Pro petruK – duben 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK – duben 2019

Zvolené téma obsahuje celkem 958 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Maya a poslední změna proběhla před 4 sekund.

Prohlížíte 20 příspěvků - 701 z 720 (z 959 celkově)
  • Autor

Petrs01

kachna
    – spacák, karimatka, oblečení na spaní (ideálně takové aby ho mohla použít na přioblečení druhý den). Pokud budou spát venku, je asi nejlepší plachtové pončo + kus provázku, ale to se asi u malé světlušky blbě odhaduje a kupuje, takže lehkou plachtu (celta je těžká a namočená ještě víc!), do rohů provázky + stanové kolíčky, dostatečně dlouhý provaz jako hlavní. Pláštěnka ideálně přes batoh, jinak samostatná i pro batoh.
    – na pochod funkční triko + rozumné vrstvy, zima bude večer a ráno, takže teplé oblečení do batůžku. Hlavně ji nic nesmí nikde dřít!
    – nevím kolik toho takový špunt vypije a jestli mají možnost někde dobrat, já vláčím vždycky radši víc, ale zas u prcka je každá váha navíc problém. Obvykle beru větší láhev s oslazeným pitím (ne moc) a menší s čistou.
    – tatranky a oříšky jsou výborné, chce to ale i normální jídlo, u mne tedy rohlíky se salámem nebo chleby se sádlem, dají se i tousty – předem připravené, zabalené ve folii, postupně užírané podle chuti a potřeby.
    – dobré boty!!! funkční ponožky! Baterku, toaleťák!!!

Názor na trasu bych jim klidně poslala.

#48703 Odpověď

PetraK

Dennyky
    a vymyslela jsem to, páč kámoška měla v úterý narozky, takže dostane ošetření lipovýma mazáníma a navíc má auto, takže já jí koupím oštření k narozkám a vetřu se taky :-DDDD

dyk to řikám, chytrá horákyně. Jen se nezapomeň teda voblíknout celá, dybys tam přijela f síti, mohli by bejt zaskočený

30 minutek je kousek ne? 😀 😀 😀

jsem se jako mrkla taky, s dovolením, to aby ještě měli tak 20mega na opravy

a k tomu abych se bála že mě zavřou, páč na opravy by bylo zapotřebí tak 20 Brtnikůch a nejen mnohoženství, ale ani mnohomužství u nás nejni dovolený 😀

je skvělý, že dala chovatelka takovýhle echo všem.protože ne každej si uvědomuje rizika.

takže Kachno – že ty ses fčera při voslavě děsně vožrala 😀

ale jinak jako jo, bydlet by se tam mohlo hezky, po deseti letech usilovný práce 😀 , posedět si pak na terase se sklínkou prosecca a………cípnout 😀 ale výhodou by bylo, kdybychom se na sebe naštvali, tak se rozhodně nemusíme potkat 😀

Maya
    ty vado to je ranec za takovou ruinu

protoze se samo nedomluvily

tak ty sou taky výborný teda. tohle nesnášim, je to nekolegiální, krusifix

#48704 Odpověď

kachna

kdyz se potrha tak se koupi nova

hm, to máš pravdu, určitě to bude lehčí než celta. Nebo jí můžu dát Ikea pláštěnku, v té může také taková malá světluška spokojeně bydlet 😀

#48706 Odpověď

PetraK

Dennyky
    tadyk

ten druhej je lepčejší, páč ten první je mezi lidima a je značně mokrej, jako houbička

#48707 Odpověď

PetraK

kachna

já neporadim nic, ale souhlasím s těma toustama! To je výbornej nápad, navíc je to placatý a skladný a zas něco trochu jinýho než sladká tatranka . A vydrží to.

#48708 Odpověď

Maya

Denny
    pekny baracky i pekny misto a teda oproti stejnejm u nas mega ultra levny
    akorat ja bych barak jimkou, kotlem na uhli a navrch velkym pozemkem uz nechtela ani zadarmo 😀

#48709 Odpověď

kachna

že ty ses fčera při voslavě děsně vožrala

zcela zjevné míň, než Maya 😀

jestli mají možnost někde dobrat,

U Ladčina pramene, potom i u nás doma, když to vezmou horem no a dál už ne (můžou si v Arcadisu koupit zmrzku), Žerka je neudržovaná.
    Pláštěnku mám pončovou dětskou nebo slabounkou jednorázovou.

Pokud budou spát venku

Tak venku by snad na kokořínsku (myslím mimo nějaký převis) spal jen úplný pitomec, ale mají k tomuhle tu trasu nešikovnou, jestli počítám dobře, tak chtějí spát +- na Harrasově, tam podle mě nic není, pokud nebudou spát u Junáků (tam je aspoň přístřešek)

• Tato odpověď byla upravena před 1 týden uživatelem  kachna.
    #48711 Odpověď

PetraK

Kachna
    zcela zjevné míň, než Maya

vo něco míň asi jo, tak vo prsa korejský gymnastky 😀

Maya
    akorat ja bych barak jimkou, kotlem na uhli a navrch velkym pozemkem uz nechtela ani zadarmo

tak to BY SE!! samo předělalo, důležitý je to TO BY SE 😀

#48712 Odpověď

Petrs01

+- na Harrasově

když to u Ladčina ohnou nahoru do skal, tak je tam pěkný kemp. V tom případě ale nepotřebuje plachtu – jenže píšeš, že ji má mít.
    Nevím jak moc je Ladčin pitný, já bych se napila, ale jestli bych tam nechala nabrat skautskej tábor prcků, to nevím.

#48713 Odpověď

Denny

že ty ses fčera při voslavě děsně vožrala
    zcela zjevné míň, než Maya

za to Ešusová jak to tak vypadá chlastá teď 😀

PÁČ TOTOK si jako raději nepředtavuju:
    tak vo prsa korejský gymnastky

#48714 Odpověď

Denny

Tákže se jedem v 13.7. mrknout na výstavu do Mladé Boleslavi,
    bude se tam předvádět Koníkojc bratr, bude tam i Hanka s holkama
    a pár sourozenců.
    Hanka mi slíbila že by jí vystavila v Zákupech pak 10.8. na
    Sdruženou výstavu ohařů +
    teda snad jí do tý doby připravím hryzalku :-DDDD

#48715 Odpověď

PetraK

Dennyky
    PÁČ TOTOK si jako raději nepředtavuju

😀 😀 chlastám tu hrozně – už druhý kafe! 😀 a vedle vokna tu řve jak prokopnutej nějakej šílenej kos, což způsobuje, že mě to udržuje v bdělým stavu 😀

týý voleee vona bude mít vystavovacího pfa! Fenu teda. To bé samej Cácib Bácib , ešivá vona se pak s náma holky bé ale bavit? No!

😀 😀 😀 😀

#48719 Odpověď

cernej caj

bacha aby nemrla hlavnr haraciho psa ze jo

#48725 Odpověď

PetraK

černej čaj
    hlavnr haraciho psa ze jo
    hárací pes je peklo, kam se hrabe hárací fena 😀 to je fakt.

No maximálně bé taky frndit no 😀 😀 😀 😀

#48726 Odpověď

kachna

No maximálně bé taky frndit no

ale za to si může Fifi sama, jak nepoužívá háčky, tak ve mně termín “prsíte” (od pršíte), navodil trochu jinou asociaci

hárací pes je peklo,

pokud je to spolupes od hárací feny, tak to je PEKLO

#48727 Odpověď

PetraK

kachna
    ale za to si může Fifi sama, jak nepoužívá háčky, tak ve mně termín “prsíte” (od pršíte), navodil trochu jinou asociaci

😀 já to naprosto chápu 😀 😀 a ten termit je boží 😀 a popravdě – jsem ráda za to, že Tali doposud nefrndí teda, páč ano spolupes od hárací feny je peklo.

#48729 Odpověď

Denny

Frndit chudera mala zatim je jen zabicka

#48730 Odpověď

Denny

Vrrr nende to no

#48734 Odpověď

Fifi

Rrrumstajn.
    Cajdo
    Moc a moc diky za vcerejsi link na Chernobyl, to je prdacky udelanej serial! Skoukla jsem oba dily a tesim se na dalsi, strasne moc se mi to libilo, zaroven me mrazilo… No zkratka diky a doporucuju vsem! 🙂

Dennyky
    Tákže se jedem v 13.7. mrknout na výstavu do Mladé Boleslavi,
    bude se tam předvádět Koníkojc bratr, bude tam i Hanka s holkama
    a pár sourozenců.
    Hanka mi slíbila že by jí vystavila v Zákupech pak 10.8. na
    Sdruženou výstavu ohařů

Takze zacatek harani lze ocekavat kolem 7. 7., pak si da pauzicku a v srpenci to rozjede uplne? 🙂 Aneb, kdyz vyslovis nebo napises slovo vystava, muzes si rovnou napsat, kdy bude frndit. 😀 (Timto dekuji kachne za obohaceni terminologie!)

Esusova
    hárací pes je peklo, kam se hrabe hárací fena
    Nejvic nejhorsi je takovy duo. Me vcera uz prechazel i humor, na palici s nima, fakt. Jo a Koniky nakazila Ruzici – vcera zabila potaji vrabcaka, propasovala ho dovnitr a nez jsem ji odhalila, mela ho napul sezranyho! 🙁 Dneska rano dalsi vrabcak – hnuska vrazedna je to! 🙁

#48738 Odpověď

PetraK

Fifi
    Me vcera uz prechazel i humor, na palici s nima

se umim teda trefit se svejma dotazama. Minule déšť, tetkon hárání. RAdši abych nevolala už 😀 😀
    Nicméně – držím palce, ať se to zaprvé už zklidní a za druhé už neopakuje. To hlavně teda

Prohlížíte 20 příspěvků - 701 z 720 (z 959 celkově)
Odpovědět: Pro petruK – duben 2019

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o Vás: