis pošlu do emila, bude to jistější

Petrs01
    no přesně takhle to mám, ten můj Nikonek není velký, ale prostě si na něj nevzpomenu, tak prostě fotím mobilem. A Nikonek leží doma a čeká až bude využit.

a peněženka, taky nenosím, nosím po kapsách prašule, pak jsou zmudlané…no co už.

#49348 odpověď

PetraK

Maya
    Cuff je podle mě se psem na nic, ale Leash je to pravý, to se mi líbí!

ten dotaz s penězma byl asi spíš na mě než na Dennyky – nosim je po kapsách 🙂

Dennyky
    , nosím po kapsách prašule, pak jsou zmudlané…no co už.

je hele, ty seš taky Rumun jako já 😀

kostečku z kravičky jsem objednala u masožravců

aháá, tak to je dobrý, no škoda, že tam neobjednávám, bych vzala taky. A jaks to uskladnila?

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci, 3 týdny uživatelem  PetraK.
    #49350 odpověď

Petrs01

Cuff a Leash

Bavíme se o celkem těžkým krámu na celodenním výletě. Ono by asi bylo nejlepší to udělátko co má čajda, což je ale zhruba v ceně toho foťáku…

#49351 odpověď

cernej caj

Petrs01
    ti ke skinerskam pribalim brasnu,chces? 😀 teda pokud bys mu jinak odpustila absenci toho hledacku. Byla na jinej fotak ale je tak jako na hrane velikosti ale vejde se tam myslim.

do kapsy bederaku krosny byl kupovanej 😀

uz mas u sebe fotky z nejakyho vyletu na rajceti z nej?

petrak
    a kde mam nosit jeji obsah? po kapsach mi to orijde ze to sbadno ztratis…

#49353 odpověď

Denny

Tadyk se rozjíždí dost dobrej bazar s věcma koukám :-DDD

PetraK
    kostečku jsem měla v tom pultovém mrazáčku, byla ohnutá tak se vešla.
    No a včera dovezli papání z DPM za 1800Kč, tak už se nevešla 😀
    A dnes ráno jdu do 13-té komnaty, kde se mrazáček nachází a v patách Koňas
    začne čmuchat a heleď, jednou celé kuře bez prsou zůstalo venku, tak to dnes a zítra zkrmím.
    Jinak teda doufám, že jí to papů vydrží cca 2měsíce.

je hele, ty seš taky Rumun jako já
    jo v masně se mi dycky paní směje, jééé Deniska a dneska má peněženku!Co se stalo!
    (jednou za čas, když mám kabelku a peněženku s dokladama.)
    Peněženku jsem dostala koženou pánskou novou od kámoše, pracoval v nějaké firmě, kožená 2 jakost (nevím proč) tak jí měl za levno.

#49354 odpověď

PetraK

čajda
    a kde mam nosit jeji obsah? po kapsach mi to orijde ze to sbadno ztratis…

zatím sem je spíš vyprala, než ztratila 😀

#49355 odpověď

cernej caj

petrs01
    patek 7.6 17:10 -17:30 prestup v praze, muzes si zas dojet:D

dostanes skinnersky a brasnicku a vyzkousis jak to bude pasovat

#49356 odpověď

Petrs01

na rajceti

na rajčeti je bohužel dlouhodobě kulový a jak píšu – moc tomu focení nedám.
    Neplánuješ zase něco blíž k nám?

Dumám na víkendem, mám chuť na nějakou dvoudenku, to bude muž těžce rozdýchávat (je na závodech). Musí to zvládnout bíglík. Nechce se mi nikam daleko. To jsem zvědavá co nakonec provedu.

#49359 odpověď

cernej caj

PetraK
    nj ale kdyz to je karta, zdravotnk karticka, obcanka, ridicak, salinkarta, inkarta na vlaky, nahradni karta do fotaku a penize… jako predstava ze kazdt trindny tohle prebiram z nahodne rozmistenejch kapes, tak si myslim, ze toho pulku zapomenu a pak odejdu do orace bez salinkarty takze se budu muset vravet domu nebo platit listek, pak ve vlakh zjistim, ze nemam doklad o sleve a budu doplacet rozdil +40kc za nakupovani ve vlaku:D a pak zjistim, az pujdu na postu, ze obcanka asi zustala nekde vypadena:D navic zadni kapsy sou blby jak furt sedas a tak.muzes to snadno vytratit a v te bocni zas to muze dloubat kdyz je mensi a ne dost hluboka… prijde mi jednodslussi vzit jednu penezenku anprehodit z pracovniho batohu do krosny a zpatky nez pri kazdym prwvleceni kalhot tohle vsechno resit:D no a pak treba pri prevlikani na tancovani clovek ruzne.kalhoty lrevraci jak.je svlika a podle.me.dost zvysujes riziko ze treba stratis obcanku a co pak…

Prohlížíte 20 příspěvků - 981 z 1,000 (celkem z 1,006)
Odpověď na: Pro petruK – duben 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: