Pro petruK – duben 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK – duben 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 1,005 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Maya a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 3 týdny.

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,006)
  • Autor

Mirka D

Fifi-at je marůdkovi brzo dobře,at může řádit zas jak černá ruka

#49287 odpověď

cernej caj

Fifi
    skvely ze je ruzenka doma a ze ji kohli prilopustit a at se hoji a srusta!

#49289 odpověď

Denny

Hezké páteční ranko,
    hlavně Růžence a Fifině ať je už jen lépe holky!

Koníky včera řádila jak černá packa, až do 21-ti hodin, pomoooct!

Na podzim plánujeme s kámoškou raft na Dunajci, snad to výjde, v Chorvatsku
    jsme sjeli Cetinu a bylo to super 🙂

#49291 odpověď

Denny

čajdo díky za nabídku ponožko bot ale to by byly fakt malý 🙂

Maya díky za odkaz, poslala jsem to kámošce, ať se na to mrkne a
    kdyžtak to zkusíme objednat

#49293 odpověď

Maya

Denny
    akorat to asi nebude jako ty skinners, ty maj podle me tu podrazsku mekkou, je teda neznam, ale vypada to tak, tyhle cinsky bude ta podrazka normalne tvrda plastova myslim

#49295 odpověď

cernej caj

jj skinners maji podrazku mekkou, jw to jak.chodit v ponozkach ale je delana nejak spesl ze se to prave chozenim neznici, ponozku by clovek roztrhal.

dneska razime na vandrik, su zvedava co pocasi a jeste bojovka vydolovat z matu testovaci dvacku co propadla mimo kasu at ji nemusim platit ze svyho… 20 cert vem ale.de o princip za pujceny pebize zodpovidam a neni tu system na tyhle ztraty takze z moji kapsy pekne

#49296 odpověď

Denny

Holky díky, hm tak od těch číňanů to asik nebude nic moc, když budou tvrdý, navíc by se mohli lámat..
    čajdo kampak vyrážíte?
    Za mnou by zítra měla přijet ta holčina co mi hlídala Koníkovou, i se smečkou a manželem, chtěla bych je vzít na kozí farmu, ať si nakoupí sýry atd…
    U nás teda sluní 🙂

#49304 odpověď

Petrs01

čajdo, tu 40tku bych brala já, až se zas někdy potkáme

#49305 odpověď

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr. Zoncna rumpluje, bude vjédro asik. Fčera sem měla velehodnou Talinku, dneska ráno sem měla krávu blbou 😀 Ale to je fučik, páč v pindělí bych mohla mít to nový cédo půjčený, což zní dobře, sice se přes víkend moc nevyspim, jak budu netrpělivá, ale to nevadí, hlavně aby bylo. Rumíček dělal dneska filutu roztomilouše a tak jsme pak spolu házely krysy do vany 😀 😀

Doufáme hromadně,že Růžencovo-Fifijová noc byla co nejvíc v klidu a že žabule Růžule se bude kvapíkem dobře uzdravovati.

Dennyky
    Koníky včera řádila jak černá packa, až do 21-ti hodin, pomoooct!

vižla no 😀 , je to přece klidný ščenátko 🙂

, chtěla bych je vzít na kozí farmu, ať si nakoupí sýry atd…
    jé to by se mi taky líbilo!!

Na podzim plánujeme s kámoškou raft na Dunajci
    předčasnej dárek k narozkám pro Koniky? 😀

čajdo
    užij si poklidnýho vandrování – a taky mě zajímá, kam razíte?

20 cert vem ale.de o princip za pujceny pebize zodpovidam

chápu naprosto – jehlici by to chtělo pletací 🙂 tou šlo vždycky skoro všechno

• Odpověď byla upravena před 2 měsíci, 3 týdny uživatelem  PetraK.
    #49309 odpověď

cernej caj

kolega prinese magnet na pruznym krcku 😀

petrak
    tak super ze uz budes mit cd aspon pujceny, muzes to dat do pc a brzo vratit.

petrs01
    sou malo noseny, asi 3x, zaruku teda uz asi nemaj, ale staly asi 1200 takze… by asi zalezelo kolik das:D… ale nejak sem z nadseni ze se do toho budu prezouvat presla na ty bezecky boty a ta potreba zanikla…

denny
    to bude supeeeer xaxitek a uzijte si i vikend na kozi farme 🙂

jedu k trebici tam to moc neznam

#49313 odpověď

PetraK

čajda
    kolega prinese magnet na pruznym krck

magnet na prachy? bude to fungovat? Já vlastně nikdy magnet na prachy nezkoušela. Jdu to zkusit vlastně, mám tu berušku na magnetu. Funguje to! Já měla za to, že na mince to fungat nebude.

U třebíče může bejt pěkně, jsem zvědavá jak budeš referovat, taky jsem tam nikdá nebyla, my vlastně furt jsme v horách někde

super ze uz budes mit cd aspon pujceny, muzes to dat do pc a brzo vrat

jojo, těším se, škoda, že to nešlo půjčit už teď – nestihli jsme se s kamarádem potkat, páč to by byl na chalupě výbuch!!! 😀 Vlastně nebyl teda, páč tam hnízdějí ptáčci a tak by to nešlo. Přizpůsobujeme jim svůj pohyb tam , takže to ne-e. Jsem zvědavá, kdy červenka, která hnízdí v altánku, vyvede mladý a hlavně jestli ten syčák Kikina nerozbil tu budku vrabčákovitou.

#49315 odpověď

cernej caj

a proc to kamarad neds do pc a neposle jako mp3 a mela bys hneeeeed 😀

tak jako hory super no, ale proste na vikend jet 5h tam a 5h zpatky je blby….

takze okality s dojezdnosti do 2h sou taky fajn ze clovek vypadne ven…

dyt penize spu kovovy a kov je magnetickej 😀

#49317 odpověď

PetraK

černej čaj

a proc to kamarad neds do pc a neposle jako mp3 a mela bys hneeeeed

toooo jakoooo nevim uplně???? asi že nás to nenapadlo? no tetkon už je to stejnak jedno, že jo, páč jsme v práci, takže smolikof 🙂

tak jako hory super no, ale proste na vikend jet 5h tam a 5h zpatky je blby….
    takze okality s dojezdnosti do 2h sou taky fajn ze clovek vypadne ven

no jasně, jasně, to já jen že to tam neznám, že jsme furt někde v kopcích, páč to je právě v rámci tý dovolený, kdy je to fučík, jak daleko to je. O to víc se těším na reference, jaký podáš.

a kov je magnetickej
    to jo, ale já právě nějak myslela, že tam dávaj nějakou slitinu, či čo, která prostě tohle neumožní, aby to lidi nemohli vytahovat různě z automatů a tak. – páč my vymyslíme šécko, že jo, jak jde o peníze

#49318 odpověď

Petrs01

ale staly asi 1200

no, to se mi právě dávat nechce, tak jsem čekala až je zlevní 😀
    Za kolik je dáš?

#49321 odpověď

Mirka D

tak včara v práci-až na ten rozbitej pás u kasy se to dalo celkem v klidu
    ještě dnes a zítra-neděle volno-pak zas
    ráno vycházka ke křížku a zpět-děsný mokro teda a nadvoře jsme dali obíhačku sušáku,tunel,kladinu-prkno
    s čehož sem zjistila,že Žeryk zapoměl naprosto tunel-ale vůbec nic,zatmění,jen ho furt obíhal,Dafi šup na povel -proběhne tunelem-valí k němu z různých směrů-u Žeryka temno i z centimetru před ním….to je mazec,ten pes má sklerozu…
    Betty se přidala,takže kladinu,a na tunel skáče-ale to ona vždycky,tunel neuměla nikdy…teda nikdy sem ju to neučila,tak-a dneska má deset let-holka jedna zrzavá špicovitá jakási:D

magnet na peníze-někteří zákaznici tak nosí drobný…

at se Fifi a Růžence daří

Denny-jé ty seš plovčací?ty seš šikula teda,bych si netroufla,ale moc se mi to líbí

#49322 odpověď

PetraK

Mirka D.
    ,že Žeryk zapoměl naprosto tunel-

se asi nakazil vod tý Talinky 😀 , jak jsem psala, tak o víkendu taky místo probíhání obíhala – zimní měsíce to zazdily 🙂

někteří zákaznici tak nosí drobný…
    fakt? já prostě měla peníze za něco nemagnetickýho 🙂

#49323 odpověď

cernej caj

PetraK
    on9 to z tech matu vyndat moc nejde prave i tak:D

Petrs01
    kolik bys dala? 700? snad ani nechodili po venku, mozna tak po chate 😀 mam cerny s cervenym myslim, ti to pak muzu vyfotit v nedeli

MirkaD
    jojo z magnetu to pak nelovis vsude 😀
    s zerykem.teda fakt skoda ze to zapomel

betty teda vse nejlepsi:)

#49325 odpověď

PetraK

Mirka D.
    dneska má deset let-holka jedna zrzavá špicovitá jakási:D

šécko nej Bettynce

#49327 odpověď

cernej caj

prisel balik le gracie – pernicky sou celjem dobry ale je to silene sladky, holt obecne jak sem psala ze tu datlovou pastu nemam rada ze to je desne sladky tak kdyby ji davali min, tak to i ocenim, e asi to lidem.chutna takjle vic. to mam za to ze su lina si ytrabet tycinky sama doma 😀 ale chutove to jinak neni spatny a na vylet si vemu nejakou tu proteinovku asi:)

#49328 odpověď

Mirka D

Bettynka děkuje a sluní se na terase
    no on to nezapoměl přes zimu-protože,když nebylo nasněženo,tak jsem tak unavovala pejsky,protože mají v zimě ten panelákovo režim…
    tak jako onic nejde-jen sem si myslela,že kříženec jezevčíka s jorkem by si pamatovat mohl-no nemohl…

Prohlížíte 20 příspěvků - 961 z 980 (celkem z 1,006)
Odpověď na: Pro petruK – duben 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: