Pro petruK – duben 2019

Slovo úvodem Fóra Ostatní Pro petruK – duben 2019

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,006)
  • Autor
    PetraK

hlásím krásný počasí s nejvhodnější Talinkou a jdu slavit narozky. Jest Koněf v pořádku?

Mirka D

tak dnes mě teda hezky bolí břicho-a Martina taky-no každýho z něčeho jinýho
    mě asi z té debilní studené kovové židle—bože co je to za hospodu,která venku nedává podsedáky a nemá saláty-má jen 2????děs běs hnus…
    no tatka šel ráno ze psama,Dafča se mi zdá po včerejšku jak spící panna,já vyprala a umyla kuchyn-Martin vaří—-ale pak po něm potopa-a to někdy doslova,takže pořádně vydrhnout sporák,umýt linku,ledničku-no jenom z venku,kila, a tuny nádobí….
    ale tak on vaří,tak já umývám a aspon to mám pořádně a i z venku,on jaksi umývá většinou ty vnitřky a z venku opláchne…:D
    no a po obědě tatka odjel a my zalehli a pohádkujem….
    ted se teda donutíme nějak jít ze psama…
    je tady hnusnej vichr…
    mě by ani neštvalo,že se válím-zas mě čeká odpolední a chození dom….
    MĚ PROSTĚ ŠTVE,ŽE LEŽÍM Z MUSU,ŽE TO NENÍ-NO CO TAK PUDEM CHVÍLU ZE PSAMA,A PAK SE BUDEM VÁLET A VEČER CHVÍLU A JÍM TO BUDE FUK,VŠAK DAFČA VČERA VÝLET,ŽERYK SI ZASE X HODIN HRÁL S TATKEM….V POSTATĚ CELOU DOBU CO TADY TATKA BYL-VŽDYCKY VYLEZL KOPAL MU NA DVOŘE HRAČKU,ZALEZL A ZA CHVÍLU ZAS…
    ALE JÁ OD RÁNA JAK BYCH ŠLA NA VĚTŠÍ VYCHÁZKU,JAK SE MĚ FAKT CHCE….
    ALE DOBŘE MĚ NENÍ,TAK SU NA DRUHÉ STRANĚ RÁDA,ŽE SU DOMA A NE V PRÁCI…
    ALE PROSTĚ TAKOVEJ POCIT,ŽE KDYŽ JE HEZKY A VOLNO TAK BYCH MĚLA BÝT VENKU/NA VÝLETĚ….
    NO NEVÍM JESTLI JÁ NÉSU BLBÁ?!!!!!NO SU NO…

Mirka D

PetraK-jak deš slavit narozky?dodatečně ještě?svý nebo jiný?
    studenej vichr je zmetek-ale větrovka to jistí…
    ste šikovní,že se vám daří vyhýbat davům….

Černejčaj-jak si přežila návštěvy dnes???

Denny

Hlásím jen v rychlosti ze Hryzecek uz jest zase ve sve kuzi, beha, hryze, dovadi… jen obcas piskne kdyz udela spatnej pohyb.

Denny

Západ rybnickovej

Attachments:
    Mirka D

Denyky—jako neštvi mě jooo?:-)
    já včera ten les-milion pařezů-což akorát utahalo dost Dafču,sucho,sem tam něco zelenýho+kytička,ale 6ádná vodička,potůček,šutýrek….
    já rozmazlenec z Moravskýho krasu,kde jsou všude nějaký šutry porostlý mechem,kapradí,za barákem řeka,v lese potok,rybníček v sídlišti,lom u nádraží-kam se ze cvičáku kdysi chodilo ze psama…
    rybníček v parku…potok palavou k přehradě….
    a tady v lese na ndeš vodu max ve vlastním batohu pokud ju nezapomeneš doma teda…
    krásná fotka,mocinky moc…
    paráda,že holčičce líp…
    no u nás by ses zasmála…
    ted večer,že vyjedem autem navrch dědiny,já skočím ke kamarádce s avonem a fotákem,hodíme do kontejneru plasty a půjdem ze psama kousek zezadu dědiny kolem baráků a mezi polama a zpět…
    no vyjedem nahoru-zastavíme na cestě vedoucí dolů do Bučovic-polnačka prudká klikatá po které chodím pěchy dom… z práce v noci…
    a dem ze psi zezadu kolem baráku,mezi polama…cupitáme,dojdem k lavičce,Martin sedne a já-no takovej kousek-du s něma kousek dolů…
    no nakonec sme šli dolů meszi polama-doprava zpět mezi polama ,chatama,další úzkou pěšinou klikatou dolů-tam jsme vylezli u garáží-u té debilní prudké polnačky po kteréí já chodím pěšky z Bučovic navrch….
    no a pšli jsme navrch k autu…
    jako takovej členitej okruh klikatej,zas měli psi změnu,tím pádem jaksi Žeryk nevotravoval-že nuda a hce dvičit,hrát si házet….
    a čuchali si běhali si,prohlíželi okolí…prostě změna no—akorát my zas kopec,že
    hlavně jak jsme jeli navrch dědiny autem…to už sme to mohli vylézt taky…
    no nic,psi měli změnu,my taky,Žeryk ten kousek cesty zdárně přežil bez úhony,i když u baráku už přežvykoval a olizoval se….tak ale dal to
    pak jsme si s něma hcílu hrála na terase a já když viděla jakou hrací náladu má naše 12tiletá kočenka-tak jsem vytáhla výstavní vodítko a používala je k tomu k čemu jsem je léta používala ……….
    n k výstavám moc ne…
    hrávala jsem si s něma s kočkama na honku-tak jsme si pohráli s Norinkou a jdem se zas válet…

cernej caj

mirkad
    tak to je blba hospoda, bych si klidne sedla na hunfu nebo tak ty kovovy zidle sou fakt blby…

snad je yi dneska lip

dala sem.to.a na dnesek mam.od tety obidek smazeny zampioby v orechovo ryzovym teste a je yo vyborny

denny
    tak suoer zprava

petrak
    ne ze dopadnes jako ja na oslavicce ja si dala 2 a pup loku konaku domaciho tresnovyho a no… prvji dva loky byli ok a pak sem dosyala 3 kapky ze dna na dojeti a protoze vse ok tak sem si dala… no… musim rict, ze kluci meli strach kdyz sem sla curat abych se nepropadla do te vyzdene sklepni jamy, a bryle.mi radsi kakos odklidil do krabicky sam 😀

Maya

tak koniky uz radi, to je super

cernej caj

sem se pekne nachladila, rajo ucpanej nos, skrabkani v krku + uzliny… odpo musim do lekarny, v 0raci peklo

Maya

cernejcaj
    nezavidim, ale se mi zda, ze jsi nejak casto nachlazena, asi by to chtelo mene stresu a vice odpocinku a imunity
    vcera jsem poslouchala prednasku ke studentum fyzioterapie, zajimavy tam bylo jak jim vykladal jaky casto delaji chyby i v komunikaci a jaky to ma nasledky

Maya

jinak kdyby nekdo chtel prednasky, tak tady i se slidama https://slideslive.com/ScienceCafe
    a jinak ja to posloucham v apce Podcasty, je to sice bez slidu, ale i tak zajimavy a muzu u toho nedo delat
    je to skvela apka, je tam spousta poradu, vedecky je jeste Leonardo a Meteor je takovy vic popularnejsi

cernej caj

kdybys spala v noci venku ve 4st nad nulou a celou noc ti fucelo na krk asi bys dopadla podobne 😀 no proste moje blbost:(

cernej caj

nedas to do tech zajimavych odkazu?

Denny

Bré skoropoledne,
    ták snad už bude Koníky v pohodě, abych řekla pravdu měla jsem strach,
    právě jsem raději uzavřela pojistku Koníkový po telefonu s milým pánem z ČPP (můžu dát kontakt) Jsem ráda, že jsem nemusela na pobočku a šlo to telefonicky, smlouvu mi pošle, já podepíšu a pošlu zpět.Měla jsem tam pojištěného Bukáčka a opravdu doporučuji.
    Kdyby to někoho zajímalo, tak spoluúčast 1.000Kč, pojistné plnění (30.000Kč za rok), půlroční platba 1930Kč, mám to sjednané i pro Evropu jen pro ČR by to bylo asi 1.200Kč, (se spoluúčastí 500Kč cca 1.700Kč)
    Ochranná lhůta při sjednání pojištění je 30 dní.

Jinak teda Velikonoce gut, hasky jsme si odpočinuli a flákaly se po lesích a loukách.

Denny

Maya přišel mi katalog Magnet (nevím proč nic jsem nikdy neobjednávala) ale jsou tam v nabídce dvě ty ježaté houbičky na nádobí https://www.blancheporte.cz/silikonova-houbicka-sada-2-ks-9977.html
    hustý co? Na zapíchávací chlupy to moc nefungá

Maya

cernejcaj
    jo jsem to tam dala
    kdybych spala v noci venku, tak se rano uz neprobudim, to by mi bylo nachlazeni jedno 😀
    ale vedecky, kdyz uz jsme u tech vedcu 😀
    nachlazeni a podobne choroby zpusobuji viry nebo bakterie, ani jedno nechytis ze zimy, to je lichej argument 😀
    ale prochladnutim, ofouknutim oslabis svuj imunitni system, pokud uz ho mas rozhasenej a na hrane a nasledne ty breberky chytis od nekoho a tvuj oslabenej imuntni system je nezvladne zlikvidovat bez nasledku
    a to je taky duvod, proc nekdo prochladnutim onemocni a nekdo ne, kdo ne, ma holt normalne funkcni imunitni system, ktery mu funguje i kdyz je mu zrovna kosa a i oslabenim se nedostane na tu nefukcni uroven
    pripadne doporucuju tu prednaku o borelce, je tam toho o imunitnim systemu dost

cernej caj

denny
    tak fajn, xe konikova pojistena:) ono to jde dneska vse i online v pohode, si clovek naklika, nekdo zavola, potvrdi a smouva mailem…

Maya

Denny
    jo tyhle cinsky veci takhle predrazene taky prodava kde kdo, proto ja to radsi kupuju u zdroje 😀
    kdyz ti nefunga, tak ji zkus treba nekomu poslat dal kdo ma chlupace a nebo vyhodit, to je jedno
    na dlouhy chlupy fakt funguje super, me funguje i na kocici, ale ty jsou takovy jemny, mozna to je ten rozdil

Maya

Denny
    jelikoz ja mam u psu zkusenost spis s dedicnejma nemocema, tak pojisteni me ani tak nelaka
    kdyz si vezmu co pises, ze bych mela platit 4 tisice za rok a operace stojí 10-15 tiscí tak se podle me nikdy nemuze moc vyplatit, pokud se teda pes nejak kompletne nezrakvi, coz je dost malo pravdepodobny

Maya

cernejcaj
    ja doufam, ze takhle online mi pujde ukoncit a zalozit povinny ruceni
    akorat nevim jak se pak pocita to co mam jeste zaplatit, kdyz platit po trech mesicich a ukonci se to nekdy mezi
    jeslti si budu muset brat na to dovolenou tak me klepne, uplne bude stacit dovolena na prihlaseni
    prave premejslim jeslti risknu dovolenou na pristi tejden ctvrtek patek a nebo budu susit na tohle pripadne

Prohlížíte 20 příspěvků - 41 z 60 (celkem z 1,006)

Téma ‚Pro petruK – duben 2019’ nepřijímá nové odpovědi.